لیفت صورت در شیراز

بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز |هزینه+تخفیف+نمونه کار

عمل لیفت ابرو در شیراز

بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز را می‌شناسید؟ بسیاری از افراد بدون تحقیق راجع به برترین پزشک لیفت شقیقه در شیراز اقدام می‌کنند. نتیجه این می‌شود که از مشاهده نتیجه عمل کاملاً ناامید می‌شوند و تصورشان از لیفت شقیقه کاملاً خراب می‌شود. اما ما نمی‌خواهیم شما جزو این افراد باشید. بلکه مایل هستیم جزو گروهی باشید که نتیجه‌ای بسیار بهتر از تصورشان دریافت می‌کنند. این صفحه را بخوانید و مطمئن باشید که بعد از آن بهترین انتخاب را خواهید کرد.

بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز

بهترین دکتر عمل لیفت شقیقه در شیراز

یک اشتباه بسیار رایج در انتخاب دکتر لیفت شقیقه را می‌دانید؟ بسیاری از افراد سعی می‌کنند از طریق جستجو در اینترنت یا پرس‌وجو از افراد عادی بهترین دکتر را پیدا کنند. باورتان نمی‌شود اگر بدانید که عدم رضایت و پشیمانی از نتیجه چقدر در بین چنین افرادی رایج است! می‌پرسید چرا؟

هیچ دکتری نیست که برای تمام افراد ایده‌آل باشد. شما باید با توجه به شرایط خودتان دکتر ایده‌آلتان را پیدا کنید. قطعاً شرایط هرکسی متفاوت است. به همین خاطر بهترین دکتر جراحی شقیقه در شیراز هم برای هرکسی متفاوت است.

ما این موضوع را به‌خوبی می‌دانیم، و راه‌حلی برای زیباجویان عزیز پیدا کرده ایم. بهترین راه این است که از یک پزشک متخصص مشاوره تخصصی بگیرید تا دکتر ایده آل تان را پیدا کنید. متخصص از شما سؤالاتی می‌پرسد تا شرایطتان را به‌خوبی درک کند و تشخیص بدهد که چه نوع لیفتی برایتان مناسب‌تر است. (مثلاً در مورد سن شما، میزان چین و چروک‌هایتان، تغییری که می‌خواهید در صورتتان ایجاد شود، شکل صورتتان، و … از شما سال می‌پرسد.) سپس باتوجه‌به این موارد، از بین تمام دکترها متخصصی را بهتان معرفی می‌کند که سبک و تکنیک او متناسب با نیازها و خواسته‌های شما باشد.

خبر خوبی هم برایتان داریم:

مشاوره برای انتخاب باتجربه‌ترین جراح لیفت شقیقه در دکی یاب کاملاً رایگان است. حتی اگر از قبل دکترتان را انتخاب کرده‌اید و شکی ندارید، باز هم می‌توانید از مشاوره استفاده کنید و آگاهی‌تان را بالا ببرید. کافی است این دکمه را بزنید تا به پزشکان متخصص و مشاوران دکی‌یاب وصل شوید و رایگان مشاوره دریافت کنید.

دکتر برخورداری پرطرفدارترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز

دکتر لیفت شقیقه در شیراز

این روزها یکی از پرطرفدارترین دکترهای لیفت شقیقه در شیراز “دکتر امیر خسرو برخورداری” هستند. هرکسی که قصد دارد لیفت شقیقه انجام دهد، بعید است که اسم ایشان را نشنیده باشد.

دکتر برخورداری به علت مهارت بسیار بالایشان در جراحی لیفت و پلاستیک صورت مشهور شده‌اند. صورت ناحیه‌ای بسیار ظریف و پیچیده از بدن است و جراحی این ناحیه نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. در واقع هر پزشکی از این تخصص و مهارت برخوردار نیست. نقطه قوت ایشان در کارشان لیفت و جراحی‌های کاملاً طبیعی و بسیار مؤثر است. قطعاً هیچ‌کدام از ما دوست نداریم نتیجه‌ای غیرطبیعی از جراحی زیبایی دریافت کنیم. دلیل این که بسیاری از زیباجویان دکتر برخورداری را انتخاب می‌کنند، تکنیک بسیار طبیعی و درعین‌حال جذاب ایشان است.

البته این تمام ماجرا نیست. بر اساس بررسی نتایج کار ایشان متوجه شدیم که دکتر برخورداری از تکنیک‌هایی استفاده می‌کنند که کمترین زخم و ورم را در پی داشته باشد. به همین خاطر بسیاری از افرادی که دوست ندارند بعد از لیفت با زخم و ورم‌های زیاد دست‌وپنجه نرم کنند، به ایشان مراجعه می‌کنند. اگر میخواهید همه چیز را از جمله روش های لیفت شقیقه بدانید به مقاله همه چیز در رابطه با لیفت شقیقه در شیراز مراجعه نمایید.

البته نیازی نیست که مجبور شوید مدت‌ها در صف انتظار بمانید تا از ایشان نوبت ویزیت بگیرید. اگر به‌صورت معمولی برای دریافت نوبت اقدام کنید ممکن است خیلی معطل شوید و نوبتتان به این زودی‌ها رزرو نشود. اما با کلیک‌کردن بر روی این دکمه می‌توانید خیلی به‌سرعت و بدون معطلی اولین نوبت را مال خودتان کنید.

هزینه بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز

قطعاً هزینه لیفت با هر متخصصی ممکن است متفاوت باشد. این موضوع بستگی به تخصص و مهارت متخصص دارد. البته شرایط پوست شما هم در تعیین هزینه مؤثر است.  

اگر مایل هستید یک هزینه حدودی را بدانید، باید بگوییم که لیفت شقیقه انواع مختلفی دارد، هر روش یک قیمت و هر پزشک نیز یک دستمزد متفاوت را داراست. پیشنهاد میکنم مقاله هزینه و قیمت لیفت شقیقه در شیراز را مطالعه کنید بصورت دقیق هزینه هر روش و هر پزشک را مشخص کرده‌ایم. هزینه لیفت شقیقه با دکتر برخورداری به روش اندوسکوپیک حدود 35 میلیون است. اما هزینه دقیق بعد از ویزیت‌شدن شما توسط پزشک مشخص شود. (البته ما می‌توانیم ترتیبی دهیم که هزینه‌ها با هر دکتری که بخواهید برای شما اقساطی شود. کافی است بر روی دکمه ارتباط با کارشناسان کلیک کنید و خواسته‌تان را به کارشناسان بگویید.)

بسیاری از مراجعان از ما می‌پرسند که: ” آیا لیفت شقیقه ارزشش را دارد؟ آیا نتیجه ارزش این هزینه را خواهد داشت؟”

در پاسخ باید بگوییم که اکثر افرادی که لیفت شقیقه انجام می‌دهند، بعد از عمل معمولاً یک چیز را می‌گویند: ” این که نتیجه‌ای که دریافت کرده‌اند ارزش بسیار بیشتری از هزینه‌ای که پرداخته‌اند داشته است.” درست است که لیفت شقیقه فقط بر روی یک ناحیه خاص از صورت تأثیر دارد، اما نتیجه آن می‌تواند در چهره شما غوغا کند!

با انتخاب بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز می‌توانید از طریق لیفت شقیقه یک تیر و چند نشان بزنید. یعنی هم چین و چروک‌های اطراف چشمتان را از بین ببرید، و هم افتادگی پلکتان را رفع کنید. بعلاوه، چشم‌هایتان شما بادامی می‌شوند و حالتی بسیار سرزنده، شاداب و جذاب‌تر می‌گیرند. یک مورد دیگر را از قلم نیندازیم! باتجربه‌ترین جراح لیفت شقیقه می‌تواند به ابروها و صورتتان هم زاویه می‌دهد تا چهره‌تان زاویه‌دارتر و جذاب‌تر به نظر بیاید. در واقع انگار فقط با یک عمل زیبایی می‌توانید چندین و چند نتیجه بسیار عالی دریافت کنید. یک تیر  و چند نشان!

انواع روش‌های لیفت شقیقه در شیراز

لیفت شقیقه روش‌های متفاوتی دارد و هر روش هم برای یک دسته از افراد مناسب است. یعنی در واقع نباید فقط بر اساس سلیقه و بودجه‌تان روشتان را انتخاب کنید! بلکه باید ببینید که کدام روش برای شرایط شما مناسب‌تر است. نگاهی به ادامه این قسمت بیندازید و ببینید شما جزو کدام یک از این گروه‌ها هستید؟

1. لیفت شقیقه با نخ

 • اگر سنتان از 55 سال بیشتر نیست.
 • اگر چروک‌های اطراف شقیقه‌تان بیش از حد عمیق و زیاد نیستند.
 • اگر می‌خواهید لیفتی انجام دهید که خیلی طول نکشد و بسیار سریع نتیجه دهد. (لیفت شقیقه فقط حدود 2 ساعت طول می‌کشد و نتایج آن را بلافاصله خواهید دید.)
 • اگر مایل نیستید جراحی کنید و می‌خواهید به سراغ روش‌های غیرتهاجمی بروید.

مدت ماندگاری: بین 18 ماه تا 3 سال (قابل تمدید بعدازاین مدت) 

اگر جزو این گروه از افراد هستید، میتوانید برای لیفت شقیقه با نخ در شیراز اقدام کنید. درصورت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما به راحتی ارتباط برقرار نمایید.

2. لیفت شقیقه به روش اندوسکوپیک

در این روش پوست و عضلات زیرین پوست پس از آزادسازی به استخوان فیکس می‌شوند. این موضوع باعث می‌شود که روش اندوسکوپیک ماندگاری بسیار طولانی مدتی داشته باشد.

 اگر شرایط زیر در مورد شما صدق می‌کند، کیس مناسبی برای لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک هستید:

 • درصورتی‌که مایل هستید که روشی انتخاب کنید که زخم و برش‌های زیادی نداشته باشد.
 • اگر نمی‌خواهید جراحی کنید؛ اما مایل هستید نتایج طولانی‌مدت دریافت کنید.
 • اگر سنتان از 55 سال پایین‌تر است.
 • اگر به دنبال روشی هستید که بهبودی آن در مدت‌زمان کوتاه‌تری انجام شود.

مدت ماندگاری: حدوداً 10 سال

برای آشنایی با برترین پزشک لیفت شقیقه در شیراز به روش اندوسکوپیک این دکمه را بزنید.

اگر پیشانی شما چین و چروک دارد و دلتان یک چهره کاملا لیفت شده میخواهد، توصیه میکنم حتما مقاله بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز را بخوانید.

3. لیفت شقیقه با جراحی کلاسیک

اگر یک یا چند مورد از موارد زیر برای شما صدق می‌کند، لیفت شقیقه با جراحی کلاسیک برایتان بهترین گزینه است:

 • اگر چروک‌های اطراف شقیقه‌تان بسیار عمیق و زیاد شده‌اند.
 • اگر سنتان از 55 سال بالاتر است.
 • اگر مایل هستید نتایج بسیار طولانی‌مدت و ماندگاری از لیفت بگیرید.

مدت ماندگاری این روش: 10 سال یا بیشتر

برای آشنایی با بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز از طریق روش جراحی، با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

4. لیفت شقیقه با روش پلاسما جت

پلاسما جت دستگاهی است که با تحریک کلاژن و همچنین فیبرهای الاستین، باعث صاف‌شدن پوست می‌شود. آیا خودتان را جزو گروه زیر می‌دانید؟ اگر بله این روش میتواند مناسب شما باشد.

 • اگر می‌خواهید روشی را امتحان کنید که هیچ‌گونه برش و تزریقی در برنداشته باشد.
 • اگر با ویزیت‌های متعدد مشکلی ندارید. (چون این روش یک جلسه ویزیت کافی نیست. بلکه در حدود 3 تا 4 جلسه با فواصل یک‌ماهه انجام می‌شود.)
 • اگر می‌خواهید روشی غیرتهاجمی را انتخاب کنید که درعین‌حال نتایج ماندگارتری داشته باشد.

مدت ماندگاری: حدوداً 5 سال (قابل ترمیم بعدازاین مدت)

بهترین روش لیفت شقیقه در شیراز

برای انتخاب بهترین روش، باید پاسخ این سؤالات را به یک متخصص بگویید:

 • سنتان چقدر است؟
 • شکل صورتتان چیست؟ آیا پیشانی‌تان بلند است یا کوتاه؟
 • چقدر در اطراف شقیقه‌تان چین‌وچروک دارید؟
 • میزان عمق چین و چروک‌هایتان چقدر است؟
 • آیا قبلاً روش دیگری را برای لیفت یا جوان‌سازی امتحان کرده‌اید؟
 • آیا با جراحی مشکلی ندارید یا ترجیح می‌دهید که به سراغ روش‌های غیرتهاجمی بروید؟
 • مایل هستید چقدر هزینه کنید؟
 • حداقل چه مدت ماندگاری را از روش موردنظرتان انتظار دارید؟
 • چند روز می‌توانید از کار یا فعالیت‌های روزانه مرخصی بگیرید؟

یک کارشناس متخصص با دانستن جواب این سؤالات می‌تواند راهنمایی‌های بسیار مهم و ارزشمندی در انتخاب روش به شما ارائه دهد. بر روی این دکمه کلیک کنید و جواب این سؤالات را به کارشناسان زیباکس بگویید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

همچنین برای آشنایی با تمام قسمت های صورت برای لیفت مقاله بهترین دکتر جراحی لیفت صورت در شیراز را مطالعه کنید.

سخن نهایی و مهم در مورد انتخاب بهترین دکتر لیفت شقیقه

قبل از انتخاب دکتر جراحی شقیقه در شیراز یک نکته مهم وجود دارد که حتماً باید بدانید: بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز کسی است که علاوه بر تخصص و مهارت، دید هنری هم داشته باشد. فقط تخصص و مهارت مهم نیست. دکتر شما باید با نگاهی هنری بتواند تشخیص دهد که چه زاویه‌ای از لیفت برای شما جذاب‌تر خواهد بود. مایل هستید با متخصصانی آشنا شوید که به این نکته توجه می‌کنند؟ بر روی این دکمه کلیک کنید تا کارشناسان دکی‌یاب دکترهایی با این ویژگی را به شما معرفی کنند.

آدرس دکی یاب

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.