بهترین جراح بینی در مشهد | معرفی اختصاصی بهترین دکتر در هر مدل و سبک بینی

پگاه که بینیش را عمل کرد، خیلی خوب از آب درآمد. شیرین و آذر هم مصمم شدند نزد همان پزشک عمل کنند. شیرین مسئله مالی نداشت و زودتر عمل شد. اما نتیجه آن جوری که دلش می‌خواست و پیش‌بینی کرده بود، نشد! پزشک همان پزشک و از بهترین جراحان بینی در مشهد بود. پس چرا شیرین نتیجه دلخواهش را نگرفت؟ ساده است. مدل بینی پگاه و شیرین کاملا با هم تفاوت داشت. یکی گوشتی و دیگری استخوانی بود.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

برای آشنایی با بهترین جراح بینی در مشهد، نیاز نیست جای دیگری بروید! سیر تا پیاز و صدر تا ذیل بهترین جراح بینی در مشهد را برای شما یک جا آورده‌ایم! به علاوه ی معرفی خدمات بی نظیر دکی یاب از جمله عمل بینی اقساطی و تخفیفات باور نکردنی

فهرست مطالب

اجازه دهید با یک مقدمه ی عبرت آموز مقاله را شروع کنیم. 

نتیجه ی عمل بینی پگاه خیلی خوب از آب درآمد. به همین خاطر شیرین و آذر هم مصمم شدند نزد همان پزشک عمل کنند. شیرین مسئله مالی نداشت و زودتر عمل شد. اما نتیجه آن جوری که دلش می‌خواست و پیش‌بینی کرده بود، نشد! از آن جایی که پزشک از بهترین جراحان بینی در مشهد بود پس چرا شیرین نتیجه دلخواهش را نگرفت؟ 

جواب ساده است. مدل بینی پگاه و شیرین کاملا با هم تفاوت داشت. یکی گوشتی و دیگری استخوانی بود.

باید گفت آذر خوش شانس بود که به خاطر کامل نبودن هزینه ی عمل، صبر کرد. زیرا با مجموعه ی دکی‌یاب آشنا شد. تیم دکی یاب بهترین جراحی بینی در مشهد را متناسب با بینی آذر به او معرفی کرد، برایش نوبت فوری گرفت و با تخفیفات بی نظیر مخارج عمل را برایش کاهش داد. اگر شما هم تمایل دارید از این خدمات بی نظیر بهره مند شوید کافیست با دکی یاب تماس بگیرید. برای این کار روی دکمه ی زیر کلیک کنید. 

 

ارتباط با دکی یاب

در ادامه ی مقاله علاوه بر آشنایی با بهترین پزشکان عمل بینی در مشهد، با مجموعه دکی‌یاب و خدمات هیجان انگیزش هم آشنا خواهیم شد.

کدام پزشک بهترین جراح بینی در مشهد است؟

بهترین جراح بینی در مشهد؛ مجموعه دکی یاب
بهترین جراح بینی در مشهد؛ مجموعه دکی یاب

داستانی که در مقدمه ی مقاله آوردیم یک نکته ی بسیار مهم داشت. این که بهترین جراح بینی برای شما، لزوماً برای فرد دیگری ممکن است انتخاب مناسبی نباشد! چون شرایط و مدل بینی شما دو نفر احتمالاً به طور کامل با هم تفاوت داشته باشد. به عنوان مثال اگر یک بینی فانتزی و عروسکی بعد از عمل، شما را خوشحال می‌کند، همین نتیجه، شاید فرد دیگری را از نگاه کردن به آینه منصرف کند!

بنابراین در این مقاله برای هر مدل بینی و سبک عمل، چند تن از بهترین جراحان دماغ در مشهد را معرفی می کنیم. 

اگر تهرانی هستید یا امکان جراحی در تهران را دارید هم می توانید در مقاله ی برترین جراحان بینی در تهران با موفق ترین پزشکان عمل بینی در این شهر آشنا شوید.

بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد

عمل بینی گوشتی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب
عمل بینی گوشتی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب

بینی‌های گوشتی پوست ضخیم و چرب و غضروف‌های نازک و ضعیفی دارند. معمولا نوک بینی افتاده و دارای غضروف پهن و بزرگ می باشد. به واسطه ی مشخصاتی که گفته شد، عمل بینی‌های گوشتی نسبت به نوع استخوانی دشوارتر است. این دشواری قطعا مهارت و تخصص و البته هزینه ی بیشتری می‌طلبد. در ادامه با برترین جراحان بینی گوشتی در مشهد آشنا می شویم.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد؛ دکتر الهام آذرنوش

دکتر آذرنوش دارای کد نظام پزشکی 98529 متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران و فوق تخصص جراحی های زیبایی بینی و صورت و آندوسکوپی سینوس می‌باشند. تبحر و مهارت ایشان در جراحی بینی های گوشتی در مشهد، زبانزد خاص و عام است.

بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد؛ دکتر مهدی پورصادق

دکتر پورصادق دارای کد نظام پزشکی 20658 فوق تخصص جراحی بینی و سینوس و راینولوژی هستند. سایر فعالیت‌های ایشان علاوه بر جراحی بینی شامل بلفاروپلاستی (عمل زیبایی پلک)، اتوپلاستی ( عمل زیبایی گوش) و تزریق ژل و بوتاکس و ... می‌شود. ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند.

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی و غضروفی در مشهد

مراجعه کننده به تیم دکی یاب با بینی استخوانی و غضروفی؛ بهترین جراح بینی در مازندران
مراجعه کننده به تیم دکی یاب با بینی استخوانی و غضروفی؛ بهترین جراح بینی در مازندران

بینی‌های استخوانی معمولا در قسمت پل بینی، قوز دارند که این قوز ممکن است به صورت ارثی یا به دنبال ضربه ایجاد شده باشد. این مدل بینی‌ها، پوست نازک و بافت غضروفی قوی دارند. پره‌های بزرگ و بافاصله از دیگر ویژگی بینی‌های استخوانی می‌باشند. معمولا پیاده کردن هر سه سبک طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی روی بینی‌های استخوانی امکان‌پذیر است.

بهترین جراح بینی استخوانی و غضروفی در مشهد؛ دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی با شماره نظام پزشکی 83696 متخصص جراحی دهان فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می‌باشند. ایشان در رزومه ی خود، سابقه درخشانی نه تنها در بالین و اعمال جراحی، بلکه در کارهای پژوهشی ارزشمند نیز دارند.

بهترین جراح بینی استخوانی و غضروفی در مشهد؛ دکتر مهدی بخشایی

دکتر مهدی بخشایی فوق تخصص اندوسکوپی بینی و سینوس و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند. ایشان دارای کد نظام پزشکی 66801 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و آکادمی گوش، حلق و بینی آمریکا می‌باشند.

 

اگر با تمام مشخصاتی که برای بینی‌های گوشتی و استخوانی گفته شد، هنوز در تشخیص نوع بینی خود مشکل دارید کافی است از مشاوره تخصصی و رایگان مجموعه دکی‌یاب استفاده کنید. به این صورت که عکس خود را برای کارشناسان مجرب ما ارسال کنید و مشاوره ای مفید و کامل دریافت نمایید.

ارتباط با کارشناسان دکی یاب

برترین جراح بینی ترمیمی در مشهد

عمل بینی با مشاوره ی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
عمل بینی با مشاوره ی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

وقتی فردی تصمیم به عمل ترمیم بینی می‌گیرد، ممکن است دو حالت داشته باشد. در حالت اول بینی به دلیل بروز حادثه‌ای (برای مثال ضربه) دچار مشکل شده است و نیاز به ترمیم دارد. حالت دوم این است که به دلیل ناوارد بودن پزشک زیباجو از فرم و نتیجه ی نهایی بینی ناراضی باشد و یا دچار ایرادات تنفسی شده باشد. باید توجه داشته باشید که عمل ترمیم بینی در مشهد، نسبت به جراحی اولیه بینی تخصص، مهارت و تجربه بیشتری می‌خواهد. از این رو طبیعتا هزینه های جراحی نیز افزایش می یابد!

بهترین جراح بینی ترمیمی در مشهد؛ دکتر کریم جلائیان سامانی

ایشان متخصص گوش،حلق،بینی و آندوسکوپی بینی و سینوس، جراحی زیبایی بینی و صورت از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند. دکتر جلائیان با کد نظام پزشکی 118029 از جمله پزشکان شناخته شده عمل ترمیم بینی در مشهد می‌باشند.

بهترین جراح بینی ترمیمی در مشهد؛ دکتر سید مسعود ناصری صدر

ایشان با کد نظام پزشکی 57994 جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی می باشند. همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا هستند. تجربه و تخصص و مهارت، دکتر ناصری صدر را در زمره بهترین دکترهای جراحی بینی در مشهد قرار داده است.

بهترین جراح بینی سبک طبیعی در مشهد

عمل بینی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب

در این سبک تلاش می شود ظاهر طبیعی بینی حفظ شود. یعنی از کوچک شدن بیش از حد دماغ و سربالا بودن زیادی نوک بینی جلوگیری می شود. عمل بینی به سبک طبیعی قابل اجرا برای هر دو نوع بینی گوشتی و استخوانی است.

بهترین جراح بینی سبک طبیعی در مشهد؛ دکتر یگانه تیموری

دکتر تیموری از جمله پزشکانی هستند که با رتبه یک رقمی وارد دانشگاه شدند. ایشان با کد نظام پزشکی 105617 متخصص گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن و فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت و بینی و جراحی آندوسکوپی سینوس هستند.

بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در مشهد

نمونه عمل بینی از طرف تیم دکی یاب
نمونه عمل بینی از طرف تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

گاهی هدف از عمل بینی رسیدن به ظاهری است که نه خیلی طبیعی باشد و نه کاملا عروسکی. در این مواقع بهترین گزینه برای شما عمل بینی به سبک نیمه فانتزی است. این سبک در واقع مابین فرم طبیعی و فانتزی است و می توان حالت هایی از هر دو را در این سبک دید. به عنوان مثال سایز بینی متناسب با سایر اعضای صورت کوچک می شود. تیغه ی بینی قوس ملایمی گرفته و نوک آن اندکی سربالا می شود. باید توجه کنید که این سبک بیشتر برای بینی‌های استخوانی قابل اجرا است ولی در مورد بینی‌های گوشتی هم با صلاحدید پزشک و شرایط زیباجو قابل اجراست.

بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در مشهد؛ دکتر اسماعیل فرزاد فرد

در حال حاضر ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. دکتر فرزاد فرد دارای کد نظام پزشکی 51225 فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می‌باشند.

بهترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در مشهد

مراجعه کننده به مجموعه دکی یاب برای سبک عمل فانتزی و عروسکی
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد

سبک عمل بینی عروسکی و فانتزی، همیشه طرفدران خاص خود را داشته است. اگر بینی شما استخوانی است، خیلی راحت می‌توانید این سبک را برای بینی خود انتخاب کنید. اما برای بینی های گوشتی مناسب نمی باشد. در این سبک سایز بینی به حد قابل توجهی کوچک شده و نوک بینی کاملا سربالا می شود. در ادامه ی مقاله برترین جراحان بینی سبک فانتزی و عروسکی در مشهد را به شما معرفی می کنیم.

بهترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در مشهد؛ دکتر نازنین ابدالی

ایشان با شماره نظام پزشکی 70919 متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن در مشهد می‌باشند. دکتر ابدالی یک دوره عنوان پزشک نمونه کشوری را از سازمان نظام پزشکی ایران دریافت کرده اند.

برترین جراح بینی در مشهد از نظر کاربران

جراحی بینی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب
جراحی بینی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب

برای شروع هرکاری یا عملی کردن هر تصمیمی، مشورت و استفاده از نظرات و تجربیات دیگران می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای یافتن برترین دکتر عمل دماغ در مشهد از نظر کاربران دکی یاب در ادامه ی مقاله با ما باشید.

ضمنا جالب است بدانید در مقاله ی بهترین جراح بینی در ایران می توانید با معتبرترین جراحان در شهرهای مختلف ایران آشنا شوید. 

بهترین جراح بینی خانم در مشهد؛ دکتر نرگس رزم آرا

دکتر رزم آرا متخصص گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت از دانشگاه تهران و دارای شماره نظام پزشکی 93015 می باشند.

بهترین جراح بینی در مشهد با قیمت مناسب

مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مشهد
مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مشهد

قطعا علاوه بر تخصص، مهارت و تجربه ی جراح، هزینه‌ ی عمل نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. معمولا پزشکانی که معروفیت و شهرت بیشتری دارند دستمزد بالاتری دریافت می کنند. ولی باید به این نکته توجه کنیم که هزینه ی بالاتر به معنی کیفیت بیشتر نیست. و هر جراحی که دستمزد بیشتری دریافت می کند لزوما بهترین نتیجه را برای ما رقم نمی زند. از طرفی جراحانی هم هستند که با هزینه های پایین تر از تخصص و مهارت بسیاری برخوردارند و نتایج بسیار موفقی می گیرند. برای آشنایی با این جراحان با ما تماس بگیرید.

شما همچنین می توانید در مقاله ی هزینه عمل بینی در مشهد با مخارج جراحی بینی در این شهر آشنا شوید.

اشتباهات جبران نشدنی در انتخاب بهترین جراح بینی

برترین دکتر عمل بینی در مشهد، تیم دکی یاب

عمل بینی یک اقدام مادام العمر و بدون بازگشت است! همین جمله کافی است تا شما را وادار کند برای انتخاب پزشک، بیشترین وسواس را به خرج دهید. انتخاب پزشک نامناسب ممکن است عواقبی ناخوشایند به همراه داشته باشد. عواقبی که از عدم تناسب بینی با صورت تا مشکلات شدید تنفسی را شامل می‌شود. افسردگی و انزوای اجتماعی ناشی از عدم رضایت از نتیجه عمل را هم به موارد بالا باید اضافه کرد.

در صورتی که زمان و حساسیت کافی برای پیدا کردن بهترین پزشک عمل بینی در مشهد را صرف نکنید ممکن است با مشکلات زیر دست به گریبان شوید:

 • کاهش حس بویایی
 • صدمه به مجرای اشکی
 • اشکال در تنفس
 • عدم تناسب بینی با صورت
 • عفونت
 • خونریزی
 • واکنش به بیهوشی
 • عدم تقارن سوراخ های بینی
 • نکروز شدن بافت بینی
 • سوراخ شدن سپتوم
 • مشکلات روحی و روانی نظیر افسردگی و ...

خدمات دکی یاب در مشهد

نمونه عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب

مسیر عمل جراحی بینی از شروع تا پایان سرشار از استرس و نگرانی است. از دغدغه های هزینه ی عمل بینی تا رسیدن به نتیجه ی دلخواه و رضایت‌بخش. مجموعه دکی‌یاب خدماتی به شما ارائه می دهد که این مسیر را برای شما هموار و تبدیل به تجربه ای خوشایند کند. یکی از این خدمات بی نظیر مشاوره ی رایگان انتخاب مناسب ترین پزشک برای شماست. تخفیفات میلیونی و هیجان انگیز در هزینه های اصلی و جانبی عمل از دیگر خدمات تیم ماست. 

  اما پرطرفدارترین این خدمات عمل بینی اقساطی است. با کمک دکی یاب شما می توانید با شرایط بسیار ساده و به صورت فوری توسط جراح دلخواهتان بینی خود را عمل کنید. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید. ارتباط با کارشناسان دکی یاب

 سایر خدمات مجموعه ی دکی یاب برای زیباجویان عمل بینی در مشهد شامل موارد زیر می‌شود:

 • مشاوره رایگان و تخصصی برای انتخاب پزشک
 • دریافت ویزیت فوری و بدون معطلی از پزشک
 • تخفیف ویژه در هزینه های جانبی
 • و ...
اما اگر شیرازی هستید برای شما یک خبر خوب داریم. در صورتی که در شیراز زندگی می کنید یا امکان جراحی در این شهر را دارید می توانید از تمامی این خدمات شگفت انگیز دکی یاب بهره ببرید. برای آشنایی با موفق ترین جراحان این شهر به مقاله ی برترین جراح بینی در شیراز مراجعه کنید. 

این مقاله با هدف پاسخ دادن به سوالات شما در رابطه با بهترین جراح بینی در مشهد نگارش شده است. امیدواریم با مطالعه ی این مقاله پاسخ سوالات خود را گرفته باشید. برای سبک های مختلف عمل و همچنین انواع فرم بینی بهترین جراح را به شما معرفی کردیم و از خدمات مجموعه ی دکی یاب برای شما گفتیم. از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم. منتظر دیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر