لیفت صورت در شیراز

همه چیز در رابطه‌ با لیفت پیشانی در شیراز | از هزینه تا برترین پزشکان

آخ از بالارفتن سن! مثل یک دزد حرفه‌ای، بدون این که بفهمید کِی از در وارد شده به سراغتان می‌آید. جوانی و زیبایی‌تان را می‌دزدد و به جایش چین‌وچروک و افتادگی پوست به شما می‌دهد. چه معامله ناعادلانه‌ای!

اما شما می‌توانید حقتان را از این دزد زیرک پس بگیرید.

با لیفت پیشانی در شیراز می‌توانید به سال‌هایی برگردید که حتی یک چین‌وچروک هم روی پوستتان نبود. اما یادتان باشد که انتخاب دکتر آن‌قدر اهمیت دارد که هرچقدر بر روی آن تأکید کنیم، باز هم کم است! تصمیم شما در انتخاب دکتر، خوب یا بد بودن نتیجه لیفت پیشانی را مشخص می‌کند. پس حتماً در حق خودتان (و پیشانی عزیزتان 😀) لطفی کنید و قبل از هر چیز این صفحه را بخوانید.


بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز

بزرگ‌ترین اشتباه این است که بدون تحقیق، یا بر اساس حرف دیگران، دکترتان را انتخاب کنید. بسیاری اوقات از مراجعین می‌شنویم که می‌گویند: “دوست من پیش یک دکتر لیفت پیشانی انجام داد و نتیجه بسیار عالی شد. من هم به همان دکتر مراجعه کردم؛ اما چرا نتیجه برای من آن‌قدر که انتظار داشتم خوب نشد؟”

پاسخ یک چیز است: ” انتخاب بر اساس صحبت دیگران، همیشه باعث اشتباه می‌شود. چون چهره هر شخصی منحصربه‌فرد است و شما باید دکتری را پیدا کنید که دقیقاً مناسب خودتان باشد.” چطور؟ ما کلید کار را به شما می‌گوییم.

کارشناسان دکی یاب با اکثر متخصصانی که کار کشیدن پوست یا همان لیفت صورت در شیراز را انجام میدهند آشنایی دارند. ما نمونه کارهای این عزیزان را دیده‌ایم و با روش هرکدام به‌خوبی آشناییم. بر روی این دکمه کلیک کنید و یک عکس از پیشانی‌‌تان بفرستید (اگر دوست ندارید عکس بفرستید، مشکلی نیست. می‌توانید در مورد میزان چین‌وچروک‌هایتان و … به ما توضیح دهید.) متخصصاندکی یاب بر اساس عوامل زیبایی‌شناختی، صورت شما را بررسی می‌کنند. سپس از بین تمام متخصصانی که عمل کشیدن پوست پیشانی را در شیراز انجام میدهند، دکتری را به شما معرفی می‌کنند که در زمینه لیفت پیشانی برای چهره‌هایی که فرم شبیه به شما دارند مهارت بیشتری داشته باشد. هیچ هزینه‌ای هم در این مورد از شما گرفته نمی‌شود. به امتحانش می‌ارزد، این‌طور نیست؟!

دکتر برخورداری بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز

دکتر برخورداری دکتر لیفت صورت در شیراز
دکتر خسرو برخورداری

یکی از متخصصانی که ما همیشه ایشان را به مراجعین پیشنهاد می‌کنیم، دکتر برخورداری هستند. البته مطمئن باشید که کارشناسان دکی یاب، هیچ‌وقت بدون دلیل متخصصی را به شما پیشنهاد نمی‌کنند. چرا ما مراجعه به دکتر برخورداری برای لیفت پیشانی در شیراز به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

 • ایشان علاوه بر تخصص در جراحی، با اصول زیبایی‌شناسی هم آشنا هستند؛ بنابراین لیفت پیشانی را بر اساس اصول زیبایی‌شناسی انجام می‌دهند تا نهایتاً چهره شما کاملاً هارمونی داشته باشد. حتماً به این موضوع دقت کنید و برای لیفت پیشانی به سراغ هر متخصصی نروید. اگر لیفت پیشانی بر اساس اصول زیبایی‌شناسی نباشد، صورت شما اصلاً زیبا نخواهد شد. مثلاً ممکن است ابروهایتان بیش از حد بالا برود. پس هنگام انتخاب دکتر حتماً به این مورد دقت کنید.
 • ایشان برای مراجعه‌کننده وقت می‌گذارند و همه چیز را ریزبه‌ریز برای او توضیح می‌دهند. پس دیگر شک و شبهه‌ای در ذهنتان باقی نمی‌ماند.
 • دکتر برخورداری از جدیدترین تکنیک‌ها برای لیفت پیشانی استفاده می‌کنند. دیگر باید روش‌های قدیمی را دور بریزیم! استفاده از جدیدترین روش‌ها، باعث می‌شود که بخیه داخل موی شما زده شود تا جای هیچ زخمی روی صورت شما نباشد.
 • لیفت پیشانی به روش اندوسکوپیک.! در روش اندوسکوپیک علاوه بر پوست عضلات زیرین پوست هم کشیده و به استخوان فیکس میشوند. به سختی میتوانید در شیراز پزشکی را بیابید که در جراحی لیفت پیشانی با این روش حرفه ای باشد؛ اما دکتر برخورداری فقط با این روش جراحی میکند و در روش اندوسکوپیک کاملا متبحر است.!
 • دکی یاب می‌تواند ترتیبی دهد که شما برای هزینه‌های لیفت پیشانی با دکتر برخورداری، تخفیفات خوبی بگیرید. چرا مجبور باشید کل هزینه را بپردازید درحالی‌که می‌توانید تخفیف بگرید و مابقی هزینه را پس‌انداز کنید؟ (برای دریافت تخفیف، روی این دکمه کلیک کنید و درخواستتان را به کارشناسان بگویید.)

هزینه لیفت پیشانی در شیراز

به دنبال روشی برای لیفت پیشانی ارزان هستید؟ خبر خوب برای مراجعین عزیز دکی یاب این است که ما به شما کمک می‌کنیم بسیار ارزان‌تر (اما با کیفیت عالی) لیفت پیشانی انجام دهید. چطور؟

 • اقساطی پرداخت کنید: این روزها پرداخت هزینه‌های عمل به‌صورت یک جا، کار حضرت فیل است!  حتی اگر همین حالا هم تمام هزینه را دارید، چرا یک‌دفعه جیبتان را خالی کنید؟ ما شرایطی فراهم می‌کنیم که شما بتوانید با دکتر دلخواهتان جراحی زیبایی اقساطی در زمینه لیفت پیشانی داشته باشید.
 • تخفیف بگیرید: هزینه‌های جانبی عمل هم دست‌کمی از هزینه‌های اصلی عمل ندارند! قبل از انجام لیفت، باید آزمایش‌ها و ارزیابی‌هایی انجام دهید.ما ترتیبی می‌دهیم که هزینه این آزمایش‌ها برای شما شامل تخفیف شود.

بیایید هزینه لیفت پیشانی و شقیقه با دکتر برخورداری را ببینیم. توجه کنید که این قیمت‌ها حدودی هستند و هزینه دقیق در اولین ویزیت شما اعلام می‌شود.

نوع لیفتهزینه جراحهزینه بیمارستانهزینه کل (مجموع)
لیفت پیشانی به روش کلاسیک5 میلیون تومان7 میلیون تومان12 میلیون تومان
لیفت پیشانی به روش اندوسکوپیک8 میلیون تومان10 میلیون تومان18 میلیون تومان

البته یادتان نرود که با کمک کارشناسان دکی یاب، می‌توانید این هزینه‌ها را کمتر کنید. (کافیست دکمه زیر را برای ارتباط با کارشناسان جهت کاهش هزینه کشیدن پوست پیشانی در شیراز کلیک کنید)

لیفت پیشانی با روش اندوسکوپیک در شیراز

روش اندوسکوپیک یکی از بهترین روش‌های لیفت پیشانی است که مزایای بسیار جالبی دارد. چه مزایایی؟

 • در این روش، طول برش‌ها به طرز قابل توجهی کوتاه‌تر است.
 • خون بسیار کمتری در این روش از دست می‌رود.
 • برش‌ها در روش اندوسکوپیک خیلی کم به چشم می‌آیند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را پوشاند.
 • لیفت آندوسکوپی پیشانی باعث کاهش هیپوستزی پوست سر (قرمز شدن، خارش و سوزن‌سوزن شدن پوست سر) می‌شود.

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپیک پیشانی شیراز کیست؟ همانطور که در قبل تر هم گفتیم دکتر برخورداری یکی از بهترین متخصصان لیفت صورت در شیراز با روش اندوسکوپیک هستند.

مدت‌زمان بهبودی: در این روش، بهبود ممکن است 10 تا 14 روز طول بکشد. بعدازاین مدت می‌توانید دوباره به کار و فعالیت‌های عادی روزانه‌تان برگردید. ممکن است کمی کبودی روی صورتتان داشته باشید، اما می‌توانید با لوازم آرایشی به‌راحتی آن‌ها را بپوشانید.

دوام این روش: ماندگاری لیفت پیشانی با این روش بیشتر از هر روش دیگریست. اگر یک‌بار جراحی لیفت پیشانی در شیراز انجام دهید، تا آخر عمر پیشانی‌تان نسبت به افراد همسنتان جوان‌تر به نظر خواهد رسید. اما به‌طورکلی ممکن است بعدازاین مدت کمی چین‌وچروک مجدداً روی پوستتان ظاهر شود.


لیفت پیشانی با نخ در شیراز

اگر دلتان نمی‌خواهد جراحی کنید اما دوست دارید پیشانی‌تان لیفت شود، این روش دقیقاً برای شماست!

لیفت پیشانی با نخ روشی برای لیفت پیشانی بدون جراحی است. این روش یک جایگزین تقریبا خوب برای افرادی که نمی‌خواهد جراحی کنند محسوب می‌شود. در طول این عمل، جراح بخیه‌های موقتی روی پوست شما می‌زند. این بخیه‌ها پوست را به عقب می‌کشند و باعث سفت‌شدن آن می‌شوند. یک مزیت خوب لیفت با نخ این است که تولید کلاژن را تحریک می‌کند. وقتی کلاژن بیشتری در پوست شما تولید شود، پیری پوست دیرتر به سراغتان می‌آید. چه چیزی از این بهتر؟

انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت با نخ در شیراز بستگی به شرایط و نیازهای شما دارد. قیمت لیفت صورت با نخ در شیراز هم در اولین جلسه ویزیت توسط جراح به شما اعلام می‌شود. یادتان نرود که مجبور نیستید برای ویزیت پزشک هزینه‌ای پرداخت کنید! روی این دکمه کلیک کنید تا کارشناسان دکی یاب ترتیب ویزیت و مشاوره رایگان را برای شما بدهند.

لیفت صورت با نخ حدوداً یکسال ماندگاری دارد. بعدازاین مدت، می‌توانید دوباره لیفت انجام دهید
کدام روش لیفت پیشانی ماندگاری دائمی دارد؟

اگر به دنبال روشی هستید که بیشترین ماندگاری را داشته باشد، ما لیفت پیشانی به روش اندوسوپیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این روش‌ یک بار لیفت انجام می‌دهید و تا سال‌های سال پوستتان جوان، نرم و زیبا می‌ماند.

یک نکته پایانی و بسیار مهم در مورد لیفت پیشانی در شیراز

اگر می‌خواهید بهترین روش لیفت را انتخاب کنید، باید سن، میزان چین‌وچروک‌ها، بودجه، ماندگاری، و … خودتان را در نظر بگیرید. اگر به هرکدام از این فاکتورها توجه نکنید، در نهایت نتیجه کار خراب می‌شود. پس چرا با شک و تردید پیش بروید؟ می‌توانید همین‌الان به‌صورت رایگان با مشاوران دکی یاب صحبت کنید و دلتان را قرص کنید! کارشناسان ما از شما سؤالاتی می‌پرسند و باتوجه‌به پاسخ شما به این سؤالات، به شما می‌گویند که کدام تکنیک برای شما بهتر است.

آماده هستید که به سال‌هایی که بسیار جوان‌تر بودید برگردید؟ آن سال‌ها، فقط به‌اندازه یک کلیک از شما دور هستند! روی این دکمه کلیک کنید و با کمک مشاوران دکی یاب، بهترین دکتر برای لیفت صورت را انتخاب کنید. زیبایی و جوانی از آنچه فکرش را می‌کنید به شما نزدیک‌تر است!

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.