جراحی بینی کوتاه: معرفی بهترین جراح، هزینه و تصاویر قبل و بعد

در این مقاله به معرفی برترین جراحان عمل بینی کوتاه در شهرهای مختلف، نمونه کارهای آن‌ها و همچنین میزان هزینه لازم برای این نوع جراحی می‌پردازیم.

جراحی بینی کوتاه: معرفی بهترین جراح، هزینه و تصاویر قبل و بعد
راهنما و فهرست مقالات 0

شناخت دقیق پزشکان در جراحی بینی کوتاه به شما در رسیدن به نتایج دلخواه و بدون عوارض و پشیمانی کمک می‌کند. در این مقاله به معرفی برترین جراحان عمل بینی کوتاه در شهرهای مختلف، نمونه کارهای آن‌ها و همچنین میزان هزینه لازم برای این نوع جراحی می‌پردازیم.

بینی‌های کوتاه معمولاً طولی کوتاه‌تر از حد طبیعی دارند و همین موضوع در برخی از افراد باعث بروز مشکلات ظاهری و عملکردی می‌شود. بر اساس آمارها 20_30 درصد از افراد جهان، بینی کوتاه دارند و این عدد در برخی از نژادها (مخصوصا اروپایی‌ها) به 50 درصد نیز می‌رسد.

نژاد، نقص مادرزادی، ضربه، جراحی ناموفق، بیماری‎‌های خاص و... از اصلی‌ترین علل ایجاد بینی کوتاه هستند. در برخی از موارد این نوع بینی مشکلات و عوارضی مانند مشکلات تنفسی، عفونت‌های سینوسی، مشکلات بویایی، ظاهر نامطلوب و... را به وجود می‌آورد.

اگر در حال حاضر شما نیز چنین مشکلاتی را دارید، می‌توانید با انواع روش‌های درمان مانند تزریق ژل یا جراحی برای رفع آ‌ن اقدام کنید. از بین تمام این گزینه‌ها تنها جراحی بینی است که به طور کامل مشکلات ظاهری و عملکردی بینی را برطرف می‌کند؛ به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به طور کامل بهترین جراحان و نرخ عمل بینی کوتاه را بررسی کنیم.

1.دکتر سوسن سکوتی

دکتر سوسن سکوتی

دکتر سوسن سکوتی عضو انجمن بین‌المللی جراحان گوش و حلق و بینی و در حال حاضر در تهران مشغول به فعالیت هستند. بر اساس گفته‌های قبلی زیبا جویان ایشان دقت، مهارت، صبر و حوصله زیادی در جراحی انواع عمل دماغ کوتاه دارند و همین موضوع باعث ایجاد نتایج عالی می‌شود. در ادامه مطلب تعدادی از نمونه کارهای ایشان را بررسی می‌کنیم.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: طبیعی، نیمه فانتزی، فانتزی
 • حدود هزینه عمل: 40
 • شهر: تهران
نمونه کار قبل و بعد جراحی بینی کوتاه دکتر سوسن سکوتی
قبل و بعد عمل زیبایی بینی کوتاه دکتر سوسن سکوتی
قبل و بعد رینوپلاستی کوتاه دکتر سوسن سکوتی

2.دکتر احمد رهنما

دکتر احمد رهنما

دکتر رهنما بهترین جراح بینی در تهران است که در زمینه عمل بینی کوتاه بسیار حرفه‌ای و تخصصی فعالیت می‌کند. ایشان تاکنون هزاران عمل موفق در این زمینه داشته‌اند و این موضوع از میزان رضایت زیبا جویان قبلی ایشان نیز مشخص است. در بخش زیر تعدادی از نتایج جراحی‌های ایشان را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

 • مهارت در بینی های: استخوانی
 • مهارت در سبک عمل: طبیعی، نیمه فانتزی
 • حدود هزینه عمل: 40
 • شهر: تهران
نمونه قبل و بعد عمل جراحی بینی کوتاه مردانه دکتر احمد رهنما
قبل و بعد جراحی زیبایی دماغ کوتاه دکتر احمد رهنما
قبل و بعد عمل بینی کوتاه مردانه دکتر احمد رهنما

3.دکتر یوسف یعقوبلو

دکتر یوسف یعقوبلو

دکتر باقری در شهر تهران فعالیت و در بین زیبا جویان محبوبیت بسیار زیادی دارد. اگر در این شهر قصد جراحی بینی کوتاه خود را دارید، حتماً بررسی سوابق و نمونه کارهای ایشان را در اولویت خود قرار دهید. در ادامه نیز تعدادی از تصاویر قبل و بعد دکتر باقری را برایتان گذاشته‌ایم.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: طبیعی، نیمه فانتزی، فانتزی
 • حدود هزینه عمل: 50
 • شهر: تهران
نمونه عمل دماغ زنانه سبک نیمه فانتزی کوتاه دکتر یوسف یعقوبلو
قبل و بعد عمل زیبایی بینی کوتاه مردانه دکتر یوسف یعقوبلو
نمونه کار قبل و بعد عمل دماغ کوتاه دکتر یوسف یعقوبلو

4.دکتر حمیدرضا کاظمی

دکتر حمیدرضا کاظمی

دکتر کاظمی از جراحان بینی مطرح و محبوب شیراز است و در طی سالیان فعالیت خود، عمل‌های موفق زیادی را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی نیز هستند و در جراحی بینی ‌های کوتاه سابقه درخشانی دارند. در ادامه بخشی از تصاویر زیبا جویان قبلی او را مشاهده می‌کنید.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: طبیعی، نیمه فانتزی
 • حدود هزینه عمل: 40
 • شهر: شیراز
قبل و بعد رینوپلاستی بینی کوتاه دکتر حمیدرضا کاظمی
نمونه کار جراحی بینی کوتاه دکتر حمیدرضا کاظمی
قبل و بعد عمل زیبایی بینی کوتاه زنانه دکتر حمیدرضا کاظمی

5.دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد

دکتر علوی راد بیش از 15 سال سابقه در زمینه جراحی بینی و هزاران عمل بینی کوتاه را در رزومه خود دارد. ایشان درحال حاضر در شهر اصفهان فعالیت می‌کنند و در جراحی بینی استخوانی و گوشتی بسیار حرفه‌ای و عالی عمل می‌کنند. در قسمت زیر بخش کوچکی از نمونه کارهای دکتر علوی راد را می‌بینید.

 • مهارت در بینی های: استخوانی
 • مهارت در سبک عمل: طبیعی، نیمه فانتزی، فانتزی
 • حدود هزینه عمل: 45
 • شهر: اصفهان
نمونه قبل و بعد عمل جراحی بینی کوتاه دکتر علی علوی راد
قبل و بعد عمل دماغ کوتاه دخترانه دکتر علی علوی راد
نمونه کار جراحی زیبایی بینی کوتاه دکتر علی علوی راد

6.دکتر ابراهیم فهیم نیا

دکتر ابراهیم فهیم نیا

دکتر ابراهیم فهیم نیا بهترین جراح بینی گوشتی و استخوانی کوتاه در رشت هستند و سابقه بسیار طولانی در این زمینه دارند. ایشان بر جدیدترین تکنیک‌های جراحی تسلط دارند و با ظرافت و دقت تمام، بهترین نتیجه را به شما تحویل می‌دهند. در ادامه بخشی از نمونه کارهای دکتر فهیم نیا را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: طبیعی، نیمه فانتزی، فاتتزی
 • حدود هزینه عمل: 35
 • شهر: رشت
جراحی بینی کوتاه زنانه دکتر ابراهیم فهیم نیا
نمونه کار عمل زیبایی بینی کوتاه دکتر ابراهیم فهیم نیا
نمونه کار رینوپلاستی بینی کوتاه دکتر ابراهیم فهیم نیا

مقایسه هزینه عمل بینی کوتاه در شهرهای مختلف

هزینه عمل بینی کوتاه به عوامل بسیار متفاوتی بستگی دارد؛ اما معمولاً از 15 میلیون تومان شروع می‌شود و تا بالای 60 میلیون تومان نیز می‌رسد. یکی از عوامل موثر در این هزینه، شهر و منقطه جغرافیایی است؛ در جدول زیر ما به طور تقریبی میزان هزینه لازم برای این جراحی را در شهرهای متفاوت دسته‌بندی کرده‌ایم.

بهترین شهرهای عمل بینی کوتاههزینه جراحی بینی کوتاه
تهران20 تا 70 میلیون تومان
شیراز15 تا 60 میلیون تومان
اصفهان15 تا 60 میلیون تومان
مشهد25 تا 40‌ میلیون تومان
کرج15 تا 40 میلیون تومان
رشت15 تا 40 میلیون تومان
اهواز15 تا 40 میلیون تومان
کرمان15 تا 40 میلیون تومان

حواستان باشد تمام این مبالغ کاملا تقریبی هستند؛ بنابراین برای اطلاع از هزینه دقیق جراحی بینی خود باید حتماً نزد پزشک خود معاینه شوید. مشاوران ما در دکی یاب در این زمینه به شما کمک می‌کنند؛ آن‌ها به صورت آنلاین و تلفنی، بینی و شرایط شما را بررسی و با توجه به تمام موارد، هزینه لازم را به شما اعلام می‎‌کنند.

نکات مهم نهایی در مورد عمل کوتاهی بینی

در این مقاله با برترین جراحان عمل بینی کوتاه و همچنین میزان هزینه لازم در شهرهای مختلف آشنا شدید. در انتها باید بدانید جراحی بینی‌های کوتاه کمی حساس و تخصصی است؛ بنابراین حتماً تمام تحقیقات لازم را در مورد پزشک موردنظرتان انجام دهید و از افراد باتجربه نیز کمک بگیرید.

برای تصمیم‌گیری بهتر از مشاوره‌ کارشناسان ما استفاده کنید؛ زیرا آن‌ها بهترین جراحان را برای عمل بینی کوتاه در شهرهای مختلف می‌شناسند و با توجه به نوع بینی، آن‌ها را به شما معرفی می‌کنند.

اگر هنوز سؤالی در این مورد دارید، در بخش زیر آن را بنویسید و این مقاله بسیار مفید را برای تمام زیبا جویان نیز بفرستید.

 سؤالات متداول

آیا بعد از عمل بینی کوتاه، طول بینی کوتاه‌تر می‌شود؟

ابن موضوع تنها به انتظارات و پزشک شما بستگی دارد؛ در صورتی که جراح خوبی را انتخاب کرده باشید، قطعاً در جلسات مشاوره حتماً شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند.

بعد از‌ چه مدت از جراحی اولیه می‌توانم برای عمل ترمیمی بینی کوتاه اقدام کنم؟

برای انجام جراحی ترمیمی باید حتماً دوران نقاهت و بهبودی خود را به طور کامل پشت سر بگذارید. تا 6 ماه اول جراحی، شما هنوز عوارضی مانند تورم را به همراه دارید؛ بنابراین بهتر است حداقل یک سال برای عمل مجدد بینی کوتاه صبر کنید.

هزینه عمل بینی کوتاه چقدر است؟

به طور کلی هزینه عمل بینی اصلاً ثابت نیست؛ اما معمولاً از 15_20 میلیون تومان شروع می‎‌شود. برای اطلاع دقیق از این قیمت شما باید حتماً نزد جراح موردنظرتان مشاوره شوید.