بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز |هزینه+تخفیف+نمونه کارهای جذاب

دیگر نگران پیدا کردن بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز نباشید. پزشکانی که معجزه میکنند، هزینه آن ها، شرایط اقساط، نمونه کارهای جذاب و...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز کیست؟ همه ی شیرازی ها وقتی مقاله های دکی یاب را میبینند، میدانند که قرار است مطالبی فراتر از آنچه را که در گوگل سرچ زده اند ببینند و شگفت زده شوند. سنت شکنی نکرده ایم و در این مقاله نیز جریان از همین قرار است. بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز را معرفی کرده ایم، امکان مشاوره رایگان، تخصصی، همه روزه و همه ساعته را برای شما فراهم کرده ایم. خواسته خود را از لیفت به ما بگویید؛ بودجه خود را اعلام کنید ما برترین جراح لیفت پیشانی در شیراز را به شما معرفی میکنیم. کار ما با شما اینجا تمام نمیشود و برایتان تمام هماهنگی های لازم برای نوبت ویزیت فوری را انجام میدهیم؛ هزینه ویزیت را هم برای شما رایگان میکنیم. هنوز هم کارمان تمام نشده و پس از ویزیت اگر بخواهید هزینه عمل را برایتان اقساطی میکنیم، نوبت عمل فوری را هماهنگ میکنیم. حتی هنوز هم کارمان با شما تمام نشده اما نفسم دیگر بالا نمی آید، ادامه مقاله را بخوانید تا نفسی چاق کنم و بقیه خدمات دکی یاب را بگویم.😃

جراحی کشیدن پوست پیشانی در شیراز

خیلی از افراد دلشان می‌خواهد لیفت پیشانی انجام دهند؛ اما مطمئن نیستند که کدام دکتر را انتخاب کنند. خبر خوب! با تکنیک‌هایی که در این مطلب به شما می‌گوییم، می‌توانید خیلی راحت بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز را انتخاب کنید! انتخاب بهترین دکتر کلید رسیدن به بهترین نتیجه است. اگر به نتیجه لیفت اهمیت می‌دهید حتماً اول این مطلب را حتماً بخوانید.

شما بجز پیشانی میتوانید شقیقه ، ابرو و... را نیز لیفت کنید، اگر میخواهید بیشتر درخصوص لیفت صورت بدانید حتما مقاله تخصصی بهترین دکتر جراحی لیفت صورت در شیراز را مطالعه کنید.

بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز کیست؟

بهترین دکتر لیفت شقیقه در شیراز
لیفت اندوسکوپیک پیشانی و شقیقه در شیراز با مجموعه دکی یاب

خوب، قبل از اینکه سراغ بهترین جراح لیفت پیشانی در شیراز برویم ادامه خدمات دکی یاب را نیز به شما بگویم تا رسالت خود را تمام کنم. مجموعه دکی یاب در تمام کار های زیبایی در شهر شیراز خدمات هیجان انگیز مثل معرفی اختصاصی بهترین پزشک مناسب هر کار، اقساطی کردن هزینه های عمل، نوبتگیری فوری، تخفیف و ده ها خدمات دیگر را ارائه میدهد. پس شما علاوه بر لیفت پیشانی، میتوانید دکی یاب را به اطرافیانتان که قصد عمل بینی، ارتودنسی دندان، پیکرتراشی، ژل لب و ... دارند معرفی کنید. کارشناسان دکی یاب جوابگویی فوری و همه روزه دارند که هرساعت از روز میتوانید با کلیک بر دکمه زیر با کارشناسان ما بصورت رایگان ارتباط بگیرید.

تماس با مشاوران

آدرس دکی یاب

دکتر خسرو برخورداری بهترین جراح لیفت پیشانی در شیراز

وقتی صحبت از انتخاب بهترین دکتر برای لیفت صورت و پیشانی به میان بیاید، نمی‌توانیم از دکتر خسرو برخورداری یاد نکنیم. ایشان یکی از ماهرترین متخصصان لیفت اندوسکوپیک پیشانی شیراز هستند. با دیدن نمونه کارهای ایشان متوجه می‌شویم که نقاط قوت کار ایشان در این موارد است:

 • ایشان از دستگاه‌های بسیار مدرنی استفاده می‌کنند که ماندگاری نتیجه با استفاده از این دستگاه‌ها تضمین می‌شود.
 • دکتر برخورداری از تکنیک‌های بسیار مدرن و به‌روز استفاده می‌کنند که باعث می‌شود کمترین زخم و ورم و عوارض جانبی را تجربه کنید.
 • تکنیک‌های ایشان به نحوی انجام می‌شود که بدون هیچ دردی باشد؛ بنابراین لیفت بسیار آسان و راحتی خواهید داشت.
 • نمونه کارهای متعدد دکتر برخورداری نشانگر مؤثربودن روش ایشان است. در نمونه کارهای ایشان تأثیری بسیار عالی از لیفت می‌بینیم که واقعاً بی‌نظیر است.

 

لیفت صورت چیست؟
لیفت پیشانی و ابرو با دکتر برخورداری در شیراز

می‌خواهید برای لیفت با برترین دکتر لیفت پیشانی شیراز نوبت رزرو کنید؟ چرا مدت‌ها منتظر بمانید تا در لیست طولانی نوبت‌ها بالاخره نوبت به شما برسد؟ این دکمه را بزنید و خواسته‌تان را به کارشناسان ما بگویید تا به‌صورت فوری و بدون هیچ معطلی برایتان نوبت رزرو کنند. حتی برای همین فردا!

نوبت فوری

 با این 3 تکنیک اساسی می‌توانید برترین دکتر لیفت پیشانی شیراز را انتخاب کنید و از نتیجه کار 100% مطمئن باشید.

1. با این روش جالب تخصص و مهارت دکتر را حدس بزنید!

قبل از این که در مورد انتخاب دکترتان تصمیم قطعی بگیرید، نمونه کارهای متخصص را ببینید تا بتوانید تخصص و مهارت ایشان را بسنجید. بعلاوه، با این روش می‌توانید سبک و استایل دکتر مورد نظرتان را هم بشناسید. یادتان باشد که همه چیز تخصص و دانش نیست! بلکه باید دکتری را انتخاب کنید که سبک او به سلیقه شما بیاید.

خیلی از افراد می‌پرسند از بین هزاران متخصص لیفت در شهر شیراز اصلاً به سراغ کدام یک برویم تا نمونه کارهایش را ببینیم؟ این دکمه را بزنید تا ما چند دکتر خوب و ارزان در شیراز را به شما معرفی کنیم که جزو بهترین‌ها محسوب می‌شوند. بعلاوه نمونه کارهای هرکدام را برایتان می‌فرستیم. به این صورت انتخاب راحت‌تر می‌شود و خودتان می‌توانید با دیدن نمونه کارهای آن‌ها، بهترینِ بهترین‌ها را انتخاب کنید!

2.به چند دکتر برای مشاوره مراجعه کنید!

هیچ‌وقت فقط با دیدن یک یا دو دکتر تصمیم قطعی نگیرید. اگر می‌خواهید برترین دکتر لیفت پیشانی شیراز را انتخاب کنید، حتماً اول با چند دکتر مشاوره داشته باشید و سپس خودتان تصمیم بگیرید. شاید با خودتان فکر کنید که نوبت گرفتن از چندین دکتر هزینه زیادی دارد! اما خبر خوبی برایتان داریم: از طریق مجموعه دکی یاب مشمول ویزیت و مشاوره رایگان در شیراز می‌شوید.

3.از افراد مطلع نظرسنجی بهترین دکتر جراحی لیفت پیشانی انجام دهید.

هیچ‌وقت برای انتخاب دکترتان از افراد عادی پرس‌وجو نکنید تا گمراه نشوید. بلکه به سراغ نظر کارشناسی و تخصصی بروید. کارشناسان دکی‌یاب نمونه کارهای اکثر دکترهای شیراز را دیده‌اند، امکانات کلینیکشان را می‌شناسند و نسبت به سبک و مهارتشان آگاهی دارند. بعلاوه، نظر مراجعه‌کنندگان را هم راجع به هر دکتر پرس‌وجو کرده‌اند و می‌دانند. دلتان می‌خواهد این نکته‌ها را شما هم بدانید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید؟ درخواستتان را به مشاوران دکی یاب بگویید تا در مورد هر دکتر نکاتی که باید بدانید را به شما بگویند.

 

اگر کلی تر میخواهید لیفت پیشانی را برسی کنید به مقاله جامع لیفت پیشانی در شیراز مراجعه نمایید.

بهترین دکتر جراحی لیفت پیشانی در شیراز

هزینه بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز چقدر است؟

هزینه لیفت پیشانی در شیراز به 3 عامل بستگی دارد:

 • روش موردنظر شما برای لیفت
 • دکتری که انتخاب می‌کنید 
 • امکانات کلینیک یا بیمارستانی که در آن لیفت انجام می‌شود.

پیشنهاد میکنم اگر میخواهید دقیق تر درمورد هزینه ها بدانید مقاله تخصصی هزینه و قیمت لیفت پیشانی در شیراز را مطالعه کنید. به‌طورکلی روش‌های غیرتهاجمی (یعنی روش های بدون جراحی) قیمت پایین‌تری نسبت به روش جراحی دارند. اما ماندگاری آن‌ها کمتر است و باید پس از چند سال دوباره آن روش را تکرار کنید. در واقع در طولانی‌مدت شاید حتی همان هزینه‌ای که برای جراحی پرداختید را برای این روش‌ها هم بپردازید!

به طور کلی لیفت پیشانی با روش جراحی اندوسکوپیک که دائمی است حدود 19 میلیون تومان است.

شما قصد دارید از طریق کدام روش لیفت انجام دهید؟ این دکمه را بزنید و روش مورد نظرتان را به کارشناسان دکی‌یاب بگویید تا ما چند دکتر خوب و ارزان در شیراز را به شما معرفی کنیم. همچنین می‌توانیم به شما بگوییم که کدام دکتر ارزان‌ترین قیمت را ارائه می‌دهد.

تماس با دکی یاب

انواع روش‌های لیفت پیشانی در شیراز

بیایید خیلی خلاصه و مفید تمام اطلاعاتی که باید راجع به هر روش بدانید را به شما بخوانیم. اگر سؤال دیگری دارید که اینجا جواب داده نشده است، میتوانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و فوری به جواب سوالتان برسید.

1. لیفت پیشانی به روش کلاسیک

 • نوع عمل: جراحی (لیفت از طریق ایجاد برش انجام می‌شود.)
 • محل برش: محل برش با توجه به مدل موهای شما به نحوی انتخاب می‌شود که کمتر مشخص باشد (مثلاً ممکن است برشی به شکل هدفون ایجاد شود؛ یعنی از یک گوش شروع شود و به بالای سر برود و در گوش دیگر انتها پیدا کند. یا ممکن است برای افراد کم مو، برشی در وسط سر انجام شود.)
 • ماندگاری: این روش تا سال‌های سال ماندگاری دارد و نتایج آن را تا سال ها خواهید دید. البته درهرحال بعد از 10 سال نتایج ضعیف‌تر می‌شوند؛ اما به طور تا آخر عمر باعث می‌شود جوان‌تر به نظر برسید.
 • احتمال وجود جای زخم و ورم: بله
 • مدت‌زمان عمل: 1 تا 2 ساعت
 • دوره نقاهت: 7-10 روز

این دکمه را بزنید تا باتجربه ترین پزشک لیفت پیشانی در شیراز که جراحی کلاسیک با ماندگاری بسیار بالا انجام دهد را به شما معرفی کنیم.

ارتباط با دکی یاب

2. لیفت پیشانی به روش آندوسکوپی

 • نوع عمل: غیرتهاجمی (یعنی جراحی و ایجاد برش در این روش دخیل نیست) و از طریق دستگاه آندوسکوپ
 • ماندگاری: 20 سال یا بیشتر (در این روش علاوه بر پوست عضلات زیرین پوست هم به استخوان فیکس می‌شوند تا ماندگاری بالاتر برود.)
 • احتمال وجود جای زخم: برش و کبودی در این روش بسیار کم است.
 • طول مدت عمل: 2 ساعت
 • دوره نقاهت: 7 تا 10 روز. به‌طورکلی دوره نقاهت در این روش بسیار راحت است.

برای رزرو نوبت فوری و بسیار سریع با بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز به روش اندوسکوپیک این دکمه را بزنید.

نوبت فوری

3. لیفت پیشانی با نخ در شیراز

 • نوع عمل: غیرتهاجمی (یعنی کمترین میزان آسیب را دارد و برشی ایجاد نمیشود) - با استفاده از نخ‌های مخصوص
 • احتمال وجود جای زخم بعد از عمل: خیر
 • ماندگاری: 18 ماه تا 3 سال
 • طول مدت عمل: 35 تا 45 دقیقه

در این روش با استفاده از نخ‌های مخصوص، پوست شما بالا کشیده می‌شود. این نخ‌ها نخ‌های مخصوصی هستند که باعث افزایش الاستین، کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست می‌شوند. به این صورت باعث می‌شوند که پوست شما جوان‌تر به نظر بیاید. خود نخ‌ها هم قابل جذب هستند و توسط پوست جذب می‌شوند.

 • مدت‌زمان نقاهت: 24 ساعت استراحت (بعد از آن تا چند هفته نباید فعالیت سنگین داشته باشید.)

اگر قصد لیفت پیشانی با نخ را دارید با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید.

4. لیفت پیشانی با اولتراپی (هایفوتراپی)

 • نوع عمل: غیرتهاجمی (یعنی بدون ایجاد برش انجام میشود.)
 • احتمال وجود زخم و ورم بعد از عمل: خیر
 • طول مدت جلسه: نهایتاً 90 دقیقه
 • ماندگاری: 5 سال
 • طول دوره نقاهت: احتیاجی به استراحت و محدودیت بعد از اولتراپی نیست.

بهترین روش لیفت پیشانی در شیراز

ما نمی‌توانیم یک نسخه برای همه بپیچیم و بگوییم که کدام روش برای همه بهتر است! به سؤالات زیر جواب دهید تا بتوانید بهترین روش را برای خودتان تشخیص دهید. البته یک نکته بسیار مهم و پایانی هم در انتهای مطلب گفتیم که پیشنهاد میکنیم آن را از دست ندهید!

1. جراحی یا روش‌های غیرجراحی؟

جراحی اندوسکوپیک برای افرادی که چین و چروک‌های زیادی دارند یا می‌خواهند به نتیجه دائمی برسند بهترین گزینه است. اگر چین و چروک‌هایتان چندان هم زیاد و عمیق نیست و سنتان پایین‌تر از 55 سال است، می‌توانید به سراغ گزینه‌های غیرجراحی بروید.

2. برای رسیدن به نتیجه عجله دارید یا نه؟

لیفت با نخ در طول یک جلسه به اتمام نمی‌رسد و ممکن است به 4 حلسه نیاز داشته باشید. روش‌هایی مثل لیفت اندوسکوپیک، جراحی کلاسیک، یا اولتراپی در یک جلسه به نتیجه می‌رسند.

3. ماندگاری دائمی یا موقت؟

لیفت پیشانی اندوسکوپیک و جراحی کلاسیک دو روشی هستند که بیشترین ماندگاری را دارند. ماندگاری این روش‌ها تقریباً دائمی است.

یک نکته بسیار مهم و پایانی که باید درمورد جراحی لیفت پیشانی بدانید

اگر این مطلب را تا انتها خوانده باشید، حالا تکنیک‌های خیلی مفیدی برای انتخاب بهترین دکتر و انتخاب بهترین روش لیفت پیشانی یاد گرفته‌اید. اما چرا با یک پزشک متخصص هم مشورت نکنید تا مطمئن شوید؟ به‌هرحال وقتی حرف از صورتتان در میان باشد، باید موضوع را بسیار جدی بگیرید و تحقیق کنید. از طریق این دکمه می‌توانید به طور رایگان با پزشک متخصص مشورت نمایید تا بهترین روش لیفت و بهترین دکتر برای خودتان را انتخاب کنید.

تماس با مشاوران
حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر