بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز |معرفی+نمونه کار+نوبت گیری فوری

دیگر نگران پیدا کردن بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز نباشید. در این مقاله هرچیزی که در مورد تزریق بوتاکس نیاز دارید، برای شما قرار دادیم.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

اگر قصد انجام بوتاکس دارید و می‌خواهید با بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز آشنا شوید یا به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستید، این مقاله برای شما است.

تا به حال برای شما هم پیش آمده که بعد از چند سال بعضی از آشنایان خود را ببینید و متوجه شوید ظاهرشان هیچ تغییری نکرده است؟! اصلا انگار از همان چند سال پیش آن‌ها را در تابلوی نقاشی گذاشته باشند! یا انگار صورتشان خبر ندارد سال‌ها گذشته و باید کمی آثار گذر زمان را در خود نشان دهد! بعد از دیدن این مدل آدم‌ها معمولا با خودمان فکر می‌کنیم بعضی‌ها حتی از ژنتیک هم شانس آوردن! ولی واقعیت اینجاست که این موضوع هیچ ربطی به شانس ندارد. آنها فقط با معجزۀ بوتاکس آشنایی دارند. در این مقاله می‌خواهیم در خصوص بهترین دکتر ترزیق بوتاکس و کاربردهای بوتاکس با هم صحبت کنیم. همچنین توصیه می‌کنیم بعد از خواندن این مطلب، مقاله هزینه تزریق بوتاکس در شیراز را نیز مطالعه کنید. در این مقاله به صورت جامع و دقیق به بررسی هزینه‌های بوتاکس در شیراز پرداخته‌ایم. 

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز

تزریق بوتاکس عملی است که بیشتر اوقات مستقیم روی صورت شما تاثیر می‌گذارد. و در صورت عدم تخصص پزشک می‌تواند تاثیر منفی روی چهرۀ شما داشته باشد. بنابراین لازم است در انتخاب پزشک نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید. در ادامۀ مقاله به معرفی بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز پرداخته‌ایم.

همچنین باید اضافه کنم مجموعۀ دکی‌یاب در انتخاب پزشک مناسب برای شما امکان مشاورۀ رایگان فراهم کرده است. با کلیک بر روی دکمۀ زیر می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

تماس با مشاوران

دکتر حیدر صفری برترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز؛ دکتر حیدر صفری
بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز؛ دکتر حیدر صفری

دکتر حیدر صفری از شناخته‌شده‌ترین پزشکان حیطۀ زیبایی در شیراز می‌باشند. ایشان متخصص بیهوشی و آنستزیولوژی و همچنین دارای برد تخصصی هستند. و در زمینه ی زیبایی، ژل ، بوتاکس و لیزر فعالیت می‌کنند. در ادامه به چند نمونه از خدمات ایشان اشاره می‌کنیم.

حال که با دکتر حیدر صفری، برترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز آشنا شدیم، تعدادی از نمونه کارهای ایشان را نیز در ادامه ببینیم.

قبل و بعد بوتاکس دور چشم؛ دکتر حیدر صفری
قبل و بعد بوتاکس دور چشم؛ دکتر حیدر صفری
عمل بوتاکس پیشانی؛ دکتر حیدر صفری در شیراز
عمل بوتاکس پیشانی؛ دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه بوتاکس گردن چانه و دور لب با دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه بوتاکس گردن چانه و دور لب با دکتر حیدر صفری در شیراز
تزریق بوتاکس میگرن دکتر حیدر صفری
تزریق بوتاکس میگرن دکتر حیدر صفری
قبل و بعد تزریق بوتاکس به لثه دکتر حیدر صفری
قبل و بعد تزریق بوتاکس به لثه دکتر حیدر صفری
نمونه کار تزریق لبخند لثه‌ای؛ دکتر حیدر صفری در شیراز
نمونه کار تزریق لبخند لثه‌ای؛ دکتر حیدر صفری در شیراز

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و نوبت گیری فوری از ایشان روی دکمۀ زیر کلیک نمایید. علاوه بر آن برای آشنایی با انواع تزریق ژل و بهترین پزشکان در این حیطه پیشنهاد می‌کنیم، به مقاله بهترین پزشکان زیبایی تزریق ژل شیراز مراجعه نمایید. 

دریافت نوبت

انواع کاربردهای بوتاکس

جالب است بدانید بوتاکس در واقع یک سم به نام بوتولینوم است. با تزریق این سم به زیر پوست، عضلات آن ناحیه به صورت موقت فلج می‌شوند. به طور مثال با تزریق بوتاکس به پیشانی فعالیت عضلاتی که باعث ایجاد اخم می‌شوند کاهش پیدا کرده و به این صورت از چروک شدن پیشانی جلوگیری می‌شود. بوتاکس علاوه بر مصارف زیبایی و رفع چین و چروک، کاربردهای درمانی هم دارد. در ادامه به تعدادی از کاربردهای بوتاکس اشاره می‌کنیم.

همچنین بخوانید: همه چیز در رابطه با زاویه سازی صورت در شیراز

کاربردهای درمانی بوتاکس

 • بهبود زخم‌ها و اسکارهای دردناک
 • از بین بردن سردردهای میگرنی
 • درمان تعریق زیاد نواحی خاص بدن مانند زیر بغل، کف دست و کف پا
 • بهبود عدم قرینگی صورت
 • درمان تورتیکولی گردن
 • درمان اسپاسم‌های گردن

کاربردهای غیر درمانی بوتاکس

 • کاهش و جلوگیری از چین و چروک پیشانی
 • بالا بردن ابروها
 • کاهش خطوط و چین و چروک گردن
 • کاهش خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم
 • کاهش نمایش لثه هنگام خندیدن

در ادامه به توضیح بیشتر تعدادی از کاربردهای بوتاکس می‌پردازیم.

بالابردن ابرو با بوتاکس

بالا بردن ابرو با بوتاکس در شیراز؛ مجموعۀ دکی‌یاب
بالا بردن ابرو با بوتاکس در شیراز؛ مجموعۀ دکی‌یاب

لیفت ابرو با بوتاکس یا بالا بردن ابرو با بوتاکس یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی می‌باشد. چرا که هم بدون جراحی و بیهوشی انجام می‌شود و هم دوران نقاهت و عوارض پس از عمل ندارد. در این عمل عضله‌هایی که پیشانی را به سمت پایین می‌کشند با تزریق بوتاکس ضعیف می‌شوند و ابروها بالا برده می‌شوند. بالا بردن ابرو با بوتاکس باعث می‌شود چهرۀ شما جوانتر و شادابتر به نظر برسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و نوبت گیری عمل بالا بردن ابرو با بوتاکس روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

ارتباط با مشاوران

بوتاکس زیر بغل

اگر با مشکل تعریق زیاد زیر بغل مواجه هستید، تزریق بوتاکس بهترین راه حل شماست. تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق زیر بغل، یک روش درمانی تایید شده از طرف سازمان‌های بهداشتی است. تاثیر این روش می‌تواند شش ماه یا حتی همیشگی باشد.

بوتاکس گردن

بوتاکس گردن در شیراز با دکی یاب
بوتاکس گردن در شیراز با دکی یاب

تزریق بوتاکس به گردن به دلایل مختلفی انجام می‌شود. یکی از مهمترین این دلایل کاهش چین و چروک گردن و جلوگیری از ایجاد خطوط بیشتر می‌باشد. همچنین تزریق بوتاکس، عضلات گردنی که باعث افتادگی خط فک می‌شوند را فلج می‌کنند و به این صورت باعث کاهش افتادگی فک می‌شود.

انواع برندهای بوتاکس به همراه قیمت

قیمت تزریق بوتاکس با توجه به دستمزد پزشک، برند بوتاکس و از همه مهمتر کاربرد تزریق بوتاکس متفاوت است. به طور مثال شروع قیمت تزریق بوتاکس به پیشانی و اطراف چشم 700 هزار تومان می‌باشد. قیمت دقیق در روز ویزیت و با توجه به شرایط شما توسط پزشک تعیین می‌گردد. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید روی دکمۀ زیر کلیک نمایید. مشاوران ما در خصوص قیمت‌ها و برندهای بوتاکس، به شما زیباجویان اطلاعات کامل را ارائه می‌دهند.

ارتباط با مشاوران

مقاله پیشنهادی: بهترین دکتر تزریق ژل لب در شیراز

همان طور که در بخش‌های پیشین اعلام کردیم مجموعۀ دکی‌یاب برای شما زیباجویان، مشاورۀ رایگان در نظر گرفته است. شما می‌توانید از کارشناسان دکی‌یاب در خصوص انتخاب پزشک مناسب برای تزریق بوتاکس در شیراز مشاوره دریافت نمایید.  همچنین برای گرفتن نوبت از دکتر حیدر صفری برترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز اقدام کنید.

 ضمنا در صورتی که از قبل تجربۀ تزریق بوتاکس را دارید، لطفا نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما و دیگر زیباجویان به اشتراک بگذارید.

آدرس دکی یاب

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر