دسته بندی نشده

نوبت دهی دکتر عمل بینی کرمان | لیست پزشکان+نمونه کار+هزینه 1402

تفاوت عمل زیبایی، پولیپ، سینوزیت و انحراف بینی چیست؟

به دنبال نوبت دهی دکتر عمل بینی کرمان هستید؟

یکی از شایع ترین مشکلاتی که قبل از عمل بینی ممکن است برای شما پیش بیاید گرفتن نوبت جراحی است. ماه ها انتظار در صف های طولانی عمل می تواند برای همه ناخوشایند و آزاردهنده باشد. گاهی اوقات زمان جراحی اعلامی آنقدر دیر و دور از دسترس است که تا آن موقع ممکن است زندگیمان دچار تغییرات بنیادی شود.

نامه ی مهاجرتمان برسد، تشکیل خانواده بدهیم، ورشکسته شویم، شکست عشقی بخوریم، آدم فضایی ها حمله کنند و …

به نظر من درستش این است که آدم تا حدودی بتواند روی تاریخ عملش کنترل داشته باشد. تا بتواند مقدمات جراحی را از نظر مالی و روحی و روانی و همچنین مراقبت های بعد از عمل فراهم کند. 

مجموعه ی دکی یاب با تیمی متشکل از بهترین کارشناسان برای حل این مشکل به کمک شما می‌آید. تنها کافی است درخواست مشاوره ی رایگان دهید تا در سریع‌ترین حالت و به‌ صورت رایگان از بهترین دکتر عمل بینی کرمان نوبت ویزیت و عمل بگیرید. برای این کار روی دکمه ی زیر کلیک کنید.


معرفی انواع مدل بینی برای عمل جراحی

نوبت دهی دکتر عمل بینی کرمان؛ انواع عمل بینی مجموعه دکتریاب
مجموعه دکی یاب؛ نوبت دهی عمل بینی در کرمان

کمتر کسی وجود دارد که با عمل جراحی بینی آشنا نباشد!

در حقیقت مدت‌هاست که عمل بینی یکی از متداول‌ترین و پرطرفدارترین روش‌ها برای رفع عیوب و زیباسازی آن است. افراد بسیاری وجود دارند که از ظاهر و اندازه ی بینی خود رضایت کافی ندارند و برای رفع این مشکل به دنبال پیدا کردن بهترین دکتر برای عمل بینی هستند.

همانطور که احتمالا می دانید بینی انواع مختلفی دارد. آیا قبل از اقدام برای دریافت نوبت از جراح، با نوع بینی خود آشنا شده‌اید؟

به‌طورکلی بینی به دو دسته ی استخوانی و گوشتی تقسیم می‌شود. بینی‌های گوشتی و استخوانی از لحاظ ساختاری با یکدیگر متفاوت‌ هستند. بینی استخوانی دارای ساختار غضروفی مقاوم و مستحکم بوده ولی بینی گوشتی، غضروف ضعیف و نوک بینی بزرگ و گرد و دارای غدد چربی فراوان دارد. به همین دلیل روش جراحی آن‌ها نیز متفاوت است.

می‌دانید که پیش از اقدام برای دریافت نوبت از بهترین جراح باید به تخصص دکتر نیز توجه کنید؟

همان‌طور که اشاره شد بینی افراد یا گوشتی است و یا استخوانی؛ ازاین‌ رو بعضی از دکترها تبحر خاصی در عمل بینی گوشتی دارند و برخی دیگر تنها بینی‌های استخوانی را عمل می‌کنند. پس بهتر است بجای تلف کردن وقت در مطب دکترهای مختلف، از دکی‌ یاب مشاوره ی رایگان دریافت کنید تا به شما بگویند مدل بینی شما کدام است و کدام جراح مناسب شماست. 

شما همچنین می توانید در مقاله ی بهترین جراح بینی در کرمان با برترین جراحان این شهر آشنا شوید.

هر آنچه باید درباره انواع عمل بینی بدانید

نمونه عمل بینی گوشتی
عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب

شاید برای شما جالب باشد که بدانید عمل بینی با توجه به هدف انجام آن انواع مختلفی دارد.

انواع عمل بینی بسته به هدف زیباجو به سه دسته تقسیم می‌شوند. یعنی پزشک بر اساس نوع بینی و درخواست شما، یکی از این عمل‌ها را برایتان در نظر می‌گیرد.

1. عمل زیبایی بینی

به‌ طور معمول اکثر افراد با این نوع عمل آشنایی دارند و برای انجام آن به پزشک زیبایی مراجعه می‌کنند. با توجه ‌به نام این عمل، بدیهی است که برای رفع عیوب و بهبود ویژگی‌های ظاهری بینی انجام می‌شود.

می‌دانید یکی از شایع‌ترین علت های جراحی زیبایی بینی  بهبود یا حذف قوز بینی است؟!

برای انجام این کار استخوان بینی با توجه به آناتومی صورت فرد اصلاح و کوچک ‌می‌شود. شاید بپرسید که قوز بینی به چه علت ایجاد می‌شود؟

 در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بینی بعضی افراد به‌طور ژنتیکی و برخی به دلیل اصابت ضربه و شکستگی استخوان دچار قوز می‌شود. قوز بینی نه‌تنها بر کاهش زیبایی بلکه بر تنفس نیز اثر می‌گذارد.

 در حقیقت افرادی که برای دریافت نوبت از دکتر عمل بینی کرمان تلاش می‌کنند، از شکل و فرم بینی خود رضایت ندارند. طبیعی است که بینی بدفرم و دارای عیب بر دیگر اجزای صورت شما تأثیر می‌گذارد و از زیبایی چهره می‌کاهد.

عمل زیبایی بینی باید توسط پزشک متخصص انجام شود تا با دیگر اعضای صورت تناسب داشته باشد و فرم و حالت چهره را بر هم نزند. عدم تناسب بینی با دیگر اجزا نه‌تنها صورت شما را زیباتر نمی‌کند، بلکه زیبایی چهره ی شما را کاهش می‌دهد!

 تصور کنید بینی شما بیش‌ از حد کوچک شود درحالی‌که چشمان درشت یا لب‌هایی بزرگ و یا گونه‌های برجسته دارید. قطعاً جلوه زیبایی نخواهد داشت!

2. عمل درمانی بینی

گاهی مواقع افراد مشکلی با ظاهر بینی خودشان ندارند اما به دلایل پزشکی در صف نوبت دهی دکتر عمل بینی کرمان هستند.

شاید برایتان جالب باشد که برخی افراد به علت اختلالاتی مثل بسته شدن مجرای تنفسی و انحراف، دچار مشکلات مختلفی هنگام خوابیدن و نفس کشیدن می‌شوند.

نوبت دهی دکتر حسین دستغیب جراح بینی در شیراز از چه طریقی انجام می‌شود؟
نوبت دهی دکتر حسین دستغیب جراح بینی در شیراز از چه طریقی انجام می‌شود؟

پولیپ بینی نیز یکی از مشکلاتی است که افراد بسیاری به آن دچار هستند. در واقع پولیپ توده‌ای است که به دلیل فیبروز کیستیک، عفونت و آلرژی به وجود می‌آید و مجرای تنفسی را مسدود می‌کند.

این شرایط به عمل زیبایی نیاز ندارند و دکتر متخصص با اهداف درمانی بینی فرد را عمل می‌کند.

3. عمل زیبایی و درمانی

حال که درباره عمل زیبایی و درمانی بینی اطلاعات مفیدی به دست آوردید، وقت آن رسیده تا درباره ی دسته‌ سوم نیز صحبت کنیم.

دسته ی سوم یعنی افرادی که برای درمان مشکلات تنفسی خود اقدام می‌کنند، اما علاقه دارند که فرایند زیبایی هم برای آن‌ها انجام شود. در چنین مواردی پزشک به‌طور هم‌ زمان مشکلات را درمان می‌کند و علاوه بر آن‌، طبق خواست فرد قوسی روی بینی ایجاد کرده و یا نوک بینی را سربالا می‌کند.

همچنین بخوانید: هزینه عمل بینی در کرمان

بهترین روش برای دریافت نوبت از بهترین جراح بینی کرمان کدام است؟

جراحی بینی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب
جراحی بینی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب

شما هم تصمیم دارید بینی خودتان را عمل کنید اما هنوز نمی‌دانید کدام دکتر برای شما بهتر است و چه طور از یک پزشک متخصص نوبت بگیرید؟

دکی یاب بهترین روش برای نوبت دهی دکتر عمل بینی کرمان است. دیگر لازم نیست نگران باشید یا از سر ناچاری سراغ پزشک‌های بی‌تجربه بروید!

مجموعه ی دکی یاب با بهترین جراحان متخصص عمل بینی همکاری دارد. کارشناسان مجرب ما در تمام طول مسیر کنار شما هستند و شما را تنها نمی‌گذارند. کافی است برای اطلاعات بیشتر با دکی یاب تماس بگیرید و باقی کار را به ما بسپارید.

خدمات حرفه‌ای ما نه‌ تنها برای شهر کرمان، بلکه در سراسر ایران کاربرد دارد. دکی یاب با توجه ‌به تمام ویژگی‌های مثبت و امکاناتی که دارد، فرایند نوبت‌گیری از بهترین دکترهای متخصص بینی را بسیار آسان کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت از برترین جراحان روی دکمه ی زیر کلیک کنید. 

 

خدمات دکی یاب

اما این مجموعه تخصصی چه خدماتی برای شما دارد؟

هر آنچه شما برای عمل بینی به آن نیاز دارید! ازجمله ویژگی‌های این مجموعه عبارت‌اند از:

  • مشاوره تخصصی رایگان انتخاب پزشک
  • پاسخگویی و مشاوره تخصصی فوری
  • عمل بینی با بهترین جراحان و به‌ صورت اقساطی!
  • دریافت نوبت از دکتر عمل بینی کرمان به‌ صورت رایگان یا نیم‌بها
  • نوبت‌گیری به‌ سرعت و به‌ راحتی همه‌ روزه حتی روزهای تعطیل

خبر خوب برای شما این است که کارشناسان حرفه‌ای این مجموعه شرایط شما را بررسی کرده و بر اساس فرم و مشکلات بینی، بهترین جراح را به شما معرفی می‌کنند. بنابراین دیگر لازم نیست ماه‌ها برای دریافت نوبت دهی بهترین جراح عمل بینی کرمان منتظر بمانید. بهتر از این چه می‌خواهید؟

تنها کافی است برای اطلاعات بیشتر با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید و از خدمات پزشکی این مجموعه ی متخصص و شرایط دریافت نوبت ویزیت رایگان یا نیم‌بها، آگاه شوید.

در انتها توصیه می‌کنیم اگر امکان عمل در شیراز را دارید، مقاله بهترین جراح بینی در شیراز را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.