راهنمای جامع انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای عصب کشی

به دنبال راهنمای جامع انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای عصب کشی هستید؟ معرفی بهترین مراکز عصب کشی در شیراز + هزینه ها + پرداخت اقساط

Example Image
راهنمای مطالعه 8

اگر به دنبال انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای عصب کشی هستید، این مقاله پاسخ شماست. در این مقاله بهترین کلینیک و پزشکان عصب کشی در شیراز را معرفی کردیم. علاوه بر آن قیمت دقیق عصب کشی در شیراز را اعلام نموده و از شرایط پرداخت اقساط هزینه های دندانپزشکی با مجموعه ی دکی یاب گفتیم.

عصب کشی دندان در شیراز

معمولا کمتر کسی پیدا می شود که از عصب کشی دل خوشی داشته باشد. بسیاری که از دندانپزشکی و ابزارش می ترسند و برخی دیگر هم به دلیل تجربه ی تلخی که داشتند سال هاست پا در مطب های دندان پزشکی نگذاشتند.

احتمالا برای شما هم پیش آمده که با یک درد به مطب دندانپزشکی رفته اید و دندانپزشک ناوارد چند درد دیگر هم تحویلتان داده و شما را روانه ی خانه کرده است! در مواردی نیز پزشک ناشی جوری روی دندان های بیمار هنرنمایی کرده است که برای خنثی کردن آن تا سال ها اسیر مطب های دندانپزشکی می شوید.

اما انجام عصب کشی لزوما همیشه ناخوشایند نیست. شما می توانید در محیطی تمیز و آرام توسط پزشکی مجرب و کارکشته عصب کشی خود را انجام دهید. تجربه ی بالای دکتر دندانپزشک و اطمیمنان از نتیجه ی مطلوب استرس شما را کاملا از بین می برد و سلامت شما را تضمین می کند.

در ادامه مجموعه ی دکی یاب بهترین کلینیک عصب کشی در شیراز را به شما معرفی و از شرایط فوق العاده ی پرداخت اقساط برای شما رونمایی می کند.

5 نکته ای که قبل از انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای عصب کشی باید بدانید.

عصب کشی دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
عصب کشی دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

خوب است قبل از معرفی نکاتی که باید برای انتخاب دندانپزشک عصب کشی به آنها توجه کنیم، کمی با عصب کشی بیشتر آشنا شویم. عصب کشی دندان یک پروسه دندانپزشکی است که در طی آن بخش داخلی و نرم دندان به اسم پالپ (plup) که ریشه و عصب دندان در آن قرار دارد از عفونت تخلیه و تمیز می شود. و سپس برای جلوگیری از نفوذ باکتری ها و بازگشت آنها به سیستم اعصاب، با مواد مخصوص پر می گردد.

در این قسمت بررسی می کنیم برای عصب کشی، دندانپزشک انتخابی ما باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند این پروسه را به بهترین صورت انجام دهد. تعدادی از ویژگی های این دندانپزشکان را در ادامه شرح می دهیم.

  • دندانپزشکی که دارای تخصص درمان ریشه یا اندو باشد. جالب است بدانید تنها سه درصد از دندانپزشکان، دوره ی تخصص درمان ریشه را گذراندند.

 

  • تجربه و تخصص بالای پزشک یکی از مواردی است که در انتخاب پزشک باید به آن توجه کنیم. مهارت بالای دندانپزشک باعث می شود بدون هیچ آسیبی مشکل دندان شما برطرف شود و سلامت دندان خود را به دست آورید.

 

  • استفاده از تجهیزات به روز و مدرن و دستگاه های پیشرفته یکی دیگر از عوامل انتخاب دندانپزشک مناسب است.

 

  • انجام عصب کشی در محیط تمیز، آرام و بهداشتی از دیگر مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

 

  • میزان رضایت بالا و اعتماد بیماران نشان دهنده ی کیفیت انجام درمان است.

توصیه می‌کنیم مقاله بهترین دندانپزشک شیراز را نیز از دست ندهید، در این مقاله به صورت جامع به بررسی بهترین دندانپزشکان شیراز پرداخته‌ایم.

بهترین کلینیک و دکتر عصب کشی دندان در شیراز

در این بخش همانطور که وعده دادیم ابتدا به معرفی برترین کلینیک عصب کشی در شیراز می پردازیم و سپس تعدادی از بهترین دندانپزشکان عصب کشی در شیراز را به شما معرفی می کنیم.

کلینیک صدری بهترین کلینیک عصب کشی در شیراز

در کلینیک صدری شما می توانید در محیط آرام و پاکیزه توسط برترین پزشکان و دندانپزشکان متخصص دندان خود را عصب کشی کنید. در این کلینیک از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و بهترین و با کیفیت ترین مواد استفاده می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت عصب کشی از کلینیک صدری روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

گرفتن نوبت

دکتر سمانه جوانمردی دندانپزشک عصب کشی در شیراز

مجموعه ی دکی یاب؛ دکتر سمانه جوانمردی دندانپزشک عصب کشی در شیراز
مجموعه ی دکی یاب؛ دکتر سمانه جوانمردی دندانپزشک عصب کشی در شیراز

خانم دکتر سمانه جوانمردی با کد نظام پزشکی 127827 دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی هستند. ایشان دارای تخصص درمان ریشه (آندودانتیکس) و از خوشنام ترین پزشکان شیراز می باشند.

دکتر محمدیار موسوی دندانپزشک عصب کشی در شیراز

مجموعه ی دکی یاب؛ دکتر محمدیار موسوی؛ دندانپزشک عصب کشی در شیراز
مجموعه ی دکی یاب؛ دکتر محمدیار موسوی؛ دندانپزشک عصب کشی در شیراز

جناب آقای دکتر محمدیار موسوی با کد نظام پزشکی 102350 یکی از معروفترین دندانپزشکان شیراز می باشند. دکتر موسوی دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی و متخصص درمان ریشه (آندودانتیکس) و دارای برد تخصصی هستند.

دکتر غلامحسین امینی جراح و دندانپزشک شیراز

مجموعه ی دکی یاب؛ دکتر غلامحسین امینی دندانپزشک عصب کشی در شیراز
مجموعه ی دکی یاب؛ دکتر غلامحسین امینی دندانپزشک عصب کشی در شیراز

آقای دکتر غلامحسین امینی با کد نظام پزشکی 69354 دارای فلوشیپ ایمپلنت از ICOI  آمریکا و مسترشیپ ارتودنسی از آمریکا و سرتیفیکیت ترمیمی و زیبایی از دانشگاه بایلر آمریکا هستند. ترمیم و درمان ریشه (عصب کشی)، ایمپلنت یا کاشت دندان، طراحی لبخند و ... از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

هزینه های عصب کشی دندان در شیراز

هزینه های عصب کشی دندان با توجه به موارد مختلف متفاوت است. یکی از این موارد دستمزد دندانپزشک است که با توجه به تخصص و تجربه ی پزشک متفاوت است. جنس و برند مواد اولیه ی به کار گرفته شده و شرایط دندان بیمار از دیگر مواردی است که در هزینه ها تاثیر دارد. به همین دلیل هزینه ی دقیق در روز ویزیت و توسط پزشک متخصص تعیین می گردد. به صورت تقریبی می شود گفت هزینه ی عصب کشی توسط برترین دندانپزشکان شیراز برای یک کانال 1 میلیون و 800 هزار تومان و دو کانال 2 میلیون تومان می باشد.

همچنین بخوانید: دندانپزشکی اقساطی در شیراز

خدمات دکی یاب برای انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای عصب کشی

خدمات دکی یاب برای عصب کشی در شیراز
خدمات دکی یاب برای عصب کشی در شیراز

آدرس و موقعیت دقیق مکانی مجموعه دکی یاب در زیر آورده شده است تا به مجموعه دسترسی آسانتری داشته باشید.

  مجموعه ی دکی یاب برای انجام خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی شرایط ویژه ای در نظر گرفته است. یکی از این شرایط فوق العاده، پرداخت اقساط هزینه های دندان پزشکی می باشد. شما می توانید از طریق مجموعه ی دکی یاب توسط برترین دندانپزشکان خدمات زیبایی و درمانی دریافت کنید و هزینه های آن را به صورت قسطی پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی رایگان روی دکمه ی زیر کلیک کنید. تماس با کارشناسان

از دست ندهید: کامپوزیت دندان در شیراز

در این مقاله 5 نکته ای که برای انتخاب دندانپزشک عصب کشی باید به آن توجه کنیم را  شرح دادیم. بهترین کلینیک عصی کشی دندان در شیراز را معرفی کردیم و به بررسی قیمت دقیق عصب کشی پرداختیم. همچنین خدمات بی نظیر دکی یاب از جمله پرداخت اقساط هزینه ها را بازگو کردیم. از همراهی شما تا انتهای مقاله بسیار ممنونیم. لطفا در بخش نظرات دیدگاه خود را برای ما ثبت نمایید. و در صورت تمایل این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید.

درمان جایگزین عصب کشی چیست؟

در واقع نمی شود گفت درمان مناسب جایگزینی برای عصب کشی وجود دارد. تنها می شود دندان آسیب دیده را کشید که حفظ و درمان دندان همیشه ارجحیت دارد.

مراقبت های پس از عصب کشی چیست؟

پس از عصب کشی ممکن است تا چند روز دندان حساس باشد که با مصرف مسکن برطرف می شود. در این زمان بهتر است از جویدن غذاهای سفت خودداری شود.

چگونه از عصب کشی جلوگیری کنیم؟

استفاده از مسواک، نخ دندان و دهانشویه به صورت منظم تنها روش جلوگیری از پوسیدگی دندان و نیاز به عصب کشی است.

آیا در بارداری امکان عصب کشی وجود دارد؟

در دوران بارداری برای عصب کشی باید از مقدار بی حسی کمتری استفاده کرد. همچنین ممکن است به تجویز پزشک برای جلوگیری از عفونت نیاز به مصرف آنتی بیوتیک باشد.

آیا عصب کشی دندان درد دارد؟

عصب کشی دندان با بی حسی موضعی انجام می شود ولی تجربه ی کمی ناراحتی در حین انجام عمل طبیعی است. ممکن است تا چند روز پس از انجام عصب کشی احساس درد کنید که با مصرف مسکن کنترل می شود. ضمنا دندانپزشک با تجربه و مهارت می تواند تجربه ی خوشایندتر و درد کمتری برای شما به همراه بگذارد.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر