لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک / مزایا + هزینه + بهترین جراحان  + نمونه عکس

لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک، معجزه ی جوانسازی صورت آیا شما هم هر بار که به آینه می نگرید احساس می کنید طول پیشانی تان اندکی بلندتر و عمق چروک...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک، معجزه ی جوانسازی صورت

آیا شما هم هر بار که به آینه می نگرید احساس می کنید طول پیشانی تان اندکی بلندتر و عمق چروک های روی آن کمی بیشتر شده است؟ یا ابروهایی که روزی نقطه قوت چهره ی شما بود حالا انگار سقوط آزاد کرده و بی حالت و بد فرم بالای چشمانتان جا خوش کرده اند!؟  

چقدر با لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک آشنایی دارید؟ این روش بهترین و موثرترین راه برای رسیدن به چهره ای جوانتر و جذابتر می باشد. به کمک این روش طی یک عمل کم خطر چند ساعته، چهره ی ما می تواند شادابی و جذابیت از دست رفته خود را بازیابد! برای آشنایی با همه رمز و رازهای این تکنیک به روز و پیشرفته و همچنین بهره مندی از تخفیفات میلیونی و پرداخت اقساطی عمل لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

به علاوه با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و در خصوص لیفت ابرو اقساطی و تخفیفات ویژه دکی یاب اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ارتباط با مشاوران

لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک چگونه است؟

نمونه لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک با مشاوره مجموعه دکی یاب

لیفت ابرو یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش های جوانسازی صورت می باشد. در این روش با بالا کشیدن ابروها، خطوط اخم و چین و چروک های روی پیشانی حذف شده و پوست شل و افتاده پلک بالایی به حالت اولیه خود باز می گردد. در نتیجه چهره ی ما شادابتر، جذابتر و البته جوانتر  شده و دیگر خبری از چهره ی عبوس و خسته، خطوط اخم روی پیشانی و افتادگی ابروها و پلک ها نیست!

لیفت ابرو به طور کلی به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از موثرترین آنها لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک می باشد. در این روش جراح یک برش کوچک در محل رویش موهای سر ایجاد می‌کند. سپس یک دستگاه بسیار کوچک مجهز به دوربین را از این برش وارد پوست کرده تا به این صورت بتواند بافت ها و ماهیچه های زیر پوست را از طریق مانیتور مشاهده کند. پس از آن پزشک با استفاده از یک ابزار دیگر  بافت پیشانی را بالا کشیده و با کمک بخیه در جای مناسب خود ثابت می کند. در مرحله آخر برش ایجاد شده با بخیه بسته می‌شود و به مرور زمان به کل محو خواهد شد.

 

مزایای لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

لیفت ابرو با مشاوره مجموعه دکی یاب
لیفت ابرو با مشاوره مجموعه دکی یاب

همه ما به دنبال راهی هستیم که صورتمان را جوان‌تر و زیباتر کند. در این بین ابروها نقش بسزایی در این زیبایی دارند. اما گاهی اوقات به دلایل ژنتیکی یا افزایش سن، شادابی و جوانی صورتمان از دست می‌رود. لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک یکی ازبهترین روش های رسیدن به زیبایی و جوانی است. که مزایای بی‌شماری برای شما به همراه دارد. تعدادی از این مزایا را در ادامه بررسی می کنیم.

 • ترمیم قوس طبیعی در ابروها
 • کاهش افتادگی پلک بالا
 • برداشتن پوست اضافی از صورت
 • زمان استراحت کمتر نسبت به لیفت ابرو به روش های سنتی
 • مدت زمان عمل کوتاه تر
 • بلند تر و بهتر مشخص شدن ابروها
 • آندوسکوپ امکان دید نزدیک از عضلات و بافت ها را فراهم می‌کند.
 • آندوسکوپ به جراح اجازه می‌دهد تا تغییرات دقیق تری در عضلات صورت ایجاد کند.
 • این روش منجر به داشتن پیشانی صاف تر با چین و چروک کمتر در اطراف چشم می‌شود.

بهترین جراحان لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

نمونه جراحی لیفت ابرو با مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی لیفت ابرو با مجموعه دکی یاب

رسیدیم به بخش جذاب ماجرا یعنی معرفی بهترین جراحان لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک. مطمئناً همه افرادی که قصد جراحی لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک را دارند، دوست دارند جراحان باتجربه و کارکشته را بشناسند. به همین دلیل در این بخش قصد داریم، تعدادی از توانمندترین جراحان لیفت ابرو را به شما معرفی کنیم. ضمنا مطالعه مقاله بهترین جراح لیفت ابرو در تهران خالی از لطف نیست.

دکتر خسرو برخورداری از بهترین جراحان لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

دکتر امیر خسرو برخورداری؛ جراح لیفت ابرو در تهران
دکتر امیر خسرو برخورداری؛ جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

دکتر برخورداری از جراحان نام آشنا در زمینه جراحی لیفت صورت و ابرو می باشند. هرچند که می توان گفت شهرت ایشان تنها محدود به لیفت ابرو و صورت به روش اندوسکوپیک نمی‌شود، بلکه در جراحی بینی هم سابقه درخشانی دارند.

برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند بدانند، دکتر برخورداری کیست؟ و چه تحصیلاتی دارند؛ باید بگوییم که ایشان با کد نظام پزشکی 163075 متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک بینی می باشند. دکتر برخورداری در انواع جراحی‌های پلاستیک صورت به ویژه جراحی بینی و لیفت شقیقه، پیشانی و ابرو مهارت بسزایی دارند. بنابراین اگر قصد انجام عمل های ترکیبی را دارید، این جراح حاذق یکی از بهترین گرینه ها برای شما می باشند. دکتر برخورداری در تهران و شیراز به فعالیت مشغولند ولی با توجه شهرت و تخصص بالا، زیباجویان از سراسر ایران برای انجام عمل های زیبایی به ایشان مراجعه می کنند. 

اگر شما هم ساکن شیراز و تهران نیستید ولی این پزشک توانمند را برای عمل زیبایی خود انتخاب کرده اید، خوب است بدانید مجموعه دکی یاب برای شما شرایطی فوق العاده در نظر گرفته است. شما می توانید با کمک دکی یاب به صورت رایگان به این دو شهر سفر کنید و حتی در شیراز یک روز اقامت نیم بها داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص و همچنین گرفتن نوبت ویزیت و عمل به صورت فوری از دکتر خسرو برخورداری کافی است با کلیک بر روی دکمه زیر با ما ارتباط برقرار نمایید.

ارتباط با دکی یاب

نمونه کارهای لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک توسط دکتر خسرو برخورداری

همانطور که می دانید مشاهده نمونه کارهای پزشکان می تواند در تصمیم گیری و انتخاب به شما کمک شایانی کند. به همین دلیل در این قسمت تعدادی از نمونه کارهای دکتر خسرو برخورداری جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک را برای شما قرار داده ایم. 

نمونه لیفت ابرو با دکتر خسرو برخورداری جراح لیفت صورت در شیراز
نمونه لیفت ابرو با دکتر خسرو برخورداری جراح لیفت صورت در شیراز
لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک با دکتر خسرو برخورداری جراح زیبایی در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک با دکتر خسرو برخورداری جراح زیبایی در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

دکتر حمید رضا فتحی جراح باتجربه لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

دکتر حمیدرضا فتحی جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک
دکتر حمیدرضا فتحی جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

دکتر حمیدرضا فتحی با شماره نظام پزشکی 56290 فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. از سوابق تحصیلی ایشان می‌توان به عضویت هیئت علمی دانشگاه تهران و عضو فعال انجمن بین المللی جراحان پلاستیک اشاره کرد.

دکتر فتحی یکی از جراحان با تجربه در زمینه جراحی لیفت اندوسکوپیک ابرو به شمار می‌روند. برای آشنایی با میزان مهارت ایشان در این جراحی تعدادی از نمونه کارهایشان را برای شما آورده ایم.

نمونه کارهای دکتر حمید رضا فتحی جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

نمونه جراحی لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک دکتر حمید رضا فتحی
نمونه جراحی لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک دکتر حمید رضا فتحی
نمونه جراحی لیفت صورت و ابرو با دکتر حمید رضا فتحی
نمونه جراحی لیفت صورت و ابرو با دکتر حمید رضا فتحی

دکتر محمد رضا آخوندی نسب جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

دکتر محمد رضا آخوندی نسب جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک
دکتر محمد رضا آخوندی نسب جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

دکتر محمدرضا آخوندی نسب با شماره نظام پزشکی 22096 فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند. از سوابق تحصیلی ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران
 • عضویت فعال انجمن بین المللى جراحان پلاستیک آمریکا (ISAPS)
 • جراحى هاى تغییر جنسیت به روش فالوپلاستى
 • دریافت دکتراى پزشکى عمومى از دانشگاه علوم پزشکى شیراز

دکتر آخوندی نسب در زمینه انواع جراحی زیبایی به‌ویژه لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک صورت فعالیت دارند. اگر قصد جراحی لیفت ابرو دارید ایشان گزینه مناسبی برای شما خواهند بود.

دکتر بهرام اشراقی جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

دکتر بهرام اشراقیان جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک
دکتر بهرام اشراقیان جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

دكتر بهرام اشراقى با شماره نظام پزشکی 86481 دارای فلوشیپ پلاستیک و ترمیمی چشم می باشند. ایشان از جراحان با سابقه در زمینه بلفارو پلاستی، لیفت پیشانی، ابرو و لیزیک هستند. دکتر اشراقی هم اکنون در تهران و اصفهان فعالیت دارند.

دکتر اشراقی با جدیدتین تکنولوژی‌های روز دنیا آشنایی دارند. و در جراحی خود از جدیدترین دستگاه‌ها و روش‌ها بهره می‌برند. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای لیفت اندوسکوپیک ابرو را مشاهده می‌فرمایید. 

نمونه کار لیفت ابرو به روش اندوسکوپی توسط دکتر بهرام اشراقی

در این قسمت می توانید تعدادی از نمونه کارهای لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک دکتر اشراقیان را مشاهده نمایید. 

نمونه جراحی ایفت ابرو به روش اندوسکوپیک دکتر بهرام اشراقی
نمونه جراحی ایفت ابرو به روش اندوسکوپیک دکتر بهرام اشراقی
نمونه جراحی لیفت ابرو و شقیقه هزمان با هم دکتر بهرام اشراقی
نمونه جراحی لیفت ابرو و شقیقه هزمان با هم دکتر بهرام اشراقی

هزینه لیفت ابرو به روش آندوسکوپیک

عمل لیفت ابرو با مشاوره مجموعه دکی یاب
عمل لیفت ابرو با مشاوره مجموعه دکی یاب

عوامل گوناگونی بر هزینه لیفت اندوسکوپی ابرو تاثیر گذارند. به عنوان مثال سن زیباجو و شرایط جسمانی او از عوامل موثر بر مخارج لیفت ابرو می باشند. جالب است بدانید سنین ۳۰ تا ۶۵ سال بهترین سن برای جراحی لیفت ابرو است.

به طور کلی هزینه جراحی لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک حدودا 40 میلیون تومان می باشد ولی شما می توانید با همراهی دکی یاب از 5 میلیون تومان تخفیف ویژه بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص هزینه لیفت ابرو مطالعه مقاله هزینه لیفت ابرو در تهران به شما کمک شایاتی می‌کند.

همچنین اگر برای پرداخت هزینه های لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک دچار محدودیت هستید، برای شما خبر خوبی داریم. شما می‌توانید به کمک مجموعه دکی یاب از شرایط پرداخت اقساطی بهره‌مند شوید و به این صورت توسط برترین جراحان عمل خود را انجام دهید. برای کسب اطلاعات در خصوص تخفیفات ویژه و عمل لیفت ابرو اقساطی روی دکمه زیر کلیک نمایید.

تماس با ما

خدمات دکی یاب برای لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک

هزینه های جانبی لیفت شقیقه در تهران و شهرستان
هزینه های جانبی لیفت شقیقه در تهران و شهرستان

مجموعه دکی یاب سال ها تجربه ی ارائه ی مشاوره در زمینه ی عمل های زیبایی در شیراز و تهران را دارد و در این مسیر خدمات بی نظیری ارائه می دهد. از جمله ی این خدمات باور نکردنی می توان به این مورد اشاره کرد که اگر ساکن شیراز یا تهران نیستید می توانید از طریف دکی یاب به صورت رایگان به این دو شهر سفر کنید و به صورت فوری و پشت سر هم اول ویزیت و سپس جراحی شوید.

همچنین همان طور که پیش تر اشاره کردیم می توانید به صورت اقساطی هزینه های عمل خود را پرداخت کنید. 

تخفیفات ویژه، پشتیبانی پس از عمل، مشاوره انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک، نوبت ویزیت و عمل فوری و بدون انتظار و ... از دیگر خدمات هیجان انگیز مجموعه دکی یاب می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آدرس دکی یاب

در آخر

در این مقاله در خصوص لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک همه چیز را به شما گفتیم. با برترین جراحان و هزینه های آنها آشنا شدیم و از خدمات ویژه ی مجموعه ی دکی یاب از جمله سفر رایگان به شیراز و تهران صحبت کردیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با کلیک بر روی دکمه ی زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. همچنین سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه برای ما ثبت نمایید.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر