دکترهای زیبایی شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز | نمونه کارها + نظرات

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

در این مقاله به معرفی دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز می‌پردازیم. رزومه و سابقۀ کاری ایشان را بررسی کرده و تعدادی از نمونه عمل‌هایشان را مشاهده می‌کنیم .

به طور کلی انتخاب پزشک مناسب در جراحی زیبایی حرف اول را می‌زند. چرا که هدف از عمل زیبایی، ایجاد تغییری مثبت و دلخواه در ظاهرمان است. هیچکس دلش نمی خواهد پس از برداشتن گچ بینی و یا چسب جراحی اولین حسی که تجربه می‌کند، پشیمانی باشد. برای همین انتخاب پزشکی که به تجربه و مهارتش اطمینان داریم مهمترین فاکتور در عمل زیبایی است. اما چطور جراحی پیدا کنیم که با خیال راحت عمل زیبایی خود را به او بسپاریم و از نتیجه مطمئن باشیم؟!

مجموعۀ دکی‌یاب در این مسیر پر استرس همراه شما خواهد‌ بود. برای آشنایی با یکی از معتبرترین پزشکان زیبایی و همچنین خدمات تیم دکی‌یاب تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

رزومه و سابقه کاری دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور از مشهورترین جراحان زیبایی و پلاستیک در شیراز می‌باشند. ایشان دارای برد فوق تخصصی در جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. همچنین عضویت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن جراحان پلاستیک زیبایی ISPS  را در کارنامۀ خود دارند. سابقۀ طبابت ایشان به بیش از 24 سال می‌رسد و در این دوران رضایت زیباجویان بسیاری را به همراه داشته‌اند.

دکتر ابراهیم حاتمی پور در زمینۀ جراحی زیبایی بینی، پیکر تراشی، لیپوساکشن، تزریق چربی، پروتز سینه و … فعالیت می‌کنند. اگر به دنبال پزشک خوب برای جراحی زیبایی پیکرتراشی هستید پیشنهاد میکنم حتما مقاله: بهترین دکتر جراحی پیکرتراشی در شیراز را مطالعه بفرمایید.

همان طور که گفته شد ایشان در جراحی زیبایی بینی شهرت بسیاری دارند. خصوصا در جراحی بینی‌های استخوانی و گوشتی تبحر زیادی دارند. در ادامه، تعدادی تصویر قبل و بعد از جراحی بینی توسط ایشان را خواهیم دید.

نمونه کارهای دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

یکی از راه‌هایی که از پزشک انتخابی خود مطمئن شوید، مشاهدۀ نمونه عمل‌های پیشین آن دکتر است. در ادامه تعدادی از نمونه عمل‌های دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح بینی در شیراز را برای شما جمع آوری کرده‌ایم. همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی در شیراز

قبل و بعد عمل بینی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
عمل جراحی بینی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
عمل بینی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
نمونه عمل بینی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
قبل و بعد عمل بلفاروپلاستی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
عمل اتوپلاستی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

هزینۀ عمل دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

پس از انتخاب پزشک مناسب، قدم بعدی پرداخت هزینه‌های عمل می‌باشد. همان طور که می‌دانید هزینۀ عمل‌های زیبایی با توجه به شرایط هر زیباجو، متفاوت است. به همین دلیل هزینۀ دقیق جراحی در روز ویزیت توسط پزشک مشخص می شود. شما میتوانید در مقاله هزینه عمل بینی در شیراز هزینه و تعرفه جراحان زیبایی شیراز را مشاهده بفرمایید.

خبر خوب این است که تیم دکی‌یاب در این قدم هم همراه شماست. به این صورت که امکان پرداخت اقساط هزینۀ عمل جراحی زیبایی را برای شما فراهم آورده‌است. شما زیباجویان می‌توانید با شرایط بسیار ساده و بدون ضامن، برای اقساطی کردن هزینۀ جراحی خود اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و ارتباط با مشاوران ما روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

نظرات کاربران در مورد دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

خواندن نظرات زیباجویانی که پیش از شما با دکتر مورد نظرتان عمل زیبایی داشتند، در انتخاب شما اهمیت بسیاری دارد. درصد بالای نظرات مثبت، نشان دهندۀ مهارت و تجربۀ بالای پزشک انتخابی شما می‌باشد. در ادامه به تعدادی از نظرات زیباجویان در رابطه با دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی در شیراز می‌پردازیم.

مینا
ادامه مطلب
من تابستون عمل بینی با دکتر حاتمی پور داشتم بینیم گوشتیه راضی بودم همه چیز خوب بود.
ساجده
ادامه مطلب
5 سال پیش عمل ابدومینوپلاستی شکم انجام دادم با دکتر حاتمی پور. بسیار از نتیجۀ عمل راضی هستم خدا قوت می گم بهشون.
علی رضا
ادامه مطلب
دکتر حاتمی پور دکتر خوبیه من تازه باهاشون عمل کردم هم تنفسم اکیه هم بینیم خوب شده .
سعیده
ادامه مطلب
عمل ساکشن داشتم با دکتر حاتمی پور بسیار راضی بودم و هیچی عوارض نداشتم عالی بودن.
نگین
ادامه مطلب
دکتر حاتمی پور خیلی دکتر خوبیه من کاراشو دیدم هم از نظر کاری عالیه و هم از نظر اخلاقی من خودم شکمم رو دو سال قبل پیشش عمل لیپوساکشن کردم عالی بود اصلا برگشت نداشته من حتما ایشون رو پیشنهاد می‌کنم.
لیلا
ادامه مطلب
آقای حاتمی پور جراحی بینی دخترم رو انجام دادن کارشون عالی بود واقعا .
کیمیا
ادامه مطلب
عمل کوچک کردن سینه انجام دادم باید بگم اصلا درد نداشتم و از نتیجۀ کارشون بسیار راضی هستم همین جا ازشون تشکر می‌کنم.
مرتضی
ادامه مطلب
من یه فرهنگی هستم. شهریور 97 برای صورتم که خیلی به خاطر جوش عمیق آسیب دیده بود پیش دکتر حاتمی پور رفتم. تزریق چربی انجام دادم الان کلی صورتم پر شده . از ایشون ممنونم.
شیرین
ادامه مطلب
من دکتر حاتمی پور رو تو شیراز خیلی قبول دارم. البته من خارج از کشور زندگی می‌کنم ولی برای عمل بینی پیش ایشون اومدم و کاملا راضی بودم جا داره ازشون تشکر کنم.
راضیه
ادامه مطلب
من عمل‌های زیادی انجام دادم ولی تنها عملی که سعادت داشتم در خدمت دکتر حاتمی پور باشم عمل جراحی فک بود که بسیار ظریف انجام دادن .
قبلی
بعدی

ساعت کاری، شمارۀ مطب و آدرس پیج دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز و همچنین نوبت‌دهی ایشان لطفا روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

ضمنا شما می توانید از طریق ارتباط با تیم ما، از مشاورۀ رایگان انتخاب پزشک و دیگر خدمات مجموعۀ دکی‌یاب بهره‌مند شوید.

لطفا در صورتی که تجربۀ عمل زیبایی توسط دکتر ابراهیم حاتمی پور را دارید تجربه ی خود را در بخش نظرات با دیگر زیباجویان به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید: بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.