هزینه لیفت شقیقه در شیراز | قیمت دقیق+ شرایط اقساط+ تخفیف(سال1402)

با این مقاله دیگر دغدغه هزینه جراحی لیفت شقیقه در شیراز را نخواهید داشت. از شرایط اقساطی، ویزیت رایگان، نوبتگیری فوری و رایگان، تخفیف و.. بهره مند شوید.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

در این مقاله هزینه دقیق لیفت شقیقه در شیراز به انواع روش ها و توسط بهترین دکتر ها را دراختیار شما قرار داده ایم. شرایط اقساطی، هزینه ویزیت رایگان، نوبتگیری فوری و مشاوره رایگان برای لیفت شقیقه در شیراز نیز برای شما فراهم است.

اکثر افرادی که از دکی یاب مشاوره می‌گیرند، می‌پرسند که هزینه لیفت شقیقه در شیراز معمولاً چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم که هزینه و قیمت لیفت شقیقه در شیراز بستگی به انتخاب‌های شما دارد! قیمت هر روش و نرخ هر متخصصی فرق دارد. آیا در مورد روش لیفت و انتخاب بهترین دکتر لیفت شقیقه تصمیم گرفته‌اید؟ این صفحه را بخوانید تا متوجه بشوید که کدام روش با چه هزینه‌ای برایتان ایده‌آل‌تر است. توصیه میکنم حتما پس از مطالعه این مطلب، مقاله اختصاصی بهترین دکتر جراحی لیفت شقیقه در شیراز را مطالعه کنید.

 راستی! دلتان می‌خواهد بدانید که چطور می‌توانید هزینه‌هایتان را اقساطی کنید و از شر هزینه‌های جانبی هم راحت شوید؟ این راز را هم در این مطلب به شما می‌گوییم!

بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز

هزینه لیفت شقیقه در شیراز به‌صورت اقساطی

نگران هزینه لیفت شقیقه هستید؟ همه ما می‌دانیم که این روزها پرداخت تمام هزینه عمل به‌صورت یک جا برای اکثر افراد سخت است. ما این موضوع را کاملاً درک می‌کنیم و قصدمان این است که هیچ فشاری بر زیباجویان عزیز دکی‌یاب نباشد؛ بنابراین تیم دکی‌یاب ترتیبی داده است که زیباجویانی که از طریق دکی‌یاب اقدام می‌کنند، بتوانند هزینه جراحی لیفت شقیقه با هر دکتری که بخواهند را اقساطی پرداخت کنند. (برای اقساطی کردن هزینه‌ها روی این دکمه کلیک کنید.)

لیفت شقیقه با تعرفه دولتی در شیراز چیزی حدود 30 میلیون تومان است. اما این هزینه بستگی به موارد مختلفی دارد و می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد. می‌خواهید بدانید که هزینه دقیق برای شما چقدر خواهد شد؟ دکمه تماس با دکی یاب را بزنید و با کارشناسان دکی یاب صحبت کنید. ما از شما سؤالاتی را می‌پرسیم و باتوجه‌به این سؤالات هزینه دقیق با هر دکتر  را به شما اعلام می‌کنیم.

تماس با دکی‌یاب

هزینه بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز

هزینه لیفت شقیقه در شیراز در روش کلاسیک به‌طورکلی از حدود 30 میلیون تومان به بالا شروع می‌شود. اما توجه کنید تخصص و مهارت دکتر، قطعاً در تعیین هزینه حرف اول را می‌زند!

هزینه جراحی لیفت شقیقه با دکتر خسرو برخورداری که به عنوان یکی از بهترین جراحان این حوزه است؛ به روش اندوسکوپیک حدود 35 میلیون میباشد که از طریق دکی یاب میتوانید نزد دکتر برخورداری مشمول تخفیف شوید. تنها کافیست با کارشناسان ما بصورت رایگان و فوری ارتباط برقرار نمایید.

احتمالاً می‌پرسید که از کجا بفهمیم که کدام دکتر تخصص و مهارت بیشتری دارد؟ چطور دکتر خوب ارزان برای لیفت شقیقه در شیراز را پیدا کنیم؟

خب باید بگوییم که سؤال بسیار به‌جایی است. حتماً قبل از انتخاب دکتر، مدرک تحصیلی ایشان را چک کنید. دانش و تحصیلات بالاتر، تضمین‌کننده نتیجه بهتر هستند. اما آیا مدرک همه چیز است؟ خیر! نکته مهم دیگری را هم باید بدانید:

جراحی لیفت شقیقه در شیراز
جراحی لیفت شقیقه با مجموعه دکی یاب

دکتر خوب برای لیفت شقیقه و صورت چه ویژگی هایی دارد؟

اگر می‌خواهید بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز را انتخاب کنید، باید به نکته‌های مهم دیگری هم توجه کنید. برای مثال، بهترین دکتر لیفت شقیقه کسی است که لیفت را بر اساس زاویه صورت شما انجام دهد. مثلاً فکر می‌کنید ابروهایی با قوس بلند برای صورت مربعی یا قلبی شکل مناسب باشد؟ به‌هیچ‌عنوان! پس بهترین دکتر لیفت کسی است که تشخیص بدهد برای هر نوع صورت، لیفت ابرو چطور باید انجام شود تا چهره را زیبا کند.

اما صبر کنید! ما می‌دانیم که تحقیق‌کردن راجع به مدرک هر دکتر، تخصص او، سابقه کار و نمونه کارهای او و ... بسیار زمان‌بر و سخت است. به همین خاطر ترتیبی داده‌ایم که شما بتوانید با یک کلیک، خیلی راحت این اطلاعات را راجع به هر متخصصی که بخواهید به دست بیاورید. چطوری؟

بر روی این دکمه کلیک کنید و با کارشناسان دکی‌یاب صحبت کنید. ما بدون هیچ هزینه‌ای، اطلاعات مربوط به هر دکتری که مایل باشید را برای شما می‌فرستیم تا بتوانید یک دکتر خوب ارزان برای لیفت شقیقه در شیراز را انتخاب کنید.

 همچنین، ممکن است خودتان ندانید که کدام دکتر در لیفت شقیقه و ابرو برای صورت‌هایی با مدل صورت شما (مثلاً صورت گرد، قلبی، یا ...) مهارت بیشتری دارد. اگر مایل هستید این موضوع را بدانید هم می‌توانید روی این دکمه کلیک کنید و از کارشناسان دکی‌یاب بپرسید.

همچنین بخوانید: بهترین دکتر لیفت ابرو در شیراز

تماس با کارشناسان

مقایسه هزینه لیفت شقیقه به روش کلاسیک و اندوسکوپیک

به‌طورکلی هزینه و قیمت لیفت شقیقه در شیراز به روش اندوسکوپیک، معمولاً کمی از هزینه لیفت به روش کلاسیک بیشتر است. دلیل این موضوع این است که در لیفت اندوسکوپیک، پوست و تمام عضلات زیرین پوست به استخوان فیکس می‌شوند.

اما تفاوت اصلی لیفت اندوسکوپیک در این است: در لیفت اندوسکوپیک، لیفت از طریق ایجاد برش‌های کوچکی در پوست انجام می‌شود؛ بنابراین نسبت به روش کلاسیک غیرتهاجمی‌تر است. در نتیجه زخم و ورم بسیار کمتری خواهید داشت و در مدت کوتاه‌تری بهبود پیدا می‌کنید. بنابراین اگر به دنبال روشی هستید که دائمی باشد و نتایج ماندگارتری داشته باشد، اکثر متخصصان لیفت اندوسکوپیک را بیشتر توصیه می‌کنند.

شما میتوانید علاوه بر شقیقه؛ پیشانی، ابرو و گونه چهره خود را لیفت کنید، اگر کنجکاو هستید درمورد تمام جراحی لیفت های صورت بدانید مقاله بهترین دکتر جراحی لیفت صورت در شیراز را از دست ندهید.

  به‌طورکلی تصمیم‌گیری در مورد روش ایده‌آل برای شما بستگی به موارد زیادی دارد. مثلاً میزان چین و چروک‌هایتان، شرایط صورت شما، سن شما، و... برای تصمیم‌گیری در مورد بهترین روش، این دکمه را بزنید و با مشاوران دکی‌یاب صحبت کنید. ما باتوجه‌به توضیحاتی که شما می‌دهید به شما می‌گوییم که کدام روش برایتان نتیجه بهتری خواهد داشت. ارتباط با مشاوران

لیفت شقیقه با نخ در شیراز

اگر سن شما بین 0 تا 55 سال است، لیفت شقیقه با نخ گزینه ای خوب برای شماست. (افرادی که سنشان از 55 سال بیشتر است بهتر است به سراغ لیفت کامل صورت و شقیقه بروند.) در این روش، از تکنیک جراحی استفاده نمی‌شود. بلکه پوست و بافت صورت از طریق نخ‌های مخصوص بالا کشیده می‌شود و در موقعیتی قرار می‌گیرد که ظاهری جوان‌تر و زیباتر به شما بدهد.

 • در این روش از زخم و برش‌های متعدد خبری نیست.
 • لیفت شقیقه با نخ به‌سرعت انجام می‌شود و می‌توانید خیلی سریع به نتیجه برسید.
 • روند بهبودی در این روش بسیار سریع است.
 • این روش کاملاً ایمن است و نخ‌ها قابل جذب هستند.
 • لیفت شقیقه با نخ معمولاً بین 18 ماه تا 3 سال دوام دارد. بعدازاین مدت در صورت تمایل می‌توانید همین روش را تکرار کنید.
 • هزینه لیفت شقیقه با نخ در شیراز بستگی به تعداد نخ‌های لازم و تخصص و مهارت پزشک شما دارد. اگر فکر می‌کنید این روش برایتان مناسب است، این دکمه را بزنید تا مشاوران دکی‌یاب به شما در انتخاب دکتر ایده‌آلتان کمک کنند. هنوز شک دارید که لیفت با نخ برایتان مناسب است یا روش‌های دیگر؟ هیچوقت با شک و تردید پیش نروید! از طریق این دکمه با مشاوران ما صحبت کنید تا بر اساس شرایط شما، به شما بگوییم که کدام روش نتیجه بهتری برایتان خواهد داشت.
تماس با مشاوران

هزینه‌های جانبی لیفت شقیقه در شیراز

لیفت شقیقه در شیراز

لیفت شقیقه با تعرفه دولتی در شیراز به‌جز حق‌الزحمه طراح شامل این موارد هم می‌شود:

(در این قسمت به شما می‌گوییم که چطور می‌توانید برخی از این هزینه‌ها را کاملاً حذف کنید یا تخفیفاتی بسیار عالی بگیرید!)

 • هزینه مشاوره برای انتخاب دکتر: هیچ‌وقت بدون تحقیق و یا بر اساس صحبت دیگران دکترتان را انتخاب نکنید. دکتر ایده‌آل برای هرکسی بنا به شرایط او می‌تواند متفاوت باشد. حتماً سعی کنید قبل از عمل از یک متخصص مشاوره بگیرید تا باتوجه‌به شرایطتان بهترین دکتر را به شما معرفی کند. البته خبر خوب این است که دکی‌یاب این هزینه را برای شما حذف کرده است! از طریق این دکمه می‌توانید مشاوره رایگان بگیرید و باتوجه‌به شرایطت و شکل صورتتان دکتر ایده‌آل خودتان را پیدا کنید.
 • هزینه بیهوشی: لیفت شقیقه می‌تواند با بیهوشی موضعی یا بیهوشی کامل انجام شود. این موضوع بستگی به شرایط شما و نظر دکتر دارد. هزینه بیهوشی کامل از بیهوشی موضعی بیشتر است.
 • هزینه آزمایش‌ها: معمولاً پیشنهاد می‌شود که آزمایش خون حتماً قبل از لیفت انجام شود. می‌دانستید که از طریق دکی یاب می‌توانید برای آزمایش‌هایتان تخفیف بگیرید؟ کافی است این دکمه را بزنید و درخواستتان را بگویید!
 • هزینه دارو: در روزهای اول داروهای مسکنی برای شما تجویز خواهد شد.
 • هزینه بیمارستان یا کلینیک: معمولاً هزینه و قیمت لیفت شقیقه در شیراز در کلینیک‌ها ارزان‌تر از بیمارستان‌هاست. اما انتخاب کاملاً به شما بستگی دارد. بر روی این دکمه کلیک کنید تا کارشناسان ما بهترین دکتر لیفت در شیراز در کلینیک یا بیمارستان را به شما معرفی کنند.
تماس با کارشناسان

همچنین بخوانید: هزینه لیفت ابرو در شیراز

نکته مهم و پایانی در مورد لیفت شقیقه در شیراز

در پایان بگذارید یک نکته مهم را به شما بگوییم: دکی‌یاب به شما کمک می‌کند هزینه لیفت را اقساطی کنید و در هزینه‌های جانبی تخفیفاتی عالی بگیرید. حتی اگر بخواهید، کارشناسان ما متخصصانی را به شما معرفی می‌کنند که بیمه قبول می‌کنند. به این صورت می‌توانید لیفت شقیقه با بیمه در شیراز انجام دهید و هزینه‌تان را بسیار کمتر کنید.

 آماده هستید که با هزینه ارزان و مقرون‌به‌صرفه سال‌ها جوان‌تر شوید؟ روی این دکمه کلیک کنید و خواسته‌تان را به کارشناسان دکی‌یاب بگویید تا خیلی سریع و بدون معطلی تخفیف بگیرید!

دریافت مشاوره
حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر