پوست و مو در شیراز

هزینه تزریق بوتاکس در شیراز |معرفی پزشکان برتر+هزینه+تخفیف

هزینه تزریق بوتاکس در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

در این مقاله می‌خواهیم در خصوص هزینه تزریق بوتاکس در شیراز همه چیز را به شما توضیح دهیم و به معرفی برترین پزشکان این حیطه بپردازیم.

تصور پیدا کردن اکسیر جوانی همیشه برای انسان‌ها جذاب بوده است. آنقدر که در فیلم‌های هیجان انگیز و تخیلی برایش نقشۀ گنج کشیدند و آدم بدها را کشتند. امروزه اما برای پیدا کردن جوانی لازم به نقشۀ گنج نیست. پزشک متخصص یک سرنگ بسیار نازک را به شما تزریق می‌کند و تمام! به همین راحتی! از آن لحظه به بعد تا چند ماه ظاهرا سن شما تغییری نخواهد کرد و چینی بر پیشانی شما اضافه نخواهد شد. نام این اکسیر جوانی بوتاکس است و جلوگیری از ایجاد چین و چروک فقط یکی از هنرهای اوست.

در واقع بوتاکس علاوه بر مصارف زیبایی، کاربردهای درمانی بسیاری هم دارد. به عنوان مثال درمان تعریق زیاد زیر بغل و کف دست و پا، یا درمان سردردهای میگرنی. از دیگر محاسن بوتاکس این است که یک عمل سرپایی می‌باشد و بدون بیهوشی انجام می‌شود و تقریبا دوران نقاهت ندارد.

احتمالا شما هم دارید فکر می‌کنید بوتاکس، برای واقعی بودن زیادی خوب به نظر می‌رسد. اما داستان از این هم جالب‌تر می‌شود. هزینۀ پایین بوتاکس در بین عمل‌های زیبایی یکی دیگر از دلایلی محبوبیت آن است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا همه چیز را درباره هزینه تزریق بوتاکس در شیراز بررسی کنیم.

هزینه تزریق بوتاکس در شیراز با پزشکان برتر

هزینه تزریق بوتاکس در شیراز؛ دکی یاب
هزینه تزریق بوتاکس در شیراز؛ دکی یاب

همانطور که گفتیم بوتاکس یکی از عمل‌های زیبایی کم هزینه حساب می‌شود و به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد. اما مسئلۀ مهم در مورد تزریق بوتاکس این است که حتما توسط پزشک ماهر انجام شود.

طبیعتا هزینۀ تزریق بوتاکس توسط پزشکان مختلف یکسان نیست و تفاوت‌های جزئی دارد. اما نباید فریب قیمت‌های پایین برخی پزشکان را بخورید. زیرا عمل بوتاکس مستقیما بر ظاهر و سلامت شما تاثیر گذار است. و پزشکی که مهارت کافی نداشته باشد می تواند تجربۀ ناخوشایندی برای شما به همراه داشته باشد.

در ادامه به معرفی تعدادی از برترین پزشکان تزریق بوتاکس در شیراز می‌پردازیم و هزینه‌ها را بررسی می‌کنیم. همچنین اگر قصد انجام تزریق ژل در سایر نواحی صورتتان دارید و به دنبال برترین پزشکان شیراز هستید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین پزشکان زیبایی تزریق ژل در شیراز را از دست ندهید.

دکتر حیدر صفری برترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز

تزریق بوتاکس دکتر حیدر صفری در شیراز
تزریق بوتاکس دکتر حیدر صفری در شیراز

دکتر حیدر صفری متخصص بیهوشی و آنستزیولوژی هستند که سال هاست در حیطۀ زیبایی، ژل، بوتاکس و لیزر فعالیت می‌کنند. در این مدت رضایت زیباجویان بسیاری را به همراه دارند.

 هزینه‌ی تزریق بوتاکس توسط ایشان بنا به عوامل مختلف از جمله برند بوتاکس، متفاوت می‌باشد. به عنوان مثال هزینه تزریق بوتاکس پیشانی و دور چشم حدود 800 هزار تومان است. البته لازم به ذکر است قیمت بوتاکس با توجه با شرایط موجود دائما در حال تغییر و افزایش می‌باشد.

 به همین دلیل برای کسب اطلاع از قیمت‌های دقیق و به روز، با کلیک بر روی دکمۀ زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

دکتر فرزین ساسانی پرطرفدارترین پزشک تزریق بوتاکس

دکتر فرزین ساسانی از شناخته شده‌ترین پزشکان فعال در زمینۀ زیبایی در شیراز می‌باشند. از خدمات ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تزریق ژل لب
 • تزریق ژل گونه
 • زاویه سازی فک
 • بوتاکس
 • مزوتراپی
 • تزریق خط خنده و …

قیمت حدودی تزریق بوتاکس توسط دکتر فرزین ساسانی به صورت زیر می‌باشد.

 • بوتاکس کف دست 1 میلیون و 500 هزار تومان
 • بوتاکس درمانی میگرن 1 میلیون و 500 هزار تومان
 • بوتاکس پیشانی و دور چشم 700 هزار تومان
 • بوتاکس لبخند لثه‌ای 250 هزار تومان

لازم به ذکر است قیمت‌های اعلامی حدودی می‌باشد. برای اطلاع از قیمت‌های دقیق‌تر با کلیک بر روی دکمۀ زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

اگر هنوز در مورد برترین پزشکان بوتاکس سوالی دارید که پاسخش را نگرفتید، به مقاله بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شیراز مراجعه نمایید. در این مقاله به صورت جامع به بررسی این موضوع پرداخته‌ایم.

هزینه انواع برندهای بوتاکس

انواع برندهای بوتاکس؛ مجموعه دکی یاب
انواع برندهای بوتاکس؛ مجموعه دکی یاب

همان طور که می‌دانید هزینۀ تزریق بوتاکس معمولا ثابت نیست و در طول زمان افزایش می‌یابد. به همین دلیل نمی توان برای تزریق بوتاکس یک قیمت ثابت اعلام کرد. علاوه بر آن هزینۀ بوتاکس برای کاربردهای مختلف، متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌های به روز و دقیق با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. برای دریافت مشاورۀ رایگان کافی است روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

عوامل تاثیرگذار بر هزینۀ بوتاکس

هزینۀ عمل بوتاکس در شیراز؛ دکی یاب
هزینۀ عمل بوتاکس در شیراز؛ دکی یاب

در تعیین قیمت هزینۀ تزریق بوتاکس، عوامل بسیاری تاثیر گذار هستند. به تعدادی از این موارد در ادامه می‌پردازیم.

کاربرد تزریق بوتاکس

هدف از تزریق بوتاکس درتعیین قیمت تاثیر بسیاری دارد. بوتاکس می‌تواند به دلایل پزشکی و یا مصارف زیبایی انجام شود که هرکدام تعرفۀ مخصوص به خود را دارند.

میزان بوتاکس مورد نیاز

با توجه به این که هدف شما از تزریق بوتاکس چه باشد، تزریق در قسمت‌های مختلف بدن انجام می‌شود و به همان نسبت حجم بوتاکس مورد نیاز متفاوت است.  پزشک متخصص طبق شرایط شما حجم مادۀ تزریقی را تعیین می‌کند. سپس با توجه به میزان بوتاکس استفاده شده، هزینه تعیین می‌شود.

قیمت تزریق بوتاکس در شیراز؛ دکی یاب
قیمت تزریق بوتاکس در شیراز؛ دکی یاب

برند بوتاکس

قاعدتا هر برند بوتاکس قیمت مخصوص به خود را دارد. معمولا قیمت برندهای خارجی از موارد مشابه ایرانی بالاتر است. اما لزوما قیمت بالاتر، به معنای کیفیت بیشتر نیست.

دستمزد پزشک

دستمزد پزشکان متخصص می‌تواند بسته به موارد مختلف کمی با هم متفاوت باشد. تخصص، تجربه و سابقۀ کاری دکتر و همچنین خوشنامی او از مواردی است که در دستمزد پزشک تاثیرگذار است.

خدمات دکی یاب برای تزریق بوتاکس در شیراز

قیمت بوتاکس در شیراز با دکی‌یاب
قیمت بوتاکس در شیراز با دکی‌یاب
 • انجام مشاورۀ رایگان توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
 • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
 • آنالیز و بررسی نتیجۀ عمل تمام دکترها برای معرفی تخصصی‌تر به هر زیباجو

در صورت تمایل با کلیک بر روی دکمۀ زیر، می‌توانید با کارشناسان دکی‌یاب ارتباط برقرار نمایید. همچنین برای آشنایی با یکی دیگر از خدمات مجموعه می‌توانید به مقاله بهترین مرکز جوانسازی صورت در شیراز مراجعه نمایید. در این مقاله بهترین مراکز پاکسازی صورت در شیراز را بررسی کرده‌ایم.

 اگر تصمیم به تزریق بوتاکس دارید مجموعۀ دکی‌یاب از ابتدا تا انتهای مسیر با شما همراه خواهد بود. شما می‌توانید برای انتخاب دکتر مناسب، اطلاع از هزینۀ دقیق عمل‌های بوتاکس و همچنین گرفتن نوبت فوری از پزشکان، از مجموعۀ دکی‌یاب مشاورۀ رایگان دریافت نمایید. علاوه بر این موارد، به تعدادی از خدمات دیگر دکی‌یاب در ادامه اشاره می‌کنیم.

از شما ممنونیم که تا اینجا با ما همراه بودید. در این مقاله تلاش کردیم تمامی اطلاعاتی که در مورد هزینه تزریق بوتاکس در شیراز نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم. ضمنا در صورتی که قبلا سابقۀ تزریق بوتاکس داشتید، خوشحال می‌شویم نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما و دیگر زیباجویان در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.