کاشت ابرو در شیراز

همه چیز در رابطه با عوارض، مراقبت و دوران نقاهت کاشت ابرو در شیراز

عوارض، مراقبت و دوران نقاهت کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب

قصد انجام کاشت ابرو دارید؟ می‌خواهید در مورد عوارض، مراقب و دوران نقاهت کاشت ابرو در شیراز اطلاعات جمع‌آوری کنید؟ این مقاله دقیقا برای شما است. تا انتها همراه ما باشید تا علاوه بر این موارد با شرایط ویژه دکی‌یاب برای کاشت ابرو اقساطی در شیراز نیز آشنا شوید.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب
کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب

بسیاری از ما برای داشتن ابروهای جذاب و پر‌پشت راه‌های بسیاری را امتحان کرده‌ایم. مثلا برای پنهان کردن کم پشتی ابروهایمان از محصولات آرایشی مختلف استفاده کرده‌ایم. یا به توصیۀ اقوام و آشنایان دست به دامن انواع و اقسام روغن‌ها و سرم‌های ابرو شده‌ایم. یا حتی به سراغ روش‌های ماندگارتر مانند تاتو و میکروبلیدینگ رفتیم. که البته در بعضی از این روش‌ها اوضاع برایمان بهتر که نشد هیچ، همان معدود تارهای ابرویی هم که داشتیم از دستمان رفت.

با توجه به این موارد شاید برایتان سوال شود پس چاره کار در چیست؟ چطور می‌توانیم ابروهای پرپشت و دائمی داشته باشیم که مدام نیاز به ترمیم و … نداشته باشد؟ اگر بخواهیم بهترین روش برای داشتن ابروهای خوش فرم و پر‌پشت را نام ببریم، کاشت ابرو مناسب‌ترین گزینه است.

کاشت ابرو با موی طبیعی به این صورت است که پزشک متخصص با در نظر گرفتن ظاهر و سلیقۀ شما، الگوی ابروی شما را می‌کشد. سپس از نواحی پشت سر و یا پشت گوشت، فولیکول‌های مو را برداشته و به ناحیه‌ای از ابرو که نیاز به پیوند دارند منتقل می‌کند.  در ادامه مقاله سعی کرده‌ایم عوارض، مراقبت‌ها و تمامی نکاتی که قبل از کاشت ابرو نیاز دارید را برای شما بیان کنیم.

هم‌چنین توصیه می‌کنیم مقاله هزینه کاشت ابرو در شیراز را از دست ندهید. در این مقاله به صورت جامع و دقیق تمامی هزینه‌های کاشت ابرو را بررسی کرده‌ایم.

عوارض کاشت ابرو چیست؟

هزینه بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو؛ مجموعه دکی یاب
هزینه بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو؛ مجموعه دکی یاب

کاشت ابرو در زیبایی صورت تاثیر چشمگیری دارد. اما به همان نسبت اگر به روش صحیح و توسط پزشک با تجربه انجام نشود می‌تواند ظاهر ناخوشایند یا عوارض شدید بعد از عمل به همراه داشته باشد. البته که به طور معمول همۀ عمل‌ها، عوارضی را در پی دارند. در مقاله بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز، بهترین پزشکان و کلینیک‌های کاشت ابرو در شیراز را برای شما بررسی کرده‌ایم. برای شناخت بهترین پزشکان کاشت ابرو می‌توانید به این مقاله مراجعه نمایید. اما در صورت انجام عمل توسط دکتر متبحر این عوارض بسیار کمتر خواهد بود. تعدادی از این عوارض را در ادامه برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

• عدم تقارن ابروها پس از کاشت ابرو

از مهمترین اشکالاتی که می تواند در کاشت ابرو پیش بیاید، عدم تقارن ابروها با همدیگر است. این اشکال در صورتی پیش می‌آید که پزشک، تخصص و مهارت کافی برای کاشت ابرو نداشته باشد. بنابراین در انتخاب کلینیک و پزشک مناسب دقت بسیاری کنید. باید اضافه کنم از طریق مجموعۀ دکی‌یاب می‌توانید مشاورۀ رایگان انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در شیراز را دریافت کنید. برای شروع مشاوره روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

• همرنگ نبودن ابروها بعد از کاشت ابرو

همرنگ نبودن ابروهای پیوند زده شده با ابروهای طبیعی زیباجو یکی دیگر از عوارض کاشت ابرو می‌باشد. برای رفع این مشکل بعد از بهبود کامل ابروها و و با مشورت پزشک، می‌توان از رنگ ابرو استفاده کرد.

• قرمزی پوست در کاشت ابرو

این عارضه پس از عمل کاشت ابرو طبیعی است و معمولا تا چند روز پس از عمل رفع می‌شود.

• عفونت پس از کاشت ابرو

برای جلوگیری از این عارضه کافی است موارد بهداشتی توصیه شده توسط پزشک را رعایت کرده و طبق دستور پزشک آنتی بیوتیک مصرف نمایید.

دوران نقاهت کاشت ابرو در شیراز
دوران نقاهت کاشت ابرو در شیراز

• درد بعد از کاشت ابرو

طبیعتا یکی از عوارض طبیعی بعد از عمل‌های زیبایی، درد است. می‌توانید برای برطرف شدن درد، تحت نظر پزشک مسکن مصرف نمایید.

• خارش از عوارض کاشت ابرو

یکی دیگر از عوارض طبیعی کاشت ابرو، احساس خارش در ناحیۀ ابرو می‌باشد. این عارضه نیز بعد از گذشت چند روز و بهبود زخم‌ها از بین می‌رود. فقط توجه داشته باشید طی این مدت از خاراندن ابروهای خود خودداری کنید.

• خونریزی در محل کاشت ابرو

مثل هر عمل دیگری، خونریزی یکی از عوارضی است که ممکن است در طول عمل یا پس از آن برای شما پیش بیاید. برای جلوگیری از این اتفاق، تا چند روز با مشورت پزشک خود از خوردن داروهای رقیق کنندۀ خون خودداری کنید.

• ریزش ابروها پس از کاشت ابرو

ریزش ابروها از عوارضی است که ممکن است پس از کاشت ابرو برای زیباجو اتفاق بیفتد. اما این ریزش موقتی است و ابروها بعد از 3 یا 4 ماه مجددا رویش می‌کنند.

• التهاب، تورم و پوسته پوسته شدن بعد از کاشت ابرو

التهاب، تورم و پوسته پوسته شدن ابروها از دیگر عوارض کاشت ابرو هستند که چند روز پس از عمل رفع می‌شوند.

آشنایی با عوارض کاشت ابرو در شیراز
آشنایی با عوارض کاشت ابرو در شیراز

دوران نقاهت کاشت ابرو

مراقبت‌های کاشت ابرو در شیراز
مراقبت‌های کاشت ابرو در شیراز

رعایت نکات مراقبتی بعد از عمل یکی از عواملی است که در نتیجۀ نهایی کاشت ابرو تاثیر بسیاری دارد. این نکته‌ها علاوه بر این که به شما در بهبودی سریعتر کمک می‌کند، موفقیت عمل کاشت ابرو را نیز بیشتر می‌کنند. در ادامه به تعدادی از نکات مراقبتی اشاره می‌کنیم.

  • در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
  • از ورزش‌ها و فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.
  • تا قبل از بهبودی کامل از رنگ کردن ابروها خودداری نمایید.
  • ابروها را طبق دستورالعمل پزشک شستشو دهید.
  • از لمس کردن و خاراندن ابروها بپرهیزید.

میزان درد کاشت ابرو

عوارض و درد کاشت ابرو
عوارض و درد کاشت ابرو

یکی از سوالاتی که قبل از کاشت ابرو برای زیباجویان پیش می‌آید میزان درد این عمل است. خبر خوب این است که عمل کاشت ابرو با بی حسی موضعی انجام می‌شود. یعنی قبل از شروع عمل، پزشک متخصص از طریق سرنگ بسیار ظریف، داروی بی‌حسی را به ناحیۀ ابروی شما تزریق می‌کند. به همین دلیل در حین عمل هیچ احساس دردی را تجربه نخواهید کرد. پس از اتمام اثر بی حسی ممکن است در ابروهای خود کمی درد احساس کنید. در ادامه برای اطلاعات بیشتر و بهرمندی از خدمات مجموعه دکی یاب با ما همراه و با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 آدرس و لوکیشن مجموعه دکی یاب

چند روز پس از کاشت ابرو باید استراحت کرد؟

دوران نقاهت کاشت ابرو
دوران نقاهت کاشت ابرو

تعداد روزهایی که پس از عمل نیاز به استراحت دارید با توجه به روشی که عمل کاشت ابرو انجام می‌شود و شرایط شما متفاوت است. اما به طور کلی حدودا یک تا سه روز استراحت توصیه می‌شود. همچنین تا سه هفته از ورزش و فعالیت سنگین خودداری کنید.

از شما ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید.در این مقاله سعی کردیم تمام مواردی را که در مورد عوارض، مراقب و دوران نقاهت کاشت ابرو نیاز دارید، در اختیاراتان قرار بدهیم. اگر سوالی دارید که هنوز پاسخش را دریافت نکرده‌اید یا تجربه‌ای در زمینه کاشت ابرو داشته‌اید خوشحال می‌شویم در قسمت کامنت‌ها با ما و دیگر زیباجویان به اشتراک بگذارید. هم‌چنین برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران دکی‌یاب در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.