لیفت صورت در شیراز

هزینه و قیمت لیفت پیشانی در شیراز| تخفیف+ شرایط اقساط (سال1402)

دکتر لیفت شقیقه در شیراز

هرجا می‌گردید نمی‌توانید هزینه و قیمت لیفت پیشانی در شیراز را به‌صورت دقیق پیدا کنید.؟ ما در این مطلب به شما می‌گوییم چطور می‌توانید هزینه دقیق لیفت پیشانی با هر روش را متوجه شوید. اما بهتر از آن! در این صفحه می‌خواهیم چند راه عالی برای ارزان‌تر کردن هزینه‌های عمل یادتان بدهیم.
بعلاوه، هزینه روش‌های مختلف لیفت را مقایسه می‌کنیم و کمکتان می‌کنیم که تصمیم بگیرید کدام روش ارزش هزینه‌کردن را دارد!
خواندن این صفحه برای هرکسی که می‌خواهد لیفت پیشانی انجام دهد از واجبات است.

هزینه لیفت پیشانی در شیراز

هزینه بهترین دکتر لیفت پیشانی در شیراز

اول از هر چیز بگذارید خیالتان را راحت کنیم: حتی اگر بودجه زیادی نداشته باشید، باز هم می‌توانید لیفت پیشانی انجام دهید. خوشبختانه در شهر شیراز چند تن از بهترین متخصصان لیفت پیشانی فعالیت دارند که قیمت‌هایشان هم ارزان و مقرون‌به‌صرفه است. اگر به دنبال یک پزشک همه چیز تمام، درخصوص لیفت پیشانی در شیراز هستید؛ توصیه میکنم مقاله بهترین دکتر جراحی لیفت پیشانی در شیراز را از دست ندهید. از دکتر خسرو برخورداری که جز پزشکان شناخته شده لیفت صورت در شیراز هستند تا هر دکتری که خودتان بخواهید. چرا بیش از حد هزینه کنید وقتی می‌توانید با هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تری همان نتیجه را بگیرید؟ توصیه من به شما این است هیچگاه زیبایی چهره خود را فدای هزینه کمتر نکنید. مقاله لیفت و کشیدن پوست پیشانی در شیراز را مطالعه کنید، هرچیزی که لازم باشد دررابطه با لیفت پیشانی در شیراز بدانید آن جاست. از پزشکان برتر در شیراز تا انواع مدل های لیفت. اگر هم مثل من فرد عجولی هستید با کلیک بر دکمه زیر به راحتی میتوانید به کارشناسان دکی یاب متصل شوید، آن ها با مهربانی هرچه تمام تر برترین دکتر مناسب شما را معرفی میکنند، تمامی کار های نوبتگیری را انجام میدهند و خدمات دکی یاب را مانند تخفیف یا اقساطی کردن هزینه عمل دراختیار شما عزیزان قرار میدهند.

می‌خواهید بدانید هزینه دقیق برای شما چقدر خواهد شد؟ خب، اول باید بدانید که چه روشی را باید انتخاب کنید. زیرا روش‌های متفاوتی برای لیفت پیشانی وجود دارد که هرکدام هزینه متفاوتی دارند.

مقایسه هزینه روش‌های مختلف لیفت پیشانی

بیایید هزینه هر روش را به‌طورکلی بررسی کنیم:
معمولاً روش‌هایی مثل جراحی لیفت صورت و پیشانی یا لیفت اندوسکوپیک هزینه بیشتری دارند. اما این موضوع بی‌دلیل نیست! چون این روش‌ها دو مزیت عالی دارند که باعث می‌شود ارزش هزینه بیشتر را داشته باشند:
۱.‌اول این که دوام بسیار بالایی دارند

  1. دوم این که می‌توانند چین و چروک‌های بسیار عمیق را هم از بین ببرند. چیزی که باعث میشود این روش هرکسی را جذب خود کند این است که هیچ برشی بر روی صورت شما زده نشود. در این روش بخیه ها از داخل موی سر زده میشود و علاوه بر پوست، تمام عضلات زیرین پوست نیز کشیده میشوند و به استخوان ها فیکس میشوند که باعث میشود ظاهری بسیار زیبا و جذاب را به شما هدیه دهد. اما برویم سراغ روش‌هایی مثل لیفت پیشانی با نخ، لیفت پیشانی با لیزر و اولتراپی. این‌چنین روش‌ها هزینه پایین‌تری دارند. اما باید هزینه تمدید آن‌ها را هم در نظر بگیرید. چون این روش‌ها ماندگاری کمتری دارند و بعد از مدتی نیاز به تمدید خواهند داشت.

اما شما زیاد نگران هزینه نباشید. مهم این است که روشی را انتخاب کنید که بهترین تأثیر را برایتان داشته باشد.دکی یاب به شما دکترهایی را معرفی می‌کند که با هزینه مقرون‌به‌صرفه و اقساطی آن روش‌ها را اجرا کنند.

گاهی اوقات شما بهتر است بجای لیفت پیشانی، لیفت کل پوست صورت را انجام دهید، یا فقط لیفت ابرو و شقیقه را انجام دهید. پیشنهاد میکنیم برای اینکه با همه این ها آشنا شوید، مقاله عمل لیفت و کشیدن پوست صورت در شیراز را حتما مطالعه کنید.

عمل لیفت پیشانی در شیراز
لیفت پیشانی در شیراز با مجموعه دکی یاب

مقایسه هزینه لیفت پیشانی با انواع روش ها

وقتی صحبت از هزینه لیفت پیشانی در بیمارستان دولتی شیراز (یا بیمارستان خصوصی) به میان می‌آید، 3 قاعده را یادتان باشد:

  • اولین نکته مهم برای مقایسه هزینه: روش جراحی یا غیر‌جراحی؟

هرچه فرایند عمل غیرتهاجمی‌تر باشد (بدون برش و جراحی انجام شود) هزینه و قیمت لیفت پیشانی در شیراز پایین‌تر خواهد بود.
لیفت پیشانی به روش های اندوسکوپیک یا کلاسیک از طریق جراحی انجام می‌شود.
اما روش هایی مانند لیزر، هایفوتراپی یا لیفت با نخ یک روش غیرتهاجمی (بدون ایجاد برش) است؛ بنابراین طبق قاعده‌ای که گفتیم، هزینه لیفت پیشانی با این روش ها کمتر از لیفت به روش کلاسیک است.

  • دومین نکته مهم: 
  • ماندگاری کوتاه یا بلندمدت؟

اما فاکتورهای مهم دیگری هم هستند که هزینه عمل شما را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند.
مثلاً هرچه ماندگاری تکنیکی که پزشک استفاده می‌کند بیشتر باشد، هزینه آن هم بیشتر خواهد بود. ماندگاری نتایج در روش های غیر جراحی معمولا فقط حدود یک سال است. اما نتایج روش کلاسیک حدود 10 سال و در روش اندوسکوپیک بیش از این ها ماندگاری خواهند داشت. این موضوع هم یک دلیل دیگر برای بالاتر بودن هزینه جراحی کلاسیک و اندوسکوپیک است.

  • آخرین نکته مهم:
  •  تأثیر خوب و متوسط یا تأثیر بسیار زیاد؟

میزان تأثیر و کارآمدی تکنیک هم در قیمت کشیدن پوست پیشانی اثر دارد. روش کلاسیک و روش اندوسکوپیک هر دو بسیار مؤثر هستند و نتایجی عالی دارند. اگر سنتان از ۵۵ سال کمتر است فرقی ندارد که کدام یک از این دو روش را انتخاب کنید. اما اگر چین و چروک‌های شما بیش از حد عمیق باشد، بهتر است به سراغ روش اندوسکوپیک بروید. لیفت پیشانی به روش اندوسکوپیک می‌تواند تأثیر عمیق‌تری روی چین و چروک‌های بسیار عمیق داشته باشد. به همین دلیل هزینه آن بیشتر است.

هزینه لیفت پیشانی در شیراز به روش کلاسیک حدود 10 میلیون تخمین زده میشود.

همچنین قیمت لیفت پیشانی به روش اندوسکوپیک در شیراز نیز حدود 19 میلیون برآورد میشود.

این دکمه را بزنید تا هزینه دقیق روش کلاسیک و روش اندوسکوپیک را نزد هر دکتر به شما بگوییم. قیمت دقیق بستگی به شرایط شما دارد. پس ما از شما سؤالاتی می‌پرسیم تا بتوانیم هزینه دقیق را برایتان تخمین بزنیم.

هزینه لیفت پیشانی با نخ در شیراز

باید بدانید که “لیفت پیشانی” کالا نیست که ما بتوانیم اینجا یک قیمت خاص و مشخص برای آن ارائه دهیم. شرایط خود شما تعیین‌کننده هزینه دقیق است. مثلاً سنتان، عمق چین و چروک‌هایتان،  و … .
اما بیایید اول یک بررسی کلی در مورد هزینه عمل انجام دهیم:
یادتان می‌آید چه قاعده‌هایی در قسمت پیش برای تعیین هزینه گفتیم؟ بله! هر چه روش غیرتهاجمی‌تر (بدون ایجاد برش) باشد، هزینه کمتر است. در روش لیفت پیشانی با نخ برش خاصی بر روی پیشانی شما ایجاد نمی‌شود. فقط نخ‌ها وارد پوستتان می‌شوند؛ بنابراین هزینه لیفت پیشانی با تعرفه دولتی در شیراز یا حتی در بخش های خصوصی، به  این روش نسبت به جراحی بسیار کمتر است.
البته یادتان باشد که ماندگاری این روش هم کمتر است (بین 1 ماه تا 2 سال)؛ بنابراین تعجبی نیست که هزینه آن کمتر باشد.
قبل از عمل حتماً از این نکته آگاهی داشته باشید:
هرچه تعداد نخ‌هایی که برای لیفت پیشانی نیاز داشته باشید بیشتر باشد، هزینه بیشتر خواهد بود. یادتان باشد که لیفت پیشانی برعکس روش‌های دیگر در یک جلسه انجام نمی‌شود. این روش ممکن است تا ۴ جلسه طول بکشد. پس هر چه تعداد جلساتی که نیاز دارید بیشتر باشد، هزینه برای شما بیشتر خواهد بود.

هزینه لیفت پیشانی در شیراز به‌صورت اقساطی

از این به بعد دیگر مجبور نیستید به‌خاطر هزینه‌های بالا‌ قید عمل زیبایی که دوستش دارید را بزنید! دکی یاب هزینه‌های لیفت را برای شما اقساطی می‌کند. فقط مقداری از هزینه لیفت پیشانی را دارید؟ اشکالی ندارد. همین فردا پیشانی‌تان را لیفت کنید و مابقی هزینه را بعداً بپردازید. یک روز از عمرتان هم یک روز است! پس چرا جوان‌تر و جذاب‌تر شدن را به تعویق بیندازید؟ دکی یاب، به طور رایگان، تمام و کمال اکنون در اختیار شماست تا زیباجویان عزیز دیگر دغدغه هزینه لیفت را نداشته باشند. ما به جهت راحتی زیباجویان عزیز، شرایطی عالی برای لیفت پیشانی اقساطی در نظر گرفته‌ایم. بر روی این دکمه کلیک کنید و با کارشناسان دکی یاب صحبت کنید تا شرایط را به شما بگویند. البته ما قصد نداریم فقط با یک دکتر خاص در خدمت شما باشیم. بلکه با هر دکتری که خودتان بخواهید برایتان نوبت لیفت پیشانی اقساطی ترتیب می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.