دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در اهواز | معرفی اختصاصی بهترین دکتر در هر مدل و سبک بینی

بهنرین جراح بینی در اهواز؛ مجموعه ی دکی یاب

در این مقاله به معرفی اختصاصی بهترین جراح بینی در اهواز برای هر مدل و سبک بینی پرداختیم. و از تخفیفات ویژه و میلیونی دکی یاب پرده برداری کردیم.

اگر تصمیم به عمل بینی خود گرفته اید احتمالا مدتی است سوالاتی از این قبیل مدام در ذهنتان رژه می روند که:

از کجا بدانم نتیجه ی مورد نظرم را می گیرم؟

اگر این همه هزینه کردم و از نتیجه ی عمل راضی نبودم؟

اصلا از کجا معلوم دماغ عملی به من بیاید؟اگر بینی جدیدم زیادی کوچک یا بزرگ بود؟

اگر ….

باید بگویم جواب همه ی این سوالات در دو کلمه خلاصه می شود. جراح مناسب! جراحی که سال هاست تجربه ی عمل بینی های مشابه و هم فرم بینی شما را دارد. تنها در این صورت است که می توانید با خیال راحت بینی خود را به تیغ جراح بسپارید و از نتیجه مطمئن باشید.

حالا از کجا بفهمیم کدام جراح برای فرم دماغ ما مناسب است؟

مجموعه ی دکی یاب در این مقاله به شما کمک می کند فرم بینی خود را بشناسید، تشخیص دهید چه سبک عملی مناسب شماست و بهترین جراح مناسب فرم بینی و سبک عمل انتخابی شما را معرفی می کند.

همچنین شما می توانید به راحتی عکس بینی خود را برای کارشناسان دکی یاب ارسال کنید تا به رایگان شما را راهنمایی کنند و مناسب ترین پزشک عمل بینی برای شما را معرفی کنند. برای این کار کافی است روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

کدام پزشک بهترین جراح بینی در اهواز است؟

برای عمل بینی نمی شود فقط یک پزشک را به عنوان برترین جراح معرفی کرد! چرا که هر دکتری در عمل یک فرم بینی تخصص و تبحر بیشتری دارد. در واقع پزشکی که در عمل بینی به سبک طبیعی مهارت دارد شاید در جراحی بینی عروسکی از تخصص کمتر برخوردار باشد. در ادامه برای هر سبک عمل و هر فرم بینی بهترین پزشکان اهواز را به شما معرفی می کنیم.

بیشتر بخوانید: هزینه عمل بینی در اهواز

بهترین جراح بینی گوشتی در اهواز

نمونه عمل بینی گوشتی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی گوشتی با مجموعه ی دکی یاب

قبل از آشنایی با بهترین جراح بینی گوشتی در اهواز خوب است مشخصات بینی های گوشتی را بدانیم. این بینی ها پوست ضخیم و استخوان بندی ضعیفی دارند. نوک این بینی ها معمولا پهن است و منافذ پوستی در آن کاملا مشهود است. ضخیم بودن عرض پره ها و غدد چربی فراوان از دیگر مشخصات این بینی هاست. در ادامه بهترین جراح بینی گوشتی در اهواز را معرفی می کنیم.

دکتر مینو مددی نیا برترین جراح بینی گوشتی در اهواز

دکتر مینو مددی نیا جراح بینی گوشتی در اهواز
مینو مددی نیا جراح بینی گوشتی در اهواز

سرکار خانم دکتر مینو مددی نیا با کد نظام پزشکی 56183 جراح و متخصص گوش حلق و بینی و حنجره در اهواز می باشند. ایشان در جراحی زیبایی بینی به خصوص فرم گوشتی تبحر بسیار دارند. بلفاروپلاستی، اتوپلاستی، جراحی تییروئید و لوزه، گوش، حنجره و سینوس ها و جوانسازی صورت و بدن با پیشرفته ترین متدها تعدادی از خدمات ایشان می باشند. 

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی و غضروفی در اهواز

نمونه عمل بینی استخوانی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی استخوانی با مجموعه ی دکی یاب

بینی های استخوانی همانطور که از اسمشان پیداست دارای بافت غضروفی و استخوانی مقاوم می باشند. یکی از متداول ترین مشخصه های آنها برآمدگی روی پل بینی یا همان قوز بینی است. این فرم بینی دارای پوست نازک و انعطاف پذیر بوده و به همین دلیل در جراحی معمولا از بینی های گوشتی نتیجه ی بهتری می گیرند و پس از عمل نیز سریعتر بهبود می یابند. در ادامه برترین دکتر بینی استخوانی در اهواز را معرفی می کنیم.

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر معروف ترین جراح بینی استخوانی و غضروفی در اهواز

دکتر عبدلرضا خورشیدی فر جراح بینی استخوانی در اهواز
عبدلرضا خورشیدی فر جراح بینی استخوانی در اهواز

جناب دکتر عبدلرضا خورشیدی فر با کد نظام پزشکی 83965 فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. ایشان دارای فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا و دارای عضویت در ISAPS می باشند. خدمات پیکرتراشی، جراحی زیبایی چانه، جراحی لیفت صورت و پلک و تزریق چربی به صورت برخی از خدمات ایشان می باشند.

بهترین جراح بینی ترمیمی در اهواز

نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعه ی دکی یاب

گاهی اوقات ممکن است به دلیل کم تجربگی پزشک در استفاده از تکنیک های جراحی، عمل بینی اولیه رضایت بخش نبوده و نیاز به عمل مجدد یا ترمیمی  باشد. بهتر است برای انجام جراحی ترمیمی حدودا یک سال از عمل اصلی گذشته باشد. اما در صورتی که بینی مشکل چندانی نداشته باشد، تحت نظر پزشک می توان زودتر اقدام به جراحی کرد. عمل بینی ثانویه از عمل اصلی حساس تر بوده و نیاز به تخصص و دانش بیشتری دارد. و معمولا هزینه ی بالاتری هم شامل می شود. در ادامه یکی از معتبرترین پزشکان عمل ترمیمی در اهواز را نام می بریم.

دکتر محمد علی حسینی با تجربه ترین جراح بینی ترمیمی در اهواز

جناب دکتر محمد علی حسینی جراح بینی ترمیمی در اهواز
جناب دکتر محمد علی حسینی جراح بینی ترمیمی در اهواز

ایشان دارای کد نظام پزشکی 47220 جراح و متخصص گوش، حلق و بینی با سابقه ی بیش از 15 سال جراحی در اهواز می باشند. دکتر حسینی بیش از 500 مورد جراحی ترمیمی زیباجویانی را داشتند که قبلا توسط سایر پزشکان جراحی شده و نیازمند به پیوند غضروف از گوش و یا دنده بوده اند. از دیگر خدمات ایشان می شود به جراحی زیبایی گوش های برجسته، بلفاروپلاستی، تزریق ژل، بوتاکس و چربی اشاره کرد.

بهترین جراح بینی سبک طبیعی در اهواز

نمونه عمل بینی سبک طبیعی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه ی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

هدف از عمل بینی طبیعی برطرف کردن نواقص و ایرادهای بینی است به صورتی که فرم طبیعی خود را از دست ندهد. در این روش معمولا تیغه ی بینی صاف بوده و از سر بالا کردن نوک بینی و ایجاد قوس روی تیغه خودداری می شود. همچنین سایز بینی متناسب با سایر اجزای صورت کوچک شده و از تغییر اندازه ی زیاد اجتناب می شود. بینی های گوشتی و استخوانی هر دو می توانند به این روش عمل شوند. برای آشنایی با برترین جراح بینی طبیعی به ادامه مراجعه نمایید.

دکتر ارشاد همتی برترین جراح بینی سبک طبیعی در اهواز

دکتر ارشاد همتی جراح بینی سبک طبیعی در اهواز
ارشاد همتی جراح بینی سبک طبیعی در اهواز

از بهترین جراحان اهواز می شود به دکتر ارشاد همتی جراح فک، صورت و زیبایی بینی و دارای برد تخصصی در اهواز اشاره کرد. ایشان با کد نظام پزشکی 127582 از خوشنامترین پزشکان اهواز هستند و رضایت زیباجویان بسیاری را در کارنامه ی خود دارند. از خدمات دیگر ایشان می شود لیفت پیشانی و ابروو تزریق فیلر لب را نام برد.

بهترین جراح سبک نیمه فانتزی در اهواز

نمونه عمل بینی نیمه فانتزی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی نیمه فانتزی با مجموعه ی دکی یاب

در این نوع جراحی، اندازه ی بینی اندکی از سبک طبیعی کوچک تر شده ولی همچنان با سایر اعضای صورت در هماهنگی است. همچنین قوس ملایمی روی تیغه ایجاد شده و نوک بینی اندکی سر بالا می شود. زیباجویانی که به بینی های طبیعی و صاف علاقه ندارند ولی شدت قوس بینی های فانتزی را هم دوست ندارند می توانند جراحی نیمه فانتزی را انتخاب کنند. در ادامه به یکی از زبردست ترین جراحان بینی نیمه فانتزی در اهواز اشاره می کنیم.

دکتر داریوش خشوعی معروف ترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در اهواز

دکتر داریوش خشوعی جراح بینی نیمه فانتزی در اهواز
داریوش خشوعی جراح بینی نیمه فانتزی در اهواز

جناب دکتر داریوش خشوعی دارای کد نظام پزشکی 27175 متخصص گوش، حلق و بینی هستند. ایشان جراح زیبایی و پلاستیک بینی، صورت و بیماری های سینوسی می باشند. برای ارتباط با ایشان می توانید از طریق کارشناسان دکی یاب اقدام نمایید.

بهترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در اهواز

نمونه عمل بینی فانتزی و عروسکی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی فانتزی و عروسکی با مجموعه ی دکی یاب

در این سبک سایز بینی در حد قابل توجهی کوچک می شود. نوک بینی کاملا سربالا شده و روی تیغه ی بینی انحنای زیادی ایجاد می شود. جراحی به سبک فانتزی از پیچیدگی های بسیاری برخوردار است و به همین دلیل نیاز به مهارت فراوان دارد. لازم به ذکر است فقط بینی های استخوانی می توانند به این روش جراحی شوند. برای آشنایی با برترین دکتر عمل بینی فانتزی و عروسکی در اهواز به قسمت بعد مراجعه کنید.

دکترکامران بابایی برترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در اهواز

دکتر کامران بابایی جراح بینی فانتزی در اهواز
کامران بابایی جراح بینی فانتزی در اهواز

جناب دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با بیش از 10 سال سابقه از معروف ترین جراحان اهواز می باشند. ایشان با کد نظام پزشکی 83616 از سال 91 استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز هستند و علاوه بر جراحی زیبایی بینی خدمات بسیار دیگری از جمله لیپوساکشن، لیپوماتیک ، جراحی زیبایی پلک و … انجام می دهند.

بهترین جراح بینی از نظر کاربران

دراین مقاله دو تن از پرطرفدارترین جراحان بینی از نظر زیباجویان را به شما معرفی می کنیم. این پزشکان بیشترین تعداد رضایت از نتیجه ی عمل بینی در اهواز را در کارنامه ی خود دارند.

دکتر مقداد خانیان مهماندوست بهترین جراح دماغ از نظر کاربران در اهواز

دکتر مقداد خانیان مهماندوست جراح بینی در اهواز
مقداد خانیان مهماندوست جراح بینی در اهواز

آقای دکتر مقداد خانیان متخصص جراحی فک و صورت و جراحی زیبایی بینی می باشند. ایشان بیش از 10 سال است که در این زمینه در اهواز فعالیت می کنند و طرفداران بسیاری دارند. شما می توانید برای گرفتن نوبت فوری با ایشان با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

دکتر اسما طرفی بهترین جراح بینی خانم از نظر کاربران در اهواز

دکتر اساما طرفی جراح بینی در اهواز
خانم دکتر اسما طرفی جراح بینی در اهواز

اگر بخواهیم لیستی از معروفترین پزشکان اهواز ارائه کنیم نام دکتر اسما طرفی حتما در ابتدای لیست است. ایشان با کد نظام پزشکی 145087 جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و دارای برد تخصصی می باشند. از خدمات ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی می شود به اتوپلاستی و عمل لوزه اشاره کرد.

بهترین جراح بینی در اهواز با قیمت مناسب

برای گرفتن نتیجه ی دلخواه در جراحی بینی لازم نیست حتما توسط گرانترین جراح عمل شویم. هستند پزشکانی با دانش و تخصص فراوان که با هزینه های پایینتر به جراحی بینی مشغول هستند و طرفداران بسیاری دارند. برای برقراری ارتباط با این پزشکان و گرفتن نوبت فوری می توانید روی دکمه ی زیر کلیک کرده و از کارشناسان ما به رایگان مشاوره دریافت نمایید.

اشتباهات جبران نشدنی در انتخاب بهترین جراح بینی

اشتباهات متداول در انتخاب بهترین جراح بینی
اشتباهات متداول در انتخاب بهترین جراح بینی

ممکن است در طی مراحل عمل بینی به دلیل کم تجربگی یا عدم آگاهی مرتکب اشتباهاتی شویم که جبران پذیر نباشند. اشتباهاتی که ممکن است ما را از نتیجه ی مطلوبمان دور کرده و یا حتی به سلامتی ما لطمه بزند. به تعدادی از این اشتباهات در ادامه اشاره می کنیم.

می خواهم فقط یک تغییر کوچک در بینی ام به وجود بیاورم و بقیه دماغم دست نخورد!

واقعیت این است که همه ی بخش های بینی باید با همدیگر در تعادل باشند. به طور مثال اگر می خواهید فقط قوز بینی خود را بردارید شاید طول بینی زیاد به نظر بیاید. به همین دلیل به پزشک خود اطمینان کنید و اجازه دهید بینی شما را هماهنگ با اجزای صورتتان طراحی و عمل کند. 

بینی گوشتی پس از مدتی به حالت قبل بر می گردد.

همانطور که گفتیم بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و بافت غضروفی ضعیف می باشند. در واقع ضعیف بودن غضروف باعث می شود تحمل وزن بینی را نداشته باشد و دچار افتادگی شود. در گذشته طی مراحل عمل بینی بیشتر این بافت ها حذف می شد ولی امروزه جراح این بافت غضروفی را تقویت کرده و به این صورت سبب می شود دچار افتادگی نشود.

عمل بینی یک جراحی ساده است و خطری ندارد.

واقعیت این است که جراحی بینی یکی از پیچیده ترین عمل هاست و به همین دلیل باید حتما توسط پزشک متبحر انجام شود. در غیر این صورت ممکن است نتیجه ی دلخواه حاصل نشود و حتی برای سلامتی شما خطراتی به همراه داشته باشد.

مراقبت های بعد از عمل اهمیت کمتری از خود جراحی دارند.

برای این که عمل جراحی موفقی داشته باشید باید به مراقبت های پس از عمل توجه بسیاری نشان دهید. شاید شنیده باشید که می گویند عمل جراحی 50 درصد کار است و 50 درصد مابقی مراقب های پس از عمل است. بنابراین برای گرفتن نتیجه ی دلخواه توصیه های پس از عمل را جدی بگیرید.

بینی گوشتی دارم ولی می خواهم به صورت عروسکی عمل کنم!

بینی های گوشتی به دلیل ساختار غضروف ضعیف و پوست ضخیم نسبت به بینی های استخوانی سخت تر شکل می گیرد و جای مانور کمتری دارند. به همین دلیل امکان عمل به صورت فانتزی یا عروسکی برای این فرم بینی وجود ندارد.

 

خدمات دکی یاب در اهواز

خدمات دکی یاب در اهواز
خدمات دکی یاب در اهواز

در زیر آدرس و موقعیت مکانی دقیق مجموعه دکی یاب برای دسترسی حضوری شما آورده شده است.

 همان طور که در بخش های قبل گفتیم یکی از خدمات مجموعه ی دکی یاب مشاوره ی رایگان است. دکی یاب از اولین مراحل عمل بینی از جمله مشاوره ی انتخاب دکتر، سبک عمل مناسب شما و حتی گرفتن نوبت فوری جراحی در کنار شماست. علاوه بر این در هزینه ی عمل، تخفیفات میلیونی برای شما در نظر گرفته است. برای اطلاع از جزئیات تخفیفات و گرفتن مشاوره ی رایگان روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

در ادامه به تعدادی دیگر از خدمات دکی یاب اشاره می کنیم.

  • مشاوره ی قبل از عمل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
  • ارسال هدیه پس از عمل
  • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا دو سال بعد از عمل
  • تخفیفات میلیونی در هزینه ی عمل و هزینه های جانبی
  • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری

 

در این مقاله روش شناخت فرم بینی را به شما آموزش دادیم و گفتیم هرنوع بینی به چه سبکی عمل می شود. ضمنا برای هر فرم بینی و هر سبک عملی برترین پزشکان اهواز را معرفی کردیم. همچنین خدمات و تخفیفات ویژه ی دکی یاب را برای شما شرح دادیم. ضمن تشکر از همراهی شما لطفا در صورتی که این مقاله برای شما مفید بود برای دوستانتان هم ارسال بفرمایید. شما می توانید دیدگاه و یا سوالات خود را در بخش نظرات برای ما ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.