دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز | نمونه کارها + نظرات

معرفی کامل دکتر ابراهیم حاتمی پور، جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز. همچنین میتوانید از خدمات دکی یاب مثل نوبتگیری فوری، شرایط اقساطو... نیز بهره مند شوید.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

در این مقاله به معرفی دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز می‌پردازیم. رزومه و سابقۀ کاری ایشان را بررسی کرده و تعدادی از نمونه عمل‌هایشان را مشاهده می‌کنیم .

به طور کلی انتخاب پزشک مناسب در جراحی زیبایی حرف اول را می‌زند. چرا که هدف از عمل زیبایی، ایجاد تغییری مثبت و دلخواه در ظاهرمان است. هیچکس دلش نمی خواهد پس از برداشتن گچ بینی و یا چسب جراحی اولین حسی که تجربه می‌کند، پشیمانی باشد. برای همین انتخاب پزشکی که به تجربه و مهارتش اطمینان داریم مهمترین فاکتور در عمل زیبایی است. اما چطور جراحی پیدا کنیم که با خیال راحت عمل زیبایی خود را به او بسپاریم و از نتیجه مطمئن باشیم؟!

مجموعۀ دکی‌یاب در این مسیر پر استرس همراه شما خواهد‌ بود. برای آشنایی با یکی از معتبرترین پزشکان زیبایی و همچنین خدمات تیم دکی‌یاب تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

رزومه و سابقه کاری دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور از مشهورترین جراحان زیبایی و پلاستیک در شیراز می‌باشند. ایشان دارای برد فوق تخصصی در جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. همچنین عضویت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن جراحان پلاستیک زیبایی ISPS  را در کارنامۀ خود دارند. سابقۀ طبابت ایشان به بیش از 24 سال می‌رسد و در این دوران رضایت زیباجویان بسیاری را به همراه داشته‌اند.

دکتر ابراهیم حاتمی پور در زمینۀ جراحی زیبایی بینی، پیکر تراشی، لیپوساکشن، تزریق چربی، پروتز سینه و ... فعالیت می‌کنند. اگر به دنبال پزشک خوب برای جراحی زیبایی پیکرتراشی هستید پیشنهاد میکنم حتما مقاله: بهترین دکتر جراحی پیکرتراشی در شیراز را مطالعه بفرمایید.

همان طور که گفته شد ایشان در جراحی زیبایی بینی شهرت بسیاری دارند. خصوصا در جراحی بینی‌های استخوانی و گوشتی تبحر زیادی دارند. در ادامه، تعدادی تصویر قبل و بعد از جراحی بینی توسط ایشان را خواهیم دید.

نمونه کارهای دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

یکی از راه‌هایی که از پزشک انتخابی خود مطمئن شوید، مشاهدۀ نمونه عمل‌های پیشین آن دکتر است. در ادامه تعدادی از نمونه عمل‌های دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح بینی در شیراز را برای شما جمع آوری کرده‌ایم. همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی در شیراز

قبل و بعد عمل بینی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز عمل جراحی بینی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز عمل بینی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز نمونه عمل بینی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز قبل و بعد عمل بلفاروپلاستی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز عمل اتوپلاستی؛ دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

هزینۀ عمل دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

پس از انتخاب پزشک مناسب، قدم بعدی پرداخت هزینه‌های عمل می‌باشد. همان طور که می‌دانید هزینۀ عمل‌های زیبایی با توجه به شرایط هر زیباجو، متفاوت است. به همین دلیل هزینۀ دقیق جراحی در روز ویزیت توسط پزشک مشخص می شود. شما میتوانید در مقاله هزینه عمل بینی در شیراز هزینه و تعرفه جراحان زیبایی شیراز را مشاهده بفرمایید.

خبر خوب این است که تیم دکی‌یاب در این قدم هم همراه شماست. به این صورت که امکان پرداخت اقساط هزینۀ عمل جراحی زیبایی را برای شما فراهم آورده‌است. شما زیباجویان می‌توانید با شرایط بسیار ساده و بدون ضامن، برای اقساطی کردن هزینۀ جراحی خود اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و ارتباط با مشاوران ما روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

تماس با دکی‌یاب

نظرات کاربران در مورد دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

خواندن نظرات زیباجویانی که پیش از شما با دکتر مورد نظرتان عمل زیبایی داشتند، در انتخاب شما اهمیت بسیاری دارد. درصد بالای نظرات مثبت، نشان دهندۀ مهارت و تجربۀ بالای پزشک انتخابی شما می‌باشد. در ادامه به تعدادی از نظرات زیباجویان در رابطه با دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی در شیراز می‌پردازیم.

مینا Read More من تابستون عمل بینی با دکتر حاتمی پور داشتم بینیم گوشتیه راضی بودم همه چیز خوب بود. ساجده Read More 5 سال پیش عمل ابدومینوپلاستی شکم انجام دادم با دکتر حاتمی پور. بسیار از نتیجۀ عمل راضی هستم خدا قوت می گم بهشون. علی رضا Read More دکتر حاتمی پور دکتر خوبیه من تازه باهاشون عمل کردم هم تنفسم اکیه هم بینیم خوب شده . سعیده Read More عمل ساکشن داشتم با دکتر حاتمی پور بسیار راضی بودم و هیچی عوارض نداشتم عالی بودن. نگین Read More دکتر حاتمی پور خیلی دکتر خوبیه من کاراشو دیدم هم از نظر کاری عالیه و هم از نظر اخلاقی من خودم شکمم رو دو سال قبل پیشش عمل لیپوساکشن کردم عالی بود اصلا برگشت نداشته من حتما ایشون رو پیشنهاد می‌کنم. لیلا Read More آقای حاتمی پور جراحی بینی دخترم رو انجام دادن کارشون عالی بود واقعا . کیمیا Read More عمل کوچک کردن سینه انجام دادم باید بگم اصلا درد نداشتم و از نتیجۀ کارشون بسیار راضی هستم همین جا ازشون تشکر می‌کنم. مرتضی Read More من یه فرهنگی هستم. شهریور 97 برای صورتم که خیلی به خاطر جوش عمیق آسیب دیده بود پیش دکتر حاتمی پور رفتم. تزریق چربی انجام دادم الان کلی صورتم پر شده . از ایشون ممنونم. شیرین Read More من دکتر حاتمی پور رو تو شیراز خیلی قبول دارم. البته من خارج از کشور زندگی می‌کنم ولی برای عمل بینی پیش ایشون اومدم و کاملا راضی بودم جا داره ازشون تشکر کنم. راضیه Read More من عمل‌های زیادی انجام دادم ولی تنها عملی که سعادت داشتم در خدمت دکتر حاتمی پور باشم عمل جراحی فک بود که بسیار ظریف انجام دادن . Previous Next

ساعت کاری، شمارۀ مطب و آدرس پیج دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز و همچنین نوبت‌دهی ایشان لطفا روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

تماس با مشاوران

ضمنا شما می توانید از طریق ارتباط با تیم ما، از مشاورۀ رایگان انتخاب پزشک و دیگر خدمات مجموعۀ دکی‌یاب بهره‌مند شوید.

لطفا در صورتی که تجربۀ عمل زیبایی توسط دکتر ابراهیم حاتمی پور را دارید تجربه ی خود را در بخش نظرات با دیگر زیباجویان به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید: بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر