بهترین جراح بینی در چابهار را چگونه پیدا کنیم؟| لیست بهترین جراحان + نمونه کار

بهترین جراح بینی در چابهار را چگونه بشناسیم؟  آیا می‌دانستید فرم استخوانی یا گوشتی بینی در جراحی تأثیرگذار است؟ و یا اینکه انتخاب جراح و تاثیر پزشک در نتیجه عمل...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین جراح بینی در چابهار را چگونه بشناسیم؟ 

آیا می‌دانستید فرم استخوانی یا گوشتی بینی در جراحی تأثیرگذار است؟ و یا اینکه انتخاب جراح و تاثیر پزشک در نتیجه عمل چقدر مهم است؟ درست است گاهی بلد نیستیم از کجا شروع کنیم و نمی‌دانیم چه چیزی بهتر است. اما این به معنی نرفتن به دنبال اطلاعات درست و شروع نکردن نیست. اگر خودمان از پس کاری برنمی‌آییم بهتر است که آن را به دست کاردان بسپاریم. جراحی بینی اصلا مسئلۀ پیچیده و ترسناکی نیست. کافی است بدانیم باید به سراغ چه کسانی برویم تا همه چیز درست پیش برود.

 اگر شما هم نمی‌دانید از کجا شروع کنید، بهترین جراح را چگونه پیدا کنید و بایدها و نبایدهای جراحی بینی چیست؟! مجموعۀ حرفه‌ای دکی یاب همراه شماست تا شما را با فرم بینی‌تان آشنا و در مورد صفر تا صد جراحی بینی شما را راهنمایی کند. نگران انتخاب جراح مناسب نیز نباشید. کارشناسان دکی یاب با توجه به بودجه و شرایط شما بهترین و با تجربه‌ترین جراحان را به شما معرفی خواهند کرد. برای شروع ارتباط با مجموعۀ دکی یاب و بهرمند شدن از خدمات مشاوره‌ای ما از طریق کلید زیر اقدام کنید. همچنین در ادامه با ما باشید تا بهترین جراح بینی در چابهار را بشناسید.

تماس با کارشناسان

بهترین جراح بینی در چابهار را چگونه پیدا کنیم؟

نمونۀ جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونۀ جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

ملاک‌هایی وجود دارد که از بین جراحان زیبایی بینی تعدادی را برجسته‌تر ومعروف‌تر می‌کند. این ملاک‌ها نباید صرفا از طریق اطرافیان و تبلیغات به دست بیایند! چرا که احتمال خطا در آن بسیار است. در واقع ما در قدم اول باید بدانیم مدل بینی‌مان چیست و به دنبال چه سبک از جراحی بینی هستیم، سپس می‌توانیم برای پیدا کردن بهترین و مناسب‌ترین جراح بینی اقدام کنیم. پزشکی که در سبک جراحی مورد علاقه و مناسب ما تخصص و تجربه داشته باشد. البته تحقیق در مورد مهارت، تخصص و سابقۀ یک پزشک نیز به آسانی به دست نمی‌آید. 

اما نگران نباشید و تحقیق دربارۀ پزشکان جراح بینی را به ما بسپارید و با ما بهترین جراح بینی در چابهار را بشناسید. تیم مشاورۀ ما با تحقیق در مورد تخصص، تجربه و مهارت جراحان بینی در چابهار، پزشکان معتبر و موفق را به شما معرفی می‌کند‌ تا مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین جراح بینی در چابهار برای انواع فرم بینی

نمونه کار جراحی بینی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه کار جراحی بینی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

جالب است بدانید هر جراح نمی‌تواند در تمامی سبک‌ها و مدل‌های بینی متخصص باشد و اصولا جراحان بینی در جراحی یکی از مدل‌های بینی گوشتی و یا استخوانی تبحر و تخصص بیشتری دارند. از طرفی ممکن است پزشک در سبک خاصی از جراحی موفق‌تر باشد. درواقع با توجه به بینی و فرم درخواستی، باید به دنبال جراح متخصص در سبک طبیعی، فانتزی و یا نیمه‌فانتزی باشید. همچنین جراحی‌های ترمیمی، پولیپ، انحراف‌ بینی، مردانه و... نمونه عمل هایی هستند که برای انجام آنها باید به دنبال جراح متخصص در آن حوزه باشیم. 

در ادامه بهترین جراح بینی در چابهار به شما معرفی شده و سبک‌های مختلف، توضیح داده می‌شوند. همچنین می‌توانید برای آشنایی بهتر با ملاک‌های شناخت بهترین جراحان، مقالۀ معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید.

در بحث بسیار مهم شناخت بهترین جراح بینی، مقالۀ بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان ها نیز به شما کمک خواهد کرد که بدانید بهترین جراح بینی را با چه معیار و ملاکی باید انتخاب کرد و بهترین جراحان چه کسانی هستند. سپس می‌توانید در انتخاب جراح بینی بهترین تصمیم را بگیرید و با اطمینان از نتیجۀ کار به سراغ جراحی بینی بروید.

بهترین جراح بینی گوشتی در چابهار

دکی یاب، زیبایی تضمین شده با جراحی بینی؛ بهترین جراح بینی در چابهار
دکی یاب، زیبایی تضمین شده با جراحی بینی؛ بهترین جراح بینی در چابهار

بینی‌های بزرگ و حجیم معمولا بینی‌های گوشتی هستند. این نوع از بینی فرمی پهن دارند و بیشتر حجم آنها چربی و بافت نرم است. از ویژگی‌های دیگر این نوع بینی منافذ باز پوستی و داشتن پوست ضخیم است. وضعیت غضروف و استخوان این نوع بینی نسبت به بینی استخوانی ضعیف‌تر است و همین موضوع جراحی بینی‌های گوشتی را نسبت به استخوانی سخت تر می‌کند. چرا که پایداری فرم و وضعیت بینی بعد از جراحی، بسیار به استحکام استخوان و غضروف بینی بستگی دارد. اگر غضروف سازی در جراحی بینی گوشتی به درستی انجام نشود، بینی پس از عمل دچار افتادگی می‌شود.

مناسب ترین سبک جراحی برای بینی گوشتی سبک طبیعی است و نتیجه جراحی فانتزی در بینی گوشتی زیاد قابل اعتماد نیست. چرا که بینی‌های گوشتی به خاطر حجم زیاد بافت نرم و ضعف در ساختار استخوان، زیاد کوچک و قوس‌دار نمی‌شوند. برخی مواقع در بینی‌های گوشتی برای ثابت نگه داشتن بینی از پیوند غضروف طبیعی یا مصنوعی استفاده می‌کنند. البته گوشتی بودن بینی به معنای قوز نداشتن بینی نیست. گاها بینی‌های گوشتی می‌توانند قوزدار هم باشند. برای آشنایی بیشتر با این فرم بینی و جراحی بینی گوشتی، مطالعۀ مقالۀ عمل بینی گوشتی در شیراز را به شما توصیه می‌کنیم.

در ادامه باید بدانید که جراحی بینی گوشتی می‌تواند به صورت باز یا بسته باشد و  این جراحی پیچیده‌تر، سخت‌تر و طولانی تر از جراحی بینی‌های استخوانی است. تشخیص باز یا بسته بودن جراحی به عهدۀ جراح متخصص است. خوب است بدانید چسب زدن دقیق و درست پس از عمل نیز به درست فرم گرفتن و ماندگاری فرم بینی گوشتی کمک می‌کند. بنابرین مهمترین دلیل موفقیت در جراحی بینی گوشتی، عملکرد مناسب و حرفه‌ای پزشک است. در ادامه بهترین جراح بینی گوشتی در چابهار به شما معرفی می‌شود تا با آگاهی کامل به سراغ بهترین‌ها بروید. برای اطلاع از خدمات مجموعۀ دکی یاب و انجام جراحی بینی گوشتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

ارتباط با مجموعۀ دکی یاب

دکتر محسن رشیدی راوری از بهترین متخصصان جراحی بینی گوشتی در چابهار

دکتر محسن رشیدی راوری جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و با شماره نظام پزشکی 137105 است. این پزشک موفق می‌تواند در عمل بینی گوشتی شما را یاری کند و بینی‌تان را به بهترین فرم دلخواه در آورد. در کنار سایر جراحی‌ها، عمل‌های موفق بسیار در سبک بینی‌های گوشتی، این پزشک را در این سبک از جراحی سرآمد کرده است. نمونه کارهای موفق ایشان در عمل بینی گوشتی بیانگر تخصص و دقت این پزشک در جراحی پیچیده و زمان‌بر بینی گوشتی است. در حال حاضر دکتر رشیدی در زاهدان فعالیت دارد.

نمونه جراحی بینی گوشتی دکتر محسن رشیدی در چابهار

در زیر نمونه کار جراحی بینی گوشتی دکتر رشیدی آمده است. اگر بینی شما گوشتی است و به دنبال متخصصی خوب و معتبر می‌گردید که در عمل بینی گوشتی نیز حاذق باشد، دکتر رشیدی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در چابهار و زاهدان می باشند. 

نمونه عمل بینی دکتر محسن رشیدی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه عمل بینی دکتر محسن رشیدی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
جراحی زیبایی بینی با دکتر محسن رشیدی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
جراحی زیبایی بینی با دکتر محسن رشیدی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح بینی استخوانی در چابهار

نمونه جراحی بینی با اعتماد به دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با اعتماد به دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

بینی استخوانی، قوزدار یا عقابی، برخلاف بینی گوشتی، استخوان و غضروف محکمی دارد اما پوست آن نازک و صاف است. استخوان و غضروف مقاوم، در بینی استخوانی کمک می‌کند که جراحی بینی در سبک‌های فانتزی و نیمه فانتزی موفق‌تر باشد و فرم دهی بدون پیوند غضروف اتفاق بیفتد. البته ممکن است در موارد نادری بینی استخوانی نیز به پیوند غضروف احتیاج پیدا کند. مخصوصا اگر بینی دچار ضربه و آسیب‌دیدگی شده باشد. انحراف تیغۀ بینی و قوز، در بینی‌های استخوانی رایج‌تر است. همچنین ناقرینگی، برآمدگی و خمیدگی در تیغه و پایۀ اصلی بینی، از ایرادات اصلی این فرم بینی ها هستند که ممکن است باعث ایجاد مشکلات تنفسی نیز شوند.

شکل بینی پس از جراحی، در بینی های استخوانی ماندگارتر از بینی‌های گوشتی است. اما باید توجه داشت که عدم مراقبت صحیح، چسب زدن نامناسب، فعالیت شدید و ضربه ممکن است نتیجۀ هر جراحی بینی را خراب کند. علاوه بر مراقبت‌های شخص، مهمترین معیار جراحی خوب و موفق، جراح با تجربه است. برای شناخت بهتر جراحان خوب و با مهارت در جراحی بینی‌های استخوانی، شما را دعوت می‌کنیم تا نگاهی به مقالۀ بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز داشته باشید.

در ادامه با معرفی بهترین جراحان بینی استخوانی در چابهار با شماییم تا با انتخاب پزشک متخصص، حرفه‌ای و با تجربه، جراحی بینی بی‌نقصی را تجربه کنید.

دکتر غلامعلی دشتی از جراحان توانمند بینی استخوانی در چابهار

دکتر غلامعلی دشتی خویدکی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر زاهدان که با شماره نظام پزشکی 65719 در حال فعالیت هستند و 26 سال تجربه کاری درخشان را در کارنامه کاری خود دارند. این پزشک با تجربه در زمینۀ جراحی بینی‌های استخوانی بسیار موفق عمل کرده است و میزان رضایت زیباجویان ایشان در زمینۀ جراحی بینی استخوانی، این پزشک را در این سبک به بهترین  جراح بینی در چابهار و زاهدان تبدیل می‌کند. این جراح  با اخلاق می‌تواند بهترین انتخاب شما برای جراحی بینی‌های استخوانی باشد.

نمونه جراحی بینی دکتر غلامعلی دشتی در چابهار

دیگر نیازی نیست برای جراحی بینی استخوانی دغدغۀ پیدا کردن بهترین دکتر در چابهار را داشته باشید. در زیر دو نمونه از جراحی‌های بینی توسط دکتر غلامعلی دشتی آورده شده است تا کیفیت عمل و نتیجۀ خوب یک جراحی بینی را از نزدیک ببینید و بهترین جراح بینی در چابهار برای بینی‎‌های استخوانی را بشناسید.

عمل بینی با دکتر حسینعلی دشتی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
عمل بینی با دکتر حسینعلی دشتی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با دکتر حسینعلی دشتی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با دکتر حسینعلی دشتی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح بینی به سبک طبیعی در چابهار

نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

اصولا زمانی که از جراحی بینی به سبک طبیعی صحبت می شود، منظور حفظ فرم اصلی بینی همراه با رفع ایرادات است. ممکن است شکل کلی و اندازۀ بینی ما مناسب باشد اما اندکی قوز بینی، ناقرینگی، گشادی و ناهماهنگی پره‌های بینی، در جذابیت چهره ایراد ایجاد کرده باشد. گاهی نیز ممکن است فرم بینی مناسب باشد ولی دوست داشته باشیم حجم بینی کم شود. در مواقعی که هدف، اصلاح ایرادات بینی است جراح مشکل را برطرف کرده و در بینی تغییر زیادی به وجود نمی‌آورد. 

این سبک یکی از پرطرفدارترین سبک‌های جراحی بینی است به این دلیل که اکثر افراد به دنبال رفع ایرادات بینی خود هستند نه تغییر فرم بینی. بیشتر جراحان، جراحی به سبک طبیعی را در رزومۀ کاری خود دارند. اما مسئلۀ مهم این است که جراحی بینی به سبک طبیعی برخلاف اینکه ساده به نظر می‌آید، اگر پزشک با تجربه و ماهر نباشد، بینی از فرم طبیعی خود خارج می‌شود و در چهره مصنوعی و ناخوشایند است. شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی بهتر با جراحی بینی به سبک طبیعی، مروری بر مقالۀ عمل بینی طبیعی یا نچرال داشته باشید.

در ادامه برای شناخت جراحات متخصص و ماهر در چابهار، و جراحی بینی به سبک طبیعی با ما همراه باشید تا جراحی بینی دلخواهتان را با بهترین جراح بینی در چابهار تجربه کنید.

دکتر انسیه قنبرپور لیموئی از متخصصان حرفه‌ای عمل بینی طبیعی در چابهار

دکتر انسیه قنبرپور، متخصص گوش، حلق و بینی به شماره نظام پزشکی 132818 یکی از جراحان معروف و موفق در زاهدان است. این پزشک شایسته استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان می‌باشد و در کنار جراحی در سایر سبک‌ها، سابقۀ درخشان‌تری در عمل بینی به سبک طبیعی دارد. جراحی طبیعی بینی به معنای ناچیز بودن تغییرات بینی نیست، به این معناست که جراح با مهارت و دقت ایرادات بینی را برطرف کند و بینی را به مناسب‌ترین اندازه و شکل برساند و بینی از نمای بیرون مصنوعی به نظر نرسد. دکتر قنبرپور با مهارت و دقت زیاد در جراحی بینی‌ به سبک طبیعی شهره است. 
نمونه کار جراحی بینی به سبک طبیعی با دکتر انسیه قنبرپور

اگر به دنبال پزشکی معتبر و موفق هستید تا بینی خود را به شکل طبیعی جراحی کنید و با خیال راحت به سراغ عمل بینی بروید، دکتر قنبرپور بهترین جراح بینی در چابهار و زاهدان به سبک طبیعی است. در زیر دو نمونه از کار  جراحی زیبایی بینی دکتر قنبرپور به سبک طبیعی آورده شده است.

نمونه کار جراحی بینی دکتر انسیه قنبرپور؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه کار جراحی بینی دکتر انسیه قنبرپور؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
عمل زیبایی بینی دکتر انسیه قنبرپور؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
عمل زیبایی بینی دکتر انسیه قنبرپور؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در چابهار

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

مهمترین اصل در بینی‌های فانتزی و عروسکی، کوچکی بیش از اندازۀ بینی و فرم متفاوت آن در صورت است. طرفداران این سبک از جراحی بینی، به تقلید از عروسک‌های باربی به دنبال بینی کوچک، ظریف و بسیار قوس‌ دار هستند تا فرمی متفاوت را در صورت خود ایجاد کنند. البته باید در نظر داشت که در جراحی فانتزی نیز اختلاف بیش از اندازۀ بینی با سایر اجزای صورت زیبایی آفرین نیست و این سبک از جراحی به افرادی که صورت بزرگی دارند توصیه نمی‌شود. برای داشتن نتیجه‌ای خوب در سبک فانتزی، کوچکی و ظرافت چهره ملاک است و فرم بینی باید استخوانی باشد تا از پس نگه داشتن قوس زیاد بینی بربیاید.

این سبک از جراحی بیشتر جنبۀ زیبایی دارد و ممکن است به سبب از دست رفتن حجم زیاد بینی پس از عمل، عوارض و مشکلات تنفسی به همراه داشته باشد. همان‌گونه که گفته شد ظرافت چهره یکی از شرط‌های مهم این سبک از جراحی است بنابراین بینی فانتزی بیشتر به خانم‌ها توصیه می‌شود تا آقایان؛ چرا که چهره و استخوان‌بندی صورت در آقایان اصولا بزرگ‌تر و پهن‌تر است و زیاد با ظرافت بینی فانتزی همخوانی ندارد. بینی فانتزی به افرادی که بینی گوشتی دارند نیز توصیه نمی‌شود؛ به این دلیل که غضروف ضعیف مانع شکل گرفتن قوس زیاد است و اندازۀ بزرگ بینی و حجم زیاد بافت نرم، اجازه نمی‌دهد بینی زیاد کوچک شود. در این سبک از جراحی، پزشک باید با در نظر گرفتن شروط اصلی، ظرافت بسیار زیادی داشته باشد و ممکن است هر جراح ریسک این عمل را نپذیرد. اگر می‌خواهید در مورد جراحی بینی به سبک فانتزی بیشتر بدانید، مقالۀ سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی عروسکی به کسب آگاهی بیشتر شما کمک می‌کند.

بهتر است با آگاهی کافی، به دنبال جراحی باشیم که در این سبک متخصص و جراحی‌های فانتزی موفقی در کارنامه خود داشته باشد. بهترین جراح بینی در چابهار و در سبک فانتزی را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد. برای آگاهی و شناخت بهترین جراحان بینی به سبک فانتزی در کمترین زمان ممکن، از طریق کلید زیر با ما در تماس باشید.

 

تماس با تیم مشاوره

دکتر منصور حاجی بیکی از متخصصان ماهر جراحی بینی فانتزی در چابهار

دکتر منصور حاجی بیکی تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در شهر زاهدان با شماره نظام پزشکی 51084 می باشد. 28 سال سابقۀ جراحی بینی، ایشان را به یکی از بهترین‌های جراحان بینی در چابهار و زاهدان تیدیل کرده است. پزشکی خوش اخلاق و ماهر که در سبک فانتزی بسیار متبحر و موفق است. موفق بودن جراح در سبک فانتزی نشان می‌دهد که پزشک بسیار با مهارت و با تجربه است. افرادی که به دنبال بهترین جراح بینی در چابهار و زاهدان هستند می‌توانند به سراغ دکتر منصور حاجی بیکی بروند و یک عمل خوب و بی‌نقص را تجربه کنند. 

نمونه کار دکتر منصور حاجی بیکی به سبک فانتزی در چابهار

اگر از ریسک مشکلات تنفسی و خطرات احتمالی جراحی بینی به سبک فانتزی می‌ترسید، به سراغ پزشکی کاربلد و حرفه‌ای بروید تا بهترین نتیجه را در عمل بینی خود به دست بیاورید. در زیر نمونه جراحی دکتر منصور حاجی بیکی آورده شده است تا با مهارت این پزشک آشنا شوید.

عمل زیبایی بینی دکتر منصور حاجی بیکی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
عمل زیبایی بینی دکتر منصور حاجی بیکی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر منصور حاجی بیکی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر منصور حاجی بیکی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی و در چابهار

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

همانگونه که از اسم نیمه‌فانتزی مشخص است، این سبک از جراحی بینی، فرمی خفیف‌تر از جراحی فانتزی است. در این جراحی ظرافت و کوچکی بینی اغراق شده نیست و بینی عروسک باربی مورد تقلید قرار نمی‌گیرد. جراحی نیمه فانتزی، کمی از جراحی فانتزی دور شده و به سبک طبیعی نزدیک می‌شود و به نسبت ویژگی‌های هر دو سبک را دارد. می‌شود گفت بینی طبیعی است که کوچک‌تر شده و قوس بیشتری دارد و یا بینی کوچک و قوس‌داری است که تلاش می شود فرم طبیعی خود را از دست ندهد. در عین حال، نه فانتزی است و نه طبیعی. 

این سبک از جراحی نیز به نسبت ظریف است و مانند سبک فانتزی برای همه ی افراد با بینی گوشتی و برخی آقایان مناسب نیست. مهمترین نتیجه ای که علاوه بر ظرافت باید از یک جراحی توقع داشت، خوش نشستن فرم بینی در کنار سایر اجزای صورت است. جراح خوب پزشکی است که بتواند به این هدف برسد و تناسب بینی و صورت را در مناسب ترین حالت نگه دارد. برای کسب آگاهی بیشتر در مورد بهترین پزشک در سبک نیمه فانتزی، پیشنهاد می‌کنیم مقالۀ «بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را چگونه پیدا کنیم؟» را دنبال کنید. اما اگر می‌خواهید مستقیما بهترین جراح بینی در سبک نیمه فانتزی را بشناسید، نگران نباشید، چرا که تیم حرفه ای دکی یاب، با تحقیق در این زمینه شما را به بهترین‌ جراح بینی چابهار  و سایر شهرها می‌رساند. در زیر بهترین جراح بینی در چابهار به سبک نیمه فانتزی معرفی شده است.

دکترشاهین بنائی بروجنی از جراحان خوش سابقۀ بینی نیمه‌فانتزی در چابهار

دکتر شاهین بنائی بروجنی با شماره نظام پزشکی 144580، متخصص گوش، گلو و بینی و همچنین جراحی سر و گردن در شهر زاهدان می باشد. این پزشک خوش‌نام و موفق در کنار سایر سبک‌های جراحی، عمل‌های نیمه‌فانتزی بسیار موفق و بی‌نقصی را برای زیباجویان خود به ارمغان آورده است و طرفداران زیادی در سبک جراحی نیمه‌فانتزی دارد. اگر می‌خواهید بینی‌تان هم اندازۀ طبیعی داشته باشد و هم کمی قوس‌دار و ظریف شود، دکتر شاهین بنائی بهترین جراح بینی در چابهار و زاهدان در این سبک است.

نمونه عمل بینی دکتر شاهین بنائی بروجنی به سبک نیمه‌فانتزی در چابهار

دو نمونه از جراحی‌های دکتر بنائی در زیر آورده شده است تا دقت، ظرافت و کیفیت عمل این پزشک را از نزدیک ببینید. با دیدن نمونه جراحی بینی دکتر بنائی نتیجۀ عمل برایتان قابل اعتماد است و با خیالی آسوده به سراغ بهترین جراح بینی در چابهار و زاهدان خواهید رفت.

نمونه جراحی بینی دکتر شاهین بنائی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی دکتر شاهین بنائی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
عمل بینی دکتر شاهین بنائی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
عمل بینی دکتر شاهین بنائی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح ترمیم بینی در چابهار

جراحی حرفه‌ای بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
جراحی حرفه‌ای بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

ممکن است پس از جراحی بینی، فرد متوجه شود خللی در کار است. به این معنی که یا روند بهبودی مشکل دارد و یا بعد از برداشتن گچ بینی، بینی به فرم دلخواه نرسیده باشد و یا حتی دچار نقص ناقرینگی و یا افتادگی باشد. گاهی نیز ممکن است آسیب‌های پس از عمل بینی بر اثر حادثه و ضربه باشد؛ اما در نهایت فرد مجبور است برای رفع ایرادات بینی جراحی مجدد انجام دهد. در جراحی ترمیمی بینی، پزشک تلاش می‌کند با حفظ فرم بینی آسیب‌ها و ایرادات را برطرف کند. اما سختی و دشواری کار بسیار بیشتر از جراحی اول است چرا که ساختار بینی در جراحی اول ضعیف شده و بخشی از قسمت‌های بینی حذف شده است. علاوه بر آن ممکن است بینی برای جراحی مجدد با کمبود پوست مواجه باشد. این موارد پزشک را در جراحی بسیار محدود می‌کند و ممکن است در صورت استفاده از پزشک ناوارد عمل نتیجه مثبتی به همراه نداشته باشد.

 از طرفی ممکن است در شرایطی خاص، ساختار بینی آنقدر ضعیف باشد که پزشک تشخیص دهد امکان جراحی ترمیمی وجود ندارد و بینی اصلاح پذیر نیست. بنابرین نمی‌شود برای چنین عمل حساسی به سراغ هر پزشکی رفت. برای فهم بهتر از میزان اهمیت پزشک در جراحی‌های ترمیمی، می‌توانید مقالۀ همه چیز دربارۀ عمل بینی ترمیمی در شیراز را مطالعه کنید. فراموش نکنید تخصص پزشک در این جراحی بسیار اهمیت دارد و توانایی پزشک در جراحی باید اثبات شده باشد. اگر جراح خوب برای بینی ترمیمی سراغ ندارید نگران نباشید. ما بهترین جراح بینی در چابهار برای عمل های ترمیمی را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم. در زیر یکی از بهترین پزشکان جراحی ترمیمی بینی در چابهار، به همراه نمونۀ کار آورده شده است.

دکتر سینا حکیمی یکی از پزشکان توانای جراحی بینی ترمیمی در چابهار

دکتر سینا حکیمی متخصص جراحی دهان، فک و صورت با شماره نظام پزشکی 141371 در شهر زاهدان فعالیت می‌کنند و یکی از بهترین جراحان چابهار و زاهدان هستند. این پزشک در کنار عمل بینی در سبک‌های دیگر، یکی از حاذق‌ترین پزشکان در جراحی ترمیمی بینی محسوب می شوند. اکثر پزشکان به سبب ریسک بالا، جراحی ترمیمی انجام نمی‌دهند چرا که ممکن است در عمل ترمیمی روند جراحی موفقیت‌آمیز نباشد و بینی ترمیم یا اصلاح نشود. انجام عمل ترمیمی بینی توسط این پزشک خود بیانگر میزان تخصص، تجربه و توانایی ایشان است.

نمونه جراحی بینی دکتر سینا حکیمی در چابهار

در زیر نمونۀ کار و نمونۀ جراحی ترمیمی این پزشک با مهارت آورده شده است تا اگر بینی شما پس از جراحی دچار آسیب و ایراد است بتوانید بهترین جراح بینی در چابهار و زاهدان را راحت تر شناسایی کنید. 

نمونه عمل بینی با دکتر سینا حکیمی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه عمل بینی با دکتر سینا حکیمی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
جراحی بینی با دکتر سینا حکیمی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
جراحی بینی با دکتر سینا حکیمی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح انحراف و پولیپ بینی در چابهار

نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

انحراف بینی: زمانی که بینی در قسمت تیغه یا همان دیواره ای که حفرۀ بینی را به دو قسمت مساوی تقسیم می­کند دچار کجی و انحراف باشد انحراف بینی اتفاق می افتد. این انحراف گاهی خفیف و گاهی شدید است. زمانی که کجی و مشکل در تیغۀ بینی موجب ایراد ظاهری در بینی شود، این مشکل باید با جراحی حل شود. در انحراف بینی، ناقرینگی مرکز بینی، قوس در پل بینی و ناهماهنگی سوراخ‌های بینی بسیار رایج هستند. اگر این مشکلات شدت داشته باشند در تنفس نیز مشکل ایجاد می‌کنند و فرد دچار مشکل زیبایی و درمانی می‌شود. انحراف بینی می‌تواند مادرزادی باشد و می‌تواند بر اثر حادثه و ضربه اتفاق بیفتد. در هر دو مورد جراح با رفع ایرادات بینی، تیغۀ میانی را صاف و قرینه می‌کند. اگر تمایل دارید دربارۀ جراحی انحراف بینی بیشتر بدانید، مقالۀ عمل انحراف تیغۀ بینی، اطلاعات گسترده‌تری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پولیپ: رشد غیر طبیعی توده‌ای به شکل قطرۀ اشک و یا دانه‌های کوچک انگور در بینی را اصطلاحا پولیپ می‌گویند. هرچند این توده خوش خیم است و سرطانی به شمار نمی‌آید، اما رشد غیرطبیعی آن موجب اختلالات تنفسی می‌شود و تیغۀ بینی را دچار انحراف و کجی می‌کند. گاها این کجی و ناقرینگی ناچیز است و به نظر نمی‌آید اما در بعضی مواقع ظاهر بینی را دچار ایراد می‌کند. زائده‌های پولیپ اصولا بدون درد و التهاب هستند. عفونت‌های مکرر، آسم، آلرژی، حساسیت دارویی و اختلال‌های سیستم ایمنی بدن می‌توانند پولیپ را ایجاد و تشدید کنند.

پولیپ و انحراف بینی، دو مشکل رایج هستند که اگر شدت پیدا کنند ظاهر بینی را دچار ایراد می‌کنند و برای رفع آنها باید جراحی بینی صورت بگیرد. بنابراین زمینۀ کاری جراح باید مرتبط باشد و جراح باید بتواند علاوه بر رفع مشکل پولیپ و انحراف، بینی را به فرم طبیعی و قرینۀ خود در بیاورد. این جراحی، نوعی جراحی درمانی و زیبایی همزمان است. اگر پولیپ و انحراف بینی دارید و دلواپس زیبایی بینی خود هستید، می توانید از طریق دکمۀ زیر  و تماس با کارشناسان دکی یاب، از برترین پزشکان متخصص این حوزه نوبت جراحی بینی بگیرید.

 

ارتباط مستقیم با دکی یاب

در ادامه یکی از بهترین جراحان انحراف بینی در چابهار را به شما معرفی می کنیم.

دکتر نیلوفر تاری از جراحان موفق بینی در چابهار

دکتر نیلوفر تاری متخصص گوش و حلق و بینی، با شماره نظام پزشکی 132142، و در شهر زاهدان می‌باشد. این پزشک متخصص و توانمند یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی در چابهار و زاهدان است و  در رفع ایرادات پولیپ و انحراف بینی بسیار توانمند و معتمد است. جراحی‌های این پزشک در زمینۀ پولیپ و انحراف بینی بسیار مشهور است و زیباجویان بسیاری این عمل را با دکتر نیلوفر تاری تجربه کرده و از نتیجۀ کار خشنود هستند.

نمونه عمل جراحی پولیپ و انحراف بینی با دکتر نیلوفر تاری در چابهار

در زیر نمونۀ کار این پزشک موفق آورده شده است تا با دیدن میزان تغییرات و کیفیت کار، از مهارت و توانایی دکتر تاری مطمئن شوید و  رفع پولیپ، انحراف بینی و کجی و ناقرینگی بینی خود را به دست این متخصص خوش سابقه بسپارید.

نمونه کار عمل بینی دکتر نیلوفر تاری؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه کار عمل بینی دکتر نیلوفر تاری؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
جراحی زیبایی بینی دکتر نیلوفر تاری؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
جراحی زیبایی بینی دکتر نیلوفر تاری؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح بینی به روش باز در چابهار

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

جراحی باز به معنی برش خوردن اطراف بینی، جدا شدن پوست بینی از استخوان و برگشتن به سمت بالا است. در این عمل تمام ساختمان بینی در اختیار جراح قرار می‌گیرد تا با تسلط کامل و دید مستقیم ایرادات بینی را رفع کند. در این جراحی قسمت‌های برش خورده پس از رفع مشکل مجددا به جای خود برمی‌گردند و بخیه می‌خورند. جراحی باز هم جنبۀ درمانی دارد و هم برای تغییر فرم بینی و به سبب زیبایی انجام می‌شود. در جنبۀ درمانی آسیب‌هایی مانند شکستگی، پارگی، سوختگی و مشکلات تنفسی برطرف می‌شود و در جنبۀ زیبایی، زیباجو علاوه بر رفع ایرادات ظاهری بینی، گاهی خواستار تغییر فرم بینی خود است. در مواردی که بینی دچار ایرادات عمیق و مشکلات حاد مانند ناقرینگی، پیوند غضروف و تغییر فرم کلی است لزوما جراحی باز اتفاق می‌افتد.

جراحی ترمیمی بینی نیز به سبب حساسیت و ریسک بالا صرفا از طریق جراحی باز صورت می‌گیرد. جراحی باز نتیجۀ مطلوب ‌تر و تضمین شده ای دارد اما به طور قطع این جراحی سختی ها، عوارض و مشکلاتی نیز در پی خواهد داشت. زمان این جراحی طولانی است و برش و بخیه، کبودی و تورم و همچنین پیچیدگی در جراحی وجود دارد. ممکن است تمام متخصصان زیبایی از پس جراحی باز بینی برنیایند و یا ظرافت و کیفیت کار هر جراح متفاوت باشد. اما قطعا جراحان باتجربه و ماهر بسیاری هستند که برای جراحی بینی خود می‌توانید به آنها اعتماد کنید. مجموعۀ دکی یاب بهترین و معتبرترین جراحان بینی در چابهار به روش باز  را معرفی می‌کند و با در نظر گرفتن شرایط رفاهی نوبت فوری، اقامت نیم بها و پرداخت اقساطی به شما کمک می‌کند تا عمل بینی راحت و بی‌نقصی را تجربه کنید. 

همچنین می‌توانید برای آگاهی از هزینۀ جراحی بینی در چابهار و آگاهی از شرایط اقساطی، نگاهی به مقالۀ هزینۀ عمل بینی در چابهار داشته باشید.

دکتر رضا غریبی از جراحان معروف بینی در چابهار

دکتر رضا غریبی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در شهر زاهدان با شماره نظام پزشکی 132162 می باشد. ایشان یکی از جراحان خوب و نامی بینی در چابهار و زاهدان هستند که طرفداران بسیاری دارند  و عمل‌های بینی موفق بسیاری را در رزومۀ کاری خود دارند. اگر قصد عمل بینی به روش باز دارید، دکتر رضا غریبی یکی از جراحان معروف و موفق در چابهار و زاهدان هستند که می‌توانند بهترین نتیجه را در جراحی بینی برای شما به ارمغان بیاورند.

نمونه کار دکتر رضا غریبی جراح بینی با روش باز در چابهار

در زیر دو نمونه عمل زیبایی بینی از دکتر غریبی آورده شده که با جراحی به روش باز انجام شده است.

عمل بینی دکتر رضا غریبی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
عمل بینی دکتر رضا غریبی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی دکتر رضا غریبی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی دکتر رضا غریبی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح بینی به روش بسته در چابهار

نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

این سبک از جراحی در کنار محاسن خود، طرفداران کمتری دارد و مناسب رفع ایرادات سطحی تر بینی است. در جراحی بینی به روش بسته، جراح پوست بینی را کاملا از استخوان جدا نمی‌کند و برش بیرونی نمی‌زند؛ بلکه در تیغۀ میانی و درون بینی برش ایجاد کرده و  به واسطۀ دستگاهی که درون بینی قرار می‌گیرد، پوست بینی را اندکی از استخوان فاصله می‌دهد تا بتواند ایرادات را از درون رفع کند.

این سبک از جراحی در مواردی که مشکلات و ایرادات بینی حاد باشد چندان کاربردی ندارد؛ چراکه که پزشک نسبت به جراحی باز دید و تسلط کمتری دارد و این مسئله جراح را محدود می‌کند. از طرفی زمان انجام جراحی بسته کوتاه تر است و عوارض پس از عمل مانند تورم و کبودی و خونریزی به نسبت کمتر خواهد بود و بهبودی سریع‌تر اتفاق می‌افتد. مزیت اصلی این عمل این است که به سبب برش نخوردن قسمت بیرونی بینی، رد و آثار بخیه برجای نمی‌ماند. اما به هر حال عمل جراحی است و  بیهوشی و عوارض پس از عمل دارد. جراحان زیادی در این سبک بستۀ جراحی مهارت ندارند و یا ترجیح می‌دهند به سراغ جراحی باز و سبک‌های مختلف آن بروند. چراکه عمل بینی به روش بسته حساس و محدود است و جراح باید متخصص و ماهر باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی، می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را در مقالۀ عمل بینی پیدا کنید. به سبب عدم وجود جراح بینی به سبک بسته در چابهار، نمی‌توانیم جراح و نمونه کاری ارائه کنیم. برای آشنایی با جراحان بینی به این روش در شهرهای دیگر، کافیست با ما ارتباط برقرار کنید. 

بهترین جراح بینی خانم در چابهار

عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

برخی از زیباجویان برای جراحی بینی خود از میان جراحان خانم و آقا، ترجیح می دهند به سراغ خانم‌های متخصص بروند و معتقدند که ظرافت، دقت و نتیجۀ کار پزشکان زیبایی خانم بیشتر است. به طور ذاتی خانم‌ها دقیق و ریزبین‌تر هستند؛ اما زمانی که پای تخصص و مهارت و توانایی جراح در میان باشد ممکن است ظرافت در دست جراح مرد یا زن باشد.

اگر شما هم مایلید که عمل بینی شما توسط دکتر متخصص خانم صورت گیرد، در ادامه از میان پزشکان خانم، یکی از بهترین جراحان بینی در چابهار معرفی شده است.

دکتر طیبه قاسمی یکی از جراحان درخشان بینی در چابهار

 دکتر طیبه قاسمی به شماره نظام پزشکی 150373 متخصص جراحی دهان، فک و صورت دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. این پزشک توانمند همچنین عضو انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان می‌باشند. دکتر قاسمی یکی از جراحان بسیار موفق و شایسته در زاهدان و چابهار هستند و می‌توانند بهترین گزینه برای افرادی باشند که به دنبال پزشک حرفه‌ای خانم هستند تا بینی خود را ظریف و بی‌نقص جراحی کنند.

نمونه کار دکتر طیبه قاسمی دکتر عمل بینی در چابهار

در زیر دو نمونه کار از این پزشک حرفه‌ای و ماهر آورده شده است. می‌توانید با دیدن نمونه کار دکتر طیبه قاسمی به توانایی بالا و ظرافت در جراحی این دکتر توانمند پی ببرید. بی شک دکتر قاسمی یکی از بهترین جراحان خانم در چابهار و زاهدان است.

نمونه عمل بینی دکتر طیبه قاسمی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه عمل بینی دکتر طیبه قاسمی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
جراحی بینی با دکتر طیبه قاسمی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
جراحی بینی با دکتر طیبه قاسمی؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

بهترین جراح بینی مردانه در چابهار

نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

آقایان همیشه دوست دارند در کنار آراستگی و زیبایی ابهت مردانۀ آنها به چشم بیاید. تعریف زیبایی در بین زنان و مردان متفاوت است. پس نمی‌توان در جراحی زیبایی و جراحی بینی، یک سبک و یک فرم از جراحی را تعریف کرد. قطعا در فیزیک و آناتومی بدن زن و مرد نیز تفاوت‌هایی وجود دارد. فیزیک بدن و صورت آقایان بزرگ‌تر است و استخوان‌بندی پهن‌تری دارد. پس بهترین گزینه برای آقایان جراحی بینی به سبک طبیعی است. در سبک فانتزی و نیمه فانتزی تأکید بر کوچکی، ظرافت و قوس اغراق شده است، که این کوچکی در صورت مردانه و استخوان بندی درشت، زیاد خوشایند نیست.

 از طرفی باید زاویۀ نوک بینی با لب و صورت مردانه همخوانی داشته باشد. سبیل آقایان را فراموش نکنید داشتن سبیل در کنار بینی ظریف و قوس دار، در چهره تناقض ایجاد می‌کند. اقایان بهتر است سبک فانتزی و نیمه فانتزی را به ظرافت چهرۀ خانم‌ها بسپارید و یک فرم طبیعی مردانه و زیبا را از جراح خود بخواهید. البته جراح نیز باید توانایی این را داشته باشد که یک بینی طبیعی، بی‌نقص و مردانه را به چهرۀ شما هدیه دهد. تیم حرفه ای ما بهترین جراحان سبک مردانه را به شما معرفی می‌کنند تا با بهترین ها جراحی بینی را تجربه کنید. برای دریافت نوبت فوری با بهترین جراحان سبک مردانه کلیک کنید.

 

ارتباط با کارشناسان

دکتر حسین‌ علی دانش از جراحان با تجربۀ بینی در چابهار

دکتر حسینعلی دانش، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی و همچنین متخصص جراحی عمومی به شماره نظام پزشکی 56668 هستند. مهارت، تخصص، اخلاق و رفتار شایسته از ویژگی‌هایی است که طرفداران بسیاری را برای جراحی بینی به سراغ دکتر دانش روانه می‌کند. این پزشک شاخص در کنار جراحی‌های دیگر بهترین نمونه کارهای عمل بینی مردانه را در کارنامۀ خود دارد و یکی از بهترین جراحان به سبک طبیعی و مردانه در زاهدان و چابهار است.
نمونه کارهای جراحی بینی مردانه توسط دکتر حسینعلی دانش در چابهار

در زیر دو نمونه از جراحی‌های این پزشک قابل یه سبک مردانه آورده شده است. در نمونه‌های زیر به خوبی میزان مهارت ، تخصص و ظرافت دکتر دانش نمایان است.

عمل بینی با دکتر حسینعلی دانش؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
عمل بینی با دکتر حسینعلی دانش؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی زیبایی بینی با دکتر حسینعلی دانش؛ بهتربن جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی زیبایی بینی با دکتر حسینعلی دانش؛ بهتربن جراح بینی در چابهار

تا اینجای مقاله با بهترین پزشکان جراح بینی در چابهار در سبک های مختلف آشنا شدید و در انتخاب دکتر خوب و مناسب برای عمل بینی قدرت انتخاب بیشتری دارید. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین جراح بینی در چابهار و معرفی پزشک مناسب مطابق با سلیقه و فرم بینی‌تان، با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات مجموعۀ دکی یاب بهره ببرید. 

علاوه بر این، اگر میزان هزینۀ جراحی بینی برایتان مهم است و به دنبال دیدن و مقایسۀ هزینه‌های بینی هستید، می‌توانید با دو مقالۀ هزینه عمل بینی در ایران و هزینه عمل بینی در شیراز و شرایط اقساطی با هر پزشک، برآورد کامل و دقیقی از هزینۀ جراحی بینی داشته باشید. صبر کنید! شاید در حال حاضر از پس هزینۀ جراحی بینی برنیایید. اما دلیل نمی‌شود ناامید و منصرف شوید! مجموعۀ دکی یاب برای رفاه حال شما زیباجویان عزیز شرایط پرداخت اقساطی در نظر گرفته است تا هم به آسانی بینی خود را جراحی کنید و هم نگران هزینۀ آن نباشید. برای اطلاع از جزئیات پرداخت اقساطی، کلیک کنید.

ارتباط با مجموعۀ دکی یاب

نظر سنجی بهترین جراح بینی در چابهار

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

در ادامه نظرسنجی پزشکان معرفی شده آورده شده است تا مستقیما با نظر کاربران و زیباجویان در مورد هر جراح آشنا شوید و از نتیجۀ کار و میزان رضایت افرادی که تجربۀ جراحی زیبایی بینی داشته‌اند بهره ببرید.

نظرسنجی دکتر انسیه قنبرپور از متخصصان توانای جراحی بینی در چابهار

نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
عالیه من از کارش راضی ام ماریا سالاریکاربر سایت واقعا دستشون درد نکنه بینی من عالیه زهراکاربر سایت بینی من گوشتی بود خیلی خوب نیمه فانتزی جراحی کرد فریده.مکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر غلامعلی دشتی از جراحان باتجربۀ بینی در چابهار

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
آقای دکتر عالی هستن. من واقعا ایشون رو توصیه میکنم. امیرکاربر سایت بی نظیرن ایشون. قیافم خیلی تغییر کرده محمدکاربر سایت من تو نوبت عمل هستم تعریقشونو زیاد شتیدم نگین مهاجرکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر نیلوفر تاری از جراحان با سابقۀ بینی در چابهار

جراحی مطمئن بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
جراحی مطمئن بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
خانم دکتر تاری از بهترین ها هستن مائدهکاربر سایت ممنونم از خانم دکتر بینیم همونی که میخوام شد اکبر رضاییکاربر سایت ایشون در کارشون معروفن و خیلی مراجعه کننده هاشون زیاده. شکرابیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر منصور حاجی بیکی از متخصصان برجستۀ بینی در چابهار

نمونه کار عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه کار عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
دکتر حاجی بیکی خیلی کارشون درسته عبد الله صادقیکاربر سایت من ازشون راضی ام خدا هم راضی باشه پروین بانوکاربر سایت دستمریزاد دارن آقای دکتر اشکان اشکانکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکترشاهین بنائی از بهترین جراحان بینی در چابهار

زیبایی تضمینی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
زیبایی تضمینی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
دکتر بنائی یکی از بهترین های گوش و حلق و بینی هستند و کار جراحی بینیشون هم خیلی خوبه میثمکاربر سایت دکتر شاهین خیلی کارشون درسته. سرشون سلامت سامانکاربر سایت واقعا منو از بینی قبلیم نجات دادن دمشون گرم رسول کاظم پورکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر رضا غریبی از جراحان حرفه‌ای بینی در چابهار

نمونه جراحی بینی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
دکتر غریبی از متخصصای خوب شهرمونن فاطمهکاربر سایت عالی عالی عالی. کار بلد و خوش رو هستند مصطفیکاربر سایت ازشون متشکرم. کارشان خوب است شهرزادکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر محسن رشیدی از متخصصان معروف جراحی بینی در چابهار

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
من توقع داشتم بیشتر تغییر کنم ولی خب گفتن بینیم گوشتیه و نمیشه زیاد توقع تغییر داشت احمدکاربر سایت من سبک جراحیشونو دوس دارم نازنینکاربر سایت دستشون درد نکنه خوب جراحی میکنن. کارهای زیباییشون هم خوبه علی باقریکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سینا حکیمی یکی از جراحان کاربلد زیبایی بینی در چابهار

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
خداقوت بهشون کار و اخلاقشون خوبه بتول رحیمیکاربر سایت سرشون سلامت استاد. من بعد از جراحی خیلییییی کم کبودی و تورم داشتم مرتضیکاربر سایت آفرین به این دست و پنجه معجزه میکنه محبوبهکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر طیبه قاسمی یکی از جراحان خوش سابقۀ بینی در چابهار

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
خیلی مهربون و خوبن. به آدم انگیزه و انرژی میدن زهراکاربر سایت خوب و توانا. کاربلدن. علمشم دارن محمدعلیکاربر سایت کارشون دقیق و ظریفه. منشیشون یکم بی اعصاب بود ولی کار رو راه می انداخت شیماکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر حسین‌علی دانش از بهترین جراحان بینی در چابهار

نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
بسیار خوب جراحی میکنن رضا. بیکاربر سایت خدا خیرشون بده من مشکل تنفسیم هم همزمان برطرف کرد فرزانهکاربر سایت دم آقای دکتر گرم خیلی خوب عمل کردن دماغ منو حمیدرضاکاربر سایت قبلی بعدی

خدمات مجموعۀ دکی یاب

خدمات زیبایی و جراحی بینی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار
خدمات زیبایی و جراحی بینی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در چابهار

مجموعۀ دکی یاب یکی از بهترین کارگروه‌های خدمات زیبایی و جراحی بینی است که با سابقه‌ای درخشان و در کمترین زمان ممکن، شما را به بهترین جراحان و متخصصان زیبایی معرفی می‌کند. این مجموعه با تیم مشاورۀ حرفه‌ای خود، در صفر تا صد خدمات زیبایی و جراحی بینی همراه شما خواهد بود و شما را تا دو سال پس از عمل بینی همراهی و پشتیبانی می‌کند.

خدمات مجموعۀ دکی یاب:

-بهرمندی از کارشناسان خبره و کاربلد

-مشاورۀ حرفه‌ای توسط افراد متخصص

 -شرایط پرداخت اقساطی برای کمک به پرداخت هزینه جراحی بینی

-نوبت دهی فوری و وی آی پی و بدون انتظار با جراح انتخابی

 -شرایط بلیط رفت و برگشت رایگان برای زیباجویان مسافر

-اقامت نیم بها برای مسافرین

-تخفیف در هزینه‌های جانبی جراحی بینی

-پک هدیۀ پس از عمل بینی

-پشتیبانی رایگان دو ساله

و خدمات دیگر...

برای دریافت اطلاعات بیشتر و بهره مندی از این خدمات با ما ارتباط برقرار کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله بهترین جراح بینی در چابهار را به شما عزیزان معرفی کردیم و در کنار آن سبک‌های مختلف جراحی را توضیح دادیم. علاوه بر آن با توضیح انواع بینی و جراحی‌های ترمیم بینی، پولیپ و انحراف، تلاش کرده‌ایم تمام جراحی‌های مربوط به بینی را به طور کامل و اجمالی توضیح دهیم تا برای یافتن بهترین جراح بینی در چابهار دچار سردرگمی نشوید و مستقیما به سراغ بهترین‌ها بروید. همان گونه که گفته شد، مجموعۀ دکی یاب برای زیباجویانی که تمایل به جراحی بینی دارند شرایط پرداخت اقساطی، نوبت فوری و وی آی پی، بلیط رفت و برگشت رایگان و اقامت نیم‌بها را در نظر گرفته است تا جراحی بینی آسان و دلخواهی را تجربه کنید. اگر تمایل دارید با مجموعه‌ای حرفه‌ای جراحی بینی بی‌نقصی را تجربه کنید، کلید زیر، راه ارتباطی شما با مجموعۀ دکی یاب است.

ارتباط با دکی یاب

سؤالات متداول

جراحی بینی فانتزی به بینی آسیب می‌رساند؟

در اکثر مواقع اگر جراح کاربلد باشد جراحی فانتزی به بینی آسیب نمی‌رساند اما در برخی موارد به خاطر کوچک شدن بیش از حد بینی ممکن است مشکلات تنفسی ایجاد شود و یا در صورت بروز  مشکلات دیگر ممکن است امکان جراحی ترمیمی وجود نداشته باشد.

این موضوع نسبی است. هم جراحان خانم و هم جراحان آقا می‌توانند ظرافت و دقت بالایی داشته باشند و این موضوع به مهارت، تخصص و تجربۀ جراح بستگی دارد.

بهترین سبک برا ی جراحی بینی گوشتی طبیعی است. حجم زیاد بینی گوشتی و ضعیف بودن غضروف‌ها در جراحی فانتزی و نیمه‌فانتزی، ممکن است نتیجۀ کار را دلخواه نکند.

در اکثر مواقع اگر جراح کاربلد باشد جراحی فانتزی به بینی آسیب نمی‌رساند اما در برخی موارد به خاطر کوچک شدن بیش از حد بینی ممکن است مشکلات تنفسی ایجاد شود و یا در صورت بروز  مشکلات دیگر ممکن است امکان جراحی ترمیمی وجود نداشته باشد.

این موضوع نسبی است. هم جراحان خانم و هم جراحان آقا می‌توانند ظرافت و دقت بالایی داشته باشند و این موضوع به مهارت، تخصص و تجربۀ جراح بستگی دارد.

بهترین سبک برا ی جراحی بینی گوشتی طبیعی است. حجم زیاد بینی گوشتی و ضعیف بودن غضروف‌ها در جراحی فانتزی و نیمه‌فانتزی، ممکن است نتیجۀ کار را دلخواه نکند.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر