هزینه عمل پیکرتراشی در شیراز | هزینه پزشکان برتر+ تخفیف+ شرایط اقساط(1402)

علاوه بر اینکه هزینه دقیق عمل پیکرتراشی در شیراز را قرار داده ایم؛ میتوانید از خدمات دکی یاب مانند اقساطی کردن هزینه عمل، تخفیف و... بهره مند

Example Image
راهنمای مطالعه 8

قطعا دانستن هزینه عمل پیکرتراشی در شیراز، مهم و ضروری است. آنقدر مهم که می‌تواند تصمیم شما برای عمل را قطعی یا شاید هم کنسل کند!

معمولا تصمیمِ پیکرتراشی بدن وقتی در ذهن شما پررنگ‌تر می‌شود که تلاش‌ها برای رسیدن به اندام ایده‌آلتان نتیجه نداده است. یعنی سال‌ها ورزش کردن و رژیم گرفتن بی‌فایده بوده است. حالا به لطف پیشرفت‌های پزشکی شما در یک قدمی هیکل و استایل مورد علاقه‌تان هستید. اما آیا هزینه‌های عمل ممکن است این رویا را از شما بگیرد؟؟؟

به شما اطمینان می‌دهیم این اتفاق حداقل بعد از اینکه با مجموعه دکی‌یاب آشنا شدید، نمی افتد.

در ادامه موارد زیر را برسی می‌کنیم:

فهرست مطالب

با ما همراه باشید تا شما را چند قدم به داشتن اندام رویایی‌تان نزدیک‌تر کنیم.

هزینه عمل پیکرتراشی در شیراز چقدر است؟

هزینه پیکرتراشی بدن در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
هزینه پیکرتراشی بدن در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

اول از همه لازم است بدانیم که پیکرتراشی روش‌های مختلفی دارد. پزشک پس از معاینه و بررسی توده بدنی و وضعیت جسمانی و چند فاکتور دیگر، یکی از روش‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد. در قسمت هزینه عمل بهترین پزشکان لیپوماتیک در شیراز، هزینه دقیق هر پزشک را برای شما قرار داده ایم که میتوانید مشاهده بفرمایید.

اما درکل روش‌های پیکرتراشی شامل موارد زیر می‌شود:

 • لیپوساکشن
 • لیپوماتیک
 • ماموپلاستی
 • تزریق چربی
 • ابدومینوپلاستی

از طرف دیگر، پیکرتراشی برای قسمت‌های مختلف بدن قابل انجام می‌باشد. مثل:

 • شکم
 • پهلوها
 • پشت
 • سینه
 • غبغب و صورت
 • باسن
 • بازوها
 • و ...

با این شرایط هزینه پیکرتراشی به عوامل زیادی بستگی دارد. عواملی مثل روش پیکرتراشی، ناحیه عمل، پزشک جراح، بیمارستان یا کلینیک جراحی و ... . هزینه دقیق عمل پیکرتراشی در شیراز توسط پزشکِ جراح و پس از ویزیت و معاینه شما برآورد خواهد شد. معمولا عمل لیپوماتیک بیشترین طرفدار را در میان متقاضیان پیکرتراشی بدن دارد. اگر میخواهید بیشتر دررابطه با این عمل آشنا شوید پس از مطالعه این مطلب به مقاله بهترین دکتر عمل لیپوماتیک بدن در شیراز مراجعه نمایید.

مجموعه دکی‌یاب  تیمی فعال در حوزه عمل‌های زیبایی از جمله پیکرتراشی بدن در شیراز می‌باشد. مشاوران این مجموعه تجربۀ سال‌ها مشاوره در حیطه عمل‌های زیبایی را دارند. با لمس دکمه پایین و ارتباط با کارشناسان دکی‌یاب می‌توانید از این تجربه به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

ارتباط با دکی‌یاب

هزینه های جانبی پیکرتراشی شامل چه چیزهایی می شود؟

قیمت پیکرتراشی بدن در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
قیمت پیکرتراشی بدن در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

عمل پیکرتراشی به هر روشی که انجام شود علاوه بر هزینه اصلی که شامل دستمزد پزشک و هزینه بیمارستان می‌شود، هزینه‌های جانبی دیگری هم دارد.

هزینه های جانبی مانند:

 • آزمایش‌های قبل و بعد از عمل
 • عکسبرداری‌های قبل و بعد از عمل
 • داروها و لوازم مورد نیاز ( مانند سوتین طبی در عمل پروتز سینه و ... )

هزینه عمل بهترین پزشکان پیکرتراشی در شیراز

با انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در شیراز تا حد زیادی نتیجه عمل را تضمین کرده‌اید! چرا که نتیجه نهایی عمل رابطه مستقیمی با میزان تجربه و مهارت پزشک شما دارد. در این جا تعدادی از بهترین جراحان پیکرتراشی در شیراز را به شما معرفی می‌کنیم. اگر جراحی با بهترین و باکیفیت ترین دکتر برایتان حائز اهمیت است پس از مطالعه این مطلب، به مقاله بهترین دکتر عمل پیکرتراشی در شیراز مراجعه نمایید.

توجه کنید که پیکرتراشی شامل قسمت های مختلف بدن میباشد که هرکدام هزینه متفاوتی دارند. ما برای هر پزشک هزینه حدودی لیپو و ابدومینوپلاستی شکم پهلو پشت را قرار داده ایم. برای مشخص شدن هزینه دقیق میتوانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

 مجموعه دکی‌یاب تجربۀ سال‌ها همکاری با پزشکان مطرح شیراز را در حوزه عمل‌های زیبایی دارد. حاصل این تجربۀ باارزش تیم مشاورانِ مجرب دکی‌یاب می‌باشد. این تیم به صورت رایگان هر اطاعاتی که در حوزه عمل‌های زیبایی نیاز داشته باشید، در اختیار شما می‌گذارد. اطلاعاتی از بهترین پزشکان عمل‌های زیبایی تا معرفی روش‌های مختلف و هزینه‌های هر روش.

تماس با دکی‌یاب

دکتر محمد مهدی مجرب

جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب
جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب

جناب دکتر مهدی مجرب با بیش از هفت سال سابقه و انجام بیش از 2 هزار عمل سنگین، قطعا از حاذق‌ترین پزشکان پیکرتراشی در شیراز هستند. ایشان تخصص جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کرده‌اند. موارد زیر قسمتی از فعالیت‌های ایشان در حوزه زیبایی می‌باشد:

 • پروتز سینه
 • لیفت ابروها و شقیقه، پیشانی
 • ابدومینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی (یا جراحی زیبایی پلک)
 • تزریق چربی به دست‌ها، صورت، بیکینی و باسن
 • ماموپلاستی
 • جراحی‌های مربوط به دستگاه گوارش، کیست موئی، هموروئید، فتق و ...

هزینه عمل پیکرتراشی با دکتر محمدمهدی مجرب: 33 میلیون 

شما میتوانید از طریق مجموعه دکی یاب از تخفیف 4 میلیونی + شرایط اقساط نزد دکتر مهدی مجرب برخوردار شوید. تنها کافیست با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

جناب دکتر ابراهیم حاتمی‌پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می‌باشند. ایشان در زمینه عمل‌های لیپوماتیک بدن، جراحی زیبایی بینی، گوش، پروتز سینه و ... تجربه بسیاری دارند.

هزینه عمل پیکرتراشی با دکتر حاتمی پور در شیراز: حدود 35 میلیون

دکتر احسان رحمانیان

جراح لیپوماتیک بدن در شیراز؛ دکتر احسان رحمانیان
جراح لیپوماتیک بدن در شیراز؛ دکتر احسان رحمانیان

جناب دکتر رحمانیان متخصص جراحی پلاستیک سینه و شکم و ترمیمی می‌باشند. ابدومینوپلاستی، پیکر تراشی کل بدن، پروتز سینه، لیپوماتیک غبغب، ماموپلاستی و ... از جمله فعالیت‌های ایشان می‌باشد.

هزینه عمل پیکرتراشی با دکتر احسان رحمانیان در شیراز: حدود 36 میلیون تومان.

دکتر وحید عین‌آبادی

فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز دکتر وحید عین‌آبادی؛ مجموعه دکی یاب
فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز دکتر وحید عین‌آبادی؛ مجموعه دکی یاب

جناب دکتر عین‌آبادی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی از فرانسه هستند. فعالیت‌های ایشان شامل: پروتز گونه، لب و چانه، جراحی پلاستیک شکم، جراحی پلاستیک صورت، پیکرتراشی کل بدن، لیپوماتیک و ... می‌شود.

هزینه عمل پیکرتراشی با دکتر وحید عین آبادی در شیراز: حدود 34 میلیون

شما از طریق مجموعه دکی یاب میتوانید نزد دکتر عین آبادی از تخفیف و شرایط اقساط بهره مند شوید، تنها کافیست بر دکمه ارتباط با مشاورین کلیک نمایید.

دکتر سینا غیاثی‌حافظی

جراح لیپوماتیک و زیبایی، دکتر سینا غیاثی حافظی
جراح لیپوماتیک و زیبایی، دکتر سینا غیاثی حافظی

دکتر سینا غیاثی حافظی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان جراحی‌های زیبایی بینی، زیبایی گوش، پروتز سینه، پیکرتراشی، لیپوماتیک و ... انجام می‌دهند.

هزینه عمل پیکرتراشی با دکتر سینا غیاثی در شیراز: حدود 36 میلیون تومان.

 

اگر قصد عمل زیبایی سینه نیز دارید پیشنهاد میکنم مقاله: پروتز سینه در شیراز را حتما مطالعه بفرمایید.

شرایط اقساطی عمل پیکرتراشی در شیراز

عمل پیکرتراشی به صورت اقساطی در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
عمل پیکرتراشی به صورت اقساطی در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

پروسۀ همه عمل‌های زیبایی پر از استرس هست. استرسِ نتیجه کار که در اکثر مواقع مادام‌العمر اند. استرس هزینه‌ها که واقعا زیاد و سنگین هستند و حتی استرس روند قبل و بعد از عمل. مشاوران مجموعه دکی‌یاب از انتخاب پزشکِ مناسب برای بدن شما تا اقساطی کردن هزینه‌های عمل و حتی پشتیبانی، در کنار شما هستند.

قسمتی از خدمات بی‌نظیر دکی‌یاب برای زیباجویان عمل‌های پیکرتراشی ( لیپوماتیک، لیپوساکشن، پروتز سینه و ... )، شامل موارد زیر می‌شود:

 • مشاوره تخصصی و رایگان
 • اقساطی کردن هزینه عمل پیکرتراشی در شیراز
 • تخفیف ویژه در هزینه عمل
 • ویزیت رایگان پزشک متخصص
 • ویزیت فوری و بدون معطلی
 • پشتیبانی همه روزه مشاورین مجرب مجموعه
ارتباط با دکی‌یاب امیدواریم این مقاله برای شما دوست عزیز مفید بوده باشد. در آخر اگر تجربه‌ای از انجام هرکدام از عمل‌های زیبایی دارید، ممنون می‌شویم با ما به اشتراک بگذارید.  
حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر