دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در اراک کیست؟ لیست جراحان+ نمونه کار

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهترین جراح بینی در اراک کیست؟

تصور کنید جراحی پیدا کرده اید که بتواند بینی شما را دقیقا به همان فرمی که می‌خواهید عمل کند! به نظر شما هم زیادی ایده آل به نظر می رسد؟ 

مسئله انتخاب جراح به همان اندازه که مهم است می‌تواند چالش برانگیز هم باشد؛ چراکه پیداکردن پزشک مناسب کار هر کسی نیست! به هر حال نتیجه عمل بینی به طور کاملا مستقیم با سلامت، زیبایی، اعتماد به نفس و زندگی اجتماعی شما ارتباط دارد. 

همه این موارد باعث می‌شوند مشورت با افراد کارشناس و متخصص کاری کاملا ضروری به نظر برسد. پیشنهاد ما به شما راهنمایی گرفتن از کارشناسان دکی یاب است که با سال‌ها فعالیت تخصصی در این زمینه دانش کافی را دارند و می توانند شما را به درستی راهنمایی کنند. کارشناسان ما بعد از مشاوره تخصصی فرم بینی شما را تشخیص داده و متناسب با فرم بینی، سبک عمل و بودجه شما بهترین جراح را به شما معرفی می‌کنند. 

این مقاله جمع بندی کاملی از بهترین جراحان بینی اراک بر حسب سبک عمل و تخصص هر پزشک است. اگر می‌خواهید بهترین های اراک را بشناسید تا پایان این مقاله را مطالعه کنید. علاوه بر این برای دریافت مشاوره و تشخیص فرم دقیق بینی و انتخاب بهترین پزشک می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

چگونه بهترین جراح بینی در اراک را پیدا کنیم؟

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

بهترین کار برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در اراک مشاوره با افراد متخصص و کارشناس در این حوزه است. به این ترتیب شما می‌توانید بهترین و مناسب ترین پزشک را پیدا کرده و انتخاب کنید. پیشنهاد ما تماس با کارشناسان دکی یاب است که به طور تخصصی به شما مشاوره می‌دهند و بعد از تشخیص فرم بینی شما بهترین گزینه را معرفی می‌کنند. علاوه بر این اگر در شهرهای دیگر زندگی می‌کنید برای آشنایی با برترین جراحان بینی می‌توانید سایر مقالات ما از جمله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی در اراک برای سبک های مختلف

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

همان طور که می دانید سبک‌های متفاوتی برای جراحی بینی وجود دارد که هر یک از این سبک‌ها به تخصص و مهارت ویژه‌ای نیاز دارند. جراحان بینی اصولا در یکی از این سبک‌ها مهارت و تخصص بیشتری دارند. بنابراین پیدا کردن بهترین جراح بینی، وابسته به سبک عمل انتخابی شما بوده و نمی‌توان پزشکی را پیدا کرد که در همه سبک‌ها بهترین باشد. به این ترتیب برای پیدا کردن بهترین جراح بهتر است با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. کارشناسانی که با تخصص ویژه هر پزشک آشنایی کامل دارند و با توجه به فرم بینیتان مناسبترین دکتر را به شما معرفی می کنند. برای دریافت این مشاوره تخصصی با ما ارتباط برقرار نمایید. همچنین برای آشنایی بیشتر با فرم‌ها و سبک‌های جراحی بینی می‌توانید مقاله عمل بینی را مطالعه کنید. در ادامه این مطلب تعدادی از بهترین جراح بینی در اراک بر اساس سبک کاری را به شما معرفی می‌کنیم:

بهترین جراح بینی گوشتی در اراک

نمونه عمل بینی گوشتی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی گوشتی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

بینی‌های گوشتی یکی از انواع مدل بینی هستند که عمل زیبایی آن‌ها با سختی‌هایی روبرو است. این نوع بینی‌ها معمولا به دلیل وجود پوست ضخیم و غضروف‌های ضعیف کار را برای جراح سخت می‌کنند. از طرفی افراد با این فرم بینی بیشتر نگران بازگشت بینی بعد از عمل هستند. به همین دلیل مهم است که به پزشکی مراجعه کنید که تخصص، مهارت و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و تفاوت‌های بینی‌های گوشتی با سایر بینی‌ها را بداند. بر این اساس تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی در اراک در ادامه این بخش به شما معرفی می‌شوند. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با بینی‌های گوشتی مقاله عمل جراحی بینی گوشتی/ از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باورنکردنی را مطالعه کنید.  

دکتر علی اکبر خدابخشی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در اراک

یکی از بهترین جراحان بینی اراک که افراد دارای بینی‌های گوشتی می‌توانند با خیال راحت به ایشان مراجعه کنند، دکتر علی اکبر خدابخشی با شماره نظام پزشکی 24025 هستند. دکتر خدابخشی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در اراک هستند. ایشان دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی بوده و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراحان اراک خدماتی از جمله جراحی زیبایی بینی و سینوس، جراحی لوزه و حنجره، جراحی زیبایی گوش، جراحی غدد بزاقی، جراحی گردن و… را ارائه می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر علی اکبر خدابخشی جراح بینی در اراک

با مشاهده نمونه کارهای دکتر علی اکبر خدابخشی می‌توانید به تخصص و مهارت ایشان پی ببرید و با خیال راحت برای عمل بینی خود به ایشان مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر علی اکبر خدابخشی را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر علی اکبر خدابخشی جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر علی اکبر خدابخشی جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر علی اکبر خدابخشی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر علی اکبر خدابخشی در اراک

دکتر علیرضا سنمار یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی در اراک

اگر بینی گوشتی دارید و به دنبال بهترین جراح بینی در اراک برای بینی‌های گوشتی می‌گردید، دکتر علیرضا سنمار با شماره نظام پزشکی 56447 یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهند بود. دکتر سنمار متخصص گوش و حالق و بینی و جراح و سر گردن می‌باشند. ایشان با بیش از 16 سال تجربه فعالیت در حوزه زیبایی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین پزشکان اراک شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر علیرضا سنمار جراح بینی در اراک

نمونه عمل‌های زیبایی بینی دکتر علیرضا سنمار به خوبی نشان دهنده تخصص و مهارت ایشان هستند. شما می‌توانید در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید تا با سبک کاری دکتر آشنا شده و با خیال راحت تری به ایشان مراجعه کنید:

نمونه کار دکتر علیرضا سنمار جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر علیرضا سنمار جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر علیرضا سنمار در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر علیرضا سنمار در اراک

بهترین جراح بینی استخوانی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

بینی‌ استخوانی از رایج ترین فرم‌های بینی در بین ایرانیان است. به طور معمول بینی‌هایی که دارای قوز یا غضروف سفت هستند را بینی استخوانی می گوییم. این نوع بینی به دلیل دارا بودن پوست نازک، غضروف‌های محکم و پره‌های کوچک یکی از بهترین فرم‌ها برای عمل بینی محسوب می‌شود و زیباجویان با این فرم بینی بعد از جراحی شاهد تغییرات چشمگیر و بسیار خوبی خواهند بود. معمولا بینی استخوانی را می‌توان به همه سبک‌ها عمل کرد و نتیجه خوبی گرفت. به شرط اینکه به یک جراح کاربلد در این زمینه مراجعه کنید. مطالعه مقاله بهترین جراح بینی در تهران به شما کمک می‌کند که بهترین جراح را پیدا کنید. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی اراک را به شما معرفی می‌کنیم.

شما می‌توانید برای اطمینان از اینکه فرم بینی‌تان استخوانی است یا گوشتی با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید و فرم دقیق بینی خود را تشخیص دهید تا متناسب با فرم بینی بتوانید بهترین جراح را انتخاب کنید.

دکتر ابوالفضل جعفری یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در اراک

برای جراحی بینی استخوانی در اراک می‌توانید به دکتر ابوالفضل جعفری با کد نظام پزشکی 21087 مراجعه کنید. ایشان متخصص گوش، گلو، بینی و جراح سر و گردن بوده و در عمل بینی‌های استخوانی تخصص بالایی دارند. دکتر جعفری بیش از 15 سال سابقه فعالیت تخصصی در حوزه جراحی زیبایی بینی دارند و در حال حاضر به عنوان یکی از با تجربه ترین جراحان بینی اراک شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر ابوالفضل جعفری جراح بینی در اراک

با مشاهده نمونه کارهای دکتر ابوالفضل جعفری با سبک کاری ایشان آشنا می‌شوید و می‌توانید با اطمینان بیشتری برای عمل بینی خود به ایشان مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر ابوالفضل جعفری را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر ابوالفضل جعفری جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر ابوالفضل جعفری جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر ابوالفضل جعفری در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر ابوالفضل جعفری در اراک

دکتر سیامک راکعی یکی از برترین جراحان بینی استخوانی در اراک

یکی از جراحان بینی اراک که عمل بینی استخوانی را با مهارت بسیار بالایی انجام می‌دهند دکتر سیامک راکعی هستند. دکتر راکعی با شماره نظام پزشکی 80324 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در اراک هستند. دکتر راکعی علاوه بر جراحی زیبایی بینی‌های استخوانی، عمل ترمیمی بینی‌های گوشتی و جراحی بینی در سبک‌های طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر سیامک راکعی جراح بینی در اراک

با مشاهده نمونه کارهای دکتر راکعی می‌توانید با سبک کاری جراح آشنا شوید و همچنین به میزان مهارت پزشک پی ببرید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر سیامک راکعی را مشاهده می‌کنید.

نمونه کار دکتر سیامک راکعی جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر سیامک راکعی جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر سیامک راکعی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر سیامک راکعی در اراک

بهترین جراح بینی طبیعی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

عمل بینی طبیعی یکی از سبک‌های رایج جراحی بینی است که طرفداران خود را دارد. در این سبک همانطور که از نامش پیداست فرم طبیعی بینی حفظ می‌شود و تنها ایرادات بینی برطرف می‌شوند. بینی‌های طبیعی معمولا اندازه‌ای متناسب با سایر اجزای صورت داشته و بدون قوس هستند. عمل بینی طبیعی اگر توسط بهترین جراح بینی در اراک انجام ‌شود، نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی اراک به روش طبیعی را به شما معرفی می‌کنیم. علاوه بر این شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله عمل بینی طبیعی یا نچرال را مطالعه کنید.

دکتر الهه خرمی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در اراک

یکی از بهترین جراحان بینی اراک که عمل بینی به سبک طبیعی را با مهارت بسیار بالایی انجام می دهند دکتر الهه خرمی با شماره نظام پزشکی 127188 هستند. دکتر خرمی متخصص گوش و حلق و بینی بوده و دارای بورد تخصصی می باشند. ایشان با تجربه و مهارت بالایی که دارند در حال حاضر یکی از پزشکان لیست بهترین جراح بینی در اراک هستند و خدماتی از قبیل جراحی زیبایی بینی‌های گوشتی و استخوانی، جراحی سینوس و پولیپ، جراحی زیبایی پلک و تخلیه چربی‌های صورت را ارائه می دهند.

نمونه کارهای دکتر الهه خرمی جراح عمل بینی در اراک

تصاویر قبل و بعد از عمل زیباجویان دکتر الهه خرمی به خوبی میزان تسلط و مهارت ایشان را در جراحی زیبایی بینی نشان می‌دهند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی دکتر الهه خرمی جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی دکتر الهه خرمی جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر الهه خرمی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر الهه خرمی در اراک

دکتر سیامک راکعی یکی از محبوب ترین جراحان بینی طبیعی در اراک

اگر قصد دارید به بهترین جراح بینی در اراک برای عمل بینی طبیعی مراجعه کنید، یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای شما دکتر سیامک راکعی خواهد بود. دکتر راکعی با شماره نظام پزشکی 80324 فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در اراک هستند. ایشان علاوه بر مهارت بالا در سبک طبیعی، بینی‌های گوشتی و استخوانی را به سبک‌های فانتزی و نیمه فانتزی نیز به خوبی عمل می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر سیامک راکعی جراح بینی در اراک

دکتر راکعی تاکنون نمونه عمل‌های موفق بسیاری انجام داده‌اند که با مشاهده نمونه کارهای ایشان می‌توانید با سبک کاری ایشان آشنا شده و به مهارت و تخصصشان پی ببرید. در این بخش چند مورد از نمونه کارهای دکتر سیامک راکعی را برای مشاهده قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر سیامک راکعی جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر سیامک راکعی جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر سیامک راکعی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر سیامک راکعی در اراک

بهترین جراح بینی به سبک نیمه فانتزی در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

عمل بینی نیمه فانتزی یکی از رایج‌ ترین سبک‌های جراحی بینی است که هم زیباجویان زیادی تمایل به این سبک جراحی دارند و هم جراحان زیادی در این سبک مهارت دارند. بینی نیمه فانتزی اندازه‌ای نسبتا کوچک داشته و قوس ملایمی دارد. نوک بینی‌های فانتزی تا حدودی سربالا خواهد شد، اما نه به اندازه بینی فانتزی! به این ترتیب می‌توان گفت بهترین جراح بینی در اراک برای عمل بینی نیمه فانتزی باید بتواند فرم و اندازه بینی را به اندازه و درست تغییر دهد. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در اراک را به شما معرفی می‌کنیم. علاوه بر این برای آشنایی بیشتر با سایر پزشکان این نوع جراحی بینی می‌توانید به مقاله بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را چگونه پیدا کنیم؟ رجوع کنید.

دکتر بنیامین رحمتی از برترین جراحان بینی نیمه فانتزی در اراک

برای عمل بینی نیمه فانتزی به دنبال بهترین جراح بینی در اراک می‌گردید؟ یکی از بهترین گزینه‌هایی که می‌توانیم به شما معرفی کنیم دکتر بنیامین رحمتی هستند. دکتر رحمتی متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن هستند که با شماره نظام پزشکی 157789 در اراک فعالیت می‌کنند. ایشان علاوه بر تخصص و مهارت بالایی که در جراحی نیمه فانتزی دارند، خدمات دیگری از جمله لیفت صورت و شقیقه، بلفاروپلاستی، اتوپلاستی، پروتز چانه، تزریق بوتاکس و چربی، جراحی‌های سر و گردن را ارائه می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر بنیامین رحمتی جراح بینی در اراک

با مشاهده نمونه کارهای دکتر بنیامین رحمتی با سبک کاری ایشان آشنا می‌شوید و به میزان تخصص و مهارت ایشان پی خواهید برد. در ادامه می‌توانید چند مورد از نمونه کارهای دکتر بنیامین رحمتی را مشاهده کنید.

نمونه کار دکتر بنیامین رحمتی جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر بنیامین رحمتی جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر بنیامین رحمتی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر بنیامین رحمتی در اراک

بهترین جراح بینی به سبک فانتزی و عروسکی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

عمل بینی فانتزی یکی از سبک‌های جراحی است که با تغییرات شدیدی همراه است. این سبک جراحی بیشتر در بین خانم‌های جوان طرفدار دارد. در جراحی فانتزی بینی بیش از اندازه کوچک شده، قوس زیادی پیدا می‌کند و نوک آن کاملا سربالا می‌شود. به همین دلیل این سبک جراحی مناسب کسانی است که خواستار تغییرات شدید هستند. جراحی که به این سبک عمل می‌کند باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند نتیجه دلخواه شما را رقم بزند. مقاله سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی عروسکی می‌تواند در این زمینه اطلاعات بیشتری به شما بدهد. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی اراک را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر شاپور کوپایی یکی از معروف ترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در اراک

یکی از معروف ترین جراحان بینی فانتزی در اراک دکتر شاپور کوپایی با شماره نظام پزشکی 59502 هستند. دکتر کوپایی متخصص گوش، گلو، بینی و جراح سر و گردن هستند. ایشان با حدود 27 سال تجربه به عنوان یکی از با تجربه ترین جراحان بینی اراک شناخته می‌شوند. از جمله خدمات دکتر کوپایی علاوه بر جراحی بینی می‌توان به تزریق ژل و بوتاکس و مزوتراپی اشاره کرد. 

نمونه کارهای دکتر شاپور کوپایی جراح بینی در اراک

در این بخش می‌توانید چند مورد از نمونه کارهای دکتر شاپور کوپایی را مشاهده کنید تا هم با سبک کاری ایشان آشنا شوید و هم به میزان مهارتشان پی ببرید.

نمونه کار دکتر شاپور کوپایی جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر شاپور کوپایی جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر شاپور کوپایی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر شاپور کوپایی در اراک

دکتر نرگس ناصری یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در اراک

یکی از بهترین جراحان بینی اراک برای عمل بینی به سبک فانتزی دکتر نرگس ناصری با شماره نظام پزشکی 124145 هستند. دکتر ناصری متخصص گوش، گلو، بینی و جراح سر و گردن هستند که در سبک جراحی فانتزی و عروسکی تخصص و مهارت بالایی دارند. ایشان با بیش از ده سال سابقه و بیش از دو هزار عمل زیبایی بینی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراح بینی در اراک شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر نرگس ناصری جراح بینی در اراک

با مشاهده نمونه کارهای دکتر نرگس ناصری می‌توانید به میزان مهارت ایشان پی ببرید و با اطمینان بیشتری برای جراحی به ایشان مراجعه کنید. در این تعدادی از نمونه کارهای دکتر نرگس ناصری را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر نرگس ناصری جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر نرگس ناصری جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر نرگس ناصری در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر نرگس ناصری در اراک

بهترین جراح ترمیم بینی در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

جراحی ترمیم بینی همانطور که از نامش پیداست برای افرادی انجام می‌شود که از نتیجه عمل اولیه راضی نیستند و یا دچار حادثه‌ای شده و نیاز به عمل مجدد دارند. از آنجایی بینی در عمل اولیه دچار تغییراتی می‌شود و ساختار استخوانی آن به هم می‌خورد، دست جراح برای عمل ترمیمی کمی بسته خواهد بود به همین دلیل معمولا همه جراحان عمل‌های ترمیمی را انجام نمی‌دهند. به همین دلیل پیدا کردن بهترین جراح بینی در اراک برای عمل ترمیم بینی اهمیت و حساسیت بالایی پیدا می‌کند و نمی‌توان برای این نوع عمل به هر پزشکی مراجعه کرد. در این بخش چند مورد از بهترین جراحان بینی ترمیمی اراک را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله بهترین جراح ترمیم بینی در تهران را مطالعه کنید.

دکتر هاشم افتخاری یکی از برترین جراحان ترمیم بینی در اراک

یکی از بهترین پزشکان اراک که جراحی ترمیم بینی را انجام می‌دهند، دکتر هاشم افتخاری با شماره نظام پزشکی 26077 هستند. دکتر افتخاری با 37 سال سابقه فعالیت در حوزه زیبایی یکی از با تجربه ترین جراحان بینی اراک هستند. ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی بوده و جراحی انواع بینی‌های استخوانی و گوشتی به سبک‌های فانتزی و نیمه فانتزی را انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر هاشم افتخاری جراح بینی در اراک

نمونه کارهای دکتر هاشم افتخاری نشان دهنده مهارت و تخصص ایشان خواهد بود. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید تا بتوانید با اطمینان بیشتری برای مراجعه به ایشان مراجعه کنید.

نمونه کار دکتر هاشم افتخاری جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر هاشم افتخاری جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر هاشم افتخاری در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر هاشم افتخاری در اراک

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

افرادی که از مشکلات تنفسی رنج می‌برند معمولا به پزشکان زیادی مراجعه کرده‌اند. مشکلات پولیپ و انحراف بینی معمولا تا حد امکان با دارو برطرف می‌شوند و درمان نهایی برای برطرف کردن این مشکلات عمل جراحی است. اما هر پزشکی نمی‌تواند از پس این نوع جراحی بر بیاید؛ بنابراین باید برای عمل پولیپ و انحراف بینی به بهترین جراح بینی در اراک مراجعه کنید. به همین دلیل در این بخش تعدادی از بهترین جراحان عمل پولیپ و انحراف بینی را معرفی کرده‌ایم. شما می‌توانید برای آشنایی با پزشکان بیشتر در این زمینه و دریافت نوبت فوری و وی آی پی ویزیت و عمل بینی از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

دکتر فرزاد زمانی یکی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در اراک

یکی از بهترین جراحانی که برای برطرف کردن مشکلات پولیپ و انحراف بینی می‌توانید به ایشان مراجعه کنید، دکتر فرزاد زمانی با کد نظام پزشکی 91853 هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و دارای بورد تخصصی هستند. دکتر زمانی با تجربه و مهارت بالایی که دارند در حال حاضر خدماتی مثل جراحی زیبایی بینی، جراحی سر و گردن، بلفاروپلاستی، اتوپلاستی، جراحی پولیپ، جراحی ترمیمی بینی‌های شکسته و رفع مشکلات تنفسی را ارائه می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر فرزاد زمانی جراح بینی در اراک

دکتر فرهاد زمانی تاکنون عمل‌های بینی موفقی را در رزومه خود ثبت کرده‌اند. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر زمانی را مشاهده کنید:

نمونه کارهای دکتر فرزاد زمانی جراح بینی در اراک
نمونه کارهای دکتر فرزاد زمانی جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر فرزاد زمانی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر فرزاد زمانی در اراک

دکتر شاپور کوپایی یکی از برترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در اراک

یکی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در اراک دکتر شاپور کوپایی با شماره نظام پزشکی 59502 هستند. دکتر کوپایی متخصص گوش، گلو، بینی و جراح سر و گردن بوده و حدود 27 سال تجربه فعالیت در این حوزه را دارند. ایشان در حال حاضر به عنوان یکی از با تجربه ترین و بهترین جراح بینی در اراک شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر شاپور کوپایی جراح بینی در اراک

دکتر کوپایی در طول مدت فعالیت خود نمونه کارهای موفق بسیاری داشته‌اند که در ادامه می‌توانید برخی از این نمونه کارها را مشاهده کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر شاپور کوپایی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر شاپور کوپایی در اراک
نمونه کار دکتر شاپور کوپایی جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر شاپور کوپایی جراح بینی در اراک

بهترین جراح بینی به روش باز در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

جراحی بینی به طور معمول به روش باز انجام می‌شود. این روش همان روش رایج و قدیمی است که در آن بینی به طور کامل برش می‌خورد، پوست بینی به طور کامل برداشته می‌شود و جراح با دست باز تغییرات لازم را ایجاد می‌کند. این روش جراحی برای همه افراد مناسب است و به ویژه به کسانی که فرم بینی کج دارند و قصد عمل بینی ترمیمی دارند توصیه می‌شود. با اینکه اکثر جراحان عمل بینی را به این روش انجام می‌دهند، باز هم باید به جراحی مراجعه کنید که تخصص و تجربه کافی داشته باشد. بر این اساس در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی به روش باز در اراک را به شما معرفی کرده‌ایم.

دکتر رضا بدیعی یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در اراک

به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در اراک می‌توان از دکتر بدیعی نام برد. دکتر رضا بدیعی با شماره نظام پزشکی 81229 متخصص گوش و حلق و بینی و دارای فلوشیپ جراحی سر و گردن هستند. ایشان جراحی بینی را به روش باز و با مهارت بالایی انجام می‌دهند. به طوری که امروزه در اراک بسیار شناخته شده هستند و زیباجویان بسیاری برای رسیدن به فرم بینی دلخواهشان به ایشان مراجعه می کنند.

نمونه کارهای دکتر رضا بدیعی جراح بینی در اراک

در این بخش برای آشنایی با سبک کاری دکتر رضا بدیعی می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر رضا بدیعی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر رضا بدیعی در اراک
نمونه کار دکتر رضا بدیعی جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر رضا بدیعی جراح بینی در اراک

دکتر مهدی حیدری زاده یکی از معروف ترین جراحان بینی به روش باز در اراک

اگر به دنبال یک جراح بینی حرفه ای می‌گردید دکتر مهدی حیدری زاده یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهند بود. دکتر حیدری زاده با شماره نظام پزشکی 128871 متخصص جراحی دهان، فک و صورت در اراک هستند که بیش از 14 سال سابقه فعالیت در حوزه جراحی های زیبایی دارند. ایشان در زمینه عمل انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی مهارت دارند.

نمونه کارهای دکتر مهدی حیدری زاده جراح بینی در اراک

نمونه کارهای دکتر حیدری زاده نشان دهنده تخصص و مهارت ایشان بوده و شما را با سبک کاری پزشک آشنا می‌کنند. بر همین اساس در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های دکتر مهدی حیدری زاده را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر مهدی حیدری زاده در اراک
نمونه کار دکتر مهدی حیدری زاده در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر مهدی حیدری زاده در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر مهدی حیدری زاده در اراک

بهترین جراح بینی به روش بسته در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

جراحی بینی به روش بسته روش به روزتر و جدیدتری است که به دلیل دوره نقاهت کوتاه تر و درد و خونریزی کمتر طرافداران خود را پیدا کرده است. اما به این دلیل که پوست بینی کامل برداشته نمی‌شود، محدودیت‌هایی برای جراح ایجاد می‌کند و به این ترتیب بیشتر برای افرادی مناسب است که به دنبال تغییرات گسترده نیستند و می‌خواهند بینی به فرم طبیعی داشته باشند. به همین دلیل است که معمولا جراحان زیادی به این روش عمل نمی‌کنند. در اراک هم هیچ یک از جراحان به روش بسته عمل نمی‌کنند، اما شما می‌توانید برای جراحی بینی بسته در شهرهای دیگر با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید تا نوبت ویزیت و عمل برای شما دریافت کنند.

بهترین جراح بینی خانم در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

عوامل مختلفی می‌توانند در انتخاب جراح بینی تاثیرگذار باشند. یکی از این عوامل می‌تواند جنسیت پزشک جراح باشد. جراحان بینی خانم معمولا دقت و ظرافت و حساسیت بیشتری به خرج می‌دهند. به همین دلیل برخی افراد اصرار دارند که جراح خانم بینی‌شان را عمل کند. بر این اساس در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی خانم در اراک را معرفی کرده‌ایم.

دکتر ملیحه یاوری یکی از بهترین جراحان بینی خانم در اراک

یکی از جراحان بینی خانم در اراک که عمل بینی را با دقت و ظرافت بالایی انجام می‌دهند دکتر ملیحه یاوری با کد نظام پزشکی 116609 هستند. دکتر یاوری متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن و دارای فلوشیپ اتولوژی- نورواتولوژی در اراک هستند. ایشان بینی‌های استخوانی را با مهارت بالایی عمل می‌کنند و در سبک عمل طبیعی تبحر ویژه‌ای دارند.

نمونه کارهای دکتر ملیحه یاوری جراح بینی در اراک

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر ملیحه یاوری را مشاهده کنید تا هم با سبک کاری ایشان آشنا شوید و هم با اطمینان بیشتری برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر ملیحه یاوری در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر ملیحه یاوری در اراک
نمونه کار دکتر ملیحه یاوری جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر ملیحه یاوری جراح بینی در اراک

دکتر نرگس ناصری یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در اراک

یکی از جراحان بینی اراک که عمل بینی به سبک نیمه فانتزی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند، دکتر نرگس ناصری با شماره نظام پزشکی 178325 هستند. ایشان جراح و متخصص گوش، حلق، بینی و سر و گردن در اراک هستند و به عنوان نمونه‌ای از بهترین جراح بینی در اراک به شمار می‌روند. دکتر ناصری دارای بورد تخصصی هستند و تاکنون بیش از 2000 جراحی زیبایی بینی را با موفقیت در کارنامه پزشکی خود به ثبت رسانده‌اند. ایشان در سال 1391 تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کردند و جزو با تجربه ترین جراحان بینی اراک به شمار می‌روند.

نمونه کارهای دکتر نرگس ناصری جراح بینی در اراک

با مشاهده نمونه کارهای دکتر ناصری می توانید با سبک کاری دکتر آشنا شوید و به تخصص و مهارت ایشان پی ببرید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می کنید:

نمونه کار دکتر نرگس ناصر جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر نرگس ناصر جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر نرگس ناصری در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر نرگس ناصری در اراک

بهترین جراح بینی مردانه در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

بینی‌های مردانه معمولا پوست ضخیم‌تر و ساختار محکم‌تری دارند. علاوه بر این اغلب آقایانی که قصد جراحی بینی دارند معمولا می‌خواهند فرم بینی‌شان بعد از عمل طبیعی باقی بماند. بنابراین باید به جراحانی مراجعه کنند که بتوانند این عمل را طوری انجام دهند که در نهایت فرم چهره مردانه باقی بماند. در این بخش با تعدادی از بهترین جراحان بینی مردانه در اراک آشنا می‌شوید.

دکتر بهروز جلالی یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در اراک

دکتر بهروز جلالی با شماره نظام پزشکی 94378 متخصص جراحی دهان، فک و صورت در اراک هستند. دکتر جلالی تخصص خود را در سال ۹۵ دریافت کردند و در حال حاضر استادیار دانشگاه هستند. ایشان در مطب اراک و تهران خود مشغول به فعالیت هستند و در زمینه جراحی زیبایی بینی مهارت و تبحر بالایی دارند.

نمونه کارهای دکتر بهروز جلالی جراح بینی در اراک

مشاهده نمونه کارهای دکتر بهروز جلالی به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت تری برای مراجعه به ایشان تصمیم بگیرید. در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های بینی دکتر جلالی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر سید بهروز جلالی جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر سید بهروز جلالی جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر بهروز جلالی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر بهروز جلالی در اراک

دکتر ناصر محمدخواه یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در اراک

دکتر ناصر محمدخواه با شماره نظام پزشکی 94582 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در اراک می‌باشند. دکتر محمدخواه تخصص خود را در سال ۶۲ و فوق تخصص خود را در سال ۶۵ دریافت نمودند. ایشان در زمینه جراحی‌های زیبایی بینی، چانه، گوش، پلک و …. فعالیت دارند. دکتر محمدخواه تاکنون بیش از چند هزار عمل زیبایی زیبایی و ترمیمی انجام داده‌اند.

نمونه کارهای دکتر ناصر محمدخواه جراح بینی در اراک

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر ناصر محمدخواه را برای شما قرار داده‌ایم تا با مشاهده این تصاویر بتوانید به مهارت و تخصص ایشان پی ببرید و راحت تر بتوانید برای مراجعه به ایشان تصمیم بگیرید.

نمونه کار دکتر ناصر محمدخواه جراح بینی در اراک
نمونه کار دکتر ناصر محمدخواه جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر ناصر محمدخواه در اراک
نمونه جراحی بینی دکتر ناصر محمدخواه در اراک

تا اینجا با تعدادی از بهترین جراحان بینی اراک آشنا شدید. اگر می‌خواهید با هر یک از جراحان نوبت ویزیت دریافت کنید و یا با جراحان بیشتری آشنا شوید می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

نظرسنجی بهترین جراح بینی در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

در این بخش شاهد نظرات برخی زیباجویان درمورد هر یک از جراحان معرفی شده در این مقاله خواهید بود. تا با کمک نظر سایر زیباجویان بتوانید با اطمینان بیشتری برای عمل به جراح منتخب مراجعه کنید.

نظرسنجی دکتر علی اکبر خدابخشی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر علیرضا سنمار یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر ابوالفضل جعفری یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در اراک

نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر سیامک راکعی یکی از برترین جراحان بینی استخوانی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر الهه خرمی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر بنیامین رحمتی از برترین جراحان بینی نیمه فانتزی در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر شاپور کوپایی یکی از معروف ترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر هاشم افتخاری یکی از برترین جراحان ترمیم بینی در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر فرزاد زمانی یکی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر رضا بدیعی یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر مهدی حیدری زاده یکی از معروف ترین جراحان بینی به روش باز در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر ملیحه یاوری یکی از بهترین جراحان بینی خانم در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر بهروز جلالی یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در اراک

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

نظرسنجی دکتر ناصر محمدخواه یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اراک

خدمات دکی یاب درمورد بهترین جراح بینی در اراک

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بتذین جراح بینی در اراک
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بتذین جراح بینی در اراک

کسانی که از طریق دکی یاب برای عمل بینی اقدام کنند می‌توانند از خدماتی مثل مشاوره تخصصی و VIP قبل از عمل بینی استفاده کنند. کارشناسان دکی یاب با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند طی مشاوره تخصصی ابتدا فرم بینی شما را تشخیص داده و سپس متناسب با فرم بینی و سبک عمل دلخواهتان و همچنین با توجه به بودجه شما بهترین جراح بینی را به شما معرفی می‌کنند. کارشناسان بعد از انتخاب پزشک تمام مراحل دریافت نوبت ویزیت و عمل را برای شما انجام می‌دهند.

از دیگر خدمات ویژه دکی یاب می‌توان به شرایط پرداخت اقساطی اشاره کرد. با استفاده از شرایط پرداخت اقساطی می‌توانید بخشی از هزینه را قبل از عمل را پرداخت کنید و مابقی هزینه را به صورت قسطی بپردازید.  پیشنهاد می‌شود برای اطلاع از هزینه‌های عمل بینی در تهران و مقایسه با هزینهی‌های عمل در اراک مقاله هزینه عمل بینی در تهران را هم مطالعه کنید.

علاوه بر این موارد اگر قصد داشته باشید برای عمل بینی به شهرهایی مثل شیراز و یا تهران سفر کنید، دکی این امکان را برایتان فراهم می‌کند که به صورت رایگان به این شهرها رفبروید و برگردید. همچنین مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم می‌کند.

ارائه تخفیفات متنوع، پک هدیه و پشتیبانی تخصصی به مدت دو سال از خدماتی است که بعد از عمل ارائه می‌شوند. برای اطلاع از شرایط تخفیف و سایر خدمات دکی یاب می توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان تماس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله بهترین جراحان بینی اراک را در هر یک از سبک‌های جراحی به شما معرفی کردیم. می‌دانید که بهترین کار برای رسیدن به نتیجه دلخواه این است که به بهترین جراح بینی در اراک که تخصص کافی در سبک مورد نظر شما داشته باشد، مراجعه کنید. با مشاوره کارشناسان دکی یاب می‌توانید به راحتی و با اطمینان خاطر بهترین جراح بینی را متناسب با فرم بینی و سبک عمل مورد نظرتان را پیدا و انتخاب کنید. اگر تجربه‌ای درخصوص عمل با هر یک از این پزشکان دارید و یا سوالی در این مورد برایتان باقی مانده می‌توانید سوالات و نظراتتان را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

چطور از بهترین جراحان بینی اراک نوبت دریافت کنیم؟

برای دریافت نوبت ویزیت و عمل کافی است با شماره های دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از مشاوره تخصص و انتخاب پزشک متناسب با شرایط شما در اولین فرصت برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند.

امکان پرداخت اقساطی تنها برای زیباجویانی وجود دارد که از طریق مجموعه دکی یاب برای عمل اقدام می کنند. برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکتر ابوالفضل جعفری و دکتر سیامک راکعی از بهترین جراحان بینی استخوانی در اراک هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.