هزینه عمل بینی در مشهد | قیمت دقیق پزشکان + تخفیف + نوبت فوری

هزینه عمل بینی در مشهد همان چیزی است که می‌تواند شما را از عمل منصرف کند! اصلا در هر کاری این هزینه‌ها هستند، که همهء برنامه را بهم می‌ریزند! هزینه‌هایی که هرروز هم بالاتر می‌روند. اما چه می‌شود کرد؟ جدی جدی قید عمل و چهره ایده‌آلمان را بزنیم؟ قطعاً این راهش نیست! حداقل با دکی‌یاب این راهش نیست.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

در این مقاله همه چیز را در رابطه با هزینه عمل بینی در مشهد خواهید خواند. از جمله تفاوت هزینه عمل بینی گوشتی و استخوانی تا هزینه‌های جانبی عمل بینی. به علاوه از شرایط عمل بینی اقساطی و تخفیفات باور نکردنی دکی یاب برای شما می گوییم.

فهرست مطالب

هزینه های بالا همواره یکی ازبزرگترین دغدغه های زیباجویانی است که تصمیم به جراحی بینی گرفته اند. به همین دلیل همیشه به دنبال روش های مختلفی هستند که بتوانند به واسطه ی آن اندکی در مخارج سنگین جراحی صرفه جویی کنند. مثلا انتخاب جراحی که دستمزد پایین تری دریافت می کند. اما از آن جایی که عمل بینی مستقیما با سلامت و زیبایی ما سر و کار دارد انتخاب دکتری که ممکن است مهارت و تخصص کافی را نداشته باشد به هیچ وجه عاقلانه نیست. گرفتن تخفیف از پزشک جراح و بیمارستان و دکتر بیهوشی هم که اصلا حرفش را نزنید. از دریافت وام بانکی هم اجازه بدهید چیزی نگوییم که گشته ام نبود و نگرد نیست! 

با این تفاسیر جراحی بینی با پزشک مورد نظرمان هر روز برایمان دست نیافتنی تر می شود. اما نه با دکی یاب!

مجموعه ی دکی یاب به شما این امکان را می دهد که توسط جراح دلخواهتان بینی خود را اقساطی عمل کنید. تخفیفات شگفت انگیز در هزینه های عمل و هزینه های جانبی دیگر غیر ممکن نیست و می توانید با تخفیفات میلیونی دکی یاب مخارج عمل را کاهش دهید. همچنین اگر هنوز برای انتخاب جراح تصمیم نهایی نگرفتید یا دوست دارید شناخت کاملی نسبت به برترین پزشکان پیدا کنید، مقاله بهترین جراح بینی در مشهد را از دست ندهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید روی دکمه ی زیر کلیک کنید. 

تماس با دکی یاب

هزینه عمل بینی در مشهد چقدر است؟

به طور کلی هزینه ی عمل بینی، توسط پزشک جراح تعیین می‌ گردد. به این صورت که دکتر در روز ویزیت، با توجه به نوع بینی شما و تغییرات مورد نیاز و سبکی که برای عمل انتخاب کرده اید قیمت را مشخص می کند. مدل بینی (گوشتی، استخوانی و ...) و عوامل دیگری هم در تعیین مخارج تاثیرگذارند. در این مقاله به طور کامل به تمامی این موارد می پردازیم. 

ضمنا اگر در تهران زندگی می کنید یا امکان جراحی بینی در این شهر را دارید می توانید در مقاله ی هزینه عمل بینی در تهران با مخارج جراحی در این شهر آشنا شوید. 

هزینه عمل بینی گوشتی در مشهد

عمل بینی با مشاوره مجموعه زیباکس
عمل بینی با مشاوره مجموعه زیباکس؛ بهترین جراح بینی در گرگان

جراحی بینی های گوشتی نسبت به بینی‎‌های استخوانی به دلیل داشتن ساختار غضروفی ضعیف تر پیچیدگی بیشتری دارند. به همین دلیل در حین جراحی زمان طولانی تر و مهارت بیشتری نیاز داشته و طبیعتا هزینه ی بالاتری دارد. هزینه عمل بینی در مشهد برای فرم گوشتی، از حدود 24 میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه عمل بینی استخوانی و غضروفی در مشهد

نمونه عمل بینی با همراهی مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با همراهی مجموعه دکی یاب

برخلاف بینی گوشتی که همه پزشکان حاضر به عمل کردن آن نیستند، دماغ استخوانی بهترین مدل بینی برای جراحی محسوب می شود. پوست نازک و غضروفِ قوی بینی‌های استخوانی، عمل جراحی را برای پزشک راحت‌تر کرده و دروران بهبود را کاهش می دهد. هزینه عمل بینی‌ در مشهد برای مدل استخوانی از حدود 23 میلیون تومان شروع می‌شود.

بیشتر بخوانید: هزینه عمل بینی در کرمان 

هزینه عمل بینی ترمیمی در مشهد

جراحی بینی توسط مجموعه دکی یاب
جراحی بینی توسط مجموعه دکی یاب

طبیعتا وقتی استخوان، غضروف و بافت بینی یک بار طی جراحی دست کاری شده است، انجام عمل مجدد روی آن حساسیت بسیاری دارد. و هزینه ی بالاتری هم شامل می شود. بنابراین اگر تصمیم به انجام عمل ترمیم بینی در مشهد دارید باید نهایت دقت خود را در انتخاب پزشک به کار بگیرید. هزنیه عمل ترمیم بینی در مشهد، از حدود 32 میلیون تومان شروع شده و با توجه به دستمزد جراح و شرایط زیباجو افزایش می یابد.

هزینه عمل انحراف و پولیپ بینی در مشهد

تا این جای مقاله از مخارج عمل های زیبایی بینی برای شما گفتیم. اما در صورتی که عمل بینی با اهداف درمانی انجام شود، مانند عمل پولیپ یا انحراف بینی شرایط فرق خواهد کرد. این عمل‌ها چون جنبه درمانی دارند در مراکز دولتی قابل انجام هستند. همچنین از جمله مواردی هستند که بیمه‌های درمانی به آن‌ها تعلق می‌گیرد. هزینه جراحی انحراف و پولیپ بینی متغیر است و به میزان اشکالات بینی و روش عمل بستگی دارد. به صورت تقریبی می توان گفت قیمت عمل پولیپ و انحراف بینی از 16 میلیون تومان شروع می‌شود.

 

چه عواملی در تعیین هزینه عمل بینی تاثیرگذار است؟

همان طور که در قسمت اول هم اشاره کردیم، عوامل مختلفی در هزینه عمل بینی در مشهد تاثیر گذارند. در این قسمت می خواهیم به تعدادی از این موارد اشاره کنیم.

 • مهارت، سابقه و شهرت پزشک: طبیعتا پزشکان با تخصص مرتبط‌تر( مثل گوش، حلق و بینی) و سابقه بیشتر، هزینه بالاتری هم دریافت خواهند کرد. شما می توانید در مقاله ی بهترین جراح بینی در مشهد با موفق ترین جراحان این شهر آشنا شوید.
 • نوع عمل: روش باز یا بسته
 • نوع بینی و سبک عمل انتخابی شما: گوشتی، استخوانی، ترمیمی، درمانی
 • میزان تغییرات مورد نیاز
 • بیمارستان یا مرکز درمانی انتخابی
 

هزینه‌ های جانبی عمل بینی چقدر می‌شود؟

عمل دماغ با مجموعه دکی یاب
عمل دماغ با مجموعه دکی یاب

تا این جای کار در خصوص مخارج اصلی جراحی بینی در مشهد صحبت کردیم. ولی عمل بینی علاوه بر این مخارج، یک سری هزینه‌های جانبی هم دارد که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • آزمایشات قبل از عمل: پیش از انجام جراحی بنا به درخواست پزشک انجام یک سری آزمایشات ضروری است. از جمله آزمایش فاکتورهای خونی تا انجام سی‌تی اسکن 
 • ویزیت پزشک: هزینه ی مشاوره ی قبل از عمل و ویزیت پزشک از جمله هزینه های جانبی جراحی است.
 • داروها و لوازم بعد از عمل: هزینه ی داروها و چسب مصرفی مورد نیاز  هم به مخارج اصلی اضافه می شود.
 • آتلیه و عکسبرداری: برای تشخیص ایرادات و نواقص بینی نیاز است در آتلیه عکسبرداری کنید و قبل از عمل به پزشک خود تحویل دهید. 
خوب است بدانید مجموعه دکی یاب در هزینه های جانبی هم تخفیفات شگفت انگیزی برای شما زیباجویان در نظر گرفته است. به عنوان مثال تخفیف در هزینه های ویزیت، آتلیه، آزمایشگاه و ...

خدمات دکی یاب در مشهد

جراحی بینی می تواند یک پروسه پر تنش و استرس زا باشد. از همان قدم اول که پیدا کردن مناسب ترین پزشک است بگیرید تا تامین هزینه های سنگین جراحی. داشتن یک همراه  راه بلد و مورد اعتماد که در تمام طول این مسیر در کنار شما باشد و به شما کمک کند می تواند نگرانی ها را کاملا برطرف کرده و تجربه ای فوق العاده برای شما رقم زند. مجموعه ی دکی یاب سال هاست در زمینه ی جراحی زیبایی به خصوص عمل بینی فعالیت می کند و خدماتی بسیار کاربردی در این زمینه ارائه می دهد. شما می توانید برای انتخاب مناسب ترین جراح از کارشناسان دکی یاب مشاوره ی رایگان دریافت کنید. تخفیفات شگفت انگیز در مخارج اصلی و جانبی عمل از دیگر خدمات این مجموعه هستند. اما یکی از پرطرفدارترین خدمات ما عمل بینی اقساطی است. شما می توانید با شرایط بسیار راحت و فوری از این شرایط اقساطی بهره مند شده و توسط برترین جراحان بینی خود را عمل کنید. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید. در ادامه به تعدادی از خدمات مجموعه ی دکی یاب اشاره می کنیم.
 • مشاوره رایگان و تخصصی برای انتخاب پزشک
 • دریافت ویزیت فوری و بدون معطلی از پزشک
 • تخفیف ویژه در هزینه های جانبی
 • و ...
 خوب است بدانید اگر در شیراز زندگی می کنید هم امکان بهره مندی از همه ی این خدمات بی نظیر را دارید. شما می توانید برای اطلاع از مخارج عمل بینی در این شهر به مقاله ی هزینه عمل بینی در شیراز مراجعه کنید. ارتباط با کارشناسان دکی یاب

در این مقاله هزینه عمل بینی در مشهد را به صورت مفصل بررسی کردیم. شروع قیمت عمل بینی گوشتی، استخوانی، ترمیمی و انحرافی را به صورت دقیق درج کردیم و از مواردی که بر مخارج جراحی بینی تاثیرگذارند گفتیم. به علاوه خدمات هیجان انگیز مجموعه دکی یاب از جمله تخفیفات میلیونی و عمل بینی اقساطی را برای شما شرح دادیم. ضمن تشکر از این که تا این جای مقاله با ما همراه بودید لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه برای ما ثبت نمایید. 

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر