دسته بندی نشده

همه چیز در رابطه با دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز | نمونه کار+ هزینه

دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز

دکتر حیدر صفری یکی از شناخته شده ترین متخصصان زیبایی در شیراز هستند. زیبایی و جوانی پوست و مو این روزها دغدغه افراد زیادی است. به طوری که می‌توان گفت این روزها زیبایی از نان شب هم واجب تر است. بسیاری از افراد راه‌های متفاوتی را برای رسیدن به زیبایی امتحان می‌کنند، اما مسئله مهم این است که برای دست یابی به نتیجه ماندگار و موثر باید به پزشک متخصص مراجعه کرد.

یک متخصص زیبایی کاردرست می‌تواند به شما کمک کند که به بهترین ورژن خود تبدیل شوید و احساس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشید. دکتر صفری یکی از پزشکانی هستند که بعد از مراجعه به ایشان قطعا حس بسیار خوبی نسبت به ظاهر خود خواهید داشت و زیبایی‌تان دو چندان خواهد شد. در این مقاله به طور مفصل به معرفی دکتر صفری و مشاهده نمونه کارهایشان می‌پردازیم.

رزومه و سابقه کاری دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز

دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز
دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز

دکتر حیدر صفری با شماره نظام پزشکی 144311 یکی از بهترین متخصصان زیبایی شیراز هستند که زیباجویان بسیاری برای انجام خدمات مربوط به زیبایی و جوانسازی پوست و مو به ایشان مراجعه می‌کنند. ایشان متخصص بیهوشی و آنستزیولوژی بوده و سال‌ها سابقه فعالیت در حوزه زیبایی دارند. این دکتر توانمند در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین پزشکان زیبایی شیراز شناخته می‌شوند که خدمات زیبایی را با کیفیت بسیار بالایی به زیباجویان ارئه می‌کنند. از جمله خدمات زیبایی که توسط دکتر حیدری انجام می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای دریافت نوبت ویزیت فوری و vip با دکتر صفری می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

نمونه کارهای دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز

خدمات زیبایی دکتر حیدر صفری تنوع بالایی دارد. دکتر صفری یکی از پزشکانی است که تجربه زیادی در زمینه زیبایی داشته و خدماتی مثل ژل، بوتاکس، فیلر، هایفوتراپی، مزوتراپی، فیشیال، لیزر و… را به بهترین نحو و با بالاترین کیفت ارائه می‌دهند. حال که تا حدودی با خدمات ارائه شده توسط ایشان آشنا شدید بهتر است تعدادی از نمونه کارهایشان را هم مشاهده کنید.

نمونه کار فیلر زیر چشم دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه کار فیلر زیر چشم دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه کار تزریق فیلر چانه دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه کار تزریق فیلر چانه دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه تزریق فیلر لب دکتر حیدر صفری مخصص زیبایی در شیراز
نمونه تزریق فیلر لب دکتر حیدر صفری مخصص زیبایی در شیراز
نمونه تزریق فیلر لب دکتر حیدر صفری مخصص زیبایی در شیراز
نمونه تزریق فیلر لب دکتر حیدر صفری مخصص زیبایی در شیراز
نمونه تزریق فیلر بینی دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه تزریق فیلر بینی دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه تزریق فیلر چانه دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز
نمونه تزریق فیلر چانه دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز

هزینه خدمات زیبایی دکتر حیدر صفری در شیراز

هزینه خدمات زیبایی بسته به عوامل مختلف متفاوت و متغیر می‌باشد. از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه این خدمات می‌توان به کیفیت مواد، برندهای مورد استفاده و میزان استفاده از آن‌ها اشاره کرد. دکتر صفری از بهترین مواد با بالاترین کیفیت استفاده می‌کنند و هزینه خدمات را به طور منصفانه‌ای تعیین می‌کنند. علاوه بر این چنانچه شما از طریق تیم دکی به دکتر حیدر صفری مراجعه کنید، می‌توانید از تخفیف بهره مند شوید و همچنینی هزینه برخی خدمات را به طور اقساطی پرداخت کنید. به طور مثال می‌توانید مقاله هزینه تزریق ژل لب در شیراز را مطالعه کرده و هزینه‌های تزریق ژل لب دکتر صفری را با دیگر پزشکان مقایسه کنید. در ادامه هزینه هر یک از خدمات زیبایی دکتر حیدر صفری را به طور جداگانه بررسی می‌کنیم.

خدمات

هزینه

فیلر صورت

از 1.5 تا 8 میلیون تومان

فیلر چشم و بینی

از 4 میلیون تومان به بالا

بوتاکس

از 1 تا 3 میلیون تومان

هایفوتراپی غبغب

2.5 میلیون تومان

هایفوتراپی صورت

3 میلیون تومان

تزریق آنزیم

 از 1میلیون و 200 هزار تومان به بالا

نخ لیفت

هر نخ از 4 میلیون و پانصد هزار تومان به بالا

نخ کلاژن ساز

هر نخ 250 هزار تومان

مزوژل

از 4 میلیون و پانصد هزار تومان به بالا

مزوتراپی

از یک میلیون و 200 هزار تومان به بالا

هیر فیلر

از 4 میلیون تومان به بالا

برای دریافت اطلاعات کامل تر می توانید مقاله هزینه تزریق بوتاکس در شیراز را مطالعه کنید و یا با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

نظرات کاربران درمورد دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز

نمونه تزریق ژل لب؛ دکتر صفری متخصص زیبایی در شیراز
نمونه تزریق ژل لب؛ دکتر صفری متخصص زیبایی در شیراز

دکتر حیدر صفری روزانه مراجعین زیادی دارند که تاکنون درصد رضایت زیباجویان از این پزشک بسیار بالا بوده است و این مورد خود گواهی است بر مهارت و تجربه دکتر صفری که می‌تواند باعث شود با اطمینان بیشتری به این جراح حاذق مراجعه کنید. در ادامه بخشی از نظرات مراجعین ایشان را مشاهده می کنید.

بیشتر بخوانید: معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز

ساعت کاری، شماره مطب و آدرس پیج دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز

دکتر حیدر صفری در شیراز فعالیت می‌کنند. برای دریافت اطلاعات کامل درمورد ساعات کار و نحوه مراجعه و نوبت گیری دکتر صفری و همچنین مشاوره تخصصی رایگان و دریافت نوبت ویزیت دکتر صفری می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

خدمات دکی یاب

دکی یاب دکتر حیدر صفری را به عنوان یکی از بهترین پزشکان زیبایی برای انجام خدماتی مثل تزریق ژل و بوتاکس و فیلر و… به زیباجویان معرفی می کند. علاوه بر این شما می توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان دکی یاب بهره مند شوید تا متناسب با نیاز صورتتان بهترین خدمات را به شما معرفی کنند.

علاوه بر این مجموعه دکی یاب امکان پرداخت اقساطی را نیز برای شما زیباجویان فراهم کرده و به این ترتیب زیباجویانی که از طریق دکی یاب به دکتر صفری مراجعه کنند می توانند هزینه را به صورت اقساطی و با تخفیفات ویژه پرداخت کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خدمات دکی یاب می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله به معرفی دکتر حیدر صفری به عنوان یکی از بهترین متخصصان زیبایی شیراز پرداختیم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد دکتر صفری و دریافت نوبت ویزیت از طریق دکی یاب اقدام کنید. همچنینی اگر تجربه انجام هر یکی از خدمات زیبایی با دکتر صفری را دارید نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

1. دکتر صفری جراحی بینی هم انجام میدن؟

خیر، دکتر صفری خدماتی از جمله تزریق ژل و بوتاکس، فیلر، مزوتراپی، هایفوتراپی و..و را ارائه می‌دهند.

دکتر صفری یک از بهترین و شناخته شده ترین متخصصان زیبایی در شیراز هستند که تاکنون نمونه کارهای موفق بسیاری داشته و درصد رضایت زیباجویان ایشان بسیار بالاست. بنابراین یکی از بهرین گزینه ها برای انجام خدمات زیبایی هستند.

برای این کار کافی است با شماره دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان دکی یاب بعد از مشاوره تخصصی تمام مراحل دریافت نوبت را برای شما انجام می دهند.

برای دریافت اطلاعات کامل در این مورد با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

6 نظر در “همه چیز در رابطه با دکتر حیدر صفری متخصص زیبایی در شیراز | نمونه کار+ هزینه

 1. طاهری گفت:

  هزینه هیر فیلر رو قبول میکنن توی دو قسط پرداخت کنیم؟

  1. soltani123 گفت:

   برای دریافت اطلاعات کامل درمورد شرایط اقساط با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

 2. مهتاب گفت:

  من بینیمو با مجموعه شما عمل کردم ژل لبم رو هم دکتر صفری زدن. کارشون واقعا عالیه. خسته نباشید هم به مجموعه دکی یاب هم دکتر صفری

  1. soltani123 گفت:

   خداروشکر که راضی بودید. ممنون که تجربتون رو با ما در میون گذاشتید.

 3. مرضیه گفت:

  لیفت بینی با نخ دائمیه؟ برنمیگرده؟

  1. soltani123 گفت:

   نه عزیزم دائمی نیست. برگشت پذیره و نیاز به ترمیم داره. زمان ترمیم رو پزشک مشخص میکنن.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.