عمل بینی کج: 7 جراح عمل کجی بینی + تصاویر نمونه کار

در این مقاله به بررسی تمام نکات ضروری در مورد عمل بینی کج، بهترین جراحان، تصاویر قبل و بعد و هزینه جراحی در شهرهای مختلف می‌پردازیم.

عمل بینی کج: 7 جراح عمل کجی بینی + تصاویر نمونه کار
راهنما و فهرست مقالات 0

تنفس نامناسب، مشکلات بویایی، ظاهر نامطلوب و... تنها بخشی از مشکلاتی هستند که کجی بینی برای شما ایجاد می‌کند. این عارضه در بین ایرانیان بسیار شایع است؛ سالانه حدود 250 هزار جراحی بینی در ایران انجام می‌شود که حدود 20_30 درصد آن‌ها مربوط به کجی بینی هستند.

کجی بینی استخوانی و گوشتی گاهی اوقات به دلایل مادرزادی مانند نقص در غضروف، استخوان‌ها و ناهنجاری‌های مادرزادی جمجمه و گاه به علل اکتسابی مانند شکستگی، انحراف تیغه و حتی جراحی ناموفق به وجود می‌آید.

این عارضه علائم متفاوت ظاهری مانند انحراف بینی به یک سمت، عدم تقارن سوراخ‌های بینی و قوز و در موارد شدید، مشکلات تنفسی مانند گرفتگی بینی و حتی خونریزی را نیز به همراه دارد.

تنها راه حل و چاره این مشکل، انجام جراحی بینی است؛ بنابراین در صورت داشتن چین علائمی، فکر روش‌های غیرجراحی را هم از سرتان بیرون کنید. در این مقاله تمام اطلاعات لازم در مورد این نوع عمل را بررسی می‌کنیم و قبل از هر چیز به معرفی بهترین جراحان بینی‌های کج می‌پردازیم.

1.دکتر روزینا بشارتی زاده

دکتر بشارتی زاده از برترین جراحان بینی کج در تهران هستند و با سال‌ها تجربه در این زمینه، به عنوان یکی از پزشکان برجسته و نام‌آشنا در ایران شناخته می‌شوند. ایشان در انواع جراحی بینی مهارت بالایی دارند؛ در ادامه نتیجه تعدادی از عمل‌های ایشان را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

 • مهارت در بینی های: استخوانی
 • مهارت در سبک عمل: طبیعی
 • حدود هزینه عمل: 35
 • شهر: تهران
نمونه قبل و بعد عمل بینی کج زنانه دکتر روزینا بشارتی زاده
قبل و بعد عمل زیبایی بینی کج دکتر روزینا بشارتی زاده
قبل و بعد عمل زیبایی بینی کج دکتر روزینا بشارتی زاده

2.دکتر حسین مرادیان

دکتر حسین مرادیان

دکتر حسین مرادیان متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز هستند و با بیش از 15 سال سابقه، به عنوان یکی از متخصصان برجسته در زمینه جراحی کجی بینی در بین زیبا جویان محبوبیت دارند. تجربه و مهارت بالای ایشان در کنار ظرافت و دقت، نتیجه‌ای عالی را برای شما به ارمغان می‌آورد. در بخش زیر تعدادی از تصاویر قبل و بعد زیبا جویان دکتر مرادیان را می‌بینید.

 • مهارت در بینی های: گوشتی، استخوانی
 • مهارت در سبک عمل: فانتزی، نیمه فانتزی، طبیعی
 • حدود هزینه عمل: 30
 • شهر: شیراز
نمونه رینوپلاستی کج دکتر حسین مرادیان
قبل و بعد جراحی دماغ کج دکتر حسین مرادیان
جراحی زیبایی بینی کج زنانه دکتر حسین مرادیان

3.دکتر حبیب سهرابی

دکتر حبیب سهرابی

دکتر سهرابی سابقه و تجربه زیادی در جراحی بینی‌های کج دارد و زیبا جویان را به سبک و نتیجه دلخواهشان می‌رساند. ایشان از جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا در جراحی‌های خود استفاده می‌کند و تاکنون درصد رضایت زیادی را در بین زیبا جویان کسب کرده است. در ادامه چند نمونه از نمونه کارهای او را مشاهده می‌کنید.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: نیمه فانتزی، فانتزی، طبیعی
 • حدود هزینه عمل: 30 تا 35
 • شهر: تهران
نمونه کار قبل و بعد عمل بینی کج دکتر حبیب سهرابی
عمل بینی کج سبک فانتزی دکتر حبیب سهرابی
نمونه جراحی دماغ کج دکتر حبیب سهرابی

4.دکتر آتوسا ضیغمی

دکتر آتوسا ضیغمی

دکتر آتوسا ضیغمی از بهترین و باتجربه‌ترین جراحان بینی کج در تهران است و با 20 سال سابقه،تا کنون هزاران عمل موفق در رزومه خود دارد. ایشان به تمام سبک‌ها مخصوصا عمل بینی فانتزی تسلط دارد و انتظاراتتان را برآورده می‌کند. برای آشنایی بیشتر با دکتر ضیغمی، حتما نمونه کارهای ایشان را در بخش زیر بررسی کنید.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: نیمه فانتزی، فانتزی، طبیعی
 • حدود هزینه عمل: 35 تا 45
 • شهر: تهران
نمونه رینوپلاستی کج دخترانه دکتر آتوسا ضیغمی
نمونه کار عمل دماغ کج دکتر آتوسا ضیغمی
نمونه کار عمل دماغ کج دکتر آتوسا ضیغمی

5.دکتر مهشید خورده چی

دکتر مهشید خورده چی

دکتر خورده چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و همچنین جراحی زیبایی بینی و صورت در اصفهان هستند و نام ‌آشنایی در این شهر دارند. دقت، مهارت و ظرافت ایشان بهترین نتیجه را از جراحی بینی کج برای زیبا جویان رقم می‌زند. در ادامه چند نمونه از تصاویر قبل و بعد کارهای ایشان را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: نیمه فانتزی، فانتزی، طبیعی
 • حدود هزینه عمل: 40 تا 45
 • شهر: اصفهان
عمل دماغ کج مردانه دکتر مهشید خورده چی
قبل و بعد رینوپلاستی کج دکتر مهشید خورده چی
نمونه عمل بینی کج دکتر مهشید خورده چی

6.دکتر سلمان شاکری

دکتر سلمان شاکری

 دکتر شاکری در شهر شیراز فعالیت می‌کنند و بورد تخصصی جراحی بینی و همچنین عضویت آکادمی متخصص زیبایی آمریکا را دارند. ایشان در انواع عمل بینی مخصوصاً بینی‌های کج، سابقه و مهارت بالایی دارند و همچنین به جدیدترین روش‌های روز دنیا تسلط دارند. در بخش زیر تعدادی از نمونه کارهای ایشان را به شما نشان می‌دهیم.

 • مهارت در بینی های: گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: نیمه فانتزی
 • حدود هزینه عمل:
 • شهر: شیراز
نمونه قبل و بعد عمل زیبایی دماغ کج مردانه دکتر سلمان شاکری
جراحی بینی کج دخترانه مدل نیمه فانتزی دکتر سلمان شاکری
نمونه قبل و بعد جراحی بینی کج دکتر سلمان شاکری

7.دکتر مهدی قدیری

دکتر قدیری از باتجربه‌ترین جراحان بینی کج در شهر اصفهان و دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی است. ایشان بیش از 10 سال سابقه در زمینه عمل بینی گوشتی و استخوانی کج دارند و تا کنون حدود 5000 عمل موفق را در رزومه خود ثبت کرده‌اند. در ادامه بخشی از نمونه کارهای قبلی ایشان را برایتان به نمایش گذاشته‌ایم.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: نیمه فانتزی، فانتزی، طبیعی
 • حدود هزینه عمل: 50
 • شهر: اصفهان
نمونه قبل و بعد عمل بینی کج دکتر مهدی قدیری
قبل و بعد عمل زیبایی بینی کج دخترانه دکتر مهدی قدیری
نمونه کار جراحی بینی کج دکتر مهدی قدیری

هزینه عمل بینی کج در شهرهای مختلف چقدر است؟ | مقایسه قیمت

به طور کلی هزینه عمل بینی کج از 15 میلیون شروع می‌‌شود و با توجه به شدت کجی، دستمزد پزشک و انتظارات شما، گاهی اوقات به سقف 60_70 میلیون تومان نیز می‌رسد. باید بدانید میزان این هزینه با توجه به شهر و محل زندگی شما نیز متفاوت است که در جدول زیر به طور تقریبی آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

بهترین شهرهای عمل بینی کجهزینه تقریبی جراحی بینی کج
تهرانبین 20_60 میلیون تومان
اصفهانبین 15_50 میلیون تومان
شیرازبین 15_ 50 میلیون تومان
رشتبین 15_40‌ میلیون تومان
اهوازبین 15_40 میلیون تومان
مشهدبین 10_40 میلیون تومان

باید بدانید تمام این موارد کاملاً تقریبی هستند و امکان افزایش یا کاهش آن‌ها وجود دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه عمل بینی کج، باید حتماً نزد یک شخص ماهر و باتجربه معاینه شوید.

توصیه می‌کنیم تصویر واضحی از بینی خود برای مشاوران ما بفرستید و یک ویزیت آنلاین دریافت کنید. آن‌ها با توجه به نوع بینی، شدت کجی آن، انتظارات شما و بررسی تمام عوامل مؤثر، میزان هزینه نهایی برای جراحی را در اختیارتان قرار می‌دهند.

توصیه‌های نهایی و مهم برای جراحی بینی کج

در این مقاله با تمام اطلاعات لازم، برترین جراحان کجی بینی و نمونه کارهای آن‌ها آشنا شدید. این نوع جراحی راه‌حلی مناسب برای رفع مشکلات ظاهری و تنفسی است؛ اما به شرطی که جراح ماهری را انتخاب کرده باشید.

توصیه می‌کنیم در این زمینه حتماً از افراد باتجربه مشورت بگیرید و تحقیقات زیادی انجام دهید. مشاوران ما در دکی یاب اطلاعات دقیقی در مورد جراحان بینی در شهرهای مختلف دارند و به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی می‌کنند.

در ادامه مقاله سؤالات و نظرات خود را بنویسید و این مقاله را برای افرادی که با مشکل کجی بینی روبه‌رو هستند نیز بفرستید.

 سؤالات متداول

کجی بینی چه تفاوتی با انحراف بینی دارد؟

کجی بینی به ناهنجاری در ظاهر بینی اشاره دارد و انحراف بینی بیشتر در قسمت تیغه آن اتفاق می‌افتد و گاهی حتی از نظر ظاهری نیز علائمی ندارد.

آیا در جراحی کجی بینی، استخوان شکسته می‌شود؟

این موضوع تنها به نظر پزشک شما بستگی دارد؛ اما در صورتی که قصد باریکی یا تغییر شکل زیاد بینی را دارید، باید این کار انجام شود.

آیا استفاده اشتباه از چسب بینی باعث ایجاد بینی کج بعد عمل می‌شود؟

خیر این موضوع تأثیر زیادی در تغییر شکل و کجی بینی ندارد؛ اما بهتر است حتماً شیوه صحیح آن‌ را یاد بگیرید و از بروز عوارض احتمالی جلوگیری کنید.