هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان | قیمت دقیق + اقساط + تخفیف (سال 1402)

هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان چقدر است؟  چطوری می‌توانیم دکتر خوب و ارزان برای لیفت ابرو در تهران پیدا کنیم؟  هزینه انواع روش‌های لیفت ابرو چقدر است؟ ...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان چقدر است؟ 

چطوری می‌توانیم دکتر خوب و ارزان برای لیفت ابرو در تهران پیدا کنیم؟ 

هزینه انواع روش‌های لیفت ابرو چقدر است؟ 

اگر می‌خواهید پاسخ روشنی برای این سوالات پیدا کنید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

لیفت ابرو یک روش دائمی با ماندگاری بالا برای جوانسازی صورت و بالا کشیدن ابروها محسوب می شود. در واقع شما با یک بار هزینه کردن، بدون نیاز به ترمیم و تکرار، تا زمان زیادی می توانید از نتایج عمل بهره ببرید! اما هزینه های بالا امکان جراحی را از بسیاری از ما گرفته و هر بار که به زحمت مبلغ مورد نظر را جمع آوری می کنیم هزینه های عمل بالاتر رفته و ما را همچنان در حسرت چشم و ابروهای خوش فرم و جذابتر می گذارد. 

بهترین راه در این شرایط دریافت وام و پرداخت اقساطی مخارج عمل است. اما همان طور که می دانید دریافت وام بانکی این روزها امری محال و غیر ممکن می باشد. به همین دلیل مجموعه دکی یاب برای زیباجویانی که تصمیم به لیفت ابروی خود گرفته اند برای مدت محدود شرایطی ویژه و باورنکردنی فراهم کرده است. به کمک این آفر شما می توانید در کمترین زمان و با راحت ترین شرایط به صورت اقساطی ابروهای خود را لیفت کنید! تخفیفات میلیونی، امکان سفر رایگان به شیراز و تهران برای انجام عمل و ... از دیگر خدمات هیجان انگیز دکی یاب می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شما همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید. 

ارتباط با دکی یاب

هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان چقدر است؟

جراحی لیفت ابرو با مجموعه دکی یاب
جراحی لیفت ابرو با مجموعه دکی یاب

هزینه عمل لیفت ابرو به فاکتورهای متعددی بستگی دارد و برای هر زیباجو با توجه به شرایط سلامت آنها متفاوت است. به طور کلی می توان گفت هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان سال 1402 را می توان حدود 35 میلیون تومان به بالا در نظر گرفت. البته باید توجه داشته باشید که قیمت‌های ذکر شده در این مقاله تقریبی هستند و برای اطلاع از هزینه های دقیق بایستی به صورت حضوری به مطب پزشک متخصص مراجعه نمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مطالعه مقاله بهترین جراح لیفت ابرو در تهران را به شما پیشنهاد می کنیم. 

هزینه های لیفت ابرو با توجه به فاکتورهای مختلفی می‌تواند کاهش و یا افزایش پیدا کند. در اینجا عواملی که در هزینه لیفت ابرو نقش اساسی دارند را بیان می‌کنیم.

  • هزینه دستمزد جراح متخصص
  • انواع تکنیک جراحی لیفت ابرو (اندوسکوپیک، اندوتاین و کلاسیک و ...)
  • میزان شل‌شدگی و چروک پوست
  • منطقه جغرافیایی مطب پزشک (تهران و شهرستان)
  • هزینه آزمایشات قبل از عمل

در بخش های بعد با هزینه انواع روش‌های جراحی لیفت ابرو آشنا می‌شویم.

هزینه روش های مختلف لیفت ابرو

هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان
هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان

همانطور که می‌دانید جراحی لیفت ابرو به روش‌های غیر جراحی و با استفاده از جراحی از جمله؛ اندوسکوپیک، اندوتاین و کلاسیک دسته بندی می‌شوند. هر کدام از این روش‌ها با توجه به سختی و تکنیک‌های مورد استفاده تعرفه متفاوتی دارند. در ادامه هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان با روش های مختلف را به صورت جداگانه بررسی می‌کنیم.

هزینه عمل لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

نمونه جراحی لیفت ابرو با مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی لیفت ابرو با مجموعه دکی یاب

هزینه عمل بالا کشیدن ابرو در این روش چیزی حدود 40 میلیون است. اما با تخفیف شیرین 5 میلیون تومانی دکی یاب شما تنها 35 میلیون تومان پرداخت می‌کنید. البته باید بگوییم قیمت اعلام شده کاملا تقریبی بوده و هزینه دقیق پس از ویزیت پزشک مشخص می شود.

خوب است بدانید هزینه‌ لیفت اندوسکوپیک ابرو به شرایط و عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال انجام لیفت اندوسکوپیک ابرو به صورت ترکیبی و همراه با سایر جراحی‌ها بصورت همزمان، مواد استفاده شده، تجهیزات به کار رفته و ... از جمله عواملی هستند که بر روی هزینه‌ی لیفت اندوسکوپیک ابرو تاثیر گذارند. 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از تخفیفات دکی یاب و همچنین اطلاع از هزینه های دقیق لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک توسط برترین جراحان روی دکمه زیر کلیک کرده و با ما تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران

هزینه عمل لیفت ابرو به روش اندوتاین

نمونه جراحی لیفت ابرو به روش اندوتاین
نمونه جراحی لیفت ابرو به روش اندوتاین

قیمت لیفت اندوتاین به دستمزد جراح، هزینه بیمارستان و ابزارهای مصرفی بستگی دارد. لیفت اندوتاین باید توسط بهترین جراح لیفت ابرو در تهران انجام شود. درواقع مهارت جراح به زیبایی صورت کمک بسیاری می‌کند. قیمت لیفت اندوتاین نسبت‌به لیفت اندوسکوپیک به اندازه هزینه قیمت ابزار اندوتاین بیشتر است، یعنی قیمت لیفت ابرو اندوتاین معادل لیفت اندوسکوپیک + هزینه خرید اندوتاین است. بنابراین با توجه به این شرایط می‌توان هزینه لیفت اندوتاین را 45 میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان به روش کلاسیک

نمونه عمل لیفت ابرو با مشاوره ی مجموعه دکی یاب
نمونه عمل لیفت ابرو با مشاوره ی مجموعه دکی یاب

این روش که به لیفت باز ابروها یا لیفت تاجی معروف است با یک برش کوچک در بالای پیشانی شروع می‌شود؛ به این صورت جای زخم به هیج وجه روی صورت باقی نمی ماند. سپس جراح مقداری از بافت و پوست پیشانی را برمی‌دارد تا خط رویش مو به عقب کشیده نشود. پس از قرار گرفتن ابروها در جایگاه مناسب و حذف بافت های اضافی، محل برش توسط جراح بخیه زده می شود.

هزینه تقریبی لیفت ابرو به روش کلاسیک از 15 میلیون شروع می‌شود. هرچند که برای اطلاع از هزینه دقیق بهتر است به پزشک متخصص خود مراجعه نمایید.

هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان به روش غیر جراحی

لیفت ابرو بدون جراحی چیست؟

روش‌های غیر جراحی یا همان غیر تهاجمی شامل؛ بوتاکس، فیلر، نخ و ... می باشند. هزینه این روش‌ها با توجه به تکنیک مورد استفاده، تخصص پزشک و مواد مصرفی می‌تواند متفاوت باشد. از این رو نمی‌توان هزینه ثابتی برای عمل لیفت ابرو بدون جراحی اعلام کرد. شما می توانید برای اطلاع از هزینه دقیق هر یک از روش های لیفت ابرو بدون جراحی در تهران و شهرستان با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایید.

هزینه عمل لیفت ابرو با بهترین جراحان تهران

رسیدن به نتیجه ایده آل و رضایت بخش از جراحی لیفت ابرو مستلزم پیدا کردن و مراجعه به بهترین و ماهرترین جراحان است. برای اینکه بتوانید بهترین دکتر لیفت ابرو و هزینه جراحی آن‌ها را بشناسید ما برای راحتی شما و صرف زمان کمتر در ادامه مقاله لیستی از بهترین دکترهای لیفت ابرو در تهران و شهرستان و هزینه هر کدام را آورده‌ایم.

دکتر خسرو برخورداری از بهترین جراحان لیفت ابرو در تهران

دکتر خسرو برخورداری دکتر لیفت ابرو در تهران
دکتر خسرو برخورداری دکتر لیفت ابرو در تهران

دکتر خسرو برخورداری در زمینه جراحی لیفت صورت و ابرو جزءِ جراحان بسیار با تجربه می باشند. ایشان به کمک پیشرفته ترین تکنیک‌های جراحی، ابروهای شما را به طبیعی‌ترین شکل ممکن لیفت می‌کند. این پزشک حاذق با شماره نظام پزشکی 163075 متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن می باشند. ایشان در عمل های لیفت صورت و همچنین عمل بینی تبحر و طرفداران بسیاری دارند. بنابراین اگر تمایل دارید عمل لیفت ابرو را همزمان با جراحی بینی انجام دهید، این جراح توانمند بهترین گزینه برای شما می باشند. 

لازم به ذکر است، ایشان علاوه بر تهران در شیراز هم فعالیت دارند. اما اگر ساکن این دو شهر نیستید، می توانید با استفاده از خدمات ویژه دکی یاب به صورت رایگان به شیراز و تهران سفر کنید و جراحی زیبایی خود را انجام دهید. 

هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان با دکتر برخورداری به روش آندوسکوپیک حدودا 40 میلیون تومان است. که این هزینه در حال حاضر با تخفیف تیم دکی یاب به 35 میلیون تومان کاهش می یابد. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری و اطلاع از هزینه های دقیق تر با کلیک بر روی دکمه زیر با کارشناسان مجموعه دکی یاب در ارتباط باشید. 

ارتباط با مشاوران

دکتر ندا پژوهی دکتر لیفت ابرو در تهران

دکتر ندا پژوهی دکتر لیفت ابرو در تهران
دکتر ندا پژوهی دکتر لیفت ابرو در تهران

دکتر ندا پژوهی یکی از جراحان با تجربه لیفت ابرو در تهران هستند. ایشان متخصص پوست، مو و زیبایی و دارای سابقه بسیاری در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان با شماره نظام پزشکی 113492 در کلینیک خود خدماتی از قبیل جوانسازی، لیزر موهای زائد، مزوتراپی، تزریق فیلر و ... ارائه می دهند. 

هزینه جراحی لیفت ابرو با دکتر پژوهی با توجه به شرایط زیباجو می‌تواند متفاوت باشد. برای دریافت هزینه دقیق به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه کنید.

دکتر شاهین شمس جراح لیفت ابرو در تهران

دکتر شاهین شمس جراح لیفت ابرو در تهران
دکتر شاهین شمس جراح لیفت ابرو در تهران

دکتر شاهین شمس فوق تخصص جراحی فک و صورت و از جراحان زبده لیفت ابرو در تهران می باشند. ایشان با کد نظام پزشکی 145521 رتبه برتر بورد تخصصی جراحی فک و صورت و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند. این دکتر حاذق  از جراحان با تجربه هستند که بیش از 10 هزار عمل‌ زیبایی را در کارنامه خود به ثبت رسانده‌اند.

هزینه لیفت ابرو توسط دکتر شمس حدودا 38 میلیون تومان می باشد. البته باید بگوییم هزینه دقیق پس از ویزیت پزشک مشخص می گردد. 

اگر تمایل دارید با جراحانی آشنا شوید که با دریافت هزینه های پایین نتایجی فوق العاده برای زیباجویان رقم می زنند، پیشنهاد می‌کنیم مقاله دکتر خوب و ارزان عمل لیفت ابرو در تهران را مطالعه بفرمایید.

دکتر امیر دریانی جراح لیفت ابرو در تهران

دکتر امیر دریانی جراح لیفت ابرو در تهران
دکتر امیر دریانی جراح لیفت ابرو در تهران

آقای دکتر امیر دریانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیم و سوختگی و متتخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان با شماره نظام پزشکی 107553 دوره فلوشیپ جراحی های میکروواسکولار بازسازی انکوپلاستیک پستان را در ایتالیا گذارندند و در حال حاضر در زمینه ی جراحی بینی، جراحی سینه و شکم، پروتز سینه، شکم و چانه، لیپوساکشن و ... خدمات ارائه می دهند. 

هزینه لیفت ابرو توسط دکتر دریانی از 49 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط زیباجو تغییر می کند. 

دکتر سام تویسرکانی جراح لیفت ابرو در تهران

دکتر سام تویسرکانی جراح لیفت ابرو در تهران
دکتر سام تویسرکانی جراح لیفت ابرو در تهران

آقای دکتر سام تویسرکانی یکی از جراحان با تجربه در زمینه لیفت ابرو در تهران هستند. ایشان متخصص جراحی گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک صورت و بینی می باشند. این جراح حاذق با شماره نظام پزشکی 94525 علاوه بر جراحی لیفت ابرو در زمینه عمل لیفت شقیقه، لیفت صورت و عمل زیبایی بینی تخصص و مهارت بالایی دارند. و در زمینه های عمل زیبایی گوش و پلک نیز فعالیت می کنند. 

از آن جایی که هزینه لیفت ابرو توسط دکتر تویسرکانی با توجه به شرایط زیباجو متغییر است برای اطلاع از مخارج باید به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه کنید.

عمل لیفت ابرو اقساطی در تهران

نمونه جراحی لیفت ارو با مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی لیفت ارو با مجموعه دکی یاب
نگران هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان هستید؟ همه ما می‌دانیم که این روزها پرداخت تمام هزینه های عمل به‌صورت یک جا برای اکثر افراد دشوار است. بنابراین تیم دکی‌یاب شرایطی را فراهم کرده است که زیباجویانی که از طریق دکی‌یاب اقدام به لیفت ابرو می‌کنند، بتوانند هزینه جراحی را به صورت اقساطی پرداخت کنند. این پرداخت اقساطی با شرایط بسیار ساده و به صورت فوری انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کرده و با ما تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط اقساطی مطالعه مقاله‌ی عمل لیفت ابرو اقساطی را به شما توصیه می کنیم.

ارتباط با مشاوران

تخفیف عمل لیفت ابرو در تهران با دکی یاب

عمل لیفت ابرو با مشاوره مجموعه دکی یاب
عمل لیفت ابرو با مشاوره مجموعه دکی یاب

در قسمت های قبلی مقاله با بخشی از خدمات مجموعه دکی یاب آشنا شدیم. اما آیا می‌دانستید هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان با دکی یاب مشمول تخفیف هم می‌شود. تیم دکی یاب برای افرادی که قصد لیفت ابرو دارند تخفیف 5 میلیونی شگفت‌انگیزی در نظر گرفته است. در واقع اگر شما با همراهی مجموعه دکی یاب لیفت ابرو انجام دهید، به جای 40 میلیون تومان فقط 35 میلیون پرداخت می‌کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با ما ارتباط برقرار نمایید.

از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، سپاسگزاریم. در این مقاله همه چیز را در خصوص هزینه عمل لیفت ابرو در تهران و شهرستان برای شما بیان کردیم. برترین پزشکان لیفت ابرو در تهران را به شما معرفی کرده و حدود هزینه‌ی عمل هر کدام را بررسی کردیم. در صورتی که تجربه عمل لیفت ابرو در تهران با هر یک از این جراحان را داشتید، لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات برای سایر زیباجویان ثبت فرمایید.

سوالات متداول

دکتر خوب و ارزان برای لیفت ابرو در تهران کیست؟

برای پیدا کردن جراح خوب و ارزان برای لیفت ابرو، با کارشناسان با تجربه دکی یاب در ارتباط باشید. آن‌ها با توجه شرایط شما برترین جراحان را معرفی می‌کنند.

این جراحی برای افرادی مناسب است که دچار شل شدگی و یا چین و چروک در ناحیه پیشانی خود شده‌اند. زیباجویانی که در جوانی به صورت ارثی و ژنتیکی دارای پوست شل و افتاده در ناحیه پیشانی و ابروها هستند نیز می‌توانند برای انجام این عمل اقدام کنند. در واقع انجام جراحی لیفت پیشانی برای کسانی که از محدوده سنی رشد خود گذشته‌اند به این منظور که با بالا رفتن سن دچار تغییرات در ساختار صورت خود نمی‌شوند مناسب است.

یک پزشک خوب با توجه به تخصص و مهارتی که در این زمینه به دست آورده است می‌تواند بهترین عملکرد را در زمان جراحی از خود نشان بدهد و در نهایت بیمار را به نتیجه مطلوب و رضایت بخشی نیز برساند. در این مطلب علاو بر هزینه انواع روش جراحی لیفت ابرو با پزشکان باتجربه در زمینه لیفت ابرو در تهران نیز آشنا شدیم.

بعد از جراحی لیفت ابرو، باید حداقل ۱۰ روز استراحت کرده و فعالیت‌های سنگین را از برنامه روزانهٔ خود حذف کنید. همچنین، باید از آفتاب‌گرفتگی و فعالیت‌های استرس‌زا خودداری کنید. برای بهبود کامل، ممکن است تا ۶ هفته زمان لازم باشد.

برای پیدا کردن جراح خوب و ارزان برای لیفت ابرو، با کارشناسان با تجربه دکی یاب در ارتباط باشید. آن‌ها با توجه شرایط شما برترین جراحان را معرفی می‌کنند.

این جراحی برای افرادی مناسب است که دچار شل شدگی و یا چین و چروک در ناحیه پیشانی خود شده‌اند. زیباجویانی که در جوانی به صورت ارثی و ژنتیکی دارای پوست شل و افتاده در ناحیه پیشانی و ابروها هستند نیز می‌توانند برای انجام این عمل اقدام کنند. در واقع انجام جراحی لیفت پیشانی برای کسانی که از محدوده سنی رشد خود گذشته‌اند به این منظور که با بالا رفتن سن دچار تغییرات در ساختار صورت خود نمی‌شوند مناسب است.

یک پزشک خوب با توجه به تخصص و مهارتی که در این زمینه به دست آورده است می‌تواند بهترین عملکرد را در زمان جراحی از خود نشان بدهد و در نهایت بیمار را به نتیجه مطلوب و رضایت بخشی نیز برساند. در این مطلب علاو بر هزینه انواع روش جراحی لیفت ابرو با پزشکان باتجربه در زمینه لیفت ابرو در تهران نیز آشنا شدیم.

بعد از جراحی لیفت ابرو، باید حداقل ۱۰ روز استراحت کرده و فعالیت‌های سنگین را از برنامه روزانهٔ خود حذف کنید. همچنین، باید از آفتاب‌گرفتگی و فعالیت‌های استرس‌زا خودداری کنید. برای بهبود کامل، ممکن است تا ۶ هفته زمان لازم باشد.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر