هزینه عمل بینی در تبریز | قیمت دقیق پزشکان + تخفیف + نوبت فوری

شاید قبلا اول تصمیم به عمل بینی می‌گرفتیم و در مرحله بعد هزینه‌های عمل را جست و جو می‌کردیم. اما حالا شرایط عوض شده است! به نظر می‌آید با این وضعیت ، اول باید تکلیفمان را با هزینه‌های عمل بینی در تبریز مشخص کنیم و بعد تصمیم بگیریم که عمل کنیم یا نه!!

Example Image
راهنمای مطالعه 8

هر چیزی که در رابطه هزینه عمل بینی در تبریز نیاز دارید را یک جا برای شما آورده‌ایم. از هزینه‌های اصلی تا هزینه‌های جانبی و تخفیفات میلیونی و از همه مهمتر عمل بینی اقساطی در تبریز، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فهرست مطالب

شاید در گذشته اول تصمیم به عمل بینی می‌گرفتیم و در مرحله بعد هزینه‌های عمل را جست و جو می‌کردیم. اما حالا شرایط عوض شده است! به دلیل افزایش مداوم هزینه ها بسیاری از ما ابتدا به جیب خود نگاه می کنیم و بعد برای جراحی بینی تصمیم می گیریم. مسئله ی قیمت های بالا در انتخاب پزشک هم تاثیر گذاشته و اگر با هزار دردسر موفق شدیم برای عمل اقدام کنیم ممکن است نتوانیم پزشک دلخواهمان را برگزینیم. همچنین اگر هنوز جراح خود را انتخاب نکردید یا شک دارید، پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین جراح بینی در تبریز را از دست ندهید. در این مقاله به صورت جامع و دقیق عملکرد پزشکان مختلف را بررسی کرده ایم.

مجموعه ی دکی یاب برای اولین بار در ایران خدماتی به شما ارائه می دهد که بتوانید بدون نگرانی از هزینه های سنگین و با خیالی آسوده بینی خود را جراحی کنید. یکی از این خدمات عمل بینی به صورت اقساطی است. در واقع با دکی یاب شما می توانید با شرایط بسیار ساده و راحت و به صورت فوری توسط برترین جراحان بینی خود را عمل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی قسطی و سایر خدمات بی نظیر دکی یاب روی دکمه ی زیر کلیک کنید یا در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

تماس با دکی یاب

هزینه عمل بینی در تبریز چقدر است؟

باید بگوییم هزینه عمل بینی در تبریز یک مبلغ واحد و ثابت نیست. و به موارد مختلفی از جمله دستمزد جراح بستگی دارد. طبیعتا برخی جراحان با توجه به معروفیت و سابقه ی کاری بالا هزینه ی بیشتری دریافت می کنند. هرچند که قیمت بیشتر ملاک مناسبی برای انتخاب جراح نیست و نمی تواند تضمین کننده ی نتیجه ی دلخواهتان باشد. در مقاله ی بهترین جراح بینی در تبریز می توانید با موفق ترین و پرطرفدار ترین جراحان این شهر آشنا شوید.

بد نیست اضافه کنیم هزینه ی دقیق عمل توسط پزشک و در روز ویزیت تعیین می‌شود. نوع بینی (گوشتی، استخوانی و ...)، میزان تغییرات مورد نیاز، مدلی که برای بعد از عمل مد نظر شما است (فانتزی، طبیعی و نیمه فانتزی) و ... عواملی هستند که در تعیین هزینه تاثیرگذارند. در ادامه ی مقاله سعی کرده‌ایم هزینه عمل بینی برای شرایط مختلف در شهر تبریز را بررسی کنیم. 

ضمنا اگر تهرانی هستید یا می توانید در این شهر جراحی بینی انجام دهید، برای اطلاع از هزینه ها ی عمل، مطالعه ی مقاله ی هزینه عمل بینی در تهران را به شما پیشنهاد می کنیم.

هزینه عمل بینی گوشتی در تبریز

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب

بینی‌های گوشتی چه خصوصیاتی دارند؟ از کجا بفهمیم بینی ما گوشتی است؟ باید گفت که بینی‌های گوشتی دارای پوست ضخیم و چرب و غضروف‌های ضعیف هستند. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که عمل این نوع بینی‌ها کار هر پزشکی نباشد و مهارت خاص خود را بطلبد. به علت پیچیدگی‌هایی که در عمل دماغ گوشتی در تبریز وجود دارد، قیمت آن نسبت به بینی استخوانی بیشتر است. هزینه عمل بینی در تبریز برای مدل گوشتی، از حدود 22 میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه عمل بینی استخوانی و غضروفی در تبریز

بینی‌های استخوانی چه ویژگی‌هایی دارند؟ و از کجا بفهمیم بینی ما استخوانی است؟ این مدل بینی‌ها معمولا در قسمت پل بینی، قوز دارند که این قوز ممکن است به صورت ارثی یا به دنبال ضربه ایجاد شده باشد. بینی‌های استخوانی دارای پوست نازک و بافت غضروفی هستند و همین موضوع جراحی آن‌ها را راحت‌تر می‌کند. پره‌های بزرگ و بافاصله از دیگر ویژگی بینی‌های استخوانی هستند. هزینه ی عمل بینی‌ در تبریز برای این فرم از حدود 21 میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه به شرایط زیباجو و دستمزد پزشک تغییر می کند. 

 

اگر نمی‌توانید نوع بینی خود را تشخیص دهید، کافی است عکستان را برای مشاوران دکی یاب ارسال کنید. کارشناسان ما با سال‌ها تجربه، به صورت رایگان و تخصصی به شما مشاوره می‌دهند.

ارتباط با کارشناسان دکی یاب

هزینه عمل بینی ترمیمی در تبریز

عمل بینی فانتزی با مجموعه ی دکی یاب
عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

اگر فردی به هر دلیلی تصمیم به عمل ترمیم بینی در تبریز بگیرد، باید دو نکته را مد نظر داشته باشد. اول این که چون بینی او یک بار عمل شده است عمل جراحی ثانویه نیاز به مهارت و تخصص بالاتری دارد، پس باید دقت بیشتری در انتخاب پزشک داشته باشد. نکته دوم این که به علت حساسیت و ریسک بالا، هزینه ی جراحی نسبت به عمل اولیه افزایش می یابد. هزینه ی عمل ترمیم بینی در تبریز از حدود 30 میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه عمل انحراف و پولیپ بینی در تبریز

پولیپ بینی چیست؟ تورم (ورم کردن) مخاط بینی بر اثر حساسیت منجر به ایجاد حالتی می‌شود که به آن پولیپ بینی می‌گوییم. عمل‌هایی مانند پولیپ و انحراف بینی که درمانی محسوب می‌شوند، هزینه کمتری دارند. معمولا این عمل‌ها تحت پوشش بیمه هستند و در مراکز دولتی هم انجام می‌شوند. هزینه عمل انحراف و پولیپ بینی در تبریز حدود 14 میلیون تومان می باشد که با توجه به شرایط متفاوت تغییر می کند.

چه عواملی در تعیین هزینه عمل بینی تاثیرگذار است؟

عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب
عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب

اما چه چیزی باعث می‌شود هزینه عمل بینی در تبریز چنین طیف وسیعی داشته باشد؟ و چرا هزینه ی عمل برای دو شخص اینقدر متفاوت است؟ همان طور که در قسمت اول مقاله هم اشاره کردیم، هزینه ها تحت ثاتیر چند فاکتور هستند که به صورت کامل در این جا توضیح داده‌ایم:

 • نوع عمل ( به روش باز یا بسته) : این که پزشک تشخیص دهد کدام روش برای شما مناسب‌تر است.
 • نوع بینی شما ( گوشتی، استخوانی، ترمیمی، درمانی)
 • مهارت، سابقه و شهرت پزشک: هر چقدر مهارت و سابقه پزشک بیشتر باشد، هزینه عمل هم بالاتر می‌رود.
 • میزان مشکلاتی که بینی دارد.
 • منطقه و بیمارستان محل عمل
بیشتر بخوانید: هزینه عمل بینی در کرمان 

هزینه‌ های جانبی عمل بینی چقدر می‌شود؟

عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب
عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب

ماجرای هزینه عمل بینی در تبریز تازه شروع شده و پای هزینه‌های جانبی هم در این ماجرا باز است! این هزینه‌های جانبی شامل موارد زیر می‌شود:

 • آزمایشات قبل از عمل جراحی : قبل از عمل بینی یک سری آزمایشات باید انجام شود. از آزمایش فاکتورهای خونی گرفته تا انجام سی‌تی اسکن.
 • ویزیت پزشک: قاعدتا برای هربار ویزیت شدن توسط جراح و پزشک بیهوشی باید هزینه‌ای را پرداخت کنید.
 • داروها و لوازم بعد از عمل: ممکن است بعد از عمل طبق نظر پزشک نیاز به دریافت مسکن و آنتی‌بیوتیک ( چرک خشک‌کن) و سایر دارو ها باشد. به علاوه هزینه ی تهیه ی چسب‌هایی که باید تا چند ماه بر روی بینی استفاده کرد.
 • هزینه عکس‌ و آتلیه: بنا به درخواست پزشک قبل از عمل باید در آتلیه‌های خاص، از زوایا و حالات مختلف صورت و بینی عکسبرداری شود.
 • در صورتی که برای انجام عمل ساکن تبریز نباشید،  هزینه رفت و آمد، اسکان و تغذیه را هم باید به موارد بالا اضافه کرد.
با یک حساب سر انگشتی می توان تشخیص داد این هزینه ها مقدار قابل توجهی می شوند. اما با مجموعه ی دکی یاب می توانید در هزینه های جانبی هم تخفیف بگیرید و در مخارج کلی جراحی صرفه جویی کنید. برای مثال پرداخت نیم بهای هزینه های آتلیه و آزمایشگاه و حتی ویزیت پزشک.

خدمات دکی یاب در تبریز

دکی یاب از شروع پروسه پراسترس عمل بینی یعنی انتخاب مناسب ترین پزشک، همراه شماست. و در این زمینه به شما مشاوره ی رایگان ارائه می دهد. تخفیفات هیجان انگیز و میلیونی در مخارج عمل و حتی هزینه های جانبی هم یکی دیگر از خدمات دکی یاب است. اما از مهمترین آنها عمل بینی اقساطی است که برای اولین بار در ایران توسط دکی یاب ممکن شده است.

  در واقع با این شرایط ویژه شما می توانید خیلی راحت و به صورت فوری توسط برترین جراحان یبنی خود را قسطی عمل کنید. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. ارتباط با کارشناسان دکی یاب

به صورت کلی خدمات دکی یاب برای زیباجویان عمل بینی در تبریز شامل موارد زیر می‌شود. 

 • مشاوره رایگان و تخصصی برای انتخاب پزشک
 • دریافت ویزیت فوری و بدون معطلی از پزشک
 • تخفیف ویژه در هزینه های جانبی
 • و ...
همچنین خوب است بدانید اگر امکان جراحی بینی در شیراز را دارید، پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از مخارج جراحی بینی در این شهر به مقاله ی هزینه عمل بینی در شیراز مراجعه کنید.   

از همراهی شما تا پایان مقاله متشکریم. در این مقاله همه چیز را در خصوص هزینه های عمل بینی در تبریز بررسی کردیم. شروع قیمت جراحی برای انواع مدل ها و سبک های عمل بینی را گفتیم و از خدمات بی نظیر مجموعه ی دکی یاب پرده برداری کردیم. مشتاقانه منتظر دیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر