بهترین جراح بینی در تبریز | معرفی اختصاصی بهترین دکتر در هر مدل و سبک بینی

اگر یک نفر نقاش خوبی باشد، ممکن است موزیسین خوبی نباشد! یا اگر فردی مهارت زیادی در آشپزی دارد، ممکن است چیزی از مدیریت یک مجموعه نداند. همه این موارد طبیعی است. با همین منطق اگر یک جراح، برای عمل بینی‌های استخوانی بهترین جراح تبریز باشد، لزوماً برای مدل گوشتی بهترین نیست! یا این که اگر برای سبک فانتزی خوب عمل می‌کند، شاید مهارت کافی برای سبک طبیعی نداشته باشد.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین جراح بینی در تبریز چه کسی است؟ بهترین جراح بینی‌های استخوانی با گوشتی متفاوت است؟ آیا همه دکترها می‌توانند سبک طبیعی و فانتزی و نیمه فانتزی عمل کنند؟ شرایط عمل بینی اقساطی و تخفیفات ویژه ی مجموعه ی دکی یاب چیست؟ پاسخ همه ی این سوالات را در ادامه ی این مقاله خواهید یافت. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

اگر یک نفر نقاش خوبی باشد، ممکن است موزیسین خوبی نباشد! یا اگر فردی مهارت زیادی در آشپزی دارد، ممکن است چیزی از مدیریت یک مجموعه نداند. همه ی این موارد طبیعی است. با همین منطق اگر یک جراح، برای عمل بینی‌های استخوانی بهترین جراح تبریز باشد، لزوماً برای مدل گوشتی بهترین نیست! یا به عنوان مثال اگر سبک فانتزی را خوب عمل می‌کند، شاید مهارت کافی برای سبک طبیعی نداشته باشد.

همه این‌ها برای این بود که به شما بگوییم بهترین جراح بینی در تبریز را متناسب با بینی خودتان (گوشتی یا استخوانی بودن) و سبک عمل مدنظرتان (فانتزی، طبیعی و ...) انتخاب کنید. اما انتخاب مناسب ترین جراح کار ساده ای نیست و می تواند بسیار زمان گیر و سر در گم کننده باشد. مجموعه ی دکی یاب به همین دلیل در انتخاب مناسب ترین جراح به شما زیباجویان مشاوره ی رایگان ارائه می دهد. به این صورت که با توجه به شرایط شما و شناختی که از سبک جراحی پزشکان مختلف دارد مناسب ترین آنها را به شما معرفی می کند. شما می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری از این مشاوره بهره مند شوید. برای شروع کافی است روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

 

ارتباط با کارشناسان دکی یاب

در ادامه علاوه بر این که بهترین جراحان بینی تبریز در هر مدل و سبک را به طور جداگانه معرفی می‌کنیم، با دکی یاب و خدمات بی‌نظیرش نیز بیشتر آشنا می‌شویم.

کدام پزشک بهترین جراح بینی در تبریز است؟

بهترین جراح بینی مردانه در تبریز؛ مجموعه دکی یاب
بهترین جراح بینی مردانه در تبریز؛ مجموعه دکی یاب

بهترین جراح بینی در تبریز چه کسی است؟ اگر تنها با پرسیدن همین یک سوال، سعی دارید بهترین پزشک عمل بینی در تبریز را پیدا کنید، باید بگوییم که سخت در اشتباهید! زیرا بهترین پزشک برای بینی گوشتی، استخوانی و عمل ترمیمی بینی ممکن است اشخاص متفاوتی باشند.

 گاهی یک پزشک در عمل بینی‌های استخوانی بسیار معروف است اما در جراحی بینی‌های گوشتی چنگی به دل نمی‌زند! حتی برخی پزشکان در عمل بینی خانم‌ها نسبت به آقایان، مهارت بیشتری دارند.

سبکی که برای جراحی بینی خود انتخاب کرده اید هم در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در تبریز تاثیرگذار است. به عنوان مثال ممکن است جراحی در عمل بینی به سبک طبیعی تبحر بیشتری داشته باشد. قائدتاً از چنین پزشکی نباید انتظار داشته باشید بینی شما را عروسکی عمل کند! بنابراین در ادامه ی مقاله بهترین‌های هر سبک و مدل  بینی را به صورت جداگانه برای شما آورده ایم. 

همچنین برای آشنایی با برترین جراحان بینی در شهرهای مختلف ایران توصیه می کنیم مقاله ی بهترین جراح بینی در ایران را مطالعه کنید. 

بهترین جراح بینی گوشتی در تبریز

زیباجوی عمل بینی از طریق مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
زیباجوی عمل بینی از طریق مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

احتمالا شنیده‌اید که عمل بینی‌های گوشتی به نسبت بینی‌های استخوانی دشوارتر است. اما چرا؟ به واسطه‌ی ویژگی‌هایی که بینی های گوشتی دارند مانند: نوک بزرگ، پهن و افتاده، استخوان و غضروف خیلی ضعیف، پوست ضخیم و دارای غدد چربی فراوان، عمل این نوع بینی‌ها معمولا دشوارتر است. بنابراین باید در انتخاب پزشک دقت بسیاری داشته باشید.

اگر برای تشخیص نوع بینی‌ خود به کمک احتیاج دارید می توانید از کارشناسان دکی یاب مشاوره دریافت کنید. برای این کار با دکی یاب تماس بگیرید. در ادامه به معرفی برترین جراح بینی گوشتی در تبریز می پردازیم.

بهترین جراح بینی گوشتی در تبریز؛ دکتر سحر زاهدی

ایشان با کد نظام پزشکی 106759 متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی بینی و صورت هستند که دوره تکمیلی جراحی زیبایی بینی را از ایتالیا دریافت نموده‌اند. فعالیت‌های دکتر سحر زاهدی شامل جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک ( یا بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی گوش، عمل لوزه و ... می‌شود.

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی و غضروفی در تبریز

زیباجوی عمل بینی استخوانی از طرف تیم دکی یاب
نمونه عمل بینی استخوانی از طرف تیم دکی یاب

از کجا بفهمیم بینی ما استخوانی است؟ ویژگی‌های بینی استخوانی به این شکل است:

 • پوست بسیار نازک ( طوری که استخوان بینی کاملا مشخص است)
 • استخوان و غضروف قوی و محکم
 • وجود قوز و برجستگی در قسمت پل بینی ( بینی عقابی )
افرادی که بینی استخوانی دارند به دلیل داشتن بستر مناسب، در صورت انتخاب جراح حاذق می توانند نتیجه ای فوق العاده از عمل خود بگیرند. برای آشنایی با برترین جراح بینی استخوانی در تبریز در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

بهترین جراح بینی استخوانی و غضروفی در تبریز؛ دکتر پرویز مافی

دکتر مافی دارای کد نظام پزشکی 14240 فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا می‌باشند. ایشان تحصیلات پزشکی خود را در تهران، لندن و ویرجینیا گذرانده‌اند. از دیگر فعالیت‎های ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیپوساکشن
 • ابدومینوپلاستی ( جراحی زیبایی شکم)
 • جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی ابرو
 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی صورت

برترین جراح بینی ترمیمی در تبریز

عمل بینی با مشاوره مجموعه زیباکس
عمل بینی با مشاوره مجموعه زیباکس؛ بهترین جراح بینی در گرگان

بحث عمل ترمیم بینی وقتی مطرح می‌شود که شما از عمل اولیه بینی خودتان راضی نیستید یا دچار مشکلات تنفسی شده‌اید. گاهی هم پیش می‌‌آید که به علت حادثه‌ای (برای مثال ضربه) بینی شما دچار مشکل شده است و نیاز به ترمیم دارد. باید توجه داشته باشید که عمل ترمیم بینی در تبریز نسبت به جراحی اولیه بینی تخصص، مهارت و تجربه بیشتری می‌خواهد. زیرا از آنجایی که استخوان، غضروف و بافت بینی یک بار عمل شده است عمل ترمیمی حساسیت بالاتری دارد. طبیعتا متناسب با افزایش حساسیت و پیچیدگی عمل، هزینه ی جراحی هم بالا می رود! در ادامه با برترین جراح بینی ترمیمی در تبریز آشنا می شویم.

بهترین جراح بینی ترمیمی در تبریز؛ دکتر حمیرا رشدی

ایشان دارای بورد تخصصی گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک سر و گردن و صورت و بینی می‌باشند. دکتر رشدی با شماره نظام پزشکی 37055 همچنین دوره تکمیلی پرزرویشن گوش، حلق و بینی را از ترکیه دریافت نموده اند.

بهترین جراح بینی سبک طبیعی در تبریز

بهترین جراح بینی نچرال در تهران
بهترین جراح بینی نچرال در تهران

در عمل بینی به سبک طبیعی هدف این است که پس از جراحی کسی متوجه عملی بودن دماغ نشود. سایز بینی در این سبک متناسب با سایر اجزای صورت کاهش می یابد و تیغه ی آن صاف است. خوشبختانه مدل طبیعی عمل بینی، قابل اجرا برای هر دو نوع بینی گوشتی و استخوانی است.

بهترین جراح بینی سبک طبیعی در تبریز؛ دکتر محمد مقدسی

ایشان دارای کد نظام پزشکی 2907 و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک در تبریز می‌باشند. دکتر مقدسی بیش از سی سال است که در حوزه عمل‌های جراحی بینی و همچنین فعالیت‌های پژوهشی و کنگره‌های سالانه و بین‌المللی سابقه کار دارند. از دیگر خدمات ایشان عمل ترمیم بینی، سینوزیت، پولیپ، اصلاح انحراف بینی و ... می‌باشد.

بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در تبریز

مجموعه دکی یاب؛ جراحی بینی
مجموعه دکی یاب؛ جراحی بینی؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی درواقع مابین سبک طبیعی و عروسکی می‌باشد. این سبک برای بینی‌های استخوانی و غضروفی نتیجه بهتری می‌دهد. هرچند که برای بینی‌های گوشتی هم با توجه به شرایط زیباجو و صلاحدید پزشک قابل اجرا است و می تواند بسیار موفق باشد.

بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در تبریز؛ دکتر پرویز ذوالقدری

دکتر ذوالقدری با شما ره نظام پزشکی 51268 دکترای حرفه‌ای دندان پزشکی و متخصص و جراح فک صورت و زیبایی از برترین پزشکان جراحی بینی در تبریز هستند. مهارت ایشان خصوصا در عمل به سبک نیمه فانتزی زبانزد است و طرفداران فراوانی دارند.

بهترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در تبریز

عمل جراحی بینی برای سبک فانتزی از طریق دکی یاب
عمل جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

یک بینی عروسکی و فانتزی، همیشه طرفدران خاص خود را داشته است. اگر بینی شما استخوانی و غضروفی باشد، با خیال راحت می‌توانید این سبک را برای جراحی بینی خود انتخاب کنید. اما اگر بینی گوشتی دارید، شرایط متفاوت است و ممکن است کاندیدای مناسبی برای عمل بینی عروسکی نباشید. 

بهترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در تبریز؛ دکتر جواد توتونچی

ایشان دارای شماره نظام پزشکی 29199 و متخصص گوش حلق بینی و جراح سر و گردن می‌باشند. دکتر توتونچی همچنین عضو هیئت عملی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز هستند.

شما می توانید برای انتخاب مناسب ترین جراح برای خود و دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری و بدون انتظار با دکی یاب تماس بگیرید.

تماس با دکی یاب

برترین جراح بینی در تبریز از نظر کاربران

جراحی بینی توسط مجموعه دکی یاب
جراحی بینی توسط مجموعه دکی یاب

یکی از راه‌های پیدا کردن بهترین‌های هر عرصه، مشورت و استفاده از نظرات و تجربیات دیگران است. در ادامه ی مقاله با برترین جراح بینی در تبریز از نظر کاربران آشنا می شویم.

ضمنا اگر اهل تهران هستید و یا امکان جراحی بینی در این شهر را دارید در مقاله ی بهترین جراح بینی در تهران می توانید موفق ترین پزشکان عمل بینی شهر خود را بشناسید. 

بهترین جراح بینی خانم در تبریز؛ دکتر فریناز کلاهی

دکتر کلاهی متخصص گوش، حلق، بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت می‌باشند. ایشان دارای کد نظام پزشکی75287  علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری نظیر تزریق ژل، بوتاکس، بلفاروپلاستی، تزریق چربی و ... نیز ارائه می دهند.

بهترین جراح بینی در تبریز با قیمت مناسب

بهترین دکتر عمل دماغ در تبریز؛ دکی یاب

 

مناسب‌ترین جراح بینی، لزوماً پزشکی با دستمزد نجومی نیست. در واقع اگر جراحی هزینه ی منصفانه‌تری دریافت می‌کند، دلیل بر این نیست که مهارت یا تجربه کمتری دارد. برای آشنایی با پزشکان حاذقی که با هزینه های پایین تر نتایج بسیار مطلوبی رقم می زنند با مجموعه ی دکی یاب تماس بگیرید.

همچنین برای اطلاع از هزینه های عمل بینی در شهر تبریز پیشنهاد می کنیم مقاله ی هزینه عمل بینی در تبریز را از دست ندهید.

اشتباهات جبران نشدنی در انتخاب بهترین جراح بینی

احتمالاً تا این قسمت مقاله شما هم موافق باشید که مهم‌ترین مرحله ی عمل بینی، انتخاب بهترین جراح است. و یکی از مواردی که باعث می‌شود  از عمل نتیجه ی دلخواه خود را نگیرید، اشتباه در انتخاب پزشک مناسب است.

در این قسمت به تعدادی از عوارضی اشاره کرده‌ایم که در نتیجه سهل انگاری در انتخاب پزشک، ممکن برای شما هم اتفاق بیفتید.

 • مشکلات روحی و روانی نظیر افسردگی و ...
 • عدم تناسب بینی با صورت
 • عفونت
 • خونریزی
 • کاهش حس بویایی
 • صدمه به مجرای اشکی
 • اشکال در تنفس
 • واکنش به بیهوشی
 • عدم تقارن سوراخ های بینی
 • نکروز شدن بافت بینی
 • سوراخ شدن سپتوم

خدمات دکی یاب در تبریز

ارتباط با کارشناسان دکی یاب
ارتباط با کارشناسان دکی یاب

مجموعه ی دکی یاب در زمینه ی عمل های زیبایی به خصوص جراحی زیبایی بینی خدماتی شگفت انگیز ارائه می دهد. در بخش های قبلی مقاله از مشاوره ی رایگان انتخاب پزشک مناسب و گرفتن نوبت عمل فوری و وی آی پی برای شما گفتیم. اما اجازه دهید با سایر خدمات دکی یاب آشنا شویم.

یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین خدمات ما عمل بینی اقساطی است. شما زیباجویان تبریزی با شرایط بسیار ساده و به صورت فوری می توانید با جراح دلخواهتان بینی خود را عمل کنید. تخفیفات میلیونی و شگفت انگیز در هزینه ی عمل و هزینه های جانبی از دیگر خدمات تیم دکی یاب هستند. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

 

 

ارتباط با دکی یاب

سایر خدماتی که این مجموعه برای زیباجویان عمل بینی در تبریز در نظر گرفته است به شرح زیر است:

 • مشاوره رایگان و تخصصی برای انتخاب پزشک مناسب با شرایط شما
 • دریافت ویزیت فوری و بدون معطلی از پزشک مدنظر
 • تخفیفات ویژه در هزینه های جانبی عمل بینی
 • پشتیبانی بعد از عمل تا 2 سال
 • و ...
شاید برایتان جالب باشد که بدانید در شهر شیراز هم می توانید از تمامی خدمات بی نظیر دکی یاب بهره مند شوید. برای آشنایی با موفق ترین پزشکان عمل بینی در این شهر به مقاله ی بهترین جراح بینی در شیراز مراجعه کنید.

در این مقاله سعی کردیم هر چیزی که یک زیباجوی عمل بینی در تبریز نیاز دارد را بیاوریم. از ویژگی های هر مدل بینی تا سبک‌های جراحی بینی. امیدواریم خواندن این مقاله، برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتها با ما همراه بودید، صمیمانه از شما متشکریم. منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

آدرس دکی یاب

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر