بهترین جراح بینی در یزد کیست؟ | معرفی بهترین ها+ نمونه کارهای جذاب + عمل بینی اقساطی

بهترین جراح بینی در یزد را چگونه پیدا کنیم؟  جراحی زیبایی بینی نه تنها بخش زیادی از زیبایی چهره را در بر می‌گیرد، بلکه هزینه هنگفتی هم دارد. به همین...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین جراح بینی در یزد را چگونه پیدا کنیم؟ 

جراحی زیبایی بینی نه تنها بخش زیادی از زیبایی چهره را در بر می‌گیرد، بلکه هزینه هنگفتی هم دارد. به همین خاطر است که انتخاب بهترین جراح بینی اهمیت زیادی پیدا می‌کند. با این مقدمه دیگر مرا درک خواهید کرد که چرا هر کوی و برزنی در یزد را زیر پا گذاشتم تا یک جراح حاذق پیدا کنم که بتواند دماغ نازیبای من را به یک بینی جذاب تبدیل کند! به جرات می‌گویم بعد از کار در معدن، پیدا کردن بهترین جراح بینی در یزد سخت ترین کار در جهان است!!!

من که با مشقت فراوان در نهایت به کمک دکی یاب بالاخره یک جراح خوب پیدا کردم! اما افراد زیادی را دیدم که به توصیه خاله و عمه و دختر همسایه و شمسی خانوم و... زیر تیغ جراحی رفته و دماغشان بهتر که نشد هیچ، تازه بدتر از قبل هم شد! تشخیص اینکه چه پزشکی می‌تواند کدام مدل بینی را به خوبی عمل کند به هیچ وجه کار من و شما نیست. 

پس کار را به کاردان بسپارید! دکی یاب همان کاردانی است که به دنبالش هستید. مجموعه دکی یاب در ادامه لیستی از بهترین جراحان بینی در سبک های مختلف در شهر یزد را برای شما فراهم کرده است. علاوه بر این، با یک مشاوره تخصصی درست و حسابی بهترین پزشک را با توجه به شرایطتان به شما معرفی می‌کند. کافی است از طریق دکمه زیر با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید.

تماس با ما

بهترین جراح بینی در یزد را چگونه پیدا کنیم؟

نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب

عمل بینی در سبک‌های منفاوتی انجام می‌شود از جمله سبک طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی. هر یک از جراحان بینی در یکی از این سبک ها مهارت بیشتری دارند. بنابراین زیباجویی که سبک فانتزی را انتخاب کرده است نمی تواند به هر پزشکی مراجعه کند؛ چراکه ممکن است یک پزشک مهارت کافی برای عمل بینی عروسکی را نداشته باشد. به همین دلیل است که می‌گوییم پیدا کردن بهترین جراح بینی در یزد کار هر کسی نیست و نمی‌توان به راحتی تشخیص داد که کدام پزشک مناسب فرم بینی ماست. بر همین اساس بهترین کار برای رسیدن به نتیجه دلخواه این است که با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. 

شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله مربوط به عمل بینی را مطالعه نمایید. همچنین با مشاوره تخصصی با کارشناسان دکی یاب بعد از تشخیص فرم بینی‌تان بهترین پزشک متناسب با فرم بینی و سبک دلخواهتان و البته بودجه‌ای که دارید را انتخاب کنید.

بهترین جراح بینی در یزد برای انواع مدل بینی

بهترین جراحی بینی در یزد را با دکی یاب پیدا کنید
بهترین جراحی بینی در مازندران؛ دکی یاب

همانطور که پیش از این گفتیم هر پزشک در یک سبک جراحی تخصص ویژه‌ای دارد. بنابراین برای جراحی بینی بهتر است که با توجه به فرم بینی خود و سبک جراحی مد نظرتان پزشکی را انتخاب کنید که در آن سبک جراحی تبحر و تخصص کافی داشته باشد. در ادامه بهترین جراح بینی در یزد به تفکیک سبک جراحی را به شما معرفی خواهیم کرد. 

اگر ساکن یزد نیستید، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با برترین جراحان بینی در شهر خود مقاله بهترین جراح بینی تهران و شهرستان را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در یزد

نمونه عمل دماغ گوشتی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
نمونه جراحی بینی گوشتی با مجموعه دکی یاب

بینی گوشتی بافت غضروفی ضعیف‌ و پوستی ضخیم‌ دارد و به همین دلیل عمل این نوع بینی کمی پیچیده و دشوار بوده و میزان تغییرات آن چندان زیاد نیست. بنابراین برای انجام این عمل باید به بهترین جراح بینی در یزد مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر پیشنهاد می‌کنیم مقاله عمل جراحی بینی گوشتی/ از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باورنکردنی را مطالعه کنید. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی در یزد را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر محمدحسین دادگرنیا یکی از بهترین جراحان بینی در یزد

یکی از معروف‌ترین پزشکان موجود در لیست بهترین جراح بینی در یزد دکتر محمدحسین دادگرنیا با شماره نظام پزشکی 55087 هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن بوده و با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی مهارت بالایی در جراحی بینی‌های گوشتی دارند.

نمونه کارهای دکتر محسن دادگرنیا جراح بینی در یزد

مشاهده نمونه کارهای دکتر محمدحسین دادگرنیا می‌تواند راه حل خوبی برای اطمینان از مهارت ایشان باشد. به همین دلیل در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برای شما قرار داده ایم:

نمونه جراحی بینی دکتر محمدحسین دادگرنیا جراح بینی در یزد
نمونه جراحی بینی دکتر محمدحسین دادگرنیا جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر محمدحسین دادگرنیا در یزد
نمونه کار دکتر محمدحسین دادگرنیا در یزد

دکتر محمدحسین برادران فر از معروف ترین جراحان بینی در یزد

دکتر محمدحسین برادران فر متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن یکی دیگر از بهترین جراحان بینی در یزد هستند. ایشان دارای فلوشیپ جراحی آندوسکوپی بینی، سینوس و قاعده جمجمه و با کد نظام پزشکی 29177 به عنوان یکی از بهترین جراحان برای عمل بینی‌های گوشتی در یزد فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای محمدحسین برادران فر دکتر عمل بینی در یزد

با مشاهده نمونه کارهای دکتر برادران فر می‌توانید از مهارت و تخصص ایشان اطمینان حاصل کرده و با خیال آسوده برای عمل به ایشان مراجعه کنید. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی دکتر برادران فر جراح بینی در یزد
نمونه عمل بینی دکتر برادران فر جراح بینی در یزد
نمونه عمل بینی دکتر محمدحسین برادران فر در یزد
نمونه عمل بینی دکتر محمدحسین برادران فر در یزد

بهترین جراح بینی استخوانی در یزد

نمونه جراحی بینی استخوانی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
نمونه جراحی بینی استخوانی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد

جراحی بینی استخوانی به منظور اصلاح و ترمیم شکل و ساختار بینی و با حفظ تعادل و تناسب بین نقاط مختلف صورت انجام می‌شود. این نوع جراحی نسبت به عمل بینی گوشتی آسان تر بوده و پیچیدگی کمتری دارد. اگر برای عمل بینی استخوانی به دنبال بهترین جراح بینی در یزد می‌گردید در این بخش تعدادی از بهترین گزینه‌ها برای عمل بینی استخوانی در یزد را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین اگر بینی شما استخوانی است پیشنهاد می‌کنیم مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی را مطالعه کنید.

دکتر سید علی موسوی یکی از برترین جراحان بینی در یزد

یکی از جراحان بینی خوب در یزد برای عمل بینی‌های استخوانی دکتر سید علی موسوی با شماره نظام پزشکی 86411 می‌باشند. دکتر موسوی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و سر و گردن بوده و بیش از 23 سال سابقه فعالیت و بیش از 20 هزار جراحی موفق را در رزومه خود ثبت کرده‌اند. 

نمونه کارهای دکتر سید علی موسوی جراح بینی در یزد

با مشاهده نمونه کارهای دکتر سید علی موسوی متوجه مهارت و تخصص ایشان در جراحی بینی‌های استخوانی خواهید شد. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای دکتر موسوی را مشاهده می کنید:

نمونه عملی بینی دکتر سید علی موسوی در یزد
نمونه عملی بینی دکتر سید علی موسوی در یزد
نمونه کار دکتر سید علی موسوی جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر سید علی موسوی جراح بینی در یزد

دکتر محمدعلی آقایی یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی در یزد

یکی از پزشکانی که در لیست بهترین جراح بینی در یزد قرار دارند، دکتر محمد علی آقایی هستند که خدمات مختلفی از جمله عمل‌های زیبایی صورت و پروسه‌های درمانی به روش اندوسکوپیک را ارائه می‌دهند. دکتر آقایی متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با شماره نظام پزشکی 129330 فعالیت خود را آغاز کردند. ایشان همواره سعی دارند با بهره گیری از برترین و مدرن ترین تکنیک‌ها و تجهیزات خدمات مختلف را به بیماران ارائه دهند و همین امر موجب برتری ایشان شده است. بیماران می توانند بدون اضطراب برای عمل بینی خود به ایشان مراجعه کنند و منتظر خلق یک نتیجه فوق العاده باشند.

نمونه کارهای دکتر محمدعلی آقایی دکتر جراح بینی در یزد

نمونه کارهای دکتر آقایی نشان از مهارت و تخصص ایشان دارد. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر محمدعلی آقایی جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر محمدعلی آقایی جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر محمدعلی آقایی در یزد
نمونه کار دکتر محمدعلی آقایی در یزد

بهترین جراح بینی طبیعی در یزد

جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

منظور از عمل بینی طبیعی این است که فرم جدید بینی با دیگر اجزای صورت هماهنگی بالایی داشته باشد. به طوری که هنگام رویارویی با دیگران حتی امکان دارد کسی متوجه عملی بودن بینی شما نشود. اما با این حال باید بدانید که عمل بینی طبیعی برای همه افراد فرم بینی یکسانی خلق نمی کند؛ بلکه بهترین جراح بینی در یزد با توجه به آناتومی چهره هر فرد، بینی را به فرم طبیعی و متناسب با چهره همان فرد جراحی می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات کاملتر مقاله عمل بینی طبیعی یا نچرال را مطالعه کنید.

در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی طبیعی در یزد را معرفی خواهیم کرد. همچنین اگر قصد انجام عمل در تهران را دارید می‌توانید مقاله بهترین جراح بینی نچرال و طبیعی در تهران را مطالعه کنید.

دکتر سید محسن فانی یکی از بهترین پزشکان عمل بینی در یزد

بی شک می‌توان از دکتر سید محسن فانی به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در یزد نام برد. دکتر فانی با شماره نظام پزشکی 42622 دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر وگردن در یزد هستند. ایشان بیش از 30 سال سابقه فعالیت در حوزه جراحی زیبایی داشته و به همین دلیل امروزه در لیست بهترین جراح بینی در یزد از ایشان نام برده می‌شود.

نمونه کارهای دکتر سید محسن فانی جراح بینی در یزد

نمونه کارهای دکتر فانی نشان دهنده تخصص، تجربه و مهارت ایشان در جراحی بینی به خصوص به سبک طبیعی هستند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده خواهید کرد:

نمونه عمل جراحی دکتر سید محسن فانی در یزد
نمونه عمل جراحی دکتر سید محسن فانی در یزد
نمونه کار دکتر محسن فانی در یزد
نمونه کار دکتر محسن فانی در یزد

دکتر اکبر کرباسی یکی از محبوب ترین جراحان بینی در یزد

یکی از بهترین جراحان بینی یزد دکتر اکبر کرباسی با شماره نظام پزشکی 98193 هستند که تا به امروز توانسته جراحی‌های بی‌شماری را به ثبت برسانند. در کارنامه کاری ایشان می‌توانیم عمل‌های موفق زیبایی بینی جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس را نیز مشاهده کنیم. ایشان دارای تخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن می باشند.

نمونه کارهای دکتر اکبر کرباسی جراح بینی در یزد

با مشاهده نمونه کارهای دکتر کرباسی می‌توانید با اطمینان بیشتری برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. بر همین اساس در این بخش چند نمونه کار از دکتر کرباسی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر اکبر کرباسی در یزد
نمونه کار دکتر اکبر کرباسی در یزد
نمونه کار دکتر کرباسی جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر کرباسی جراح بینی در یزد

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در یزد

همه چیز در رابطه با عمل بینی نیمه فانتزی؛ بهترین جراح بینی در یزد
عمل بینی نیمه فانتزی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد

عمل بینی نیمه فانتزی نوعی عمل زیبایی بینی است که فرم بینی در آن نه کاملا طبیعی و نچرال است و نه کاملا فانتزی و عروسکی. قوس بینی نیمه فانتزی نسبت به قوس بینی فانتزی کمتر است، اما در مقایسه با بینی طبیعی قوس بیشتری خواهد داشت. برای آشنایی بیشتر با این سبک می‌توانید مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی را مطالعه کنید. به‌ طور کلی افرادی که طرفدار ظاهر بینی طبیعی نباشند و بینی فانتزی هم دوست نداشته باشند، مراجعه به بهترین جراح بینی در یزد برای جراحی بینی نیمه فانتزی گزینه مناسبی برای آن‌هاست. 

در ادامه این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در یزد را به شما معرفی خواهیم کرد. علاوه بر این مقاله بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را چگونه پیدا کنیم؟ نیز می‌تواند به شما کمک کند.

دکتر سید محمدرضا نیک تبار از بهترین جراحان بینی در یزد

یکی از جراحانی که عمل بینی نیمه فانتزی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر محمدرضا نیک تبار هستند. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی بوده و با شماره نظام پزشکی 73883 در یزد فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر سید محمدرضا نیک تبار جراح بینی در یزد

برای اینکه خیالتان از بایت مهارت دکتر نیک تبار راحت باشد، در این قسمت چند نمونه از عمل‌های زیبایی بینی نیمه فانتزی ایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی دکتر محمدرضا نیک تبار جراح بینی در یزد
نمونه عمل بینی دکتر محمدرضا نیک تبار جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر محمدرضا نیک تبار در یزد
نمونه کار دکتر محمدرضا نیک تبار در یزد

دکتر روح الله صادق منش از معروف ترین جراحان زیبایی دماغ در یزد

یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در یزد دکتر روح الله صادق منش به شماره نظام پزشکی 115694 هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن در یزد بوده و در حال حاضر عضو انجمن جراحان گوش، حلق، بینی، سر و گردن می باشند.

نمونه کارهای دکتر روح الله صادق منش پزشک جراح بینی در یزد

نمونه کارهای دکتر روح الله صادق نیا نشان دهنده مهارت بالای ایشان در جراحی بینی بوده و می‌توانند شما را با اطمینان بیشتری راهی اتاق عمل کنند. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده خواهید کرد:

نمونه عمل بینی دکتر روح الله صادق منش در یزد
نمونه عمل بینی دکتر روح الله صادق منش در یزد
نمونه کار دکتر روح الله صادق منش در یزد
نمونه کار دکتر روح الله صادق منش در یزد

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در یزد

بهترین جراح بینی در شیراز، عمل بینی با مشاوره دکی یاب
بهترین جراح بینی در شیراز، عمل بینی با مشاوره دکی یاب

این نوع عمل شامل شکل دادن به بینی و تبدیل آن به یک بینی کوچک و جذاب با قوسی شدید است. جراحی بینی فانتزی می‌تواند تغییر قابل ملاحظه‌ای را در چهره ایجاد کند، اما به شرطی که این عمل توسط پزشکی ماهر انجام شود؛ چراکه در صورتی که پزشک شما مهارت کافی نداشته باشد ممکن است فرم بینی شما از قبل هم بدتر شده و مشکلات تنفسی برایتان به وجود بیاید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا مقاله سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی عروسکی را مطالعه کنید. علاوه بر این در این بخش چند مورد از پزشکان لیست بهترین جراح بینی در یزد برای عمل‌های فانتزی را به شما معرفی کرده‌ایم. 

همچنین می توانید برای آشنایی با بهترین جراحان بینی متناسب با فرم بینی خود، دریافت مشاوره تخصصی و دریافت نوبت ویزیت و عمل از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید:

تماس با ما

دکتر سید علیرضا حاجی میرزا یکی از برترین پزشکان عمل بینی در یزد

دکتر حاجی میرزا یکی از بهترین جراحان بینی در یزد هستند که بیش از 31 سال تجربه فعالیت پزشکی داشته و با شماره نظام پزشکی 40132 فعالیت می‌کنند. دکتر سید علیرضا حاجی میرزا متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن هستند و یکی از جراحان بینی مجرب در سبک فانتزی به شمار می‌روند.

نمونه کارهای دکتر سید علیرضا حاجی میرزا جراح بینی در یزد

با مشاهده نمونه کارهای دکتر حاجی میرزا متوجه مهارت و تخصص بالای ایشان خواهید شد. در این بخش می‌توانید چند نمونه از عمل‌های بینی ایشان را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر سید علیرضا حاجی میرزا جراح بینی در یزد
نمونه جراحی بینی دکتر سید علیرضا حاجی میرزا جراح بینی در یزد
نمونه عمل بینی دکتر حاجی میرزا در یزد
نمونه عمل بینی دکتر حاجی میرزا در یزد

دکتر سید مجتبی میرزاده یکی از بهترین جراحان بینی در یزد

دکتر سید مجتبی میرزاده با شماره نظام پزشکی 138126 یکی از بهترین متخصصان گوش و حلق و بینی در یزد هستند که در زمینه جراحی‌های زیبایی و جوانسازی صورت نیز فعالیت می‌کنند. ایشان هر دو جراحی‌های زیبایی و درمانی را به بهترین نحو انجام می‌دهند و مهارت بالایی در سبک عمل بینی فانتزی دارند. همچنین عمل‌هایی مانند اندوسکوپی سینوس و تعداد دیگری از این قبیل پروسه‌ها را نیز می‌توانید با مراجعه به دکتر میرزاده به بهترین شکل انجام دهید.

نمونه کارهای دکتر سید مجتبی میرزاده دکتر عمل بینی در یزد

با مشاهده نمونه کارهای دکتر میرزاده می‌توانید با اطمینان بیشتری برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر میرزاده را برای شما قرار داده‌ایم.

نمونه عمل بینی دکتر مجتبی میرزاده در یزد
نمونه عمل بینی دکتر مجتبی میرزاده در یزد
نمونه کار دکتر مجتبی میرزاده جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر مجتبی میرزاده جراح بینی در یزد

بهترین جراح ترمیم بینی در یزد

همه چیز در رابطه با عمل بینی ترمیمی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
همه چیز در رابطه با عمل بینی ترمیمی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد

جراحی بینی ترمیمی معمولا برای افرادی انجام می‌شود که عمل اولیه آن‌ها موفق نبوده و یا به دلیل ضربه فیزیکی یا عوامل دیگر فرم بینی‌شان به هم ریخته است. جراحی ترمیمی به دلیل پیچیدگی و دشواری که دارد توسط همه پزشکان انجام نمی‌شود و پزشکی که عمل ترمیمی را انجام می‌دهد باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشد. بنابراین اگر در یزد قصد جراحی ترمیم بینی دارید باید به بهترین جراح بینی در یزد مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از جراحانی که عمل ترمیم بینی را به خوبی انجام می‌دهند را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر حسین حجت یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی در یزد

یکی از جراحان با تجربه یزد که در زمینه جراحی ترمیم بینی فعالیت می‌کنند دکتر حسین حجت با شماره نظام پزشکی 17842 هستند. دکتر حجت متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی می باشند. ایشان با 53 سال تجربه یکی از بهترین گزینه‌ها برای جراحی بینی ترمیمی شناخته می‌شوند که شما می‌توانید برای عمل ترمیم بینی به ایشان مراجعه کنید.

نمونه کارهای دکتر حسین حجت یکی از جراحان بینی در یزد

نمونه جراحی‌های دکتر حسین حجت نشان دهنده تجربه و مهارت ایشان بوده و به شما این اطمینان را می‌دهند که انتخاب درست و مناسبی داشته‌اید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر حجت را مشاهده می کنید.

نمونه کار دکتر حسین حجت جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر حسین حجت جراح بینی در یزد
نمونه عمل بینی دکتر حسین حجت جراح بینی در یزد
نمونه عمل بینی دکتر حسین حجت جراح بینی در یزد

دکتر سعید عتیقه چی یکی از جراحان بینی با تجربه در یزد

از بهترین جراحان بینی در یزد می‌توان به دکتر سعید عتیقه چی با شماره نظام پزشکی 85418 اشاره کرد. ایشان جراح و متخصص گوش، حلق و بینی بوده و دوره‌های تکمیلی و تخصصی مختلفی گذرانده و از پرطرفدارترین پزشکان جراح بینی در یزد می‌باشند.

نمونه کار دکتر سعید عتیقه چی از جراحان بینی در یزد

نمونه کارهای دکتر عتیقه چی شما را به این باور می‌رسانند که ایشان یکی از بهترین جراحان برای ترمیم بینی در یزد هستند. در این بخش چند نمونه از عمل‌های بینی انجام شده توسط ایشان را مشاهده  می کنید:

نمونه کار دکتر سعید عتیقه چی جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر سعید عتیقه چی جراح بینی در یزد
نمونه عمل بینی دکتر سعید عتیقه چی در یزد
نمونه عمل بینی دکتر سعید عتیقه چی در یزد

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در یزد

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراحی بینی در یزد
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراحی بینی در یزد

عمل پولیپ بینی نوعی جراحی است که این ضایعات یا پولیپ‌ها را از مجرای بینی و سینوس‌ها خارج می‌کند و به‌ عنوان پولیپکتومی بینی شناخته می‌شود. سپتوپلاستی یا جراحی اصلاحی تیغه بینی نیز در مواردی به‌کار می‌رود که تنفس بیمار دچار اختلال بوده و استفاده از دارو نتیجه‌ای نداشته باشد. برای درمان پولیپ و انحراف بینی از طریق جراحی، باید به بهترین جراح بینی در یزد که تخصص و مهارت کافی در این زمینه داشته باشد مراجعه کنید که در این بخش تعدادی از این پزشکان را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر سید علیرضا حاجی میرزا از بهترین جراحان بینی در یزد

همانطور که در بخش‌های قبل گفتیم دکتر سید علیرضا حاجی میرزا یکی از بهترین جراحان بینی در یزد هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 40142 علاوه بر جراحی بینی فانتزی، در عمل انحراف و پولیپ بینی نیز مهارت بالایی دارند.

نمونه کارهای دکتر سید علیرضا حاجی میرزا از جراحان بینی در یزد

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر سید علیرضا حاجی میرزا را مشاهده خواهید کرد:

نمونه عمل بینی دکتر سید علیرضا حاجی میرزا در یزد
نمونه عمل بینی دکتر سید علیرضا حاجی میرزا در یزد
نمونه کار دکتر سید علیرضا حاجی میرزا جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر سید علیرضا حاجی میرزا جراح بینی در یزد

دکتر مجتبی میبدیان یکی از ماهرترین جراحان بینی یزد

یکی از جراحان انحراف و پولیپ بینی در یزد دکتر مجتبی میبدیان با شماره نظام پزشکی 117295 هستند. دکتر میبدیان متخصص گوش و حلق و بینی و فوق تخصص جراحی و سر و گردن بوده و بیش از 17 سال سابقه فعالیت در زمینه را دارند.

نمونه کارهای دکتر مجتبی میبدیان از پزشکان عمل بینی در یزد

دکتر مجتبی میبدیان نمونه کارهای موفق بسیاری دارند که در ادامه تعدادی از نمونه عمل‌های بینی ایشان را مشاهده خواهید کرد:

نمونه عمل بینی دکتر میبدیان در یزد
نمونه عمل بینی دکتر میبدیان در یزد
نمونه کار دکتر میبدیان جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر میبدیان جراح بینی در یزد

بهترین جراح بینی به روش باز در یزد

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

در عمل بینی باز بهترین جراح بینی در یزد علاوه بر ایجاد برش در سوراخ‌های بینی، یک برش نیز در قسمت کلوملای بینی ایجاد می‌کند. عمل بینی باز، دید وسیع‌تری به پزشک می‌دهد و امکان ایجاد تغییرات گسترده‌تری را فراهم می‌کند. معمولا در جراحی بینی‌هایی که وضعیت داخلی پیچیده دارند تکنیک عمل بینی باز کاربرد بیشتری دارد. اما انتخاب تکنیک در نهایت به عهده جراح است. بیشتر جراحان عمل بینی را به روش باز انجام می‌دهند. 

در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی به روش باز در یزد را معرفی می‌کنیم:

دکتر عباسعلی رحمانی از جراحان بینی باتجربه در یزد

یکی از پزشکان جراحی بینی به روش باز در یزد دکتر عباسعلی رحمانی به شماره نظام پزشکی 33710 هستند. ایشان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی سر و گردن بوده و دارای فلوشیپ جراحی بینی و سینوس می باشند. دکتر رحمانی بیش از 21 سال سابقه فعالیت تخصصی و فوق تخصصی در حوزه جراحی زیبایی دارند و به عنوان یکی از پزشکان لیست بهترین جراح بینی در یزد شناخته می‌شوند.  

نمونه کارهای دکتر عباسعلی رحمانی جراح بینی در یزد

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر عباسعلی رحمانی را برای شما قرار داده‌ایم تا با سبک کاری ایشان آشنا شده و بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید.

نمونه کار دکتر عباسعلی رحمانی در یزد
نمونه کار دکتر عباسعلی رحمانی در یزد
نمونه کار دکتر عباسعلی رحمانی جراح بینی در یزد
نمونه کار دکتر عباسعلی رحمانی جراح بینی در یزد

دکتر حامد هاتفی یکی از حراحان بینی خوب در یزد

دکتر حامد هاتفی فوق تخصص بیماری‌های گوش و گلو و بینی، فوق تخصص جراحی گوش و کاشت حلزون شنوایی و یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در یزد هستند. ایشان با سابقه کاری بیش از 22 سال با کد نظام پزشکی 36334 در یزد فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر حامد هاتفی یکی از جراحان بینی در یزد

نمونه کارهای دکتر هاتفی نشان دهنده تخصص و مهارت ایشان هستند. در این بخش تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده خواهید کرد:

نمونه جراحی بینی دکتر حامد هاتفی در یزد
نمونه جراحی بینی دکتر حامد هاتفی در یزد
نمونه جراحی بینی دکتر حامد هاتفی جراح بینی در یزد
نمونه جراحی بینی دکتر حامد هاتفی جراح بینی در یزد

بهترین جراح بینی به روش بسته در یزد

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس

در عمل بینی به روش بسته جراح تنها برش‌های کوچکی در طرفین سوراخ‌های بینی ایجاد می‌کند و تمام تغییرات را از طریق همین برش‌ها اعمال می‌کند. عمل بینی بسته بیشتر مناسب بینی‌های استخوانی و یا ایجاد تغییرات جزئی در فرم بینی است و همه جراحان این روش را انجام نمی‌دهند. یکی از بهترین جراحان بینی به روش بسته در جنوب کشور دکتر مصباحی هستند که در ادامه بیشتر به معرفی ایشان می‌پردازیم:

دکتر علیرضا مصباحی یکی از بهترین جراحان بینی جنوب کشور

یکی از بهترین جراحانی که عمل بینی را به روش بسته انجام می‌دهند دکتر مصباحی هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 48303 دارای بورد تخصصی بین المللی جراحی پلاستیک صورت بوده و در زمینه‌ جراحی‌های زیبایی تجربه و مهارت بالایی دارند. البته لازم به ذکر است که دکتر مصباحی در شیراز فعالیت می‌کنند، اما چنانچه شما از طریق دکی یاب برای عمل با ایشان اقدام کنید هزینه و رفت و برگشت به شیراز برایتان رایگان شده و یک روز اقامت نیم بها نیز به شما تعلق می‌گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط انجام عمل جراحی در شیراز و امکانات رفت و برگشت کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید.

ارتباط با دکی یاب
نمونه کارهای دکتر علیرضا مصباحی از بهترین جراحان بینی در جنوب کشور

در ادامه تعدادی از نمونه کارهای دکتر مصباحی را مشاهده خواهید کرد:

نمونه کار دکتر علیرضا مصباحی
نمونه کار دکتر علیرضا مصباحی
نمونه جراحی بینی به روش بسته دکتر علیرضا مصباحی
نمونه جراحی بینی به روش بسته دکتر علیرضا مصباحی

بهترین جراح بینی خانم در یزد

مراجعه کننده به مجموعه دکی یاب برای سبک عمل فانتزی و عروسکی
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد

معمولا افرادی که قصد عمل بینی فانتزی دارند و ظرافت برایشان مهم است به دنبال پزشکی می گردند که با ظرافت بسیار جراحی بینی را انجام می دهد. در ادامه یکی از بهترین جراحان بینی خانم در یزد را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر نجمه برخورداری یکی از بهترین جراحان بینی یزد

خانم دکتر نجمه برخورداری با شماره نظام پزشکی 96619 متخصص گوش و حلق و بینی و یکی از بهترین جراحان بینی یزد هستند. مشاوره و جراحی گوش و حلق و بینی، مشاوره و جراحی زیبایی بینی و صورت و مشاوره رژیم درمانی و تغذیه از جمله خدمات دکتر برخورداری هستند.

نمونه کارهای دکتر نجمه برخورداری از پزشکان جراح بینی در یزد

برای اطمینان از مهارت پزشک بهترین راه مشاهده نمونه کارهای اوست. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر نجمه برخورداری را مشاهده خواهید کرد.

نمونه کار دکتر نجمه برخورداری در یزد
نمونه کار دکتر نجمه برخورداری در یزد
نمونه جراحی بینی دکتر نجمه برخورداری در یزد
نمونه جراحی بینی دکتر نجمه برخورداری در یزد

بهترین جراح بینی مردانه در یزد

نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل زیبایی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های عمل بینی در مردان این است که مردانگی آن‌ها در فرم بینی حفظ شود و بینی ظاهر زنانه پیدا نکند. اگر یک قسمت بینی نیاز به کوچک شدن دارد، پشت یا پل بینی باید قوی و مستحکم باقی بماند تا از ظاهری تکه تکه شده و شیب دار جلوگیری شود. بنابراین مردان برای این جراحیا باید به یک پزشک کاربلد و ماهر مراجعه کنند. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی مردانه در یزد را معرفی می کنیم.

دکتر سید محمدرضا عظیمی میبدی یکی از برترین جراحان بینی در یزد

یکی از جراحان متخصص گوش و حلق و بینی در یزد که در لیست بهترین جراح بینی در یزد جایگاه مناسبی دارند، دکتر عظیمی میبدی به شماره نظام پزشکی 102271 هستند. ایشان متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن و نیز دارای فلوشیپ رینولوژی می‌باشند.

نمونه کارهای دکتر سید محمدرضا عظیمی میبدی از بهترین جراحان بینی در یزد

نمونه کارهای دکتر محمدرضا عظیمی تخصص و مهارت ایشان را نشان می‌دهند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهایشان را مشاهده خواهید کرد:

نمونه کار دکتر سید محمدرضا عظیمی میبدی در یزد
نمونه کار دکتر سید محمدرضا عظیمی میبدی در یزد

دکتر روح الله صادق منش از محبوب ترین جراحان بینی یزد

یکی از گزینه‌های مناسب برای جراحی بینی مردانه دکتر روح الله صادق منش هستند. دکتر صادق منش با شماره نظام پزشکی 115694 متخصص گوش و حلق و بینی و یکی از بهترین جراحان بینی در یزد هستند.

نمونه کارهای دکتر روح الله صادق منش از جراحان بینی یزد

برای دیدن نمونه کارهای دکتر صادق منش ادامه مطلب را مشاهده نمایید:

نمونه کار دکتر روح الله صادق منش در یزد
نمونه کار دکتر روح الله صادق منش در یزد
نمونه عمل بینی مردانه توسط دکتر روح الله صادق منش در یزد
نمونه عمل بینی مردانه توسط دکتر روح الله صادق منش در یزد

تا این جای مقاله تعدادی از بهترین جراحان بینی در یزد به تفکیک سبک عمل به شما معرفی شدند. شما می‌توانید برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد بهترین جراح بینی در یزد و دریافت مشاوره تخصصی و نوبت ویزیت و عمل از طریق دکمه زیر با مشاوران مجموعه دکی یاب در تماس باشید.

پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله بهترین جراح بینی در تهران را مطالعه نمایید. 

تماس با دکی یاب

نظرسنجی جراحان بینی در یزد

نمونه عمل بینی استخوانی به سبک طبیعی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

یکی از معیارهای تشخیص بهترین جراح بینی در یزد اطلاع از میزان رضایت زیباجویانی است که با آن پزشک عمل بینی انجام داده‌اند. بر این اساس هر پزشکی که درصد رضایت بیشتری داشته باشد طبیعتا گزینه بهتری برای جراحی بینی به شمار می‌رود. در این بخش نظرسنجی مختصری درمورد هر یک از پزشکان معرفی شده در این مقاله انجام داده‌ایم و تعدادی از نظرات زیباجویان را برای شما قرار داده‌ایم:

نظرسنجی دکتر محمدحسین دادگرنیا یکی از بهترین جراحان بینی در یزد

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی با مجموعه دکی یاب
عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
عمل زیبایی بینی داشتم کارشون عالیههههه محدثه رعیتی محدثه رعیتیکاربر سایت اقای دکتر بسیار باتجربه و محترم هستند و از اینک پیش ایشون عمل شدم کاملا خرسندم و ب همه اقوام و خویشان پیشنهادشون کردم امیدوارم عمری طولانی همراه با خوشی داشته باشند نازنین رحمانی نازنین رحمانیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر محمدحسین برادران فرد از جراحان بینی در یزد

جراحی بینی به سبک طبیعی توسط مجموعه ی دکی یاب
جراحی بینی توسط مجموعه ی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
بنده دکتر برادران را به شدت پیشنهاد میکنم . پرسنل مطب از منشی تا همیاران دکتر همه عالی بودن. محیط مطب بسیار تمیز و دلنشین .تشخیص بیماری و درمان هم عالی ما که راضی بودیم خدا نگهدارشون باشه. ناصری ناصریکاربر سایت برای مشکل انحراف بینی و زیبایی مراجعه کردم .و عمل کردم .و راضی هستم . راحله اکبری راحله اکبریکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سید علی موسوی یکی از برترین جراحان بینی در یزد

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی در زیباکس
عمل بینی به سبک نیمه فانتزی در دکی یاب؛ بهترین راح بینی در یزد
عمل زیبایی تا حدودی راضیم هنوز یک ماه گذشته تا نتیجه مطلوب زمان میبره زهرا میرزایی زهرا میرزاییکاربر سایت سلام واقعا کارشون خوبه و تجربه اقای دکتر خیلی بالاست میتونم با جرات بگم در سطح اول ایران قرار دارند بتول بابایی بتول باباییکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر محمدعلی آقایی یکی از جراحان عمل دماغ در یزد

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
اقای دکتر هم خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد هستن هم اینکه خیلی واست وقت میزارن طبابت و کارشونم که حرف نداره من پیششون انحراف بینی و زیبایی عمل کردم از لحاظ تنفسی و ظاهری بینی خیلی عالی عمل شدم و‌مشکلی ندارم منصوره منصورهکاربر سایت سلام من بینیمو پیش دکتر عمل کردم و بسیار راضی ام. هم برخورد مناسبی دارن هم کامل توضیح میدن. نگار راستاد نگار راستادکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سید محسن فانی یکی از بهترین پزشکان عمل بینی در یزد

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
سلام من بینی ام رو پیش ایشون عمل کردم و از عملم راضی هستم نجفی نجفیکاربر سایت سلام ایشون دکتربسیارباخلاق ومهربان و دارای وجدان کاری هستن... شهربانو رضایی شهربانو رضاییکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر اکبر کرباسی یکی از محبوب ترین جراحان بینی در یزد

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعه دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها
باسلام، فوق العاده دکتر کاردرست، خوش اخلاق ومهربان ومسئولیت پذیری هستند، فوق العاده کارشون عالیه. واقعادکترخوش برخورد ومهربانی هستند صفری صفریکاربر سایت من جراحی بینی انجام دادم. کاملا راضی هستم. خداروشکر که ایشون رو انتخاب کردم. کیمیا کیمیاکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سید محمدرضا نیک تبار از بهترین جراحان بینی در یزد

نمونه جراحی بینی گوشتی با دکی یاب
نمونه جراحی بینی با دکی یاب
آقای دکتر فوق العاده ان هم از نظر اخلاق هم تمیزی کار واقن دستشون درد نکنه، من بینیم و 1 ماه قبل پیش ایشون عمل کردم واقن راضی هستم و ازشون ممنونم. مسعودی مقدم مسعودی مقدمکاربر سایت خیلی عالی بود برخورد پرسنل در مطب خیلی خیلی خوب من خیلی راضی ام منشی های عزیز خوش برخورد و همچنین دکتر عزیز و مهربان و خوش اخلاق که خیلی خوب برخورد میکنند و خیلی خوب راهنمایی میکنند و من عمل کردم خیلی راضی ام مرسی از همه عزیزان سالار محمدی سالار محمدیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر روح الله صادق منش از معروف ترین جراحان زیبایی دماغ در یزد

نمونه عکس عمل بینی دکتر غلامرضا معین
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
من جراحی زیبایی انجام دادم و بسیار از کار پزشکی ایشون راضی هستم دکتر صادق منش بسیار پزشک دلسوز و صبوری هستند و برای بیماران وقت میگذارند و واقعا برای درمان بیماران تمام تلاش خود را میکنند بسیار خوش اخلاق هستند. مینو مینوکاربر سایت من واقعا از کار اقای دکتر راضی هستم عملم خیلی خوب انجام دادن بدون کبودی و درد من پیشنهاد میکنم هرکی میخواد عمل کنه بره پیش دکتر صادق منش داوری داوریکاربر سایت قبلی بعدی

خدمات دکی یاب برای عمل بینی در یزد

نمونه عمل زیبایی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها
نمونه عمل زیبایی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها

مجموعه دکی یاب با ارائه خدمات متنوع و شگفت انگیز به فکر رفاه هرچه بیشتر زیباجویانی هستند که از طریق دکی یاب برای عمل بینی اقدام می کنند. 

یکی از اصلی ترین و مهم ترین خدمات دکی یاب در زمینه جراحی بینی، مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حرفه‌ای است. شما طی تماس با مشاوران دکی یاب و دریافت مشاوره آنلاین یا حضوری می‌توانید سبک بینی متناسب با چهره‌تان را تشخیص دهید و سپس با توجه به سبک مورد نظرتان و فرم بینی بهترین جراح بینی را برای عمل انتخاب کنید.

یکی دیگر از خدماتی که دکی یاب برای زیباجویان در نظر گرفته امکان پرداخت اقساطی هزینه‌هاست. از آنجایی که هزینه‌های عمل روز به روز در حال افزایش هستند، این امکان توسط مجموعه دکی یاب برای زیباجویان در نظر گرفته شده تا هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنند و تنها با پرداخت بخشی از هزینه قبل از عمل برای انجام عمل اقدام کنند. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های عمل می‌توانید مقاله‌های هزینه عمل بینی در ایران و هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان را مطالعه کنید و یا با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید.

همچنین اگر شما بخواهید برای عمل بینی به شهرهایی مثل شیراز و یا تهران سفر کنید با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید رفت و برگشت رایگان به این شهرها داشته باشید. علاوه بر این مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم کرده است.

علاوه بر این تخفیفات متنوع در هزینه های اصلی و جانبی نیز جزو خدمات دکی یاب است که برای زیباجویان در نظر گرفته شده است. ارائه پک هدیه و پشتیبانی رایگان و شبانه روزی به مدت دو سال نیز از خدماتی است که بعد از عمل ارائه می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات بی نظیر و متنوع دکی یاب و بهره مندی از این خدمات می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با کارشناسان

جمع بندی

یکی از مهم ترین عوامل در رسیدن به نتیجه دلخواه انتخاب پزشک مناسب است. به همین دلیل ما در این مقاله سعی کردیم بهترین جراح بینی در یزد را به شما معرفی کنیم تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید. همچنین مجموعه دکی یاب این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید بعد از مشاوره تخصصی و مشاهده نمونه کارهای پزشکان مختلف، بهترین جراح بینی در یزد را انتخاب کرده و نوبت ویزیت و عمل را دریافت کنید. 

اگر شما هم تجربه عمل بینی در یزد و یا تجربه مشاوره با کارشناسان دکی یاب را داشته اید تجربه خود را با ما و دیگر خوانندگان این مطلب در میان بگذارید. همچنین می توانید برای پرسیدن سوالات خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. بهترین جراح بینی در یزد را چگونه پیدا کینم؟

تنها کافی است با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید. مشاوران دکی یاب بعد از مشاوره تخصصی بهترین پزشک را به شما معرفی خواهند کرد.

دکتر سید محسن فانی و دکتر اکبر کرباسی از بهترین جراحان بینی طبیعی در یزد هستند.

بهترین گزینه برای عمل بینی فانتزی در یزد دکتر سید علی حاجی میرزا است.

تنها کافی است با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید. مشاوران دکی یاب بعد از مشاوره تخصصی بهترین پزشک را به شما معرفی خواهند کرد.

دکتر سید محسن فانی و دکتر اکبر کرباسی از بهترین جراحان بینی طبیعی در یزد هستند.

بهترین گزینه برای عمل بینی فانتزی در یزد دکتر سید علی حاجی میرزا است.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر