دسته بندی نشده

دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز | معرفی بهترین ها+ هزینه عمل+ نمونه کار

جراحی مطمئن بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز را از کجا پیدا کنیم؟ 

مدت زیادی بود که قصد عمل بینی داشتم، اما جیب خالی من با هزینه های سرسام آور دکترهای معروف و گران عمل های بینی در شیراز همخوانی نداشت. کم کم داشتم قید زیباتر شدن را می زدم که از طریق یکی از دوستانم با مجموعه ای آشنا شدم که دکترهای خوب و ارزان عمل بینی در شیراز را معرفی می‌کرد و علاوه بر آن امکان پرداخت اقساطی هزینه عمل را هم فراهم کرده بود.

دیگه چی بهتر از این؟ سریعا دست به کار شدم و با دکی یاب تماس گرفتم. بعد از مشاوره‌ای دقیق و حرفه‌ای چندین دکتر پرطرفدار و کاردرست متناسب با فرم بینی و بودجه‌ام را معرفی کردند و نمونه کارهایشان را نشانم دادند. بعد از انتخاب پزشک برایم نوبت ویزیت و عمل گرفتند و به کمک دکی یاب به صورت وی آی پی و خیلی زود عمل شدم. شما هم اگر مثل من هزینه‌های سنگین مانعی برای رسیدن به ظاهر دلخواهتان، کافی است از طریق دکمه زیر با کارشناس‌های مجموعه دکی یاب تماس بگیرید. 

 

همچنین در این مقاله بهترین جراحان بینی خوب و ارزان شیراز به شما معرفی شدند که می توانید با خواندن این مطلب از هزینه‌های عمل بینی هر دکتر در شیراز نیز باخبر شوید.

عمل بینی ارزان در شیراز

نمونه عمل زیبایی با مشاوره مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل زیبایی با مشاوره مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

ممکن است تصور کنید که هرچه هزینه عمل یک پزشک بیشتر باشد، احتمالا کار او بهتر خواهد بود، اما باید بدانید که لزوما اینطور نیست. درواقع باید بگوییم که نمی‌توان به هر پزشکی با دستمزد بالا اعتماد کرد و باید قبل از هر چیز به طور کامل درمورد تخصص پزشک و نمونه کارهایش تحقیق کرد. جراحان خوب و ارزان عمل بینی در شیراز وجود دارند که علاوه بر این که هزینه‌های معقول و مناسبی دریافت می‌کنند، عمل جراحی را نیز با کیفیت بسیار بالایی انجام می‌دهند. برای آشنایی با این جراحان در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

خوب است بدانید برای دریافت اطلاعات درمورد هزینه عمل‌های بینی در تهران می‌توانید مقاله هزینه عمل بینی در تهران را مطالعه کنید.

 مجموعه دکی یاب در زمینه پرداخت هزینه‌ها خدمات شگفت انگیزی ارائه کرده است که با استفاده از این خدمات شما می‌توانید عمل بینی خود را با بهترین جراحان بینی شیراز انجام داده و از بابت مخارج نگرانی نداشته باشید. از جمله آن‌ها عمل بینی اقساطی و تخفیف در هزینه‌های جانبی می‌باشد. برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه و بهره‌مندی از این خدمات می‌توانید با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

چگونه با یک دکتر عمل بینی خوب، اما ارزان جراحی بینی انجام دهیم؟

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ هزینه عل بینی در تهران و شهرستان ها

پیدا کردن یک دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز کار آسانی نیست؛ چراکه این روزها هزینه عمل‌های زیبایی هر روز رو به افزایش هستند. به همین دلیل مجموعه دکی یاب  امکانات متنوعی را فراهم نموده تا شما زیباجویان با پرداخت مخارج کمتر بتوانید نزد بهترین جراحان زیبایی بینی عمل کنید و به فرم بینی دلخواه خود برسید. در ادامه برخی از این خدمات و امکانات را شرح می دهیم:

پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی در شیراز

بمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

همان طور که گفتیم مجموعه دکی یاب این امکان را برای شما زیباجویان فراهم کرده است که بتوانید هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به پرداخت تمام مخارج عمل بینی در شیراز به صورت یکجا نیست! درواقع شما می توانید بدون محدودیت های مالی عمل بینی خود را با پزشک دلخواهتان انجام دهید. 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر در این باره مقاله هزینه عمل بینی در شیراز شرایط اقساطی با هر پزشک را مطالعه کنید.

تخفیف در هزینه عمل دماغ در شیراز

تخفیفات و آفرهای متنوع دکی یاب به زیباجویان این امکان را داده که عمل بینی خود را با هزینه های کمتری نسبت به حالت معمولی انجام دهند. برای اطلاع از تخفیفات متنوع می توانید در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه ویزیت رایگان برای جراحی بینی در شیراز

نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل زیبایی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

مجموعه دکی یاب مجموعه ای از بهترین دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز را به شما زیباجویان معرفی می‌کند. هزینه ویزیت برخی از این پزشکان از سمت دکی یاب رایگان می‌باشد و به این صورت بخشی از هزینه‌های قبل از عمل برای شما کاهش پیدا می‌کند.

هزینه های جانبی ارزانتر عمل بینی در شیراز

شما با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید هزینه‌های کمتری بابت مخارج جانبی پرداخت کنید. برای مثال هزینه‌های مشاوره قبل از عمل، پشتیبانی بعد از عمل، چسب بینی و… برای زیباجویان دکی یاب رایگان می‌باشد. به علاوه در هزینه‌های آزمایشگاه و عکسبرداری هم تخفیفاتی برای شما در نظر گرفته شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد خدمات دکی یاب و نحوه بهره مندی از این خدمات از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

جراحان بینی شیراز با قیمت مناسب

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

همانطور که می‌دانید عمل بینی معمولا هزینه بالایی دارد و دغدغه اصلی همه زیباجویان این است که جراحی بینی را با قیمت مناسبی انجام دهند. طبیعتا تعرفه عمل بینی هر پزشک با دیگری متفاوت است. اما خوب است بدانید کارشناسان دکی یاب با اغلب جراحان بینی شیراز آشنایی دارند و با توجه به سبک کاری و هزینه‌های عمل بینی هر پزشک می‌توانند دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز را به شما معرفی کنند. علاوه بر آن به صورت فوری و وی آی پی نوبت ویزیت و عمل برای شما دریافت می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با جراحان بینی شیراز می‌توانید مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید. در ادامه این بخش با تعدادی از این پزشکان آشنا خواهید شد:

دکتر سولماز قربانی جراح بینی ارزان و خوب در شیراز

دکتر سولماز قربانی جراح بینی خوب و ارزان در شیراز
دکتر سولماز قربانی جراح بینی خوب و ارزان در شیراز

به عنوان اولین دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز می‌توان از دکتر سولماز قربانی به شماره نظام پزشکی 146490 نام برد. دکتر قربانی متخصص گوش و حلق و بینی بوده و دارای فلوشیپ جراحی بینی و سینوس هستند. ایشان انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی را عمل می‌کنند و تبحر خاصی در سبک طبیعی و نیمه فانتزی دارند. شما می‌توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر قربانی با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل دکتر سولماز قربانی دکتر عمل بینی در شیراز

دکتر قربانی یکی از جراحان خوب و قیمت مناسب در شیراز هستند که هزینه عمل بینی ایشان به طور حدودی از 38 میلیون تومان شروع می‌شود، اما بسته به فرم بینی شما ممکن است تغییر کند. البته زیباجویانی که از طریق دکی یاب اقدام کنند، می‌توانند از شرایط پرداخت اقساطی بهره مند شوند.

نمونه کارهای دکتر سولماز قربانی جراح بینی در شیراز

دکتر قربانی بیش از 100 عمل زیبایی موفق دارند که در ادامه می‌توانید تعدادی از نمونه جراحی‌های ایشان را مشاهده کنید.

نمونه عمل جراحی بینی دکتر سولماز قربانی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل جراحی بینی دکتر سولماز قربانی با مشاوره دکی یاب
عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

دکتر لیلا اسدپور دکتر عمل بینی خوب و ارزان در شیراز

دکتر لیلا اسدپور جراح بینی در شیراز
دکتر لیلا اسدپور جراح بینی در شیراز

خانم دکتر لیلا اسدپور به شماره نظام پزشکی 146391 جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز و یکی دیگر از جراحان خوب و ارزان در این شهر هستند. دکتر اسدپور هر سه نوع بینی گوشتی، استخوانی و غضروفی را عمل می‌کنند و تخصص ایشان در سبک عمل طبیعی و نیمه فانتزی است. ایشان علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری از قبیل جراحی زیبایی گوش، تزریق ژل و بوتاکس، بیماری‌های حلق و حنجره را نیز ارائه می‌دهند. شما می‌توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر اسدپور با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل بینی دکتر لیلا اسدپور جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر اسدپور از دکترهای خوب و ارزان عمل بینی در شیراز هستند که با توجه به این که کیفیت عمل هایشان بالاست، هزینه مناسبی دریافت می‌کنند. هزینه عمل بینی دکتر لیلا اسدپور از 35 میلیون تومان شروع می‌شود که دکی یاب امکان پرداخت اقساطی این هزینه را فراهم کرده است.

نمونه کارهای دکتر لیلا اسدپور دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز

تمامی نمونه کارهای دکتر اسدپور کاملا واقعی و بدون فتوشاپ هستند. با مشاهده نمونه کارهای ایشان متوجه دقت و مهارت بالای این جراح حاذق خواهید شد. در ادامه می‌توانید تعدادی از این تصاویر را ببینید.

جراحی بینی دکتر لیلا اسدپور، دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
جراحی بینی دکتر لیلا اسدپور، دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
نمونه جراحی بینی دکتر اسدپور با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی دکتر اسدپور با مشاوره دکی یاب

دکتر امید زرگرانی دکتر عالی و ارزان عمل بینی در شیراز

دکتر امید زرگرانی؛ جراح عمل بینی در شیراز با قیمت مناسب
دکتر امید زرگرانی؛ جراح عمل بینی در شیراز با قیمت مناسب

دکتر امید زرگرانی به شماره نظام پزشکی 155758 یک دکتر عالی با قیمت مناسب عمل بینی در شیراز هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با تجربه بالایی که در زمینه جراحی‌های زیبایی دارند امروزه به یکی از معروف‌ترین جراحان زیبایی بینی در شیراز تبدیل شده‌اند. این جراح حاذق نسبت به سایر پزشکان معرفی شده هزینه بالاتری برای عمل دریافت می‌کنند که شما می‌توانید هزینه عمل بینی را از طریق تیم دکی یاب به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر زرگرانی با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل دکتر امید زرگرانی جراح بینی در شیراز

هزینه عمل دکتر زرگرانی به طور متوسط از 44 میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به عوامل مختلف ممکن است متفاوت باشد، اما چنانچه شما از طریق دکی یاب اقدام کنید می‌توانید هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر امید زرگرانی جراح عمل بینی در شیراز

دکتر زرگرانی یکی از بهترین جراحان بینی شیراز هستند که نمونه کارهای موفق بسیاری دارند. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب

دکتر مسیح طالع دکتر از بهترین جراحان قیمت مناسب عمل بینی در شیراز

دکتر مسیح طالع جراح بینی در شیراز
دکتر مسیح طالع جراح بینی در شیراز

دکتر مسیح طالع به شما نظام پزشکی 128104 جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک در شیراز هستند. دکتر طالع یکی از بهترین جراحان بینی شیراز هستند که عمل جراحی را به روش پریزرویشن انجام می‌دهند و در نهایت بدون درد و ورم و کبودی شما را به بینی دلخواهتان می‌رسانند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد روش پریزرویشن و نیز دریافت نوبت دکتر طالع دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز می‌توانید روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل دکتر مسیح طالع

هزینه عمل بینی دکتر طالع نسبت به دیگر پزشکان معرفی شده در این مقاله بیشتر است؛ چراکه ایشان عمل بینی را به یکی از مدرن‌ترین تکنیک‌های روز دنیا به اسم روش پریزرویشن انجام می‌دهند. این هزینه‌ها از 40 میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به فرم بینی ممکن است متغیر باشد. با این وجود اگر شما از طریق دکی یاب برای عمل اقدام کنید لازم نیست نگران هزینه‌ها باشید؛ چراکه شما می‌توانید هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر مسیح طالع؛ جراح بینی در شیراز

مشاهده نمونه کارهای دکتر مسیح طالع شما را متوجه می‌کند که ایشان دقت و ظرافت زیادی در حین عمل به خرج می‌دهند و عمل‌های موفق بسیاری در رزومه خود دارند. در این بخش تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر مسیح طالع با مشاوره تیم دکی یاب
نمونه جراحی بینی دکتر مسیح طالع با مشاوره تیم دکی یاب
نمونه کار دکتر مسیح طالع دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
نمونه کار دکتر مسیح طالع دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز

دکتر وحید عین آبادی دکتر بینی خوب و ارزان در شیراز

دکتر وحید عین آبادی جراح بینی قیمت مناسب در شیراز
دکتر وحید عین آبادی جراح بینی قیمت مناسب در شیراز

آقای دکتر وحید عین آبادی با شماره نظام پزشکی 59622 جراح زیبایی، پلاستیک و ترمیمی در شیراز هستند. ایشان دوره تکمیلی جراحی پلاستیک و زیبایی را در فرانسه گذرانده‌اند. ایشان علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری مثل ابدومینوپلاستی، ژینکوماستی، بلفاروپلاستی و… را نیز ارائه می‌دهند. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر عین آبادی می‌توانید با دکی یاب تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای آشنایی با روند نوبت دهی مقاله نوبت دهی دکتر عمل بینی شیراز را مطالعه کنید.

هزینه عمل بینی دکتر وحید عین آبادی جراح بینی شیراز

دکتر عین آبادی از جراحان بینی خوب و ارزان شیراز هستند که هزینه عمل بینی با ایشان از 35 میلیون تومان شروع می‌شود، اما چنانچه شما از طریق دکی یاب اقدام کنید شامل تخفیف خواهید شد و علاه بر این می‌توانید هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر وحید عین آبادی دکتر عمل دماغ در شیراز

دکتر عین آبادی عمل های موفق بسیاری را در رزومه خود ثبت کرده‌اند برای مشاهده نمونه کارهای دکتر عین آبادی در ادامه با ما همراه باشید.

نمونه عمل بینی دکتر عین آبادی دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر عین آبادی دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی استخوانی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر حمیدرضا کاظمی دکتر جراحی بینی در شیراز

دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی در شیراز با قیمت خوب
دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی در شیراز با قیمت خوب

یکی دیگر از جراحان بینی متبحر ولی با هزینه اقتصادی در شیراز دکتر حمیدرضا کاظمی به شماره نظام پزشکی 79916 هستند. ایشان متخصص دهان، فک و صورت هستند و بیش از 8 سال سابقه عمل زیبایی بینی دارند. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل از دکتر کاظمی با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل بینی دکتر حمیدرضا کاظمی جراح زیبایی بینی شیراز

هزینه عمل بینی دکتر حمیدرضا کاظمی به طور متوسط از 30 میلیون تومان شروع می‌شود و چنانچه شما از طریق دکی یاب اقدام کنید می‌توانید هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا کاظمی دکتر جراحی بینی شیراز

دکتر کاظمی تاکنون بیش از 4800 عمل زیبایی بینی موفق انجام داده‌اند که تعدادی از نمونه کارهای ایشان را در ادامه مشاهده می‌کنید.

نمونه جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر حمیدرضا کاظمی دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
نمونه کار دکتر حمیدرضا کاظمی دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز

دکتر نگار جعفری دکتر عمل بینی خوب و ارزان شیراز

دکتر نگار جعفری دکتر عمل بینی ارزان در شیراز
دکتر نگار جعفری دکتر عمل بینی ارزان در شیراز

دکتر جعفری یکی از پزشکان جراح بینی خوب و ارزان در شیراز هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی بوده و در سبک جراحی بینی طبیعی و نیمه فانتزی مهارت و تبحر دارند. شما می‌توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر نگار جعفری با دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل دکتر نگار جعفری دکتر عمل دماغ در شیراز

هزینه عمل دکتر جعفری از 25 میلیون تومان شروع می‌شود که بسته به فرم بینی ممکن است تغییر کند. البته چنانچه شما از طریق دکی یاب اقدام کنید می‌توانید این هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر نگار جعفری جراح بینی در شیراز

دکتر جعفری بیش از 100 نمونه جراحی موفق در رزومه خود دارند که شما در ادامه این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه کار عمل بینی با مشاوره دکی یاب
عمل جراحی بینی با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

شما می‌توانید برای انتخاب مناسب‌ترین دکتر از بین این جراحان توانمند از کارشناسان دکی یاب مشاوره تخصصی دریافت کنید. برای دریافت مشاوره انتخاب دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز روی دکمه زیر کلیک کنید. همچنین می‌توانید از این طریق اطلاعات بیشتری در خصوص شرایط اقساط و بهره‌مندی از خدمات ویژه ی دکی یاب کسب کنید.

قیمت عمل بینی در سال 1402 چقدر افزایش داشته است؟

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب

عمل جراحی بینی امروزه به عنوان یکی از پر طرفدارترین جراحی‌های زیبایی مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است. اما همان طور که می‌دانید مخارج جراحی دائما به صورت روزانه تغییر می‌کنند. در واقع می‌توان گفت هزینه‌های عمل در سال 1402 نسبت به 1401 افزایش چشمگیری 100 درصدی داشته و حداقل دو برابر شده‌اند.

هزینه عمل بینی ارزان در بیمارستان های دولتی شیراز

دکی یاب مشاوره عمل های زیبایی
دکی یاب؛ مشاوره عمل های زیبایی

هزینه عمل بینی در مراکز مختلف از جمله بیمارستان‌های خصوصی،بیمارستان‌های دولتی و یا کلینیک‌ها با هم متفاوت است. طبیعتا هزینه عمل بینی در بیمارستان‌های دولتی کمتر است، اما ممکن است امکانات کافی و به اندازه در این بیمارستان‌ها وجود نداشته باشد. همچنین بسیاری از جراحان متبحر در بیمارستان‌های دولتی عمل بینی انجام نمی‌دهند. با این حال بسیاری از افراد برای کاهش هزینه‌ها به دنبال این هستند که عمل خود را در بیمارستان‌های دولتی انجام دهند.

هزینه عمل بینی در شیراز چقدر است؟

جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

هزینه عمل بینی در شیراز با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است، اما به طور کلی می‌توان گفت مخارج عمل بینی در شیراز بسته به میزان دشواری آن و همچنین نوع بینی از 25 میلیون تومان شروع می شود. عوامل مختلفی در تعیین هزینه عمل بینی نقش دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به میزان دستمزد جراح و هزینه بیمارستان (کلینیک) اشاره کرد. البته مجموعه دکی یاب امکان پرداخت هزینه عمل به صورت اقساطی را فراهم کرده که برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله عمل بینی قسطی در شیراز را مطالعه کنید و یا با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. به طور کلی می‌توان هزینه عمل بینی در شیراز را به دسته‌های زیر تقسیم کرد:

هزینه های جانبی قبل از عمل

 • هزینه آزمایش های قبل عمل بینی
 • هزینه عکس‌های آتلیه‌ای قبل عمل بینی
 • هزینه جلسات مشاوره قبل عمل بینی

هزینه ویزیت دکتر عمل بینی در شیراز

برخی از پزشکان برای مشاوره قبل از جراحی بینی هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند ولی اغلب آن‌ها بابت مشاوره و ویزیت قبل از عمل هزینه دریافت می‌کنند.

دستمزد جراح عمل دماغ در شیراز

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس

دستمزد جراح نرخ مشخصی ندارد و هر جراح بر اساس میزان تجربه کاری و سابقه‌ای که دارد دستمزد مشخصی را طلب می‌کند.

هزینه بیمارستان یا کلینیک عمل بینی در شیراز

هزینه کلینیک یا بیمارستان به شهری که در آن واقع شده و همینطور میزان امکانات و تجهیزات آن کلینیک یا بیمارستان بستگی دارد. البته باید بدانید چنانچه بنا به صلاحدید جراح نیاز به بستری طولانی‌تر در بیمارستان یا کلینیک داشته باشید، این هزینه افزایش خواهد یافت.

فرم بینی و انتظارات زیباجو از جراحی بینی

این نکته نیز در تعیین قیمت جراحی بینی تاثیرگذار است، باید بدانید که میزان پیچیدگی بینی نیز در هزینه جراحی تاثیرگذارتر است. به عنوان مثال چنانچه نیاز باشد جراح به صورت همزمان مشکلات تنفسی را نیز در کنار زیبایی درمان کند هزینه عمل بینی افزایش خواهد یافت.

هزینه های جانبی بعد از عمل بینی

 • هزینه داروهای تجویز شده توسط جراح
 • هزینه جلسات معاینه، برداشتن آتل، کشیدن بخیه‌ها، تعویض چسب و…

بیشتر بخوانید: بهترین دکتر لیفت بینی در شیراز

عمل بینی با بیمه تکمیلی امکان پذیر است؟

نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب ذر شیراز
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

باید بدانید که عمل زیبایی بینی تحت هیچ گونه پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌ گیرد و بیمارستان تمام هزینه جراحی را از بیمار دریافت می‌کند. بیمه زمانی هزینه جراحی را پرداخت می‌کند که هدف از جراحی بینی، درمان و یا رفع مشکلات تنفسی در زیباجو باشد.

گاهی اوقات فرد می‌خواهد در کنار عمل درمانی بینی خود، جراحی زیبایی بینی نیز انجام دهد که در این صورت ممکن است بیمه هزینه‌های بخش درمانی را به بیمار پرداخت نماید اما قسمت هزینه زیبایی بینی به صورت کامل از زیباجو دریافت می‌شود. در صورتی که عمل بینی جنبه درمانی داشته باشد و به دلیل رفع مشکلات تنفسی، انحراف بینی و یا پولیپ بینی انجام شود، بیمه ممکن است بخشی از هزینه آن را تقبل کند که میزان آن برای بیمه‌های مختلف متفاوت است.

جمع بندی

در این مقاله درمورد لیست دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز صحبت کردیم و هزینه ها و نمونه کارهای هر یک را بررسی کردیم. لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با بهترین جراحان بینی شیراز و دریافت نوبت ویزیت و عمل و همچنین بهره مندی از خدماتی همچون تخفیف و پرداخت اقساطی از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

سوالات تکمیلی

1. هزینه عمل بینی در سال 1402 به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه عمل زیبایی بینی به عوامل مختلفی مثل دستمزد پزشک، فرم بینی زیباجو، هزینه کلینی و بیمارستان و سایر هزینه های جانبی بستگی دارد.

دکتر نگار جعفری، دکتر حمیدرضا کاظمی، دکتر وحید عین آبادی، دکتر سولماز قربانی، دکتر لیلا اسدپور، دکتر امید زرگرانی، دکتر مسیح طالع از بهترین جراحان زیبایی شیراز هستند که هزینه عمل آن ها ارزان و مناسب است.

به طور کلی و در حالت معمولی این امکان وجود ندارد، اما مجموعه دکی یاب این امکان را فراهم کرده که زیباجویان هزینه عمل را به صورت اقساط یپرداخت کنند.

عمل زیبایی بینی تحت پوشش بیمه نیست و تنها درصورتی که عمل شما جنبه درمانی داشته باشد، بیمه هزینه بخش درمانی را پرداخت خواهد کرد.

4 نظر در “دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز | معرفی بهترین ها+ هزینه عمل+ نمونه کار

 1. نگار مسعودی گفت:

  مقاله خیلی خوب و کاملی بود خدا قوت. من از طریق همین مقاله با مجموعه شما آشنا شدم و به امید خدا قراره آخر ماه عمل کنم.

 2. soltani123 گفت:

  هزینه هایی که برای هر دکتر نوشتین کل هزینه عمله یا فقط دستمزد پزشک؟

 3. محمد مهدی گفت:

  من نوبت جراحی بینیم فروردین ماه هست. افزایش قیمت شاملم میشه؟

 4. آرشیدا گفت:

  من مراجعه کردم به دکتر طالع هم اندکی لطف کردن تخفیف دادند و هم از کارشون راضی ام

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.