بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل! معرفی 3 چسب باکیفیت در دنیا

بدون دسته بندی

در این مقاله قصد داریم به طور کامل به معرفی بهترین چسب بینی بعد از عمل، مقایسه انواع آن، روش‌های تشخیص چسب 3m اصلی و تقلبی بپردازیم.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

چسب میکروپور 3M، KBM و اولترازد بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل هستند. به طور کلی شما پس از جراحی و به دلایل متفاوتی مانند کاهش تورم و حفظ فرم جدید بینی، باید به مدت چند هفته از چسب بینی استفاده کنید و انتخاب نوع مناسب آن، در نتیجه نهایی و تسریع دوران نقاهت عمل بینی تاثیر زیادی دارد.

در هنگام انتخاب و خرید چسب بینی شما باید موارد متفاوتی مانند میزان تورم، نوع پوست و همچنین ترجیحات شخصی خود را در نظر بگیرید و با انواع مدل‌های آن آشنا باشید.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به طور کامل به معرفی بهترین چسب بینی بعد از عمل، مقایسه انواع آن، روش‌های تشخیص چسب 3m اصلی و تقلبی بپردازیم.

قبل از هر چیز حتما از مشاوران ما در این زمینه کمک بگیرید؛ آن‌ها با توجه به نوع پوست و خواسته‌هایتان، بهترین مارک چسب بینی را به شما معرفی می‌کنند.

مقایسه دقیق انواع چسب بینی بعد از عمل

در جدول زیر انواع چسب‌های بینی میکروپور3M، KBM و اولترازد را از نظر کارایی و ویژگی‌ مقایسه می‌کنیم؛ اما حواستان باشد این جدول تنها یک راهنمای کلی است و تجربه افراد از مصرف چسب‌ها متفاوت است. به همین دلیل حتما قبل از استفاده، با دقت دستورالعمل‌های روی بسته را مطالعه و با پزشک خود مشورت کنید.

ویژگی چسبچسب میکروپور 3M چسب KBMچسب اولترازد
نوع جنسنوار کاغذینوار کاغذینوار سیلیکونی
ضد حساسیتبلهبلهبله
بدون لاتکسبلهبلهبله
قدرت چسبندگیمتوسطبالابالا
تنفس‌پذیریبالامتوسطکم
میزان ماندگاری12 تا 24 ساعت12 تا 24 ساعت24 تا 48 ساعت
قیمتمتوسطکمبالا
نامحسوس بودنکمکمبالا
سهولت استفادهآسانآسانکمی دشوار
مناسب برایپوست‌های حساسبینی با تورم زیادافراد فعال و کسانی که به دنبال گزینه‌ای نامحسوس هستند.

هر سه این چسب‌ها کیفیت خوبی دارند؛ اما بهتر است قبل از هر چیز برای انتخاب آن‌ها از پزشک خود مشورت بگیرید و همچنین نحوه چسب زدن بینی را آموزش ببینید. در ادامه جزئیات و ویژگی‌های هر یک را برایتان شرح می‌دهیم.

چسب بینی میکروپور 3M: بهترین چسب برای عمل بینی!

چسب میکروپور 3M ضد حساسیت، بدون لاتکس و بهترین چسب برای بینی عمل است و احتمال ایجاد التهاب و حساسیت در پوست را به حداقل می‎رساند. از طرفی بعد از برداشتن، کم‌ترین میزان چسب را روی پوست باقی می‌گذارد و به دلیل ساختار مشبک، به پوست بینی‌تان اجازه تنفس می‌دهد و از تعریق نیز جلوگیری می‌کند.

چسب بینی 3m، قدرت چسبندگی خوبی دارد؛ اما با این وجود به راحتی از روی پوستتان جدا می‌شود. به طور کلی این نوع چسب برای انواع پوست، مخصوصا پوست‌های حساس گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

چسب بینی میکروپور 3M بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل

بررسی چسب KBM برای عمل بینی

KBM نوار کاغذی ضد حساسیت است که برای پانسمان و مصارف پزشکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این چسب قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد و می‌تواند تورم و التهاب بینی را به خوبی کنترل کند. KBM به دلیل ضد آب بودن، در صورت تعریق یا خیسی از جای خود حرکت نمی‌کند و همچنین جداسازی آسانی دارد.

چسب بینی KBM برای بعد از عمل بینی

چسب اولترازد بعد از جراحی بینی

چسب اولترازد یک نوار سیلیکونی شفاف، ضد آب و بهترین چسب ضد حساسیت بینی  است و خاصیت چسبندگی بالایی دارد؛ به همین دلیل نیازی به تعویض روزانه ندارد. طراحی این چسب به گونه‌ای است که هوا را از خود عبور می‌دهد و از تعریق پوست جلوگیری می‌کند. 

چسب اولترازد بسیار ظریف، نازک و به سختی قابل مشاهده است؛ به همین دلیل حتی می‌توانید از آن زیر آرایش خود نیز استفاد کنید. به طور کلی اگر به دنبال یک چسب بادوام، نامحسوس و باکیفیت برای مراقبت بعد از عمل بینی می‌گردید، اولترازد گزینه مناسبی است.

تمام این چسب‌ها کیفیت مناسبی دارند؛ اما از بین آن‌ها چسب بینی 3m تقاضا و مصرف بیشتری در بین زیبا جویان دارد. متاسفانه این روزها چسب 3M تقلبی در بازار بسیار زیاد شده است و خیلی از افراد نیز توانایی تشخیص چسب بینی اصل را ندارند. در قسمت زیر به شما کمک می‌کنیم که به راحتی نوع اصلی آن را تشخیص دهید.

چسب بینی اولترازد بعد از جراجی بینی

نحوه تشخیص چسب 3M اصلی و تقلبی

تشخیص چسب بینی 3m اصل و تقلبی به راحتی با توجه به مواردی مانند لوگو، اطلاعات، نوع برش حاشیه، بافت، بو و... امکان‌پذیر است. در ادامه تمام این موارد را بررسی می‌کنیم.

تشخیص چسب 3M اصل با توجه به بسته بندی

با کمی توجه به لوگو، اطلاعات و کیفیت چاپ بسته‌بندی می‌توانید به راحتی چسب 3M اصلی را پیدا کنید. در این بخش تمام این جزئیات را شرح می‌دهیم.

  • لوگو: لوگوی 3M باید با وضوح، دقیق و با جزئیات روی بسته‌بندی چسب چاپ شده باشد.
  • اطلاعات: اطلاعات و جزئیات دقیقی مانند نام برند، تاریخ تولید و انقضا، نوع چسب، بارکد و همچنین علامت استاندارد باید کاملا خوانا و شفاف روی بسته‌بندی چسب درج شده باشند.
  • کیفیت چاپ: چاپ روی بسته بندی چسب 3M اصل، کاملا تمیز، بدون لکه و خطا است.
تشخیص چسب 3M اصل با توجه به بسته بندی

توجه به نوع چسب بینی

شما با توجه به بو، چسبندگی و بافت چسب می‌توانید کیفیت آن را تشخیص دهید. در ادامه این موارد را به شما آموزش می‌دهیم.

  • بوی چسب: چسب 3M اصلی بوی تند و زننده‌ای ندارد؛ بنابراین در صورت استشمام بوی تند، باید به تقلبی بودن آن شک کنید.
  • بافت چسب: چسب اصلی 3M بافتی کاملا صاف و یکدست دارد؛ بنابراین اگر چسب موردنظرتان ناهموار و یا دارای حباب باشد، به احتمال خیلی زیاد تقلبی است.
  • میزان چسبندگی: چسب3M  اصلی چسبندگی خوبی دارد و به راحتی از جای خود تکان نمی‌خورد.
  • برش حاشیه چسب: حاشیه‌های چسب 3M صاف، تمیز و ظریف اما نوع تقلبی آن گاهی اوقات موج‌دار و نامرتب است. این موضوع به دلیل برش چسب‌ 5/2 سانتی و تبدیل آن به 25/1 سانتی‌متری اتفاق می‌افتد؛ بنابراین حواستان باشد چسب موردنظرتان برش نخورده باشد.

نکات مهم برای تشخیص چسب 3M اصل

علاوه بر موارد فوق، نکات دیگری برای تشخیص چسب بینی اصلی و تقلبی وجود دارد که در ادامه به شرح آن‌ها می‎‌پردازیم.

  • قیمت چسب: معمولا چسب 3M اصلی از نوع تقلبی آن گران‌تر است؛ بنابراین اگر با قیمتی نامعقول و خیلی پایین روبه‌رو شدید، باید به تقلبی بودن چسب شک کنید.
  • محل خرید: برای خرید چسب 3M اصل حتما به داروخانه‌ها و مراکز معتبر مراجعه کنید و خیلی به دستفروش‌ها یا حتی فروشگاه‌های آنلاین ناشناخته اعتماد نداشته باشید.

تمام این موارد برای خرید انواع چسب بینی بعد از عمل مهم هستند؛ بنابراین در زمان خرید بهترین چسب لیفت بینی حتما به تمام آن‌ها توجه کنید. البته اگر شما از زیبا جویان تیم دکی یاب باشید، به صورت رایگان بهترین مارک چسب بینی بعد از عمل را دریافت می‌کنید و نگرانی از بابت چسب بینی اصل و فیک نخواهید داشت.

حتی مشاوران ما در یافتن جراح مناسب به زیبا جویان نیز کمک می‌کنند؛ بنابراین در صورتی که علاوه بر اسم چسب دماغ، به دنبال بهترین جراح زیبایی بینی برای خود یا اطرافیانتان می‌گردند، می‌توانید از کارشناسان و متخصصان دکی یاب کمک بگیرید.

توصیه‌های پایانی برای خرید چسب بینی بعد از عمل

در این مقاله به طور کامل با اسم چسب بینی بعد از عمل، بهترین مارک‌ها، مقایسه آن‌ها و همچنین روش‌ تشخیص چسب 3m اصلی و تقلبی آشنا شدید. اگر پوست حساسی دارید، حتما چسب بینی ضدحساسیت و بدون لاتکس برای خود تهیه کنید.

در صورتی که میزان تورم بینی شما زیاد است، باید چسبی با قدرت چسبندگی بالا تهیه کنید تا آن را کاهش دهد. به طور کلی علاوه بر این موارد، خرید چسب به ترجیحات شخصی افراد نیز بستگی دارد؛ برخی از افراد به نوارهای کاغذی برای تنفس‌پذیری بیشتر علاقه دارند، در صورتی که برخی دیگر نوارهای سیلیکونی را به دلیل نامحسوس بودن ترجیح می‌دهند.
در انتها نیز توصیه می‌کنیم حتما پس از خرید چسب مخصوص بینی، نحوه استفاده از آن و دستورالعمل‌های لازم را از پزشکتان یاد بگیرید. اگر سوال یا نیاز به راهنمایی دارید نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از آن‌ها کمک بگیرید.

اگر تجربه‌ای در استفاده از هر یک از انواع چسب یا بهترین مارک چسب لیفت بینی دارید، آن را در ادامه بنویسید و این مقاله را برای افرادی که بینی خود را عمل کرده و یا قصد آن را دارند نیز بفرستید.

سوالات متداول

تا چند ماه بعد از جراحی بینی باید از چسب استفاده کنیم؟

مدت زمان استفاده از چسب بینی کاملا به نظر پزشک شما بستگی دارد؛ اما معمولا از 2 هفته تا چند ماه متغیر است. بنابراین برای اطلاع از این موضوع باید حتما با جراح خود مشورت کنید.

آیا باید چسب بینی را محکم بچسبانیم؟

محکم زدن بیش از حد چسب، عوارضی مانند چین خوردگی پوست و فروکش کردن غیرهمسان دو طرف بینی را به همراه دارد؛ بنابراین حتما نحوه صحیح چسب زدن را آموزش ببینید و سپس برای آن اقدام کنید.

آیا چسب نزدن بعد از عمل باعث افتادگی نوک بینی یا تغییر شکل آن می‌شود؟

هدف و دلیل اصلی استفاده از چسب بینی، کاهش تورم پس از جراحی است و خیلی تاثیری در تغییر شکل بینی ندارد. افتادگی بینی یا تغییر ظاهری آن بیشتر به مهارت و تخصص جراحتان بستگی دارد؛ به همین دلیل قبل از هر چیز به فکر انتخاب یک پزشک باتجربه باشید.
تیم کارشناسی دکی یاب سئو

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر