دسته بندی نشده

نوبت دهی دکتر کبودخانی | جراح زیبایی بینی + نمونه کار + هزینه 1402

نوبت دکتر کبودخانی؛ مجموعه دکتریاب

اگر این مقاله را می‌خوانید، قطعاً به دنبال روش های نوبت دهی دکتر کبودخانی یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز هستید. گرفتن نوبت ویزیت و عمل از برخی پزشکان معروف و شناخته شده می تواند بسیار سخت و زمان گیر باشد. در حدی که عطایش را به لقایش می بخشیم و به سراغ جراحی می رویم که شاید به همان اندازه قبولش نداریم و مورد اعتمادمان نیست! اما در این شرایط به جای نا امیدی راه بهتری هم هست!

به کمک تیم دکی یاب شما می توانید از برترین جراحان بینی نوبت عمل فوری و وی آی پی بگیرید. 

 گرفتن نوبت از دکترهای معروف و حرفه‌ای کاری بسیار سخت و کلافه کننده است و دکتر کبود خانی هم دقیقا یکی از همین پزشکان است. برای اطلاع از نحوه ی گرفتن نوبت دکتر کبود خانی  و همچنین شرایط عمل بینی اقساطی در ادامه ی مقاله با ما باشید. 

معرفی دکتر رضا کبود خانی

دکتر کبود خانی از باتجربه‌ترین و ماهرترین جراحان کشور هستند که در شهر زیبای شیراز فعالیت می‌کنند. این جراح کارکشته موفق شده اند با بیشتر از 15 سال سابقه ی تخصصی در زمینهٔ جراحی بینی و انجام هزاران عمل رضایت بخش، شهرت بسیاری کسب کنند. دکتر کبودخانی در سال 1378 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی قزوین دریافت کرده و پس از 6 سال، یعنی در سال 1384 با مدرک تخصص گوش و حلق و بینی از دانشکده علوم پزشکی شیراز فارغ‌التحصیل شدند. ایشان همچنین در سال 1390 موفق به کسب مدرک فلوشیپ جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی شدند.

قسمت جذاب ماجرا اینجاست که سبک عمل دکتر کبودخانی طبیعی است و در طی جراحی، تمام نقص‌های ظاهری بینی زیباجویان را برطرف می‌کند. در ادامه با عمل بینی به سبک طبیعی بیشتر آشنا می شویم.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و نوبت فوری و وی آی پی عمل بینی از برترین جراحان با دکی یاب تماس بگیرید. برای این کار کافی است روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

عمل طبیعی بینی چیست و چه تأثیری روی ظاهر دارد؟

نمونه عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب

جراحی طبیعی بینی همان‌طور که از اسمش پیداست بعد از عمل، به بینی شما فرمی کاملاً طبیعی می دهد. در واقع در این نوع جراحی قرار نیست که تیغه ی بینی خیلی نازک شود یا نوک بینی بسیار سربالا باشد. همچنین خبری از عروسکی یا فانتزی شدن بینی نیست. در این عمل مشکلات ظاهری بینی از جمله پهنای زیاد، انحراف بینی، کج بودن بینی، قوز و قوس نامناسب و … اصلاح می‌شوند.

در این سبک عمل، تیغه ی بینی به‌ اندازه‌ای باریک می‌شود که کاملاً طبیعی باشد. به علاوه یک قوس طبیعی و زیبا روی بینی ایجاد می‌شود که شاید در نگاه اول چندان به چشم نیاید. به طور کلی می توان گفت بعد از جراحی طبیعی بینی، اگر کسی برای بار اول شما را ببیند ممکن است متوجه عملی بودن بینی نشود. 

نوبت دهی دکتر کبودخانی؛ دکتریاب
مجموعه دکی یاب، نوبت دهی دکتر کبودخانی

این روزها هر کسی که قصد دارد عمل بینی زیبا و طبیعی داشته باشد، سراغ دکتر کبود خانی می‌رود.

البته باید بگوییم به خاطر شهرت بالای دکتر و تقاضای زیاد برای عمل بینی با ایشان، نوبت گرفتن از دکتر کبود خانی زمان‌بر و سخت است.

 اما خبر خوب این است ‌که شما می‌توانید به کمک دکی یاب، بدون نیاز به منتظر ماندن در صف‌های چندین ماهه، نوبت عمل بینی بگیرید! برای گرفتن نوبت از برترین جراحان بینی با دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل بینی دکتر رضا کبود خانی چقدر است؟

نوبت دهی دکتر کبودخانی؛ هزینه عمل بینی
نوبت دهی دکتر کبودخانی؛ هزینه عمل بینی

یکی از مهم‌ترین مواردی که قبل از اقدام برای دریافت نوبت از دکتر کبود خانی ذهن شما را مشغول می‌کند، هزینه‌های عمل است. باید بگوییم برای جراحی بینی نمی توان قیمت دقیقی ارائه داد چرا که بسته به موارد مختلف می تواند متغییر باشد. هزینه عمل بینی به موارد مختلفی مانند نوع بینی و مشکلاتی مانند انحراف و پولیپ بستگی دارد. هزینه ی حدودی عمل بینی توسط دکتر رضا کبودخانی 50 میلیون تومان می باشد ولی قیمت نهایی بعد از ویزیت توسط پزشک مشخص می‌شود. 

اگر تمایل دارید از هزینه ی عمل بینی پزشک مورد نظر خود در شیراز مطلع شوید پیشنهاد می کنیم مقاله ی هزینه عمل بینی در شیراز را از دست ندهید.

اما خوب است بدانید نباید جراح مورد نظر خود را با دستمزد دریافتی قضاوت و یا انتخاب کنید!

ممکن است قیمت عمل بینی یک جراح کم‌تر، اما نتیجه ی کار او خارق‌العاده باشد. البته بعضی مواقع هم ممکن است یک جراح هزینه ی هنگفتی دریافت کند، ولی نتیجه کار خیلی معمولی و یا حتی نامناسب باشد! به همین دلیل نباید دستمزد دریافتی یک جراح را ملاک قرار داد. دلیل دیگری که می‌گوییم جراح را با هزینه‌اش انتخاب نکنید این است که هر فردی بودجه ای مشخص برای عمل بینی در نظر می‌گیرد. و سعی می‌کند دکتری را انتخاب کند که همان میزان دستمزد می گیرد. اما آیا ارزشش را دارد؟

حتی اگر بدانید نتیجه ی دلخواهتان را نمی گیرید، یا ممکن است عمل بینی اثر معکوس روی ظاهر شما داشته باشد باز هم بودجه ی خود را ملاک قرار می‌دهید؟

بگذارید خیالتان را راحت کنیم. در حال حاضر هزینه عمل بینی توسط دکتر کبود خانی، بسیار مناسب است. با این‌ وجود ما یک خبر خیلی خوب برای شما داریم!

برای اولین بار در شیراز امکان پرداخت هزینه عمل به‌ صورت اقساطی توسط مجموعه دکی یاب برای شما فراهم شده است. تا دیگر دغدغه ی مالی برای جراحی نداشته باشید و دستتان در انتخاب جراح باز باشد. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

خوب است بخوانید: دوران نقاهت عمل بینی

چرا از دکتر کبود خانی نوبت بگیریم؟

عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب
عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب

بسیاری از جراحان سعی می‌کنند بدون در نظر گرفتن نتیجه ی کار، هر مدل بینی (گوشتی یا استخوانی) را در سبک‌های مختلف عروسکی و نیمه فانتزی عمل کنند. در این میان کمتر کسی وجود دارد که از همان ابتدای فعالیتش، حیطه ی کاری خودش را مشخص کند.

اما دکتر کبود خانی از این قائده مستثنی است! سبک کاری ایشان طبیعی است و با برطرف کردن نواقص ظاهری بینی، جلوه زیبایی به صورت شما می‌بخشند.

قطعاً تجربه ی کاری بالا در جراحی یک فرم به خصوص بینی، باعث می‌شود که مهارت جراح افزایش پیدا کند. همین موضوع سبب می‌شود که تعداد تقاضاها برای نوبت دهی دکتر کبود خانی بسیار زیاد باشد. 

قسمت مهم ماجرا اینجاست که این دکتر حاذق تاکنون موفق به جراحی بیش از 1000 زیباجو شده اند؛ این یعنی تجربه ی بسیار و ارزشمند.

پس معطل نکنید؛ اگر دنبال دریافت نوبت از بهترین جراح عمل بینی طبیعی هستید، دکتر کبود خانی بهترین انتخاب برای شما است.

شما همچنین می توانید برای آشنایی با سایر جراحان حاذق شیرازی به مقاله ی بهترین دکتر عمل بینی در شیراز مراجعه کنید.

نوبت دهی دکتر کبود خانی از کجا امکان‌پذیر است؟

جراحی بینی با مشاوره ی مجموعه ی دکی یاب
جراحی بینی با مشاوره ی مجموعه ی دکی یاب

با توجه به درخواست بالا برای گرفتن نوبت عمل از دکتر کبودخانی، بهتر است از خدمات دکی یاب برای دریافت نوبت استفاده کنید. البته باید بگوییم دکی یاب تنها یک سایت نوبت‌دهی نیست؛ بلکه یک مجموعه در زمینهٔ ارائه خدمات زیبایی و پزشکی است.

نوبت‌گیری از طریق این مجموعه برای تمام جراحان بینی به صورت رایگان انجام می‌شود. شما می‌توانید هر روز هفته حتی روزهای تعطیل، اقدام به نوبت‌گیری با پزشک دلخواهتان کنید.

نکته ی جذاب در خصوص تیم دکی یاب این جاست که بهترین پزشکان و جراحان متخصص را در کنار خود دارد. و در انتخاب مناسب ترین پزشک به شما مشاوره ی حضوری یا غیر حضوری رایگان ارائه می دهد. روش کار بسیار ساده است، تنها کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید؛ عکس بینی خود را بفرستید و بگویید چه مدل عملی را دوست دارید.

مشاوران حرفه‌ای دکی یاب با بررسی نوع بینی و خواسته ی شما از عمل، بهترین دکتر را به شما پیشنهاد می‌کنند.

همان طور که گفتیم هزینه ی این مشاوره رایگان است و به صورت فوری و بدون معطلی انجام می‌شود.

حالا بگذارید تیر خلاص را هم بزنیم! دکی یابت می‌تواند برای شما به‌صورت رایگان یا نیم‌بها، نوبت ویزیت بگیرد! اگر دوست دارید شرایط را بدانید تنها کافی است که با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. برای این کار روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.