لیفت صورت در شیراز

همه چیز در رابطه با لیفت ابرو با نخ در شیراز |پزشکان برتر + هزینه دقیق (1402)

همه چیز در رابطه با لیفت ابرو با نخ در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

اگر می‌خواهید درباره لیفت ابرو با نخ در شیراز همه چیز را بدانید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. از پزشکان برتر گرفته تا هزینه‌ها، مزایا و معایب و … از جمله مواردی هستند که در این مقاله توضیح داده می‌شوند.

تا به حال برایتان پیش آمده وقتی در عکس‌هایتان دقت می‌کنید متوجه شوید در حالی که لبخند به لب دارید چشمانتان خواب آلود و بی انرژی به نظر می‌رسد؟! یا در جمع‌های دوستانه مدام از شما بپرسند چرا خسته و بی‌حوصله به نظر می‌رسید؟! در حالی که احساس خستگی نمی‌کنید. در این مواقع پاسخ به این نوع سوالات می‌تواند واقعا آزار دهنده باشد. توضیح این مسئله که واقعا خسته نیستید و به دلیل فرم چشم و ابرویتان است که غمگین یا بی حوصله به نظر می‌رسید.

راه حل این مسئله اما بسیار ساده است! با لیفت ابرو می‌توانید حالت چشم و ابروی خود را تغییر دهید و حتی در صورت تمایل فرم گربه‌ای به چشمان خود بدهید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا در خصوص لیفت ابرو با نخ برای شما توضیحاتی ارائه دهیم. همچنین توصیه می‌کنیم بعد از خواندن این مطلب، مقاله هزینه لیفت صورت در شیراز را از دست ندهید. در این مقاله به صورت دقیق به بررسی انواع هزینه‌ها و روش‌ها پرداخته‌ایم.

 

بهترین دکتر لیفت ابرو با نخ در شیراز

بهترین دکتر لیفت ابرو با نخ در شیراز
بهترین دکتر لیفت ابرو با نخ در شیراز

یکی از بهترین روش‌های از بین بردن افتادگی پلک و همچنین بالا بردن و فرم دادن چشم و ابرو لیفت ابرو با نخ است. این عمل چشمان شما را درشت‌تر و خوش فرم‌تر و چهره شما را جوان‌تر و شاداب‌تر می‌کند. اما با توجه به این که این عمل مربوط به نواحی حساس اطراف چشم است، باید حتما توسط پزشک مجرب و کارکشته انجام شود. بهترین دکتر لیفت ابرو با نخ در شیراز حیدر صفری می‌باشد. ایشان متخصص بیهوشی و آنستزیولوژی می‌باشند که در زمینه زیبایی، ژل، بوتاکس و لیزر فعالیت می‌کنند و در انجام لیفت ابرو با نخ تبحر بسیار دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایشان و گرفتن نوبت روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

هزینه لیفت ابرو با نخ در شیراز

لیفت ابرو بدون جراحی با بوتاکس
لیفت ابرو بدون جراحی با بوتاکس

یکی از فاکتورهای مهم در عمل‌های زیبایی، هزینه است. عوامل مختلفی در هزینه لیفت ابرو با نخ در شیراز موثر هستند. تعداد نخ‌های مورد نیاز، برند نخ‌ها، دستمزد پزشک و هزینه‌های کلینیک تعدادی از این عوامل هستند. به همین دلیل نمی‌شود برای این عمل یک قیمت دقیق ارائه داد. به صورت حدودی هزینه‌ی لیفت ابرو با نخ توسط دکتر حیدر صفری حدود 3 میلیون و 500 هزار تومان می‌باشد. اما هزینه دقیق توسط دکتر و پس از معاینه تعیین می‌شود.

مجموعه دکی‌یاب در جهت کسب رضایت شما امکان پرداخت اقساط را برای شما زیباجویان فراهم کرده است. شما می‌توانید از کارشناسان دکی‌یاب در این خصوص مشاورۀ رایگان دریافت کنید. کافی است روی دکمۀ زیر کلیک فرمایید.

مزایا و معایب لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو بدون جراحی چیست؟
لیفت ابرو بدون جراحی چیست؟

مانند هر عمل زیبایی دیگری لیفت ابرو با نخ مزایا و معایب خوش را دارد. قاعدتا در صورتی که عمل لیفت توسط پزشک مجرب و ماهر انجام شود، عوارض کمتری خواهید داشت. به تعدادی از مزایا و معایب این عمل را در ادامه اشاره می‌کنیم.

مزایای لیفت ابرو با نخ

مزایای لیفت ابرو با نخ
مزایای لیفت ابرو با نخ
 • لیفت ابرو با نخ یک عمل سرپایی است و نیاز به بیهوشی ندارد و با بی‌حسی انجام می‌شود.
 • چهره شما را جوانتر و شاداب‌تر نشان می‌دهد.
 • جای زخم و اسکار باقی نمی‌گذارد.
 • در مقایسه با روش‌های دیگر لیفت، هزینه کمتری دارد.

معایب لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو بدون جراحی
لیفت ابرو بدون جراحی

می‌شود گفت لیفت ابرو اگر توسط پزشک مجرب انجام شود معایبی ندارد. پزشک ناوارد اما ممکن است به چهرۀ شما حالت غیر طبیعی بدهد. به این نکته هم می‌شود اشاره کرد که لیفت ابرو با نخ یک روش موقت است و تقریبا پس از 12 تا 18 ماه تاثیر خود را از دست می‌دهد. البته این مورد بسته به شرایط بدنی شما می‌تواند متفاوت باشد.

مراقبت‌های لیفت ابرو با نخ

روش های لیفت ابرو
روش های لیفت ابرو

در تمام عمل‌های زیبایی مراقبت‌های پس از عمل در نتیجه‌ تاثیر بسیار دارد و رعایت آنها می‌تواند عمل موفقیت آمیزتری برای شما به همراه داشته باشد. تعدادی از مراقبت‌های بعد از عمل لیفت ابرو با نخ را در ادامه توضیح می‌دهیم.

 • چند روز بعد از انجام عمل، برای جلوگیری از حرکت نخ‌ها به پشت بخوابید.
 • با مشورت پزشک از آنتی بیوتیک استفاده کنید.
 • برای کاهش درد با مشورت پزشک، مسکن مصرف نمایید.
 • از دست زدن به نقاط تزریق خودداری کنید.

با مشورت پزشک بین 1 تا 3 ماه از فعالیت‌های پر تحرک و ورزش‌های سنگین خودداری فرمایید.

عوارض لیفت ابرو با نخ

عوارض لیفت ابرو با نخ در شیراز
دکی یاب؛ عوارض لیفت ابرو با نخ در شیراز

عوارض پس از عمل، جزو جدانشدنی عمل‌های زیبایی هستند. اما انجام عمل توسط پزشک متخصص و ماهر می‌تواند این عوارض را کاهش دهد و تجربه‌ی خوشایندتری برای شما به همراه بیاورد. در ادامه به تعدادی از عوارض عمل لیفت ابرو با نخ اشاره می‌کنیم.

 • می تواند باعث بی حسی موقت یا دائم در ناحیه پیشانی و بالای سر شود.
 • در صورت ناوارد بودن پزشک عدم تقارن ابروها می‌تواند یکی از عوارض باشد.
 • اگر پزشک به دلیل نداشتن تجربه‌ی کافی در قرار دادن نخ‌ها دچار اشتباه شود، امکان جابجا شدن نخ‌ها بعد از لیفت وجود دارد.
 • احساس کردن نخ زیر پوست از دیگر عوارض لیفت ابرو می‌باشد که در موارد معدود می‌تواند اتفاق بیفتد.
 در این مقاله در خصوص لیفت ابرو با نخ توضیحاتی را به شما ارائه دادیم. شما می‌توانید در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی دکمۀ زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان دکی‌یاب به صورت رایگان به تمامی سوالات شما پاسخ داده و از صفر تا صد مراحل انتخاب پزشک، پرداخت اقساط هزینه‌ها و پشتیبانی پس از عمل همراه شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.