دسته بندی نشده

معرفی عمل بینی طبیعی یا نچرال استتیک، مشخصات این سبک عمل چیست؟ +نمونه کار+انواع روش جراحی

عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب

عمل بینی طبیعی چه ویژگی‌هایی دارد؟ می‌خواهید عمل بینی انجام دهید، اما نمی‌خواهید کسی متوجه شود عمل کرده‌اید؟ جراحی بینی طبیعی بهترین گزینه برای شماست. حتما با افرادی مواجه شده‌اید که می‌گویند وقتی دارم هزینه می‌کنم چرا کسی نباید متوجه شود که بینی‌ام را عمل کرده‌ام و با همین دلایل به دنبال تغییرات شدید و اساسی هستند. اما در این میان بسیاری به دنبال ظاهری طبیعی و نچرال هستند و دوست ندارند زیبایی طبیعی صورتشان مصنوعی و غیر واقعی شود. 

احتمالا شما هم از دسته دوم هستید که حالا اینجایید. اما باید به این نکته هم توجه کنید که فرم بینی و آناتومی چهره شما تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل خواهد داشت. حالا که تا اینجای راه را آمده‌اید و تصمیم گرفته‌اید بینی خود را به سبک طبیعی عمل کنید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا به طور کامل با این سبک جراحی، ویژگی‌ها و مزایای آن آشنا شوید و پاسخ تمام سوالاتتان را پیدا کنید. در پایان می‌توانید برای رسیدن به تصمیم نهایی از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

عمل بینی طبیعی به چه سبک بینی گفته می شود؟

نمونه عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب

جراحی بینی طبیعی روندی است که در آن یک جراح بینی ماهر و کاربلد فرم بینی را به شکلی کاملا طبیعی و متناسب با سایر اجزای صورت تغییر می‌دهد. عمل بینی طبیعی یا نچرال استتیک برای برطرف کردن ایرادات و نواقص بینی انجام می‌شود. به طور کلی این سبک جراحی برای کسانی مناسب است که می‌خواهند تنها ایرادات بینی خود را برطرف کنند، اما بعد از عمل فرم بینی‌شان کاملا طبیعی به نظر برسد. به طوری که حتی در برخی موارد افراد متوجه نشوند که عمل زیبایی بینی انجام داده‌اند. 

نتیجه این نوع یک بینی نچرال با ساختار طبیعی در اندازه‌ای متناسب با سایر اجزای صورت، بدون قوس و زیبا و بدون ایراد خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی کلی با روند عمل بینی و دریافت اطلاعات کامل در این مورد مقاله عمل بینی را هم مطالعه کنید.

ویژگی های بینی طبیعی و استاندارد

نمونه جراحی طبیعی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی طبیعی بینی با مشاوره دکی یاب

بینی طبیعی و استاندارد با ویژگی‌های خاصی از سایر سبک‌های بینی متمایز می‌شود که در ادامه به برخی از مهم ترین مشخصه‌های بینی طبیعی یا نچرال می‌پردازیم:

ویژگی های بینی طبیعی

طول بینی و فاصله بینی با لب‌ها و چانه استاندارد است.

فاصله بینی با چشم‌ها متناسب با پهنای بینی است.

زاویه بین بینی و خط عمود به لب‌ها بین 95 تا 100 درجه است. البته این زاویه در بینی‌های مردان کمتر است.

پهنای قسمت استخوانی بالای بینی کمتر از پهنای پایه بینی است.

نیمرخ بینی طبیعی صاف و در برخی موارد با قوس بسیار کمی همراه است.

سوراخ‌های بینی اندازه طبیعی داشته و چنانچه عمل بینی طبیعی توسط جراح متخصص و کاربلد انجام شود، با یکدیگر متقارن هستند.

قوس بینی طبیعی چقدر است؟

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب، عمل بینی طبیعی

بینی طبیعی بدون قوس و حتی می‌توان گفت بدون نشانه‌ای از عمل خواهد بود. در برخی موارد ممکن است بینی طبیعی قوس بسیار کمی داشته باشد به طوری که ظاهر بینی کاملا طیعی به نظر برسد. در این نوع عمل جراح ابتدا باید قسمت پشت بینی را تقویت کند تا ایجاد تغییرات بعدی منجر به افتادگی نوک بینی و یا انحراف نشود.

نوک بینی طبیعی چه فرمی دارد؟

در عمل بینی طبیعی بیشتر تغییرات در قسمت نوک بینی ایجاد می‌شود و بافت‌های بینی تغییر چندانی نمی‌کنند. در این سبک جراحی بینی افتادگی نوک بینی برطرف می‌شود. یکی از مهم ترین مشخصه‌های بینی طبیعی این است زاویه بین نوک بینی با لب بالایی بین 95 تا 100 درجه، زاویه بینی نوک بینی و پیشانی بین 115 تا 130 درجه و زاویه بین نوک تا چانه بین 120 تا 130 درجه است.

میزان تغییرات بینی با جراحی بینی طبیعی

به طور کلی باید گفت در عمل بینی طبیعی تغییرات زیادی در ساختار بینی ایجاد نمی‌شود و در نهایت بینی شما کاملا نچرال و طبیعی به نظر می‌رسد. درواقع می‌توان گفت کلیه تغییراتی که در روند جراحی بینی طبیعی ایجاد می‌شود متناسب با سایر اجزای صورت خواهد بود و نتیجه‌ای کاملا زیبا، بدون نقص و طبیعی خواهد داشت.

جراحی بینی طبیعی برای چه کسانی مناسب است؟

نمونه عمل دماغ طبیعی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل دماغ طبیعی با مشاوره دکی یاب

عمل بینی طبیعی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند ظاهر طبیعی داشته باشند و به دنبال تغییرات آنچنانی نیستند. چرا که در این سبک جراحی بینی قوس زیادی پیدا نمی‌کند و ظاهری کاملا طبیعی دارد. علاوه بر این شرایط سنی و فرم چهره افراد نیز از عواملی هستند که می‌توانند در انتخاب سبک عمل بینی تاثیر داشته باشند.

در ادامه تمام این این موارد را به طور مفصل بررسی می‌کنیم. با این حال بهتر است از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرید که عمل بینی طبیعی برای شما مناسب است یا خیر؟ برای دریافت مشاوره کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید.

عمل بینی به طور کلی مناسب چه افرادی است؟

نمونه عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب

عمل بینی برای همه افراد با هر فرم بینی مناسب است، اما در حالت کلی افرادی که قصد عمل بینی دارند باید واجد شرایطی باشند که در ادامه ذکر می‌کنیم. علاوه بر این پیشنهاد می‌شود برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد اینکه چه کسانی نباید عمل بینی انجام دهند، مقاله خطرات عمل بینی را مطالعه کنید.

 • متقاضی عمل بینی باید در سن مناسب قرار داشته باشد.
 • فرد نباید دارای بیماری زمینه‌ای خاصی مثل هموفیلی، انعقاد خون، دیابت، بیماری‌های قلبی و ریوی باشد.
 • افرادی که یک بار عمل بینی انجام داده‌اند باید حداقل یک سال بعد برای عمل ترمیمی اقدام کنند.
 • خانم‌های باردار نباید تحت عمل جراحی بینی قرار بگیرند.
 • توصیه می‌شود حداقل دو تا شش ماه بعد از زایمان عمل بینی انجام ندهید.

بهترین زمان برای عمل بینی نچرال

عمل بینی معمولا برای افراد در سنین پایین توصیه نمی‌شود. درواقع عمل بینی باید زمانی انجام شود که رشد بینی آن‌ها تمام شده باشد. در افراد با سنین پایین اجزای صورت و استخوان‌ها هنوز در حال رشد هستند و این صفحات رشد قطعا نتیجه عمل را تحت تاثیر قرار می‌دهند. از طرف دیگر در سنین بالاتر روند بهبود بافت‌های آسیب دیده به کندی صورت می‌گیرد. بنابراین به طور کلی می‌توان گفت بین 18 تا 50 سالگی بهترین زمان برای عمل بینی طبیعی است.

فرم چهره و مدل عمل بینی

نمونه عمل طبیعی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل طبیعی بینی با مشاوره دکی یاب

در عمل بینی طبیعی جراح باید به فرم چهره زیباجو توجه کند و بینی را متناسب با سایر اجزای صورت تغییر دهد. درواقع مهم ترین نکته در عمل بینی طبیعی رعایت هارمونی بین اجزای صورت است. بینی افراد مختلف با توجه به اندازه سایر اجزای صورت تغییر سایز پیدا می‌کند. برای رعایت تناسب و هارمونی باید یک سری نکات رعایت شوند. از جمله اینکه زوایای بین بینی و لب، بینی و چانه و بینی و پیشانی باید در اندازه استاندارد خود قرار بگیرند. البته باید بدانید که این امر مستلزم انتخاب یک جراح متخصص و کاربلد است.

سلیقه فردی در عمل بینی طبیعی

نمونه عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب

مهم ترین عامل برای انتخاب سبک عمل بینی طبیعی سلیقه افراد است. اما گاهی ممکن است خود فرد نتواند تشخیص دهد که این سبک جراحی با فرم صورتش تناسب دارد یا خیر. در این موارد توصیه می‌شود از یک مشاور متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید. به طور معمول افرادی که توقع تغییر زیادی ندارند و نمی‌خواهند بینی‌شان بعد از عمل فرم غیر طبیعی داشته باشد و یا بیش از اندازه کوچک شود و یا قوس شدید پیدا کند، تصمیم به جراحی طبیعی بینی می‌گیرند.

انواع مدل بینی طبیعی

نمونه جراحی بینی نچرال با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی نچرال با مشاوره دکی یاب

عمل بینی طبیعی با توجه به مدل بینی افراد قبل از عمل ممکن است تفاوت‌هایی با هم داشته باشند که در ادامه به طور جداگانه سبک جراحی طبیعی را برای انواع بینی گوشتی و استخوانی بررسی می‌کنیم:

عمل بینی گوشتی طبیعی

دماغ‌های گوشتی عموما بزرگ بوده و پوست ضخیمی دارند که زیر آن لایه کلفتی از بافت چربی قرار گرفته است. از طرف دیگر بینی‌های گوشتی بافت غضروفی و استخوانی کاملا ضعیفی دارند و همه این موارد دست به دست هم می‌دهند تا جراحی بینی گوشتی کمی سخت باشد. بنابراین دامنه ایجاد تغییرات در بینی‌های گوشنی چندان زیاد نیست و یکی از بهترین سبک‌های جراحی برای این مدل بینی‌ها عمل بینی نچرال یا طبیعی است. برای دریافت اطلاعات کامل تر در مورد بینی‌های گوشتی می‌توانید مقاله عمل بینی گوشتی را مطالعه کنید. 

عمل بینی استخوانی طبیعی

بینی‌های استخوانی به دلیل برخورداری از بافت‌های استخوانی و غضروفی محکم و قرار گرفتن پوست نازک روی این بافت‌ها امکان ایجاد تغییرات گسترده را به جراح می‌دهند. بنابراین می‌توان گفت بینی‌های استخوانی یکی از گزینه‌های مناسب برای هر سبک جراحی از جمله عمل بینی نچرال هستند. بینی‌های استخوانی در نهایت بهترین نتیجه از هر سبک جراحی را به دنبال خواهند داشت. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر و آشنایی با ویژگی‌های بینی استخوانی مقاله عمل بینی استخوانی را مطالعه کنید.

عمل بینی طبیعی زنانه

شاید فکر کنید جنسیت تاثیری در نتیجه عمل بینی نخواهد داشت، اما درواقع این مسئله یکی از عوامل تاثیرگذار در نوع و سبک جراحی بینی است. به این ترتیب رعایت یک سری ویژگی‌های مرتبط با جنسیت در طول فرایند جراحی ضروری است. برخی ممکن است تصور کنند که بینی زنانه حتما باید بعد از عمل کوچک و سربالا باشد، اما این درحالی است که با توجه به ویژگی‌های صورت شما ممکن است عمل بینی طبیعی برای شما بهترین گزینه باشد. درواقع می‌توان گفت عمل بینی طبیعی زنانه حساسیت بالایی دارد. به همین دلیل انتخاب یک جراح باتجربه و ماهر تاثیر بسیار زیادی بر نتیجه عمل خواهد گذاشت.

عمل بینی طبیعی مردانه

زیبایی بینی دارای معیارهای ثابتی نیست، اما می‌توان گفت بینی‌های مردانه معمولا به سبک طبیعی عمل می‌شوند. درواقع از آنجایی که عمل بینی متناسب با سایر ویژگی‌های صورت انجام می‌شود بیشتر آقایان برای حفظ تناسب و همچنین حفظ حالت مردانه صورت جراحی بینی نچرال صورت می‌گیرد.

با توضیحات ارائه شده احتمالا می‌توانید تا حدودی فرم و نوع بینی خود را تشخیص دهید و فرم بینی بعد از عملتان را انتخاب کنید. با این وجود بهتر است برای دریافت اطلاعات کامل تر و در نهایت انتخاب بهترین روش و بهترین جراح از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب در تماس باشید. 

فواید عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب
عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب

عمل بینی طبیعی با هدف خلق یک بینی زیبا، بدون ایراد و با ظاهری کاملا طبیعی انجام می‌شود. این سبک جراحی می‌تواند مزایا و برتری‌هایی نسبت به سایر سبک‌ها داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

 • نتیجه طبیعی

 اولین مزیت این سبک جراحی این است که نتیجه آن کاملا طبیعی است. این مورد برای کسانی است که نمی‌خواهند کسی متوجه شود عمل بینی انجام داده‌اند. این فرم بینی هارمونی کاملی با سایر اجزای صورت دارد و تاثیر به سزایی در زیبایی صورت خواهد داشت.

 • بهبود شکل ظاهری بینی

جراحی بینی طبیعی با برطرف کردن ایرادات و نواقص بینی شکل ظاهری آن را طوری تغییر می‌دهد که جذاب تر و زیباتر به نظر برسد. در این نوع جراحی پهنا و ارتفاع بینی اصلاح شده و برجستگی‌های اضافی از بین می‌روند. همچنین نوک بینی و سوراخ‌های آن شکل زیبا منظمی خواهند گرفت.

 • خلق تعادل بهتر در صورت

یکی دیگر از مزایای عمل بینی طبیعی ایجاد تعادل بین تمام اجزای صورت است که بارها به آن اشاره کردیم.

 • کبودی و تورم کمتر

از آنجایی در سبک طبیعی تغییر چندانی در فرم بینی ایجاد نمی‌شود در نهایت میزان کبودی و تورم کمتر خواهد بود و دوره نقاهت کوتاه تری خواهد داشت. اما در این مورد باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که بدن و پوست افراد مختلف ممکن است واکنش‌های متفاوتی در برابر تغییرات نشان دهند.

 • عدم ایجاد مشکلات تنفسی

در جراحی طبیعی بینی سوراخ‌های بینی کوچک نمی‌شوند به همین دلیل امکان به وجود آمدن مشکلات تنفسی خیلی کمتر از سایر سبک‌ها خواهد بود.

 • امکان عمل مجدد

برای بینی‌های طبیعی به این دلیل که تغییر زیادی در ساختار آن‌ها ایجاد نشده امکان عمل ترمیمی وجود دارد و جراح حین عمل محدودیت کمتری خواهد داشت. و طبیعتا در عمل ترمیم بینی نتیجه بهتری هم خواهد داشت.

روش های جراحی بینی طبیعی

نمونه جراحی طبیعی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی طبیعی بینی با مشاوره دکی یاب

عمل بینی طبیعی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. هردوی این روش‌ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه کارآمد هستند و در نهایت اگر توسط جراح متخصص و با مهارت انجام شوند، نتیجه قابل قبولی خواهند داشت. در ادامه هر یک از این روش ها را به تفضیل برای شما توضیح می دهیم.

جراحی بینی طبیعی به روش باز

عمل بینی باز یکی از روش‌های جراحی بینی است که برای بهبود ظاهر و عملکرد بینی انجام می‌شود. این روش جراحی با بیهوشی کامل انجام می‌شود و جراح در این روش با ایجاد برش در ناحیه کلوملای بینی پوست بینی را به طور کامل برداشته و به این ترتیب به کل ساختار بینی دسترسی دارد. و می‌تواند با دست باز تمام تغییرات لازم را در اندازه و ساختار بینی ایجاد کند. یکی از مزیت‌های این روش جراحی این است که جراح در این روش امکان اضافه کردن پروتز و پیوند غضروف را دارد. 

بنابراین این روش یکی از روش‌های مناسب برای افرادی است که بینی‌های گوشتی دارند؛ چراکه در بینی‌های گوشتی معمولا نیاز به اضافه کردن غضروف وجود دارد. علاوه بر این جراحی بینی طبیعی به روش باز برای افرادی که دچار انحراف بینی هستند، دچار شکستگی شده‌اند و یا یک بار عمل بینی انجام داده و نیاز به عمل ترمیمی دارند مناسب است. در مجموع می‌توان گفت در جراحی بینی به روش باز خونریزی، درد و تورم در حد طبیعی و قابل تحمل وجود دارد.

جراحی طبیعی بینی به روش بسته

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ عمل بینی طبیعی
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ عمل بینی طبیعی

جراحی بینی به روش بسته که به روش کم تهاجمی هم شناخته می‌شود یکی از روش‌های جراحی بینی طبیعی است. در این روش جراح دو برش در داخل سوراخ‌های بینی ایجاد می‌کند و پوست به طور محدود از لایه غضروفی زیرین جدا شده و توسط ابزار مخصوصی بالا نگه داشته می‌شود. به این ترتیب جراح تمام تغییرات لازم را از طریق همین دو برش ایجاد می‌کند. نکته‌ای که در مورد جراحی بینی بسته باید بدانید این است که جراح در این روش قدرت عمل زیادی ندارد و به همین دلیل این روش بیشتر به کسانی توصیه می‌شود که قصد عمل بینی طبیعی دارند. 

در این روش اغلب مشکلات جزئی مثل از بین بردن قوز بینی، بهبود ظاهر نوک بینی و کوتاه کردن طول بینی برطرف می‌شود و برای رفع مشکلات شدیدتر جراح باید از روش باز استفاده کند. از مزیت‌های این روش جراحی می‌توان به دوران نقاهت کوتاه تر، بدون درد و خونریزی بودن، عدم استفاده از تامپون، باقی نماندن جای زخم و اسکار و… اشاره کرد. تنها ایراد این روش این است که دسترسی پزشک را محدود می‌کند و امکان ایجاد تغییرات گسترده را به پزشک نمی‌دهد، اما با این حال برای کسانی که به دنبال فرم بینی طبیعی هستند روش بسیار مناسبی است.

بهترین جراح بینی طبیعی

نمونه عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی طبیعی با مشاوره دکی یاب

یکی از مهم ترین نکات برای رسیدن به نتیجه دلخواه از عمل بینی طبیعی انتخاب جراح مناسب است. چراکه اگر جراح شما تخصص و مهارت کافی را نداشته باشد حتی ممکن است شما را کاملا از عمل پشیمان کند. البته پیدا کردن بهترین جراح کار آسانی نیست و اینجاست که مشاوره با افراد متخصص در این زمینه اهمیت پیدا می‌کند. بنابراین بهترین کار این است که با افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه کافی دارند، مشورت کنید تا متناسب با فرم بینی و چهره شما بهترین جراح بینی طبیعی را معرفی کنند. همچنین از طریق جدول زیر می‌توانید با بهترین جراحان بینی طبیعی در شهرهای مختلف آشنا شوید. ب

نام شهر

بهترین جراح بینی طبیعی

تهران

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

شیراز

بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز

کرمان

بهترین جراح بینی طبیعی در کرمان

اصفهان

بهترین جراح بینی طبیعی در اصفهان

مشهد

بهترین جراح بینی طبیعی در مشهد

اهواز

بهترین جراح بینی طبیعی در اهواز

رشت

بهترین جراح بینی طبیعی در رشت

تبریز

بهترین جراح بینی طبیعی در تبریز

چابهار

بهترین جراح بینی طبیعی در چابهار

اردبیل

بهترین جراح بینی طبیعی در اردبیل

بندرعباس

بهترین جراح بینی طبیعی در بندرعباس

یزد

بهترین جراح بینی طبیعی در یزد

بوشهر

بهترین جراح بینی طبیعی در بوشهر

مازندران

بهترین جراح بینی طبیعی در مازندران

گرگان

بهترین جراح بینی طبیعی در گرگان

قزوین

بهترین جراح بینی طبیعی در قزوین

همدان

بهترین جراح بینی طبیعی در همدان

سمنان

بهترین جراح بینی طبیعی در سمنان

کردستان

بهترین جراح بینی طبیعی در کردستان

کرج

بهترین جراح بینی طبیعی در کرج

اراک

بهترین جراح بینی طبیعی در اراک

قم

بهترین جراح بینی طبیعی در قم

یاسوج

بهترین جراح بینی طبیعی در یاسوج

لرستان

بهترین جراح بینی طبیعی در لرستان

در جدول ارائه شده اطلاعات لازم درمورد جراحان بینی طبیعی در شهرهای مختلف به شما داده شده است که با کلیک روی هر شهر می‌توانید مقاله مربوط به همان شهر را مشاهده کنید. علاوه بر این شما می‌توانید برای آشنایی کامل با پزشکان و دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین جراح بینی از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

مراقبت های بعد از عمل بینی طبیعی

عمل دماغ طبیعی با مشاوره دکی یاب
عمل دماغ طبیعی با مشاوره دکی یاب

می‌توان گفت نیمی از نتیجه عمل به مراقبت‌های بعد از آن وابسته است. درواقع اهمیت رعایت مراقبت بعد از عمل به قدری زیاد است که می‌تواند روند بهبودی و نتیجه عمل را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین رعایت اصولی یک سری موارد بعد از عمل بینی طبیعی ضروری است. در ادامه به برخی از مهم ترین نکات مراقبتی بعد از جراحی بینی طبیعی اشاره می‌کنیم. علاوه بر این موارد شما می‌توانید مقاله مراقبت های عمل بینی را مطالعه کنید که به طور کامل درمورد تمام اصول مراقبتی بعد از عمل را بررسی کرده است.

مراقبت های بعد از عمل بینی طبیعی

به توصیه‌های پزشک خود با دقت گوش دهید و تمام موارد را رعایت کنید.

حداقل تا 24 ساعت بعد از انجام عمل از کمپرس سرد استفاده کنید.

تا چند هفته اول از خندیدن و حرف زدن زیاد پرهیز کنید.

تا یک هفته اول از غذاهای نرم استفاده کنید و بعد از آن نیز از خوردن غذاهای خیلی سفت و غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارند خودداری کنید.

هنگام خواب و استراحت سرتان را بالا نگه دارید و دو بالشت زیر سرتان قرار دهید.

با دهان باز عطسه کنید.

سعی کنید در هفته‌های اول بعد از عمل از حضور در مکان‌های شلوغ خودداری کنید.

تا شش هفته بعد از عمل از انجام فعالیت‌های سنگین اجتناب کنید.

مصرف سیگار و مشروبات الکلی تا حداقل یک ماه بعد از عمل بینی ممنوع است.

مراقب باشید چسب بینی‌تان خیس نشود و برای تمیز کردن صورت از دستمال مرطوب استفاده کنید.

اگر عینکی هستید سعی کنید حتما از عینک‌های بدون فریم استفاده کنید و یا عینکتان را طوری قرار دهید که به بینی فشاری وارد نشود. علاوه بر این از آنجایی که عینک‌های آفتابی معمولا سنگین هستند سعی کنید تا شش ماه بعد از عمل بینی از عینک آفتابی استفاده نکنید.

چند بار در روز با استفاده از سرم شستشو داخل بینی‌تان را شستشو دهید.

تا دو هفته بعد از عمل بینی از داروهایی که خاصیت رقیق کنندگی خون دارند مثل آسپرین، ناپروکسن، ایپوبروفن و… خودداری کنید.

دو هفته بعد از عمل بینی می‌توانید ماساژ دادن بینی را طبق دستور پزشک شروع کنید.

تا یک ماه بعد از عمل بینی در معرض آفتاب مستقیم قرار نگیرید و حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

تا شش هفته بعد از عمل بینی به هیچ وجه فین نکنید.

هزینه جراحی بینی طبیعی

نمونه عمل بینی نچرال با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی نچرال با مشاوره دکی یاب

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر بر هزینه عمل بینی می‌توان به تخصص و تجربه جراح، شهر و منطقه بیمارستان یا کلینیک، هزینه‌های جانبی قبل و بعد از عمل، فرم بینی و میزان تغییر در بینی اشاره کرد. در مجموع می‌توان گفت هزینه عمل بینی طبیعی با توجه به عوامل گفته شده از 30 میلیون تا 90 میلیون تومان متغیر است. برای اطلاع از هزینه‌های دقیق عمل بینی می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

شرایط اقساط عمل بینی طبیعی

از آنجایی که هزینه‌های عمل بینی متغیر است و ممکن است حتی به صورت روزانه تغییر کند و بیشتر شود، بنابراین می‌توان گفت یکی از دغدغه‌های همیشگی زیباجویان پرداخت کل هزینه عمل است. بر همین اساس مجموعه دکی یاب برای رفاه حال شما این امکان را فراهم کرده تا بتوانید هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنید. با این شرایط شما می توانید بخشی از هزینه را قبل از عمل پرداخت کنید و مابقی را طی قسط های مدت دار  پرداخت کنید. 

خدمات دکی یاب در زمینه عمل بینی طبیعی

نمونه عمل طبیعی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل طبیعی بینی با مشاوره دکی یاب

دکی یاب در جهت رفع دغدغه‌های زیباجویان خدمات متنوعی را در نظر گرفته که شما می‌توانید با استفاده از این خدمات راحت تر و سریع تر به هدفتان که زیباتر شدن است برسید. در ادامه برخی از مهم ترین خدمات دکی یاب در زمینه عمل بینی طبیعی را به شما معرفی می‌کنیم:

 • مشاوره تخصصی و VIP

کارشناسان دکی یاب با سال‌ها تجربه در زمینه معرفی بهترین جراحان بینی تخصص کافی در این زمینه را کسب کرده‌اند و می‌توانند بعد از تشخیص فرم بینی شما بهترین جراح را به شما معرفی کنند.

 • پرداخت اقساطی هزینه ها

زیباجویانی که از طریق زیباکس برای عمل بینی اقدام کنند می‌توانند هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنند.

 • رفت و برگشت رایگان به شیراز و تهران

اگر در شهرهایی به جز شیراز و تهران ساکن هستید و قصد دارید جراحی بینی خود را در این شهرها انجام دهید، نگران هزینه‌ها نباشید. دکی یاب هزینه رفت و برگشت شما به شیراز و تهران را پرداخت می‌کند و علاوه بر این دکی یاب یک روز اقامت نیم بها در شیراز را برای شما در نظر گرفته است.

 • پشتیبانی دو ساله بعد از عمل

یکی از امتیازات مجموعه دکی یاب در نظر گرفتن خدمات پشتیبانی بعد از عمل است که تا دو سال بعد از عمل به صورت دائمی وجود دارد و تیم پشتیبانی دکی یاب پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 • ارائه پک هدیه و تخفیفات

دکی یاب بعد از عمل یک پک هدیه شامل ماسک آبرسان، چسب بینی، کیف لوازم آرایشی و زیباکس کارت برای زیباجویان ارسال می‌کند.

 

جمع بندی

در این مطلب به طور کامل درمورد عمل بینی طبیعی صحبت کردیم و تمام اطلاعات لازم در این مورد را در اختیار شما قرار دادیم. دیدیم که عمل بینی طبیعی به دو روش باز و بسته و برای انواع فرم‌های بینی استخوانی و گوشتی قابل انجام است که در نهایت نتیجه هر دو روش یک بینی طبیعی و بدون ایراد است. اگر هنوز در انتخاب سبک و جراح مناسب برای عمل بینی تردید دارید، می‌توانید از کارشناسان دکی یاب کمک بگیرید تا شما را به طور تخصصی راهنمایی کنند. اگر بعد از خواندن این مطلب هنوز سوال یا ابهامی برایتان باقی مانده می‌توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید و یا از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

سوالات متداول

1. جراحی بینی طبیعی بهتر است یا نیمه فانتزی؟

این امر کاملا سلیقه‌ای است و بستگی دارد که شما به دنبال چه میزانی از تغییرات باشید. اگر نمی‌خواهید چهره شما تغییر چندانی داشته باشد عمل بینی طبیعی برای شما گزینه مناسبی است.

هزینه عمل بینی طبیعی از 30 میلیون تومان تا 90 میلیون تومان متغیر است.

برای عمل طبیعی باید باید به جراحی مراجعه کنید که بیشترین تجربه و تخصص را در این زمینه داشته باشد. برای انتخاب جراح مناسب می‌توانید از کارشناسان دکی یاب مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید