هزینه و قیمت کاشت ابرو در شیراز | با دکی یاب اقساطی انجام بده

در این مقاله قصد داریم همه چیز را در رابطه با هزینه و قیمت کاشت ابرو در شیراز بررسی کنیم و شرایط پرداخت اقساطی کاشت ابرو را توضیح دهیم.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالا تصمیم‌تان برای کاشت ابرو جدی باشد. در این مقاله قصد داریم همه چیز را در رابطه با هزینه و قیمت کاشت ابرو در شیراز بررسی کنیم و شرایط پرداخت اقساطی کاشت ابرو را توضیح دهیم. در ادامه همراه ما باشید تا تمام موانعی را که ممکن است سر راه شما قرار بگیرد را با هم بررسی کنیم و هر اطلاعاتی که در زمینه هزینه‌های کاشت ابرو نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم.

هزینه و قیمت کاشت ابرو در شیراز

ارزانترین کلینیک کاشت ابرو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
ارزانترین کلینیک کاشت ابرو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

احتمالا اولین عاملی که سر راه شما سنگ انداخته است، پیدا کردن بهترین دکتر و کلینیک کاشت ابرو باشد. ممکن است با کمی جستجو در اینترنت اسامی ده‌ها کلینیک کاشت ابروی کوچک و بزرگ به چشمتان خورده باشد که بیشتر شما را سر در گم کرده است. مراکز زیبایی بسیاری که هرکدام معتقدند به‌روز‌ترین روش کاشت ابرو فقط در کلینیک آنها انجام می‌شود. و هر کدام سطرهای طولانی در وصف دستگاه‌های مجهز و پزشکان متبحرشان نوشته‌اند.

سوال اینجاست چگونه می‌شود از میان شمار بسیار زیاد کلینیک‌های زیبایی، بهترین را انتخاب کرد!؟ جواب بسیار ساده است! در مقاله بهترین دکتر کاشت ابرو در شیراز به صورت جامع و دقیق بهترین پزشکان و کلینیک‌های کاشت ابرو در شیراز را برای شما بررسی کرده‌ایم. کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر به این مقاله مراجعه نمایید. هم‌چنین مجموعه‌ی دکی‌یاب امکان مشاورۀ رایگان را نیز برای شما فراهم کرده است و با توجه به شرایط شما، بهترین کلینیک زیبایی کاشت ابرو را به شما معرفی می‌کند. فقط کافی است روی دکمۀ زیر کلیک کنید تا از مشاورۀ رایگان مجموعۀ دکی‌یاب بهره‌مند شوید.

ارتباط با دکی‌یاب

بعد از انتخاب کلینیک زیبایی، نوبت به پرداخت هزینۀ کاشت ابرو می‌رسد. باید بگویم این عامل اگر از مورد قبل مهمتر نباشد کم اهمیت‌تر هم نیست! به همین دلیل مجموعۀ دکی‌یاب در این مقاله همه چیز در خصوص هزینه و قیمت کاشت ابرو در شیراز را برای شما زیباجویان بررسی کرده‌است.

هزینه کاشت ابرو در شیراز

مجموعه دکی یاب؛ بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو
مجموعه دکی یاب؛ بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو

قیمت کاشت ابرو در شیراز به موارد مختلفی از جمله هزینۀ کلینیک، دستمزد پزشک، روش انتخابی برای کاشت ابرو، میزان تراکم ابرو و ... بستگی دارد. به طور تقریبی هزینۀ کاشت ابرو در شیراز برای ابروهای پرتراکم که به تعداد پیوند کمتری احتیاج دارند، 9 میلیون تومان می‌باشد. 

هزینۀ کاشت برای ابروهایی که تراکم کمتری دارند و اصطلاحا کم پشت‌تر هستند، 11 میلیون تومان است. اما تیم‌دکی یاب در این مرحله هم همراه شماست. در صورت همراهی با مجموعۀ دکی‌یاب هزینۀ کاشت ابرو در شیراز برای شما زیباجویان به 7 میلیون و 500 هزار تومان و برای ابروهای کم پشت‌تر به 9 میلیون تومان کاهش می‌یابد.

البته باید اضافه کنم هزینه‌های اعلامی تقریبی می‌باشد و مبلع دقیق، توسط پزشک و در روز ویزیت مشخص می‌شود.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، از طریق دکمۀ زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان مجموعۀ دکی‌یاب پاسخگوی سوالات شما در خصوص تخفیف هزینۀ عمل خواهند‌ بود. علاوه بر آن می‌توانید در خصوص ارزان‌ترین کلینیک کاشت ابرو در شیراز و کاشت ابرو در شیراز با بیمه، مشاورۀ رایگان دریافت کنید.

ارتباط با مشاوران

کاشت ابرو اقساطی در شیراز

تخفیف هزینۀ کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب
تخفیف هزینۀ کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب
همان طور که قبلا اعلام کردیم مجموعۀ دکی‌یاب در هزینۀ کاشت ابرو برای شما تخفیفاتی در نظر گرفته‌ است. با این حال ممکن است بسیاری موفق به پرداخت این مبالغ نشوند. به همین دلیل تیم دکی‌یاب امکان پرداخت اقساط هزینۀ کاشت ابرو در شیراز را نیز برای شما فراهم کرده است. تا دیگر زیباجویی به دلیل هزینۀ بالای عمل کاشت ابرو از داشتن ابروهای جذاب، محروم نشود. اقساطی کردن هزینۀ کاشت ابرو با شرایط بسیار راحت و بدون ضامن انجام می‌شود. برای بهره‌مندی از این موقعیت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله کاشت ابرو اقساطی در شیراز مراجعه نمایید.

هزینه های جانبی کاشت ابرو

پرداخت اقساط کاشت ابرو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
پرداخت اقساط کاشت ابرو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

کاشت ابرو یک عمل ساده و سرپایی حساب می‌شود و تقریبا می‌توان گفت دوران نقاهت ندارد. به همین دلیل به جز هزینۀ اصلی کاشت ابرو، هزینه‌های جانبی چندانی نخواهید داشت. اما اگر بخواهیم یکی دو مورد از هزینه‌های جانبی کاشت ابرو را نام ببریم، می‌توان به هزینۀ ویزیت پزشک، آزمایش‌ها و داروهای مورد نیاز قبل یا بعد از کاشت ابرو اشاره کرد. توصیه می‌کنیم قبل از تصمیم قطعی برای کاشت ابرو، مقاله عوارض و مراقبت‌های کاشت ابرو را نیز از دست ندهید. در این مقاله از 0 تا 100 عوارض و مراقبت‌ها و دورن نقاهت کاشت ابرو را بررسی کرده و تمام نکات لازم را ذکر کرده‌ایم.

عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو در شیراز

کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب
کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب

در بخش‌های قبلی به عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو در شیراز اشاره کرده‌ایم. در این بخش به صورت دقیق‌تر به این موضوع می‌پردازیم و توضیحات بیشتری در این خصوص به شما زیباجویان ارائه می‌دهیم.

  • همان طور که می‌دانید یکی از موثرترین عوامل بر قیمت کاشت ابرو، دستمزد پزشک متخصص است. که با توجه به شهرت، سابقۀ‌ کاری، تجربه و مهارت پزشک متغیر می‌باشد. باید اضافه کنم کاشت ابرو عملی است که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد و در نتیجه باید توسط پزشک ماهر انجام شود. بنابراین در انتخاب دکتر، کیفیت را فدای هزینه کم‌تر نکنید.
  • عامل دوم مرکزی است که در آن کاشت ابرو انجام می‌شود. کلینیک‌های کاشت ابرو هرچه از دستگاه‌ها و تجهیزات به روزتر استفاده کنند، هزینۀ بیشتری دریافت می‌کنند.
  • مورد بعدی که در هزینۀ کاشت ابرو موثر است، روش کاشت ابرو می‌باشد. روش‌های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد. به عنوان مثال در برخی روش‌ها از دستگاه‌های هوشمند و برخی دیگر از روش‌های سنتی برای کاشت ابرو استفاده می‌کنند.
  • تراکم ابروهای زیباجو و تعداد گرافت‌های پیوند زده شده نیز از عوامل موثر دیگر می‌باشد.

در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینۀ کاشت ابرو در شیراز دارید روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

تماس با دکی‌یاب

کلینیک تخصصی کاشت ابرو و موی آتما؛ یکی از بهترین کلینیک های کاشت ابرو با قیمت مناسب

کلینیک کاشت و مو و ابرو آتما؛ هزینه کاشت ابرو در شیراز
کلینیک کاشت و مو و ابرو آتما؛ هزینه کاشت ابرو در شیراز

کلینیک کاشت ابرو و موی آتما در حال حاضر یکی از بهترین کلینیک‌های تخصصی در این حوزه است که در شیراز فعالیت می‌کند. کلینیک آتما با بهره گیری از تکنولوژی‌های به روز دنیا و همچنین به کار گیری کادر متخصص و مجرب توانسته بهترین خدمات را با بهترین کیفیت‌ها به مشتریان خود ارائه دهد. از جمله خدمات این مجموعه می‌توان به کاشت مو، ابرو، ریش، انجام عمل‌های جراحی زیبایی و درمانی اعمال جراحی سرطان پوست، لیزرco2، جوانسازی پوست، بوتاکس، فیلر، تزریق چربی، لیپوماتیک، جراحی بلفاروپلاستی و لیفت صورت و ابرو اشاره کرد. 

هزینه کاشت مو در کلینیک آتما از 15 میلیون تومان و هزینه کاشت ابرو از 11 میلیون تومان شروع می‌شود. 

نمونه کارهای کلینیک آتما

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای کلینیک آتما را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار کلینیک آتما
نمونه کار کلینیک آتما
نمونه کار کلینیک آتما
نمونه کار کلینیک آتما
نمونه کار کلینیک آتما
نمونه کار کلینیک آتما
نمونه کار کلینیک آتما
نمونه کار کلینیک آتما

همچنین بخوانید: بهترین دکتر پیکرتراشی در شیراز

روش های جایگزین کاشت ابرو و قیمت آن‌ها

قیمت کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب
قیمت کاشت ابرو در شیراز؛ دکی یاب

اگر به هر دلیلی به این نتیجه رسیده‌اید که کاشت ابرو انتخاب شما نیست، در ادامه به روش‌های جایگزین کاشت ابرو می‌پردازیم.

PRP

برای افرادی که به دلیل ریزش ابروها، زیبایی صورت خود را از دست داده‌اند، روش PRP مناسب می‌‌باشد. در این روش مقداری از خون شما را می‌گیرند. آن را در دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌دهند و پلاسمای خون را جدا می‌کنند. و آن را به ابروی شما تزریق می‌کنند. این پلاسما دارای فاکتورهای بسیاری برای رشد مجدد موها می‌باشد.

مزوتراپی

اگر از فرم ابروهای خود راضی هستید و فقط به دنبال راهی برای رویش مجدد موها می‌باشید، مزوتراپی می‌تواند برای شما مناسب باشد. در این روش ویتامین‌ها و داروهای تقویتی مورد نیاز بدنتان از طریق سرنگ‌های بسیار ظریف به قسمتی که فولیکول‌های ابرو قرار دارند تزریق می‌شود. این کار از ریزش مو جلوگیری می‌کند و موجب رویش مجدد موهای ریخته شده می‌شود. 

روش‌های جایگزین کاشت ابرو در شیراز
روش‌های جایگزین کاشت ابرو در شیراز

تاتو، میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن

تاتو، میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن بر خلاف کاشت ابرو، روش‌های دائمی نیستند و نیاز به ترمیم و تکرار دارند. تفاوت دیگر، ظاهر غیر‌طبیعی ابرو در این روش‌ها می‌باشد. در این موارد برای پر کردن ابروها از رنگدانه استفاده می‌شود. 

دارودرمانی

داروی ماینوکسیدیل برای افرادی مناسب است که به تازگی ریزش موی آنها شروع شده است. این دارو نیاز به نسخۀ پزشک ندارد و فقط در هنگام استفاده تاثیرگذار است و پس از قطع، ریزش ابروها مجدد شروع می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از این روش‌ها، مشاورۀ رایگان و همچنین اطلاع از قیمت‌های به روز، لطفا از طریق دکمۀ زیر با ما تماس برقرار نمایید.

تماس با دکی‌یاب

از شما ممنونیم که تا انتها همراه ما بودید. اگر هنوز سوالی دارید یا تجربه کاشت ابرو داشته‌اید، خوشحال می‌شویم در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر