پیکر تراشی در شیراز

همه چیز در رابطه با پیکرتراشی بدن در شیراز | از پزشکان برتر تا هزینه ها

پیکرتراشی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

در این مقاله همه چیز در رابطه با پیکرتراشی بدن در شیراز را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. از پزشکان برتر گرفته تا هزینه‌ها و همینطور شرایط ویژه‌ای که دکی‌یاب برای شما در نظر گرفته‌ است.

برای بسیاری از ما رسیدن به اندام ایده‌آل رویایی دست نیافتنی به نظر می‌رسد. با این که برای رسیدن به این هدف امیدوارانه تلاش کرده‌ایم. از ورزش‌های سنگین و مداوم گرفته تا رژیم‌های سخت و طاقت فرسا. اما هرچقدر روی تردمیل عرق ریخته‌ایم یا هرچه بیشتر با دستگاه‌های ورزشی سر و کله زده‌ایم نا‌امیدتر شده‌ایم. اصلا انگار بعضی از چربی‌ها سر لج افتاده‌اند و بنای آب شدن ندارند.

در این جور مواقع به نظر می‌رسد تنها راه باقی مانده جراحی است. اما حتی فکر اتاق عمل و جراحی هم برای بسیاری ترسناک است. از طرفی ترس از تیغ جراحی و بیهوشی و از طرف دیگر مراقبت‌های بعد از عمل و عقب افتادن چند روزه از کار و زندگی!  حالا شما به همۀ این‌ها هزینه‌های سنگین جراحی را هم اضافه کنید. همین موارد کافی است تا به کل از عمل و جراحی پشیمان شده و تصمیم بگیریم با این چند کیلو چربی اضافه بسازیم.

مجموعۀ دکی‌یاب قصد دارد در این مقاله برای هر کدام از این مشکلات به شما راه‌حلی معرفی کند. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

پیکر تراشی چیست؟

عمل پیکرتراشی بدن در شیراز؛ دکی‌یاب
عمل پیکرتراشی بدن در شیراز؛ دکی‌یاب

پیکرتراشی یا بادی کانتورینگ (body contouring) به معنی حذف چربی‌های اضافه در نقاط مختلف بدن است. در پیکرتراشی چربی‌های موضعی از قسمت‌های دلخواه بدن تخلیه می‌شوند.  و به این صورت اندام یک فرد مطابق با سلیقه‌اش فرم دهی می‌شود. در برخی مواقع، می توان همین چربی‌های تخلیه شده را به بخش‌هایی از بدن که نیاز به حجم دهی دارند تزریق کرد.

انواع روش‌های پیکرتراشی

عمل‌های پیکرتراشی به دو صورت پیکرتراشی با جراحی و بدون جراحی انجام می‌شوند. که با توجه به شرایط شما و تشخیص دکتر، روش پیکرشناسی مناسب برای شما تعیین می‌شود.

پیکرتراشی با جراحی

پیکرتراشی با جراحی مناسب افرادی است که دارای اضافه وزن بسیاری می‌باشند. یا تمایل به تغییر سایز و کاهش وزن چشم‌گیری دارند.

در این عمل ها نیاز به بیهوشی و بستری شدن و مراقبت‌های ویژۀ پس از عمل وجود دارد.

برخی از این عمل‌های پیکرتراشی با جراحی را در ادامه می‌آوریم.

 • جراحی پلاستیک شکم (ابدومینوپلاستی)
 • جراحی پلاستیک سینه ( لیفت سینه، ایمپلنت سینه و ماموپلاستی )
 • جراحی ران
 • جراحی بازو

جراحی پلاستیک شکم (ابدومینوپلاستی)

جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی در شیراز؛ تیم دکی‌ یاب
جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی در شیراز؛ تیم دکی‌ یاب

ابدومینوپلاستی جراحی زیبایی شکم است که با هدف حذف چربی‌ها و پوست اضافه‌ی شکم انجام می‌شود. این عمل برای افرادی مناسب است که دارای شکم شل و افتاده هستند. برای مثال کسانی که وزن بسیاری از دست داده‌اند و یا خانم‌هایی که در اثر چندین زایمان، پوست شکمشان شل شده‌ است. در این روش چربی‌ها و پوست اضافۀ زیر شکم برش داده‌ می‌شود. پس از حذف چربی‌ها و پوست آویزان، چین و چروک پوست هم از بین می‌رود و پوست، صاف و کشیده می‌شود.

جراحی پلاستیک سینه

جراحی سینه برای رسیدن به سایز و فرم دلخواه انجام می‌شود. انواع جراحی زیبایی سینه به سه دسته: لیفت سینه، ایمپلنت سینه و ماموپلاستی تقسیم می‌شود.

جراحی پلاستیک ران

در عمل جراحی زیبایی ران، پوست و چربی‌های اضافۀ آن ناحیه توسط جراح حذف می‌گردد. این موضوع باعث کاهش وزن و رسیدن به فرم دلخواه برای ران پا می‌شود.

جراحی پلاستیک بازو

جراحی بازو مناسب افرادی است که به دلیل افزایش سن، اضافه وزن و یا به هر دلیل دیگری بازوهای شل و افتاده‌ای دارند. این عمل طبق نظر پزشک با بیهوشی یا بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.

پیکرتراشی بدون جراحی

پیکرتراشی بدون جراحی معمولا عمل‌هایی سرپایی و سبک هستند. این عمل‌ها در بسیاری از مواقع نیاز به بیهوشی و دوران نقاهت ندارند و می توان بلافاصله بعد از عمل فعالیت‌های روزانه را از سر گرفت. عمل‌های پیکرتراشی بدون جراحی مناسب افرادی هستند که می‌خواهند چربی‌های یک قسمت از بدن را حذف کنند و مناسب افرادی که به دنبال تغییرات سایز و کاهش وزن اساسی هستند نمی‌باشند.

می توانید توضیحات مربوط به برخی از موارد پیکرتراشی بدون جراحی را در ادامه مطالعه نمایید.

لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن بدن در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
عمل لیپوساکشن بدن در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

در این روش یک برش کوچک روی پوست ایجاد می‌شود. یک لولۀ بسیار باریک به نام کانولا زیر پوست رفته و چربی‌های اضافۀ زیر پوست را می‌سوزاند و به بیرون می‌مکد. در این روش چربی‌های استخراج شده قابل تزریق به نقاط دیگر بدن نیستند. لازم به ذکر است درعمل لیپوساکشن دورۀ نقاهت، نسبتا طولانی می‌باشد.   

لیپوماتیک

در این عمل همانند لیپوساکشن یک سوراخ بسیار ریز در پوست ایجاد می‌شود. از این سوراخ کانولا وارد شده و چربی‌های زیر پوست را با حرکات لرزشی تکه تکه کرده و می‌مکد. در این روش چربی‌های حذف شده، قابل تزریق به نقاط دیگر بدن هستند. عمل لیپوماتیک نیازی به بیهوشی ندارد و با بی‌حسی انجام می‌شود و می‌توان گفت دوران نقاهت ندارد. اگر قصد لیپوماتیک دارید توصیه میکنیم حتما مقاله: بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز را مطالعه کنید

لیپوست

لیپوست از عمل لیپوماتیک پیشرفته‌تر است. در این روش از تکنیک تی ال ای (TLA) و حرکات رفت و برگشتی برای حذف چربی‌های اضافۀ زیر پوست استفاده می‌شود. عمل لیپوست هم همانند لیپوماتیک بیهوشی و دوران نقاهت ندارد. همچنین چربی‌های تخلیه شده در این روش، در نقاط دیگر بدن قابل استفاده‌اند.

لیپولیزر

در این روش از لیزر برای جدا کردن و حذف چربی‌های زائد استفاده می‌شود. به این صورت که سوراخ‌های بسیار کوچکی روی پوست ایجاد شده و لیزر به پوست تابیده می‌شود. اشعۀ لیزر چربی‌های اضافه را آب می‌کند و این چربی‌ها با دستگاه مکش از بدن خارج می‌شوند. در این عمل به دلیل کلاژن سازی پوست، افتادگی پوست نیز برطرف می‌شود.

بادی جت

در این روش با فشار آب چربی‌های بدن تکه تکه شده و حذف می‌شوند. به این صورت که آب از طریق یک لوله ی بسیار باریک فلزی زیر پوست بدن وارد می‌شود.  با فشار زیاد با چربی‌ها برخود کرده و آنها را تکه تکه و حذف می‌کند. این روش دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد ولی چربی استخراج شده قابل استفاده در نواحی دیگر بدن نمی‌باشد.

پیکرتراشی سرد یا کرایو لیپولیز

نحوۀ انجام کرایو لیپولیز یا همان پیکرتراشی سرد به این صورت است که از دمای بسیار سرد حدود منفی پنج درجه تا مثبت پنج درجه برای حذف چربی‌ها استفاده می‌شود. در این عمل سلول‌های چربی به دلیل حساس بودن به دمای بسیار پایین از بین می‌روند و می‌میرند.عمل کرایو لیپولیز از بی خطرترین عمل‌هاست و دوران نقاهت ندارد.

اولترازد

در عمل اولترازد از امواج هایفو یا همان اولتراسوند برای سوزاندن چربی‌های زائد استفاده می‌شود. هنگامی که امواج اولتراسوند وارد چربی‌های سطحی می‌شوند، آن ها را به مایع تبدیل می‌کنند. سپس، این مایع از بدن خارج می‌شود.

میزان درد و عوارض پیکرتراشی بدن

عوارض عمل یکی از بخش‌های جدانشدنی همۀ عمل‌ها است. ولی انتخاب پزشک مناسب می‌تواند در میزان این عوارض تاثیر بسیاری داشته‌باشد. در صورتی که پزشک انتخابی شما به اندازۀ کافی ماهر و با تجربه باشد، عوارض و درد عمل برای شما بسیار کمتر خواهد بود.

 • ایجاد درد و کبودی در ناحیۀ عمل
 • ایجاد ورم
 • آمبولی
 • هماتوم یا تجمع خون درناحیۀ جراحی
 • واکنش آلرژیک که ازعوارض بیهوشی می‌باشد.
 • آسیب به عصب حسی که می‌تواند منجر به بی‌حسی شود.

از عوارض احتمالی عمل‌های پیکرتراشی بدن می‌باشند.

بهترین دکتر پیکرتراشی بدن در شیراز

انتخاب دکتر مناسب از مهمترین مراحل عمل پیکرتراشی است و در نتیجۀ عمل تاثیر بسیاری دارد. بنابراین در انتخاب پزشک دقت بسیاری به خرج دهید. در ادامه چند تن از با بهترین دکترهای عمل پیکرتراشی را در شیراز را معرفی می‌کنیم.

دکتر محمد مهدی مجرب بهترین جراح پیکرتراشی بدن در شیراز

جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب
جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب

 از پر آوازه‌ترین جراحان پیکرتراشی در شیراز، دکتر محمد مهدی مجرب متخصص جراحی عمومی زیبایی می‌باشند. ایشان بیش از هفت سال تجربۀ عمل پیکرتراشی دارند. و با انجام بیش از 2 هزار عمل زیبایی سنگین، رضایت حداکثری زیباجویان را به همراه دارند.

به همین دلیل مجموعۀ دکی‌یاب شرایط ویژه‌ای برای عمل پیکرتراشی با دکتر محمد مهدی مجرب برای شما در نظر گرفته است. از جمله 4 میلیون تخفیف در هزینۀ عمل، اقساطی کردن هزینۀ عمل، رایگان کردن هزینۀ ویزیت، نوبت گیری فوری و … .

برای بهره‌مندی از این خدمات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر از طریق دکمۀ زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

 

دکتر اورانوس داسمه جراح پیکرتراشی بدن در شیراز

بهترین پزشکان خانم پیکرتراشی بدن در شیراز؛ دکتر اورانوس داسمه
بهترین پزشکان خانم پیکرتراشی بدن در شیراز؛ دکتر اورانوس داسمه

خانم دکتر اورانوس داسمه فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز هستند. ایشان استادیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می‌باشند. برای گرفتن نوبت عمل پیکرتراشی از ایشان و همچنین کسب اطلاعات بیشتر از جمله مشاورۀ رایگان انتخاب پزشک روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

 

دکتر بهزاد علیزاده جراح پیکرتراشی بدن در شیراز

جراح پیکرتراشی بدن در شیراز؛ دکتر بهزاد علیزاده
جراح پیکرتراشی بدن در شیراز؛ دکتر بهزاد علیزاده

دکتر بهزاد علیزاده متخصص جراحی عمومی در شیراز در زمینۀ جراحی زیبایی و ترمیمی فعالیت می‌کنند. ایشان در حوزۀ ابدومینوپلاستی، جراحی پروتز سینه در شیراز، جراح زیبایی شکم، لیپوساکشن و … فعالیت می‌کنند.

برای کسب مشاورۀ رایگان، اطلاعات بیشتر و نوبت دهی، از طریق دکمۀ زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

 

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح پیکرتراشی بدن در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

جناب دکتر ابراهیم حاتمی‌پور دکترای حرفه‌ای پزشکی، متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک  ترمیمی و زیبایی هستند. جراحی پیکر تراشی، لیپوساکشن، لیپوماتیک، پروتز سینه، کوچک کردن شکم و پهلوها و … بعضی از فعالیت‌های ایشان می‌باشد.

هزینه ی پیکرتراشی بدن در شیراز

عکس جراحی پیکرتراشی بدن در شیراز
عکس جراحی پیکرتراشی بدن در شیراز

همان‌طور که می‌دانید هزینه‌ عمل پیکرتراشی معمولا بالاست و بسیاری از زیباجویان برای پرداخت این هزینه ها دچار مشکل می‌شوند. به همین دلیل تیم دکی‌یاب شرایط ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته است. از جمله تخفیف در هزینۀ عمل، شرایط پرداخت اقساطی و رایگان کردن هزینۀ ویزیت.

در ادامه به هزینه‌های برخی از عمل‌های دکتر محمد مهدی مجرب اشاره می‌کنیم.

 • هزینۀ عمل لیپوساکشن شکم، پهلو، پشت + ابدومینوپلاستی کل بدن حدودا 33 میلیون می‌باشد که از طریق مجموعۀ دکی‌یاب شامل 4 میلیون تخفیف می‌شوید.
 • هزینۀ عمل لیپوساکشن شکم پهلو و پشت 26 میلیون می‌باشد که با همکاری با تیم دکی‌یاب تبدیل به 25 میلیون تومان می‌شود.

لطفا در نظر داشته باشید هزینه‌های اعلام شده حدودی می‌باشد و هزینۀ دقیق توسط جراح در روز ویزیت مشخص می‌شود.

 

برای اطلاع از شرایط اقساطی کردن هزینۀ عمل پیکرتراشی در شیراز روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

 

خدمات دکی یاب برای پیکرتراشی بدن در شیراز

در زیر آدرس و موقعیت مکانی دقیق مجموعه دکی یاب در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. با ما همراه باشید.


 

همان طور که قبلا اعلام شد، مجموعه دکی‌یاب در زمینۀ جراحی پیکربندی در شیراز برای شما شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته است. از مشاورۀ انتخاب دکتر گرفته تا رایگان کردن ویزیت پزشک،  تخفیف در هزینه‌های عمل و از همه مهمتر، اقساطی کردن هزینۀ عمل. علاوه بر همۀ این‌ها

 • نوبت گیری فوری
 • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا 2 سال بعد از عمل
 • ارسال هدیه پس از عمل

از دیگر خدمات این مجموعه می‌باشد.

لطفا برای استفاده از این خدمات و ارتباط با مشاوران ما روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

 

امیدواریم این مقاله برای شما دوست عزیز مفید بوده باشد. در آخر اگر تجربه‌ای از انجام هر کدام از عمل‌های زیبایی دارید و یا هنوز سوالی دارید که پاسخش را دریافت نکرده‌اید، ممنون می‌شویم در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.