هزینه عمل بینی در اهواز | قیمت دقیق پزشکان + تخفیف + نوبت فوری

قیمت دقیق هزینه عمل بینی در اهواز برای فرم ها و سبک های مختلف عمل و تخفیفات شگفت انگیز و میلیونی در هزینه ی جراحی و هزینه های جانبی

Example Image
راهنمای مطالعه 8

در این مقاله سیر تا پیاز هزینه عمل بینی در اهواز را برای شما آورده ایم. قیمت دقیق جراحی بینی برای هر فرم و سبک عمل بینی را به صورت مجزا شرح دادیم و در خصوص تخفیفات میلیونی و هیجان انگیز دکی یاب توضیحاتی ارائه دادیم.

 

اگر تصمیم به عمل بینی خود گرفته اید قطعا یکی از بزرگترین دغدغه های شما هزینه ی جراحی است.

احتمالا تا به این جای کار برای پیدا کردن جراح معتبر با قیمت مناسب ساعت ها به صفحه ی گوشی یا مانیتور خیره شده اید و دست به یکی از طولانی ترین جستجوهای تاریخ زده اید.! اما با قلبی شکسته ( و اندکی هم ضعیف بعد از دیدن قیمت ها! ) به این نتیجه رسیده اید که از پس هزینه ی سنگین عمل بر نمی آیید. و خود را برای خداحافظی با بینی دلخواهتان آماده کرده اید. اما نگران نباشید!

زیرا با دکی یاب جستجوهای شما بالاخره به نتیجه رسیده است. مجموعه ی دکی یاب در هزینه های عمل بینی در اهواز برای شما تخفیفات شگفت انگیز و میلیونی و امکان عمل بینی به صورت اقساطی در نظر گرفته است. تا شما زیباجویان بتوانید با هزینه های پایین تر توسط برترین پزشکان، بینی خود را عمل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. همچنین می توانید از طریق دکمه ی زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کرده و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تماس با کارشناسان

هزینه ی عمل بینی در اهواز چقدر است؟

برای صحبت از هزینه ی عمل بینی باید قبل از هر کاری مشخص کنیم برای چه فرم بینی و چه سبک عملی می خواهیم جراحی بینی انجام دهیم. زیرا به عنوان مثال هزینه ی عمل بینی گوشتی با استخوانی تفاوت دارد. یا مثلا جراحی ترمیمی و جراحی انحراف و پولیپ قیمت های مختلفی دارند. به همین دلیل در ادامه برای هر فرم  بینی و سبک عمل هزینه های جراحی را اعلام می کنیم.

هزینه ی عمل بینی گوشتی در اهواز

بهترین جراح بینی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی با مجموعه ی دکی یاب

برای تشخیص بینی گوشتی ابتدا باید به ضخامت پوست بینی توجه کنیم. بینی های گوشتی پوست ضخیم ولی غضروف ضعیف دارند. نوک بینی پهن، پره های باز، غدد چربی فراوان و منافذ پوست باز از دیگر مشخصه های این فرم بینی ها هستند. هزینه ی عمل بینی گوشتی در اهواز از 23 میلیون تومان شروع شده و بسته به دستمزد پزشک و شرایط زیباجو افزایش می یابد.

هزینه ی عمل بینی استخوانی و غضروفی در اهواز

نمونه عمل بینی استخوانی و غضروفی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی استخوانی و غضروفی با مجموعه ی دکی یاب

اجازه دهید ابتدا با ویژگی های این فرم بینی آشنا شویم. بینی های استخوانی بر خلاف نوع گوشتی دارای پوست نازک ولی ساختار غضروفی قوی و مقاوم هستند. قوز بینی یکی از مشخصه های رایج این بینی هاست. به دلیل پوست نازک تغییر شکل این فرم دماغ به نسبت فرم گوشتی راحت تر است. بنابراین هزینه ی جراحی پایین تری دارند. هزینه ی عمل بینی های استخوانی در اهواز از 22 میلیون تومان شروع شده و با توجه به دستمزد پزشک و شرایط زیباجو می تواند افزایش یابد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر می توانید با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. 

هزینه عمل بینی ترمیمی در اهواز

نمونه عمل ترمیمی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل ترمیمی با مجموعه ی دکی یاب

گاهی اوقات در صورت کم تجربه بودن پزشک امکان دارد در جراحی اولیه نتیجه ی دلخواه به دست نیامده یا مشکلات و عوارض تنفسی برای زیباجو پیش بیاید. در این موارد برای رفع این ایرادات عمل مجدد یا ترمیمی انجام می گیرد. این جراحی به نسبت عمل اصلی به دقت و مهارت بیشتری احتیاج داشته و قیمت بالاتری هم دارد. هزینه ی عمل بینی ترمیمی در اهواز از 30 میلیون تومان شروع شده و با توجه به دستمزد جراح و شرایط زیباجو بیشتر می شود. برای اطلاع از هزینه ی عمل بینی دقیق پزشک مورد نظر خود با دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل انحراف و پولیپ بینی در اهواز

نمونه عمل بینی انحراف و پولیپ بینی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی انحراف و پولیپ بینی با مجموعه ی دکی یاب

دیواره ی بینی (سپتوم بینی) در حالت عادی باید صاف باشد. در صورتی که این دیواره به یک سمت منحرف گردد ممکن است باعث تنگ یا مسدود شدن یک یا هر دو مجرای بینی شود. 

پولیپ بینی غده های کوچک شبیه به دانه ی انگور هستند که از رشد زیاد از حد مخاط پوشاننده ی بینی و سینوس های اطراف آن به وجود می آیند. اگر این غده ها بیش از حد بزرگ شوند می توانند راه تنفس بینی را ببندند.

شروع هزینه ی عمل انحراف و پولیپ بینی در اهواز از 16 میلیون تومان بوده و با توجه به دستمزد دریافتی پزشک و شرایط زیباجو می تواند بیشتر شود. اگر می خواهید هزینه ی جراحی بینی توسط پزشک مورد نظر خود را بدانید با ما تماس بگیرید. 

چه عواملی در تعیین هزینه عمل بینی تاثیرگذار است؟

عوامل مختلفی در هزینه ی عمل بینی تاثیر گذارند. همان طور که گفتیم از مهمترین این عوامل فرم بینی و سبک عمل انتخابی زیباجو هستند. از عوامل تاثیر گذار دیگر می شود به دستمزد جراح و هزینه های کلینیک یا بیمارستان اشاره کرد. 

می توان گفت معمولا جراحانی که شهرت و سابقه ی کاری بالاتری دارند به نسبت سایر همکاران خود دستمزد بیشتری دریافت می کنند. ولی حتما با من موافقید که قیمت بالاتر تضمین کننده ی کیفیت بیشتر نیست. در برخی موارد جراحان با دستمزدهای فضایی موفق نشدند نتایج مورد نظر زیباجویان را برای آنها رقم بزنند. ولی پزشکانی با هزینه های پایین تر  نتایجی فوق العاده به همراه داشته اند. شما می توانید برای آشنایی با موفق ترین جراحان اهواز به مقاله ی بهترین جراح بینی در اهواز سری بزنید. 

اما بگوییم از مجموعه ی دکی یاب که برای شما زیباجویان تخفیفات میلیونی در هزینه ی عمل جراحی در نظر گرفته است. با دکی یاب می توانید توسط بهترین و معتبرترین پزشکان بینی خود را عمل کنید و هزینه ی کمتری پرداخت نمایید. همچنین پرداخت اقساط هزینه های عمل برای اولین بار در ایران به لطف دکی یاب ممکن شده است. در واقع شما می توانید به صورت فوری و با ساده ترین شرایط بینی خود را توسط برترین جراحان قسطی عمل کنید. برای اطلاع از جزئیات این خدمات شگفت انگیز روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

تماس با کارشناسان

هزینه های جانبی عمل بینی چقدر می شود؟

امروزه علاوه بر مخارج اصلی جراحی، هزینه های جانبی عمل بینی هم مبلغ قابل توجهی می شوند. به عنوان مثال هزینه ی عکسبرداری، آزمایشات، ویزیت و مشاوره ی قبل از عمل و ... . اما دکی یاب اینجا هم در کنار شماست و برای شما در هزینه های جانبی هم تخفیفات شگفت انگیزی دارد. ویزیت رایگان یا نیم بها و تخفیف در هزینه های عکسبرداری و آزمایشات تعدادی از این تخفیفات هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. 

شما همچنین می توانید در مقاله ی هزینه عمل بینی در ایران از قیمت های به روز عمل بینی در شهرهای مختلف ایران مطلع شوید. 

خدمات دکی یاب در اهواز

عمل بینی با مشاوره ی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
عمل بینی با مشاوره ی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

تا این جا از تخفیفات شگفت انگیز دکی یاب در مخارج جراحی و همچنین هزینه های جانبی عمل بینی برای شما گفتیم. اما تخفیفات میلیونی تنها پیشنهاد ویژه ی مجموعه ی دکی یاب نیست. تیم دکی یاب از صفر تا صد مسیر عمل بینی در کنار شماست. ما حتی در مشاوره های قبل از انتخاب دکتر عمل بینی و گرفتن نوبت فوری جراحی همراه شما هستیم. یکی دیگر از کاربردی ترین خدمات تیم دکی یاب انجام عمل بینی به صورت اقساطی است. در واقع با این شرایط شما می توانید توسط پزشک دلخواهتان فارغ از دغدغه ی هزینه ها و محدودیت های مالی بینی خود را عمل کنید. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و از کارشناسان دکی یاب مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

تماس با کارشناسان در ادامه به تعدادی از دیگر خدمات دکی یاب اشاره می کنیم.
  • مشاوره ی قبل از عمل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
  • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
  • تخفیفات میلیونی در هزینه ی عمل و هزینه های جانبی
  • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا دو سال بعد از عمل
 ضمنا اگر ساکن اهواز نیستید و به دنبال جراحی معتبر و کارکشته برای عمل بینی خود می گردید می توانید به مقاله ی بهترین جراح بینی در ایران مراجعه کنید.   از این که تا این جای مقاله با ما همراه بودید متشکریم. در این مقاله تلاش کردیم به همه ی سوالات شما در خصوص هزینه ی عمل بینی در اهواز پاسخ دهیم. برای فرم های مختلف بینی و همچنین سبک عمل های مختلف حدود هزینه ی جراحی را اعلام و از تخفیفات فوق العاده ی دکی یاب رونمایی کردیم. در صورت تمایل سوالات و دیدگاه خود را در بخش نظرات ثبت نموده و این مقاله را برای دوستان خود ارسال فرمایید.
حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر