پیکر تراشی در شیراز

بهترین دکتر پیکرتراشی در شیراز | هزینه + نمونه کارها + تخفیف!

پیکرتراشی در شیراز؛ دکی یاب

وقتی عنوان “بهترین دکتر پیکرتراشی در شیراز ” را سرچ می‌کنید، دو احتمال وجود دارد. اول اینکه خودِ شما به فکرِ انجام عمل پیکرتراشی افتاده‌اید. دوم اینکه از اطرافیانِ شما کسی قصد انجام این‌کار را دارد.

در هر دو صورت جای درستی را انتخاب کردید. اگر به شما بگویم یک مجموعه در شیراز است؛ که بهترین دکترهای پیکرتراشی بدن در شیراز را معرفی میکند. از آن ها برای شما تخفیف چند میلیونی میگیرد. تمامی کارهای نوبتگیری را برای شما انجام میدهند، هزینه ویزیت با پزشک را کاملا رایگان میکنند. مشاوره و پشتیبانی همه روزه و فوری دارند و… چقدر خوشحال میشوید؟ در ادامه همراه ما باشید تا شما را با این مجموعه آشنا کنیم و در رابطه با موارد زیر صحبت کنیم.

فهرست مطالب

معمولا برای کسانی که با ورزش کردن و رژیم غذایی به اندام ایده‌آل نرسیدند، بهترین گزینۀ روی میز، پیکرتراشی است. گزینه‌ای که البته از شروع یعنی انتخاب پزشک باتجربه و حاذق تا پایان و حتی بعد از آن، پر از استرس هست. استرسِ هزینه‌های سنگین، حفظ سلامتی حین عمل، گرفتن نتیجۀ مطلوب و موارد دیگر.

اما همۀ این نگرانی‌ها و استرس‌‌ها به قبل از آشنایی شما با دکی‌یاب به عنوان مجموعه‌ای فعال در حوزه عمل‌های زیبایی، مربوط می‌شود. در ادامه خودتان شاهد خدمات بی‌نظیر این مجموعه در تمامی مراحلِ عمل زیبایی خواهید بود.

بهترین دکتر جراحی پیکرتراشی در شیراز

بهترین جراح پیکرتراشی در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
بهترین جراح پیکرتراشی در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

نتیجه نهایی پیکرتراشی بیشتر از هر چیزی به تخصص و ظرافت‌ دستِ جراح، بستگی دارد. در صورتی که وقت کافی برای انتخابِ بهترین دکتر پیکرتراشی در شیراز صرف نشود، ممکن است عواقب ناخوشایندی پیش بیاید. گاهی این عواقب از افسردگیِ ناشی از نتیجه نامطلوب تا عمل مجدد را شامل می‌شود.

 در ادامه بهترین پزشکان پیکرتراشی شیراز را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر محمد مهدی مجرب بهترین دکتر پیکرتراشی شیراز

جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب
جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب

ایشان بیش از هفت سال سابقه فعالیت در حیطه عمل‌های زیبایی و درمانی و انجام بیش از 2 هزار عمل زیبایی سنگین، بی شک از باتجربه‌ترین پزشکان پیکرتراشی در شیراز هستند. ایشان علاوه بر پیکرتراشی در موارد زیر نیز سال‌ها تجربه و تخصص دارند:

 • پروتز سینه
 • لیفت ابروها و شقیقه
 • ابدومینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی (یا جراحی زیبایی پلک)
 • تزریق چربی به دست‌ها، صورت، بیکینی و باسن
 • ماموپلاستی
 • جراحی‌های مربوط به دستگاه گوارش، کیست موئی، هموروئید، فتق و …

دکتر ابراهیم حاتمی پور فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

جناب دکتر ابراهیم حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک هستند. ایشان علاوه بر پیکرتراشی بدن در شیراز در زمینه‌های: جراحی زیبایی بینی، گوش، پروتز سینه و … نیز مشغول به فعالیت هستند.

دکتر احسان رحمانیان دکتر عمل پیکرتراشی در شیراز

جراح لیپوماتیک بدن در شیراز؛ دکتر احسان رحمانیان
جراح لیپوماتیک بدن در شیراز؛ دکتر احسان رحمانیان

ایشان متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی سینه و شکم هستند. فعالیت‌های ایشان شامل: ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی کل بدن، پروتز سینه، لیپوماتیک غبغب، ماموپلاستی و … می‌شود.

دکتر وحید عین‌آبادی برترین جراح پیکرتراشی شیراز

فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز دکتر وحید عین‌آبادی؛ مجموعه دکی یاب
فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز دکتر وحید عین‌آبادی؛ مجموعه دکی یاب

جناب دکتر وحید عین‌آبادی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی از فرانسه هستند. ایشان همینطور در زمینه‌های: پروتز گونه، لب و چانه، جراحی پلاستیک شکم، جراحی پلاستیک صورت و پروتز سینه در شیراز فعالیت دارند.

دکتر سینا غیاثی‌حافظی فوق تخصص عمل های زیبایی و پیکرتراشی در شیراز

جراح لیپوماتیک و زیبایی، دکتر سینا غیاثی حافظی
جراح لیپوماتیک و زیبایی، دکتر سینا غیاثی حافظی

جناب دکتر سینا غیاثی حافظی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می‌باشند. ایشان همچنین جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، پروتز سینه و … را نیز انجام می‌دهند.

اگر هنوز برای انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در شیراز احساس سردرگمی می‌کنید، فقط کافی است از سال‌ها تجربۀ مشاوران دکی‌یاب استفاده کنید. مشاوران دکی‌یاب به صورت تخصصی شرایط شما را ارزیابی کرده و مطابق با آن، مناسب‌ترین پزشک پیکرتراشی در شیراز را معرفی خواهند کرد. علاوه بر این، ویزیت فوری و بدونِ دردسر پزشک مورد نظر نیز برای شما گرفته خواهد شد.

هزینه برترین جراح پیکرتراشی در شیراز

هزینه پیکرتراشی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

نظرِ جراح پیکرتراشی هزینۀ دقیق عمل را تعیین می‌کند. در واقع هزینه عمل به ناحیه و حجم چربی‌ها بستگی دارد. البته باید اشاره کرد که حدود 60 درصد هزینه مربوط به بیمارستان و مابقی دستمزد پزشک می‌باشد.

بصورت میانگین هزینه لیپوماتیک شکم، پشت و پهلو، از حدود 26 میلیون تومان شروع می‌شود. هزینۀ خیلی بالایی هست و تحت پوشش بیمه‌های درمانی نیست. پس تکلیف چیه؟؟؟

مجموعه دکی‌یاب خدماتش را بر اساس دغدغه‌های زیباجویان ارائه می‌دهد. البته که دغدغۀ مالی از اصلی‌ترین مشکلات زیباجویانِ در عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود. پیشنهادِ دکی‌یاب برای این مشکل، اقساطی کردن هزینه پیکرتراشی در شیراز است. علاوه بر این:

 • تخفیف در هزینه‌های عمل
 • رایگان کردن هزینه‌های ویزیت
 • نوبت‌گیری فوری
 • پشتیبانی همه روزه مشاوران

خدماتی است که می‌توانید دریافت کنید. اگر شما هم در فکر انجام هر کدام از عمل‌های زیبایی هستید، با لمس دکمه پایین از دکی‌یاب مشاوره رایگان و تخصصی دریافت کنید.

انواع روش های پیکرتراشی

انواع روش‌ های پیکرتراشی در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
انواع روش‌ های پیکرتراشی در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

انواع روش‌های پیکرتراشی عبارتند از:

لیپوماتیک:

تنها با ایجاد یک سوراخ  و وارد کردن قسمتی از دستگاهی به نام کانولا، چربی‌های اضافی را خارج می‌کنند. بهترین و کم عارضه‌ترین روش پیکرتراشی می‌باشد. پیشنهاد میکنیم حتما مقاله بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز را مطالعه کنید.

لیپوست:

با ایجاد ویبریشن در ناحیه، چربی‌ها جدا شده و از بدن خارج می‌شوند.

لیپوساکشن:

پس ایجاد برش کوچکی در ناحیه مورد نظر، با ایجاد مکش (ساکشن) توسط دستگاه، چربی‌ها را خارج می‌کنند.

لیزر لیپولیز:

از امواج اولتراسونیک برای گرم کردن سلول‌های چربی و خروج آن‌ها از بدن استفاده می‌شود.

ابدومینوپلاستی:

تحت بیهوشی و ایجاد برش‌های جراحی رو شکم انجام می‌شود.

خدمات دکی یاب برای پیکرتراشی بدن در شیراز

پیکرتراشی اقساطی در شیراز؛ مجموعه دکی‌ یاب
پیکرتراشی اقساطی در شیراز؛ مجموعه دکی‌ یاب

مجموعه دکی‌یاب در شروع کار بصورت تخصصی به شما مشاوره رایگان خواهد داد. پروسه عمل و بهترین دکتر پیکرتراشی در شیراز را کامل و همراه با نمونه کار و سابقه معرفی خواهد کرد. مشاوره به شما کمک می‌کند از میان تعداد زیادی از جراحان پیکرتراشی، بهترین پزشک را متناسب با شرایط خودتان انتخاب کنید.

در مجموع خدماتی که دکی‌یاب به زیباجویان پیکرتراشی در شیراز ارائه می‌دهد، شامل موارد زیر خواهد شد:

 • مشاوره تخصصی و رایگان
 • اقساطی کردن هزینه عمل پیکرتراشی در شیراز
 • تخفیف ویژه در هزینه عمل
 • ویزیت رایگان پزشک متخصص
 • ویزیت فوری و بدون معطلی
 • پشتیبانی همه روزه مشاورین مجموعه

با  معرفی مجموعه دکی‌یاب به دوستان و آشنایانی که قصد انجام هر کدام از عمل‌های زیبایی را دارند، قطعا کمک بزرگی به آن‌ها خواهید کرد. عمل‌های زیبایی از جمله:

آدرس دکی یاب

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.