هزینه جراحی لیفت شقیقه در تهران و شهرستان‌ها / برترین ها + نمونه کار + اقساط + تخفیف!

هزینه جراحی لیفت شقیقه در تهران و شهرستان چقدر است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. همه ما در زندگی به دنبال راهی...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

هزینه جراحی لیفت شقیقه در تهران و شهرستان چقدر است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

همه ما در زندگی به دنبال راهی برای جذابتر و زیباتر شدن هستیم، لیفت شقیقه یکی از موثرترین روش ها در این مسیر است. لیفت شقیقه به ما کمک می کند که چهره خود را به نسخه ای جوانتر تبدیل کنیم و هر روز با اعتماد به نفس بالا و با لذت به چهره خودمان در آینه نگاه کنیم. اما متاسفانه در راه رسیدن به این موارد برای بسیاری از ما مانع بزرگی به نام هزینه وجود دارد. هزینه هایی که با افزایش دائمی و همیشگی، هر روز ما را از رسیدن به ظاهر دلخواهمان بیشتر نا امید می کنند. 

اما تصور کنید راهی باشد که بتوان بدون محدودیت های مالی توسط بهترین و معروفترین جراح، عمل لیفت شقیقه را انجام دهیم! و لازم نباشد به دنبال پزشکانی بگردیم که هزینه های کمتر دریافت می کنند ولی شاید حتی قادر نباشند نتیجه دلخواه ما را رقم بزنند! 

مجموعه دکی یاب برای شما زیباجویانی که قصد دارید عمل لیفت شقیقه انجام دهید شرایطی باورنکردنی فراهم کرده است. شما می توانید به کمک دکی یاب با شرایط اقساطی و تخفیف ویژه 5 میلیون تومانی اقدام به عمل لیفت شقیقه نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا روی دکمه زیر کلیک کرده و با ما ارتباط برقرار نمایید.

ارتباط با دکی یاب

هزینه عمل برترین جراحان لیفت شقیقه در تهران و شهرستان‌ها

لیفت شقیقه به روش اندوسکوپیک؛ مجموعه دکی یاب
لیفت شقیقه به روش اندوسکوپیک؛ مجموعه دکی یاب

هزینه لیفت شقیقه بسته به روش‌های انتخابی شما و دستمزد دریافتی پزشک می‌تواند متفاوت باشد. به‌طور کلی، هزینه لیفت شقیقه در تهران از حدود 30 میلیون تومان به بالا شروع می‌شود. اما همانطور که اشاره کردیم، تخصص و مهارت پزشک، قطعاً در تعیین هزینه حرف اول را می‌زند!

برای مثال، قیمت لیفت شقیقه به روش اندوسکوپیک به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته تر و همچنین لیفت شقیقه با نخ دارای بالاترین قیمت می باشند. توجه کنید که لیفت شقیقه عملی بسیار تخصصی و حرفه‌ای است. بنابراین بهتر است فریب ارزان بودن قیمت ها را نخورده و بدون تحقیق لیفت شقیقه را در هر کلینیکی انجام ندهید. علاوه بر شیوه انجام عمل، نوع پوست بیمار، سن، میزان افتادگی و تخصص پزشک نیز می‌تواند در هزینه‌ لیفت شقیقه موثر باشد.

در ادامه نگاهی به هزینه جراحی لیفت شقیقه در تهران و دیگر شهرستان‌ها خواهیم داشت.

هزینه لیفت شقیقه در تهران

لیفت شقیقه با مشاوره مجموعه دکی یاب
لیفت شقیقه با مشاوره مجموعه دکی یاب

اگر می‌خواهید بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران را انتخاب کنید اطلاع از  هزینه دریافتی پزشک مورد نظرتان می تواند به شما کمک بسیاری کند. چرا که هر پزشک بر اساس تخصص و مهارتی که دارد دستمزد متفاوتی دریافت می‌کند. پس اگر می خواهید بدانید بودجه شما با کدام یک از جراحان هماهنگ است لیست جراحان زیر را با دقت مطالعه کنید.

هزینه لیفت شقیقه دکتر خسرو برخورداری جراح زیبایی در تهران و شیراز

دکتر برخورداری جراح لیفت شقیقه
دکتر برخورداری جراح لیفت شقیقه

کسانی که قصد جراحی لیفت صورت را دارند، ممکن است اسم دکتر خسرو برخورداری را زیاد شنیده باشند. ایشان یکی از جراحان با تجربه در زمینه جراحی زیبایی به ویژه لیفت شقیقه در تهران و شیراز به شمار می روند. شهرت ایشان به واسطه تلفیق علم و هنر در زمینه انواع لیفت صورت می باشد. دکتر برخورداری با کد نظام پزشکی 163075 متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن می باشند. و قادر هستند به صورت همزمان عمل های زیبایی بینی و لیفت صورت و شقیقه را انجام دهند. از این رو برای افرادی که قصد عمل های ترکیبی را دارند، گزینه ایده‌آلی می باشند.

به طور کلی، هزینه لیفت شقیقه تهران با دکتر برخورداری حدود 40 میلیون تومان است. البته همانطور که اشاره کردیم، این هزینه با مجموعه دکی یاب شامل تخفیف 5 میلیون تومانی شده و به 35 میلیون تومان کاهش می یابد. اگر هنوز هم فکر می‌کنید این هزینه برای شما زیاد است مقاله عمل لیفت شقیقه اقساطی را مطالعه بفرمایید. 

جالب است بدانید اگر ساکن شیراز و تهران نیستید ولی این جراح توانمند را برای عمل زیبایی خود انتخاب کرده اید، می تواند با استفاده از شرایط ویژه دکی یاب به رایگان به شیراز و تهران سفر کرده و عمل جراحی خود را انجام دهید.

شما می توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل به صورت فوری از دکتر خسرو برخورداری روی دکمه زیر کلیک کنید.

ارتباط با مشاوران

هزینه لیفت شقیقه دکتر شاهین شمس جراح زیبایی در تهران

دکتر شاهین شمس از جراحان عمل لیفت شقیقه اقساطی در تهران و شهرستان
دکتر شاهین شمس از جراحان عمل لیفت شقیقه در تهران

دکتر شاهین شمس با کد نظام پزیشکی 145521 فوق تخصص جراحی فک و صورت هستند. که بیش از 15 سال است در زمینه جراحی زیبایی در تهران فعالیت دارند. ایشان با گذراندن دوره تخصصی لیفت شقیقه و لیفت صورت کنگره بین المللی iface زیر نظر dr.joeniamatu و انجام بیش از هزاران جراحی توانسته‌اند شهرت بسیاری به دست آورند. به طوری که، در دنیای انواع جراحی زیبایی به ویژه لیفت صورت محبوبیت خاصی دارند. 

هزینه جراحی لیفت شقیقه دکتر شاهین شمس از حدود 38 میلیون تومان شروع می‌شود. 

هزینه لیفت شقیقه دکتر سید محمد میر جراح زیبایی در تهران

دکتر محمد میر جراح زیبایی و لیفت شقیقه در تهران
دکتر محمد میر جراح زیبایی و لیفت شقیقه در تهران

دکتر میر جراح لیفت شقیقه، دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه یوهان ولفگانگ گوته در شهر فرانکفورت آلمان گذراندند و پس از آن وارد دوره تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه هانوفر شدند. دکتر میر محمد مهدی دارای کد نظام پزشکی 73296 و عضو انجمن جراحان پلاستیک آلمان و ایران هستند.

ایشان در حال حاضر یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین جراحان زیبایی و پلاستیک در تهران می‌باشند که نمونه عمل‌های زیبایی بسیاری را با موفقیت انجام داده اند. هزینه لیفت شقیقه دکتر میر با توجه به سلامت و شرایط هر فرد می‌تواند متفاوت باشد که پس از معاینه به طور دقیق مشخص خواهد شد.

برای آشنایی با جراحان برتر در این زمینه در شهر تهران مطالعه مقاله بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران خالی از لطف نیست.

هزینه لیفت شقیقه هولدینگ دکتر اکبری

هولیدینگ دکتر اکبری جراحی لیفت شقیقه در تهران
هولیدینگ دکتر اکبری جراحی لیفت شقیقه در تهران

هولدینگ دکتر اکبری یکی از مراکز معتبر در زمینه جراحی زیبایی است. شما می‌توانید باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین جراحان لیفت شقیقه را در این مجموعه پیدا کنید. در این مجموعه به کمک برترین تکنولوژی روز دنیا انواع لفیت صورت انجام می‌شود. یکی از تکنیک‌هایی که جزءِ ابداعات بنیان‌گذار این هولیدینگ است، جراحی به روش ترکیبی است. در این روش که به تشخیص جراح متخصص، بر اساس نیاز زیباجو انجام می‌شود، از دو یا سه روش برای بهبود ظاهر استفاده می‌شود.

تعرفه لیفت شقیقه در این هولدینگ با توجه به انتخاب جراح می‌تواند متفاوت باشد. برای دریافت هزینه دقیق شما می‌توانید به مجموعه مراجعه کنید.

شما می توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل به صورت فوری و بدون انتظار از برترین جراحان لیفت شقیقه در تهران روی دکمه زیر کلیک کرده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان ما به علاوه در انتخاب بهترین دکتر عمل لیفت شقیقه به شما مشاوره تخصصی ارائه می دهند و با توجه به بودجه و شرایط شما مناسب ترین جراح را به شما معرفی می کنند. 

تماس با دکی یاب

هزینه لیفت شقیقه در شیراز

نمونه جراحی لیفت شقیقه با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی لیفت شقیقه با مشاوره مجموعه دکی یاب

همان طور که می دانید شیراز یکی از بزرگترین قطب های عمل های جراحی در جنوب کشور و حتی خاورمیانه می باشد. و سالانه تعداد بسیار زیادی از افراد برای انجام عمل های زیبایی به این شهر سفر می کنند. جالب است بدانید اگر شما هم تمایل دارید برای انجام عمل لیفت شقیقه یا سایر عمل های زیبایی به شیراز سفر کنید، با همراهی مجموعه دکی یاب می توانید از هزینه رفت و آمد رایگان و یک روز اقامت نیم بها برخوردار شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

در ادامه تعدادی از برترین جراحان عمل لیفت شقیقه در شیراز را به همراه هزینه های دریافتی آنها بررسی می کنیم.

دکتر خسرو برخورداری از پرطرفدارترین جراحان لیفت شقیقه در شیراز

نمونه لیفت ابرو و شقیقه با دکتر خسرو برخورداری در شیراز
نمونه لیفت ابرو و شقیقه با دکتر خسرو برخورداری در شیراز

جناب دکتر خسرو برخورداری متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن می باشند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده اند و از جراحان زیبایی معروف بینی و لیفت شقیقه و صورت در شهرهای شیراز و تهران می باشند. به صورتی که حتی از شهرهای دیگر برای انجام عمل لیفت شقیقه و سایر عمل های زیبایی به ایشان مراجعه می کنند.  

اگر شما هم برای انجام لیفت شقیقه خود این جراح حاذق را انتخاب کرده اید می توانید با استفاده از خدمات ویژه دکی یاب به صورت رایگان به تهران و شیراز سفر کرده و توسط ایشان جراحی شوید. 

هزینه عمل لیفت شقیقه توسط دکتر خسرو برخورداری 40 میلیون تومان می باشند که با تخفیف ویژه دکی یاب به صورت محدود با 5 میلیون تومان تخفیف به 35 میلیون تومان کاهش می یابد. 

 

دکتر حیدر صفری از برترین جراحان لیفت شقیقه بدون جراحی در شیراز

دکتر حیدر صفری، دکتر لیفت شقیقه در شیراز
دکتر حیدر صفری، دکتر لیفت شقیقه در شیراز

دکتر حیدر صفری از معروفترین پزشکان در حوزه زیبایی در شیراز هستند. ایشان با کد نظام پزشکی 144311 متخصص بیهوشی و آنستزیولوژِی و دارای برد تخصصی می باشند. این جراح حاذق در زمینه تزریق بوتاکس، ژل و فیلر فعالیت می کنند و برای لیفت شقیقه با نخ شهرت و طرفداران بسیاری دارند.

هزینه دریافتی ایشان برای لیفت شقیقه با نخ برای هر پک 4 عددی از 4 میلیون و 500 هزار تومان شروع شده و با توجه به برند نخ استفاده شده افزایش می یابد. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل از دکتر صفری بدون نیاز به انتظار و به صورت فوری با ما تماس بگیرید.

هزینه لیفت شقیقه در کرمان

اگر در کرمان زندگی می‌کنید و قصد جراحی لیفت شقیقه را دارید و تمایل دارید هزینه جراح محبوبتان را بدانید، در اینجا لیست هزینه برترین جراحان لیفت شقیقه را برای شما آوردیم.

هزینه لیفت شقیقه دکتر محمود رضا اصحاب یمین

دکتر محمود رضا اصحاب یمین جراح لیفت شقیقه در کرمان
دکتر محمود رضا اصحاب یمین جراح لیفت شقیقه در کرمان

دکتر اصحاب یمین با کد نظام پزشکی 55668 فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از جراحان معروف و محبوب در کرمان هستند. اغلب افراد دکتر یمین را به جراح بینی می‌شناسند. اما ایشان در زمینه لیفت صورت به ویژه در لیفت شقیقه تبحر خاصی دارند.

برای دریافت هزینه جراحی شقیقه با دکتر اصحاب یمین بهتر است به مطب ایشان مراجعه کنید. ایشان بر اساس نیاز شما و انتخاب نوع جراحی هزینه دقیق را اعلام خواهند کرد. با این حال هزینه حدودی جراحی لیفت شقیقه با دکتر اصحاب یمین  بین 20 تا 25 است. 

هزینه لیفت شقیقه دکتر حسن حسینی هوشیار

دکتر سید حسن حسینی هوشیار جراح لیفت شقیقه در کرمان
دکتر سید حسن حسینی هوشیار جراح لیفت شقیقه در کرمان

دکتر هوشیار با کد نظام پزشکی 63357 فوق تخصص بورد (دانشنامه) جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی است. ایشان یکی دیگر از جراحان کارکشته در زمینه جراحی لیفت شقیقه در کرمان هستند. 

هزینه لیفت شقیقه توسط دکتر حسن حسینی هوشیار با احتساب هزینه بیمارستان به صورت تقریبی 40 میلیون تومان می باشد. 

هزینه روش های مختلف لیفت شقیقه

نمونه عمل لیفت شقیقه با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه عمل لیفت شقیقه با مشاوره مجموعه دکی یاب

لیفت شقیقه روش‌های متفاوتی دارد و طبیعتا هزینه هر روش با دیگری متفاوت خواهد بود. در خصوص روش های مختلف لیفت شقیقه در مقاله همه چیز در خصوص لیفت شقیقه به تفصیل صحبت کرده ایم. برای آشنایی با هزینه دقیق این روش ها تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

هزینه لیفت شقیقه به روش کلاسیک

لیفت کلاسیک همانطور که از نامش پیداست جزءِ روش‌های قدیمی محسوب می‌شود. سابقه استفاده از  این روش به بیش از 10 سال می رسد. هزینه تقریبی لیفت شقیقه به روش کلاسیک را می‌توان چیزی حدود 15 تا 25 میلیون تومان در نظر گرفت. توجه داشته باشید هزینه گفته شده کاملاً تقریبی بوده و بسته به دستمزد دریافتی جراح می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد.

بیشتر بخوانید؛ هزینه لیفت شقیقه در شیراز

هزینه لیفت اندوسکوپیک شقیقه

هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان
هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان

این روش یکی از جدیدترین متدهای لیفتینگ صورت است. این روش جراحی به دلیل جدید بودن و استفاده از تکنولوژی خاص، در مقایسه با دیگر روش‌ها اندکی گران تر بوده و به طور تقریبی از 40 میلیون تومان شروع می شود.

عواملی مثل دستمزد متخصص، کلینیک انتخابی، مراقبت‌های قبل و بعد از درمان و … می‌توانند در هزینه عمل تاثیرگذار باشند. اگر قصد جراحی به این روش را دارید توصیه می کنیم از تخفیف 5 میلیونی مجموعه دکی یاب غافل نشوید. برای کسب اطلاع در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه لیفت شقیقه با نخ

هزینه لیفت شقیقه با نخ

این روش جز روش‌های کمتر تهاجمی یا غیر تهاجمی است. یکی از مزیت‌های اصلی این روش کوتاهی دوران نقاهت و کسب نتیجه سریع آن است. این روش در مقایسه با روش‌های جراحی هزینه کمتری دارد. با این حال پزشکی که برای این کار انتخاب می‌کنید، اگر معروف باشد دستمزد بیشتری نسبت به سایر پزشکان خواهد گرفت. هزینه لیفت شقیقه با نخ بسته به جنس نخ، تعداد نخ، هزینه جراح و کلینیک و مراقبت‌های بعد از آن متفاوت است. که معمولاً کمترین قیمت هر نخ از 800 هزار تومان شروع می‌شود.

هزینه های جانبی لیفت شقیقه در تهران و شهرستان

هزینه های جانبی لیفت شقیقه در تهران و شهرستان
هزینه های جانبی لیفت شقیقه در تهران و شهرستان

طبیعتا مانند همه عمل های دیگر لیفت شقیقه در تهران و شهرستان علاوه بر مخارج اصلی، شامل هزینه های جانبی نیز می شود که در ادامه در مورد آنها توضیحات بیشتری ارائه می دهیم. 

  • هزینه مشاوره برای انتخاب دکتر؛ هیچ‌وقت بدون تحقیق و یا بر اساس صحبت دیگران دکترتان را انتخاب نکنید. پزشک ایده‌آل برای هرکسی بنا به شرایط او می‌تواند متفاوت باشد. حتماً سعی کنید قبل از عمل از یک متخصص مشاوره بگیرید تا باتوجه‌ به شرایطتان بهترین دکتر را به شما معرفی کند. البته خبر خوب این است که دکی‌یاب این هزینه را برای شما حذف کرده است! با همراهی دکی یاب می توانید مشاوره تخصصی دریافت کنید و باتوجه‌ به شرایط بودجه و آناتومی صورتتان جراح ایده‌آل خود را پیدا کنید.
  • هزینه بیهوشی؛ لیفت شقیقه می‌تواند با بیهوشی موضعی یا بیهوشی کامل انجام شود. این موضوع بستگی به شرایط شما و نظر دکتر دارد. هزینه بیهوشی کامل از بیهوشی موضعی بیشتر است.
  • هزینه آزمایش‌ها؛ معمولاً پیشنهاد می‌شود که آزمایش خون قبل از لیفت شقیقه انجام شود. می‌دانستید که از طریق دکی یاب می‌توانید برای آزمایش‌های پیش از عمل تخفیف بگیرید؟ برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
  • هزینه دارو؛ در روزهای اول پس از عمل لیفت شقیقه داروهای مسکنی برای شما تجویز خواهد شد.
  • هزینه بیمارستان یا کلینیک؛ معمولاً هزینه لیفت شقیقه در کلینیک‌ها ارزان‌تر از بیمارستان‌هاست. اما انتخاب کاملاً به شما بستگی دارد. برای آشنایی با جراحانی که با هزینه های مناسب نتایج بسیار موفقی دریافت می کنند کافیست با ما تماس بگیرید. 

در آخر

  در این مقاله سعی کردیم شما را با هزینه لیفت شقیقه در تهران و شهرستان آشنا کنیم. جالب است بدانید دکی‌یاب به شما کمک می‌کند هزینه لیفت شقیقه را به صورت اقساطی پرداخت کنید و در هزینه‌های جانبی تخفیفات هیجان انگیز دریافت کنید. اگر می‌خواهید به آرزوی زیبایی خود برسید، همین الان روی دکمه زیر کلیک کنید و از تخفیفات بی‌نظیر ما اطلاعات کسب کنید. ارتباط با مشاوران

سوالات متداول

آیا لیفت شقیقه فقط برای برطرف کردن چروک‌های چشم مناسب است؟

لیفت شققه نه تنها برای برطرف کردن چروک‌های چشم مناسب است، بلکه می‌تواند به بهبود پف چشم‌ها، جایگذاری چشم‌ها در مکان مناسب تر و بهبود چشم و ابروها کمک کند. این روش همچنین می‌تواند به بهبود دید و حتی عملکرد چشمان کمک کند.

بنابراین، لیفت شقیقه نه تنها برای برطرف کردن چروک‌های چشم مناسب است، بلکه می‌تواند بهبود ظاهر و عملکرد چشم‌ها را نیز فراهم کند.

لیفت شققیه و لیفت ابرو و پیشانی دو روش جراحی متفاوت هستند که برای بهبود ظاهر چشم و منطقه پیشانی و ابرو استفاده می‌شوند. لیفت شققه یک روش جراحی است که برای بهبود ظاهر چشم‌ها و حذف چروک‌های موجود در این منطقه استفاده می‌شود. این روش شامل برش‌های کوچک در محل رویش مو اطراف چشم‌ها است که بهبود ظاهر پفی چشمان و حذف چروک‌های اطراف چشم را فراهم می‌کند.

از طرف دیگر، لیفت ابرو و پیشانی یک روش جراحی است که برای بهبود موقعیت و شکل ابرو و پیشانی استفاده می‌شود. این روش شامل برش‌ها در محدوده پیشانی و ابرو است که بهبود موقعیت این منطقه‌ها، حذف چروک‌ها و بهبود شکل صورت را فراهم می‌کند.

 هزینه‌های جراحی لیفت شققه در سال 1402 نمی توان قیمت دقیقی ارائه داد. زیرا این اطلاعات به تاریخ و مکان خاصی وابسته هستند و ممکن است در طول زمان و با توجه به محل انجام جراحی تغییر کنند. هزینه‌های جراحی ممکن است شامل هزینه‌های مربوط به بیمارستان، دستمزد جراح، داروهای پس از عمل، هزینه‌های مراقبت پس از جراحی و … باشد.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه‌های جراحی لیفت شقیقه در سال 1402، می توانید با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

لیفت شققه نه تنها برای برطرف کردن چروک‌های چشم مناسب است، بلکه می‌تواند به بهبود پف چشم‌ها، جایگذاری چشم‌ها در مکان مناسب تر و بهبود چشم و ابروها کمک کند. این روش همچنین می‌تواند به بهبود دید و حتی عملکرد چشمان کمک کند.

بنابراین، لیفت شقیقه نه تنها برای برطرف کردن چروک‌های چشم مناسب است، بلکه می‌تواند بهبود ظاهر و عملکرد چشم‌ها را نیز فراهم کند.

لیفت شققیه و لیفت ابرو و پیشانی دو روش جراحی متفاوت هستند که برای بهبود ظاهر چشم و منطقه پیشانی و ابرو استفاده می‌شوند. لیفت شققه یک روش جراحی است که برای بهبود ظاهر چشم‌ها و حذف چروک‌های موجود در این منطقه استفاده می‌شود. این روش شامل برش‌های کوچک در محل رویش مو اطراف چشم‌ها است که بهبود ظاهر پفی چشمان و حذف چروک‌های اطراف چشم را فراهم می‌کند.

از طرف دیگر، لیفت ابرو و پیشانی یک روش جراحی است که برای بهبود موقعیت و شکل ابرو و پیشانی استفاده می‌شود. این روش شامل برش‌ها در محدوده پیشانی و ابرو است که بهبود موقعیت این منطقه‌ها، حذف چروک‌ها و بهبود شکل صورت را فراهم می‌کند.

 هزینه‌های جراحی لیفت شققه در سال 1402 نمی توان قیمت دقیقی ارائه داد. زیرا این اطلاعات به تاریخ و مکان خاصی وابسته هستند و ممکن است در طول زمان و با توجه به محل انجام جراحی تغییر کنند. هزینه‌های جراحی ممکن است شامل هزینه‌های مربوط به بیمارستان، دستمزد جراح، داروهای پس از عمل، هزینه‌های مراقبت پس از جراحی و ... باشد.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه‌های جراحی لیفت شقیقه در سال 1402، می توانید با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر