لیفت صورت در شیراز

هزینه لیفت ابرو در شیراز| پرداخت اقساطی هزینه‌ها + تخفیف(سال 1402)

آیا هنوز وقتش نرسیده با چهره اخموی خود خداحافظی کنید؟ آیا از هزینه و قیمت لیفت ابرو در شیراز اطلاع دارید؟ اگر در حال حاضر از حالت ابروها و چهره عصبانی خود رنج می‌برید اصلا نگران نباشید؛ لیفت ابرو چاره مشکل شماست!

البته خیلی از افراد تصمیم خود را در مورد انجام این نوع تغییر زیبایی گرفته‌‌اند؛ اما از بابت هزینه‌های آن نگرانی دارند! به همین منظور به شما وعده میدهیم پس از مطالعه این مقاله هیچگونه نگرانی از بابت هزینه لیفت ابرو نداشته باشید.

خدمات دکی یاب برای شما

دکی یاب تمام ابهامات شما را به طور کاملا شفاف برطرف میکند و خدماتی نظیر اقساطی کردن هزینه لیفت ابرو در شیراز، تخفیف در هزینه جراحی ،مشاوره رایگان و تعداد زیادی خدمات هیجان انگیز دیگر را به شما ارائه میدهد. !

بنابراین تاانتهای این مقاله جذاب مارا همراهی کنید؛ چراکه قرار است آنقدر شما را به وجد آوریم تا این مقاله را به اطرافیانتان نیز معرفی کنید.!

همه چیز دررابطه با هزینه لیفت ابرو در شیراز

امسال یکی از دوستانم قصد لیفت ابرو در شیراز را داشت. پس از کلی تحقیق دو دکتر را انتخاب کرد. اما پس از اینکه به بخش ترسناک هزینه عمل رسید؛ یکی از پزشکان هزینه لیفت ابرو را 4 میلیون اعلام کرد و پزشک دیگر 22 میلیون!!

دقیقا همین سوالی که در ذهن شما شکل گرفته است؛ در ذهن دوستم نیز پرسه میزد: «چرا هزینه ها اینقدر تفاوت فاحشی دارد؟» بنظر شما چرا اینقدر هزینه این دو پزشک تفاوت داشت؟

نه اشتباه نکنید! جواب؛ «میزان مهارت دو پزشک نبود.!» دوستم که کاملا سردرگم شده بود، تصمیم گرفت کمی حرفه ای تر تحقیق کند

. به همین دلیل با کارشناسان مجموعه دکی یاب ارتباط گرفت و بصورت کاملا واضح «انواع روش های لیفت صورت و متبحر ترین پزشک در هر روش را به همراه هزینه های آن ها را به دوستم توضیح دادند.»

دوستم تازه متوجه شد که آن همه تفاوت در قیمت، بخاطر روش لیفت ابرو بود. دوستم که تازه متوجه شده بود چی به چی هست! همه چیز را به کارشناسان دکی یاب سپرد .

با دکی یاب هیچ دغدغه ای نداشته باش!

 

کارشناسان دکی یاب با توجه به «میزان افتادگی، سن و میزان تغییرات درخواستی اش، یکی از آن روش ها را به او پیشنهاد دادند، برترین پزشک در آن روش را به او معرفی کردند، نوبت ویزیت فوری و رایگان با پزشک متخصص هماهنگ کردند، برایش تخفیف گرفتند ؛و توانست عمل لیفت پلک را با یک هزینه باورنکردنی آن هم بصورت اقساطی، نزد بهترین دکتر شیراز انجام دهد!!

لیفت ابرو در شیراز

 

عمل همزمان لیفت ابرو و عمل بینی با مجموعه دکی یاب

نگران نباشید؛ اکنون کارشناسان مجموعه دکی یاب به راحتی دردسترس شما هم هستند تا با تمام وجود به شما خدمات رسانی کنند. کافیست بر دکمه زیر کلیک نمایید.

 

 

آدرس مرکز مشاورۀ دکی یاب

مطلب مرتبط: لیفت پوست صورت در شیراز

لیفت ابرو معمولا به روش کلاسیک، اندوسکوپیک و نخ انجام میشود که در ادامه توضیحات کامل تری را به شما ارائه میدهیم.

مقایسه هزینه لیفت ابرو به روش کلاسیک و اندوسکوپیک

بهتر است قبل از هر چیز کمی با مراحل و روند این دو نوع لیفت ابرو آشنا شوید. در واقع لیفت ابرو به روش کلاسیک نوعی جراحی زیبایی است و نیاز به بیهوشی کامل شما دارد!

این عمل در محل رویش مو در قسمت پیشانی انجام شده و جراح موردنظر پوست شما را کشیده و پوست اضافی را نیز جدا می‌کند؛ به این صورت خط اخم و چروک‌های بین ابروهایتان کاملا از بین می‌روند.

اگر چین و چروک‌های زیاد و حتی شدیدی دارید، این نوع لیفت ابرو به جوان‌سازی و صاف شدن پوست شما کمک زیادی می‌کند و تاثیر بسیار طولانی نیز دارد! البته این روش کمی قدیمی است و افراد این روزها ترجیح می‌دهند از روش‌های جدیدتر و مدرن‌تری مثل اندوسکوپیک، برای لیفت ابروهای خود استفاده کنند!

معمولا قیمت لیفت ابرو در شیراز با این روش؛ حدود 7 میلیون تخمین زده میشود.

آیا با روش اندوسکوپیک ابرو آشنایی دارید؟ در این روش، پزشک بخیه را در موها میزند تا جای هیچ برشی در صورت نباشد. همچنین علاوه بر پوست؛ عضلات زیرین پوست را هم به استخوان فیکس میکند تا علاوه بر اینکه ماندگاری دائمی را تضمین کند؛ ظاهری زیبا و طبیعی را به شما هدیه دهد.

با این کار چین و چروک‌ها و خطوط بین ابروهای شما از بین رفته و چهره و ابروهای بسیار جذابی خواهید داشت! روش اندوسکوپیک از جدیدترین روش‌های لیفت ابروست و به دلیل نیاز به ابزار و دستگاه‌های پیشرفته، هزینه و قیمت لیفت ابرو در شیراز به این روش نسبت به روش کلاسیک بیشتر است!

اگر قصد لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک را دارید، می‌خواهم یک دکتر خوب و ارزان در شیراز به شما معرفی کنم؛ برای لیفت ابرو نزد دکتر برخورداری شما تقریبا به 19 میلیون تومان برای هزینه بیمارستان (10 میلیون) و دستمزد پزشک (9 میلیون تومان) نیاز دارید!

لیفت ابرو در شیراز
عمل لیفت ابرو در شیراز، از طریق مجموعه دکی یاب توسط دکتر برخورداری

البته این عدد اصلا قطعی نیست؛ اگر می‌خواهید از میزان دقیق هزینه و قیمت لیفت ابرو در شیراز، نوبت ویزیت رایگان با دکتر برخورداری و تخفیف در هزینه جراحی لیفت ابرو بهره مند شوید از طریق دکمه زیر با مشاوران ما در ارتباط باشید.!

دو روش گفته شده در قسمت قبل، نوعی از جراحی به شمار می‌روند؛ اما باید بدانید شما بدون نیاز به بیهوشی نیز می‌توانید ابروهای خود را لیفت کنید.! شاید از خود بپرسید: «از چه روشی؟!» در بخش زیر پاسخ این سوال را دریافت می‌کنید.

مطلب مرتبط: بهترین دکتر عمل لیفت صورت در شیراز

هزینه لیفت ابرو با نخ در شیراز

هزینه لیفت ابرو با نخ به عوامل مختلفی (مثل تعداد و همچنین نوع نخ) بستگی دارد؛ در واقع در هر شخص با توجه به شرایط و خواسته او، به تعداد متفاوتی از نخ نیاز بوده و به همین دلیل هزینه و قیمت لیفت ابرو در شیراز به این روش در هر شخص متفاوت است.!

البته باید بدانید برخی از انواع این نخ‌ها نیاز به دانش‌، مهارت تخصصی و در نتیجه لیفت ابرو با آن‌ها به زمان بیشتری نیاز دارد؛ به همین دلیل هزینه آن نیز کمی بیشتر از نخ‌های معمولی است؛ اما در حالت کلی هزینه این نوع لیفت از مدل‌های تهاجمی و جراحی آن خیلی کمتر است.!

همان‌طور که گفتیم هرگز قیمت ثابت و مشخصی برای این نوع لیفت جود ندارد؛ اما به طور میانگین و معمول شما به حدود 5 میلیون تومان پول نیاز دارید.! برای اطلاع دقیق‌تر از این هزینه‌ها باید حتما توسط دکتر معاینه شوید؛

حال شاید از خود بپرسید: «این هزینه‌ها صرف چه چیزهایی می‌شوند؟» در بخش زیر شما با تمام عوامل موثر بر هزینه و قیمت لیفت ابرو در شیراز آشنا می‌شوید.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه و قیمت لیفت ابرو در شیراز

هزینه پرداختی شما به عوامل متفاوتی بستگی دارد و بر اساس این معیارها تعیین می‌شود، در زیر این موارد را می‌بینید.

1- میزان اعتبار و تخصص پزشک موردنظر

قطعا هر پزشک دستمزد مخصوص به خودش را دارد و همین موضوع باعث تفاوت در میزان هزینه لیفت ابرو می‌شود! البته برای اینکار حتما پزشکی باتجربه و مناسب را پیدا کنید و فقط میزان دستمزد او را ملاک انتخاب خود قرار ندهید!

می‌دانید چرا؟ زیرا این تغییر زیبایی نیاز به ظرافت و حساسیت بالایی دارد و در صورت انتخاب اشتباه، هرگز به نتیجه دلخواهتان نمی‌رسید! مجموعه زیباکس در این زمینه همراه شماست و بهترین و کامل‌ترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد!

بنابرین اگر دنبال یک دکتر خوب و ارزان در شیراز می‌گردید، کارشناسان ما بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی می‌کنند؛ برای ارتباط با ما روی دکمه زیر کلیک کنید.

2- تاثیر کلینیک یا بیمارستان روی هزینه و قیمت لیفت ابرو در شیراز

انجام لیفت ابرو در بیمارستان یا کلینیک کاملا بستگی به شرایط شما و نظر پزشک دارد؛ البته اگر بیماری زمینه‌ای دارید، انجام آن در بیمارستان مطمئن‌تر و عاقلانه‌تر است!

به طور کلی مسلما هزینه عمل در بیمارستان به دلیل تجهیزات کامل‌تر، از کلینیک بیشتر است!

3-میزان پیچیدگی عمل شما

باید بدانید شرایط پوست شما، میزان پرپشتی ابروها، ارتفاع پیشانی و … بر نوع روش لیفت ابروی شما نیز تاثیر می‌گذارد و در نهایت پزشک در این مورد تصمیم‌گیری می‌کند. در هر صورت روش موردنظر و میزان پیچیدگی عمل بر روی هزینه‌های شما تاثیرگذار است.

4-هزینه های جانبی لیفت ابرو

 

برخلاف تصور برخی از افراد که فکر می‌کنند لیفت ابرو عمل سرپایی است و نیاز به مراقبت ندارد، شما باید هم قبل و هم بعد از عمل اقدامات مراقبتی برای نتیجه بهتر انجام دهید.

شما علاوه بر پرداخت هزینه بیمارستان و دستمزد پزشک باید برای موارد زیر نیز هزینه جزئی پرداخت کنید:

  1. هزینه مشاوره
  2. هزینه ویزیت‌های بعدی
  3. داروهای آنتی‌بیوتیک و مسکن

البته اگر از طریق مجموعه دکی یاب اقدام نمایید؛ هزینه های ویزیت برای شما کاملا رایگان محاسبه میشود. با کلیک بر دکمه زیر میتوانید بصورت فوری و رایگان با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

 

 

 

تا اینجا با هزینه‌ لیفت ابرو در شیراز آشنا شدید، آیا دوست دارید ابروی خود را نزد بهترین دکتر شیراز لیفت کنید؟ خیلی از افراد به‌دلیل همین هزینه‌ها، هیچوقت به یک پزشک ماهر مراجعه نمی‌کنند و در واقع سلامتی و زیبایی خود را فدای تعرفه پایین آن می‌کنند.

اما این موضوع کاملا اشتباه است؛ در واقع باید بدانید همه پزشکان ماهر، دستمزد نجومی ندارند! شما می‌توانید با یک قیمت معقول و منطقی نیز ابروهای خود را نزد یک دکتر باتجربه و معروف لیفت کنید؛ دکتر برخورداری یکی از همین افراد است!

حال یک خبر خوب نیز برایتان دارم؛ حتی اگر در حال حاضر نیز توانایی پرداخت تمام هزینه‌های لیفت ابروهایتان را ندارید اصلا نگران نباشید! ما در مجموعهدکی یاب برای این مسئله نیز راه‌حلی برایتان سراغ داریم که در بخش زیر آن را می‌بینید.

هزینه لیفت ابرو در شیراز به صورت اقساطی

شاید کمی برایتان عجیب باشد اما شما به‌صورت اقساطی نیز می‌توانید چین و چروک‌های صورتتان را از بین ببرید! به یاد دارم مادرم قبل از مراسم عروسی خواهرم، خیلی دوست داشت ابروهایش را لیفت کند.! اما متاسفانه به‌دلیل مخارج عروسی، خیلی توانایی پرداخت هزینه آن را نداشتیم!

این موضوع چند روز در ذهن من بود و با پزشکان مختلفی در این زمینه مشورت کردم؛ اما متاسفانه به هیچ نتیجه خوبی نرسیدم! تا اینکه یکی از دوستانم به من پیشنهاد استفاده از شرایط اقساطی را داد!

باورتان نمی‌شود انگار دنیا را به من داده باشند؛ خیلی سریع با راهنمایی‌های دوستم با مشاوران مربوطه تماس و نوبت فوری دریافت کردم! پس از آن مادرم با خوشحالی تمام و پوستی شفاف وارد مراسم شد!

آیا شما هم دنبال چنین موقعیتی می‌گردید؟ برای این کار دیگر نیازی نیست مثل من این راه‌های طولانی را طی کنید؛ فقط کافی است با مشاوران مجموعه دکی یاب تماس بگیرید. آن‌ها تمام سوالات و ابهامات شما را در مورد شرایط پرداخت اقساطی برطرف می‌کنند!

همچنین بخوانید: قیمت عمل بینی در شیراز

 

سخن پایانی در مورد هزینه لیفت ابرو در شیراز

در این مقاله شما با تمام مسائل مربوط به هزینه لیفت ابرو آشنا شدید. همان‌طور که خواندید دکتر برخورداری با یک هزینه خوب، به بهترین و طبیعی‌ترین شکل ممکن ابروهای شما را لیفت می‌کند.!

بنابراین دیگر نیازی به جستجو برای یک پزشک مناسب ندارید! خیلی از افراد در مورد هزینه لیفت ابرو در شیراز با بیمه و لیفت ابرو در شیراز با تعرفه دولتی سوال دارند.! اگر شما نیز در این دو مورد ابهامی دارید، حتما این موضوع را با مشاواران و متخصصان دکی یاب در میان بگذارید!

 

این مقاله کاربردی را برای آن دسته از دوستانتان که مثل شما به زیبایی‌شان اهمیت می‌دهند نیز بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.