هزینه عمل های زیبایی, جراحی بینی در شیراز

عمل بینی قسطی در شیراز – 12 ماهه و بدون ضامن بینی خود را به صورت اقساطی جراحی کنید!

راهنمای انجام جراحی بینی اقساطی در شیراز
جراحی بینی اقساطی در شیراز

همه ما با دیدن هزینه‌های جراحی زیبایی بینی در شیراز متعجب می‌شویم! اگر بگوییم با کمک سایت دکی‌یاب امکان انجام عمل بینی قسطی «با تمام جراحان بینی شیراز» وجود دارد، حتماً خوشحال می‌شوید!

شما با مجموعه دکی یاب، میتوانید با هر جراح بینی «و نه تعدادی جراح خاص» در شیراز، هزینه عمل را بصورت اقساطی پرداخت کنید. بدون ضامن، بدون پیش پرداخت و با سود بانکی … هیجان انگیز نیست؟ کارشناسان دکی یاب؛همه روزه، همه ساعته و کاملا رایگان پاسخگوی شما هستند، برای ارتباط باهاشون فقط کافیه روی دکمه پایین کلیک کنید.

 

در چند سال اخیر قیمت جراحی بینی در شیراز به‌شدت افزایش یافته است. بسیاری از افرادی که به هر دلیلی مجبور به انجام این عمل هستند، به‌دلیل هزینه‌های بالا حتی درباره آن فکر نمی‌کنند، چه برسد به اینکه اقدام کنند! یکی همین دوست من!

یکی از دوستانم به‌دلیل وقوع یک اتفاق ناگوار در کودکی دچار انحراف بینی شده بود. امسال تصمیم به انجام عمل بینی گرفت اما هزینه‌های سنگین این جراحی مانند یک مانع بزرگ جلوی راهش را گرفت. حتماً می‌‌گویید: «چه هزینه‌هایی؟!»

بعضی از افراد زمانی که تصمیم به انجام جراحی می‌گیرند، فکر می‌کنند فقط باید دستمزد جراح را پرداخت کنند، ولی این‌طور نیست! قیمت این عمل بسته به عوامل متعددی متغیر است.

دوست من به‌عنوان دستمزد مبلغ 13میلیون به پزشک جراح خود پرداخت کرد، ولی هزینه کلی عمل او 23میلیون شد. او شانس زیادی آورد و توانست با سایت دکی‌یاب تمامی دستمزد پزشک را برای عمل دماغ به صورت اقساطی پرداخت کند، البته سایر هزینه‌های جانبی او نیز کاملاً نصف شد!

همه با شنیدن نام قیمت‌های نیم‌بها و جراحی دماغ قسطی خوشحال می‌شوند، شما چطور؟! سایت دکی‌یاب علاوه‌بر معرفی پزشکان عالی با قیمت مناسب، امکان انجام عمل بینی قسطی را برای شما فراهم کرده است. ما در این مقاله به موراد زیر به‌صورت کامل می‌پردازیم:

 • معرفی عوامل موثر روی هزینه جراحی زیبایی دماغ
 • شرایط انجام عمل دماغ قسطی
 • پاسخ‌گویی به سوالات مکرر شما درباره عمل بینی به صورت قسطی

(در انتهای مقاله، به صورت کامل؛ شرایط عمل بینی اقساطی در شیراز را قرار داده ایم)

همچنین بخوانید: کلینیک و دکتر ارتودنسی دندان در شیراز بصورت اقساطی

پیشنهاد می‌کنیم قبل از مطالعه ادامه مطلب، ویدیو یکی از نمونه کارهای جراحی بینی موفق ما را ببینید!

هزینه‌های عمل بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

دوستم که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی داشت را به یاد دارید؟! او تعدادی دکتر از مقاله بهترین پزشکان عمل بینی در شیراز انتخاب کرد و برای دریافت مشاوره به مطب آن‌ها رفت.

زمانی که هزینه را می‌پرسید، پزشک فقط دستمزد خود را می‌گفت! البته دوست من باتوجه‌به مشاوره‌های سایت دکی‌یاب می‌دانست که موارد زیر روی هزینه‌های نهایی عمل مؤثر هستند:

 • نوع بینی (گوشتی، استخوانی و ترمیمی)
 • دستمزد عمل و ویزیت جراح
 • هزینه‌های بیمارستان
 • هزینه عکس‌برداری قبل از عمل
 • قیمت آزمایش‌های قبل از جراحی
 • داروهای مراقبت‌های بعد از عمل
 • هزینه ویزیت بعد از جراحی

در ادامه این موارد را به‌طور مختصر بررسی می‌کنیم:

تأثیر نوع دماغ شما روی هزینه‌های عمل بینی

هزینه تمامی عمل‌ها یکسان نیست. دکتر جراح باتوجه‌به گوشتی، استخوانی یا ترمیمی بودن بینی شما، هزینه‌های متفاوتی را اعلام می‌کند. آیا می‌دانید چرا؟! در ادامه متوجه پاسخ این پرسش می‌شوید.

عمل زیبایی بینی‌های گوشتی: ضرورت عمل بینی قسطی برای دماغ گوشتی

 بیشتر کسانی که بینی گوشتی دارند، از انجام عمل بینی به‌صورت اقساطی استقبال می‌کنند، می‌دانید چرا؟! زیرا پزشک‌ها معمولاً برای جراحی زیبایی بینی‌های گوشتی مبلغ بیشتری دریافت می‌کنند.

این بینی‌ها غضروف نازک، نوک بینی پهن و منافذ باز دارند و به همین دلیل انجام عمل روی آن‌ها کمی سخت‌تر از بینی‌های استخوانی است. برای انجام عمل دماغ گوشتی در شیراز، حتماً یک پزشک ماهر بیابید و نگران هزینه‌های جراحی نیز نباشید!

 تیم دکی‌یاب می‌تواند هزینه این عمل را به قسط‌های یک‌ساله تقسیم کند، بنابراین به‌سرعت عکسی از بینی خودتان بفرستید و با مشاوران ما صحبت کنید.

 شرایط بینی استخوانی برای عمل دماغ قسطی

بینی‌های استخوانی بهترین فرم برای جراحی زیبایی هستند. غضروف این بینی‌ها محکم و معمولاً دارای قوز است. ازآنجایی‌که فرم بینی روی اعتمادبه‌نفس شما تأثیر زیادی دارد، اگر بینی استخوانی با قوز زیاد دارید، حتماً به‌فکر انجام جراحی زیبایی باشید.

نگران هزینه‌های عمل‌تان نیز نباشید، ما برای زیبایی شما ارزش زیادی قائل هستیم، به همین دلیل علاوه‌بر اقساطی‌سازی جراحی بینی، تمامی هزینه‌های عمل شما را نیم‌بها می‌کنیم!

جراحی بینی قسطی، کاری ضروری برای عمل ترمیمی

بسیاری از افراد بعد از انجام عمل بینی برای اولین‌بار از نتیجه بینی خود رضایت کامل ندارند و تصمیم به انجام مجدد این جراحی می‌گیرند. بافت بینی در جراحی اول دستخوش تغییرات زیادی می‌شود، همین موضوع کار پزشک شما را سخت‌تر می‌کند.

هرچه جراحی سخت‌تر باشد، هزینه آن بیشتر می‌شود. ازآنجایی‌که جراحی ترمیمی جزو سخت‌ترین عمل‌ها محسوب می‌شود، هزینه آن تقریباً دوبرابر جراحی اولیه است!

پرداخت این مبلغ برای همه سخت است، اما سایت دکی‌یاب با ارائه شرایط انجام عمل بینی اقساط، سنگینی این بار را کمتر می‌کند. برای دریافت مشاوره عکسی از بینی خودتان برای ما بفرستید.

زیباجویان زیادی با همکاری تیم دکی یاب توانسته اند با مناسب‌ترین هزینه‌ها بهترین نتایج را بگیرند، این ویدیو یکی از مراجعه کننده‌ها به ماست، پیشنهاد می‌کنم حتما از زبان خودش تجربه عمل بینی در شیراز با تیم دکی یاب را ببینید:

در این قسمت شما با تأثیر نوع بینی (گوشتی، استخوانی و ترمیمی) و دلیل ضرورت انجام عمل دماغ به ‌صورت قسطی آشنا شدید، در ادامه به‌سراغ عامل مهم بعدی در تعیین هزینه عمل شما می‌رویم: دستمزد جراح!

ضرورت پرداخت دستمزد جراح عمل بینی به صورت قسطی

حدود 75 درصد از هزینه جراحی شما شامل دستمزد جراح است! هر پزشک باتوجه‌به مهارت، تجربه و مدارک آکادمیک خود، هزینه‌ای برای جراحی درنظر می‌گیرد. باتوجه‌به افزایش هزینه این عمل در حال حاضر، پیشنهاد ما انجام جراحی بینی قسطی در شیراز است.

البته تصور نکنید، هر پزشکی که مبلغ بالاتری برای عمل دریافت می‌کند، یک چوب جادویی برای تبدیل بینی شما به یک فرم فوق‌العاده دارد!

هر پزشک جراح در انجام عمل برای فرم خاصی از بینی مهارت دارد. بعضی تجربه خوبی در بینی‌های گوشتی دارند و سایر افراد عمل‌های ترمیمی و استخوانی را بهتر انجام می‌دهند. آیا پزشک‌های خوب برای هر مدل بینی را می‌شناسید؟!

نمی‌شناسید؟! خب نگرانی ندارد، عکسی از بینی خودتان برای ما بفرستید تا مشاوران دکی‌یاب پس از تشخیص نوع بینی، شما را به بهترین دکترهای عمل بینی در شیراز ارجاع دهند و هزینه‌های عمل را نیز قسطی کنند.

هنگامی‌که شما از طرف ما به پزشک جراح مراجعه می‌کنید، هزینه ویزیت اولیه‌تان نیز به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود! چه چیزی بهتر از این؟!

هزینه‌های بیمارستان هنگام انجام عمل زیبایی بینی

هزینه‌های بیمارستان شامل اتاق عمل و تجهیزات و دستمزد پزشک بیهوشی است. پزشک شما باتوجه‌به شرایط‌تان، بیمارستان محل عمل را انتخاب می‌کند. هر پزشک معمولاً در چند مرکز خاص جراحی بینی را انجام می‌دهد.

تجهیزات اتاق عمل و پزشک بیهوشی شما تأثیر زیادی روی کیفیت عمل‌تان دارند، بنابراین باهدف کاهش هزینه‌ها از مراجعه به مراکز غیرمتخصص خودداری کنید. تیم دکی‌یاب در کاهش هزینه‌ها از راه اقساطی‌ کردن دستمزد پزشک به شما کمک می‌کند.

هزینه‌های عکس‌برداری قبل از عمل نیم‌بها می‌شود!

عکس‌برداری قبل از جراحی یکی از مراحل مهم در پروسه عمل زیبایی بینی است. پزشک با دیدن آن عکس‌های خام و بدون روتوش درباره نحوه انجام عمل شما تصمیم می‌گیرد.

تیم سایت دکی‌یاب با بهترین آتلیه‌های عکس‌برداری بینی در شیراز قرارداد دارد. اگر از طرف ما به یکی از این آتلیه‌ها بروید، می‌توانید بین 30 تا 40 درصد تخفیف بگیرید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

هزینه داروها برای مراقبت بعد از عمل جراحی بینی

بعد از اتمام عمل جراحی، پزشک باتوجه‌به شرایط شما داروهایی مانند مسکن، قطره بینی، چسب بینی، آنتی‌بیوتیک و قرص تقویتی تجویز می‌کند. مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها برای جلوگیری از عفونت و استفاده از قرص‌های تقویتی برای جبران خون ازدست‌رفته ضروری هستند.

هزینه این داروهای بسیار کم و ناچیز است و حتی گاهی زیر نظر بیمه قرار می‌گیرند، البته اگر از طرف دکی‌یاب اقدام به انجام عمل بینی کنید، چسب بینی شما کاملاً رایگان خواهد بود!

نیم‌بها شدن هزینه آزمایش‌های قبل از عمل جراحی دماغ

شما باید قبل از عمل جراحی آزمایش‌هایی مانند خون، ایدز، هپاتیت، سی‌تی‌اسکن (برای افرادی با پولیپ یا انحراف بینی شدید) و … را انجام دهید. این آزمایش‌ها گاهی گران هستند.

 اما جای نگرانی نیست. تمامی این آزمایش‌ها برای کسانی که از طرف سایت دکی‌یاب اقدام به عمل جراحی می‌کنند، نیم‌بها می‌شود.

 هزینه ویزیت دکتر بعد از عمل دماغ قسطی در شیراز

بعد از اتمام عمل مرحله سخت کار شما آغاز می‌شود: چسب زدن! شما باید در چند روز اول برای تعویض چسب بینی و بررسی شرایط به مطب پزشک مراجعه کنید. هرچند پول ویزیت هزینه زیادی ندارد، اما باز هم قسمتی از هزینه‌های کلی شماست. خبر خوب اینکه ما چسب بینی را برای شما رایگان کرده‌ایم!!!

تا این قسمت با تمامی موارد مؤثر روی هزینه جراحی بینی و ضرورت قسطی کردن آن‌ها آشنا شده‌اید. در ادامه به شرایط عمل بینی قسطی می‌پردازیم.

شرایط عمل بینی اقساطی در شیراز چیست؟
تصویر هیجان انگیز قبل و بعد از جراحی مراجعه کننده عزیز تیم دکی یاب  عمل بینی اقساطی در شیراز

شرایط عمل بینی قسطی در شیراز چیست؟

دیگر نگران هزینه‌های زیاد عمل جراحی بینی خود نباشید، از این به بعد همه هزینه‌هایت با ماست! سایت دکی‌یاب اسپانسر عمل شما می‌شود! بله درست خواندید!

تیم دکی‌یاب با بهترین پزشکان و جراحان زیبایی شیراز قرارداد دارد. شما می‌توانید برای اولین‌بار در شیراز و (حتی کل ایران!) عمل بینی اقساطی انجام دهید! دکی‌یاب دنیای جراحی زیبایی بینی را دگرگون کرده است.

اگر از طرف ما به پزشکی برای انجام عمل جراحی مراجعه کنید، مزایای زیر شامل حال شما می‌شود:

 • امکان انجام عمل دماغ قسطی تا سقف 20 میلیون تومان
 • عدم نیاز به ضامن و عمل با پرداخت چک یا طلا به‌عنوان ضمانت
 • اقساط ۱۲ماهه برای سهولت پرداخت
 • امکان انجام جراحی بینی بدون نوبت
 • پرداخت ویزیت و هزینه‌های جانبی مانند عکس‌برداری، آزمایش‌ها و … به‌صورت نیم‌بها

اسپانسرهای ما در سایت دکی‌یاب، هزینه عمل شما را پرداخت می‌کنند، سپس شما باید در طول یک سال آن مبلغ را بازپرداخت کنید. همین‌الان عکسی از بینی خودتان برای سایت دکی‌یاب بفرستد تا مشاوران ما شرایط کامل انجام جراحی بینی اقساطی را برایتان بگویند.

اگر صادقانه بخواهم به شما بگویم، انجام عمل دماغ اقساطی را پیشنهاد می‌کنم. می‌دانید مزایای این کار چیست؟ دلایل اینکه نباید به فضای مجازی برای انتخاب پزشک اعتماد کنید را در ویدیو زیر برایتان شرح داده‌ایم

مزایای عمل بینی اقساطی در شیراز چیست؟

پیشنهاد من به همه کسانی که به‌دلیل هزینه‌های زیاد این عمل مدت‌ها به‌دنبال پس‌انداز بودند، انجام جراحی بینی اقساطی در شیراز است. از مزایای این کار می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

-بهبود اعتمادبه‌نفس: میل به زیبایی در همه افراد به‌طور طبیعی وجود دارد. چهره شما تأثیر زیادی روی حس اعتمادبه‌نفس شما می‌گذارد، افزایش این حس باعث بهبود روابط اجتماعی شما نیز می‌شود. انجام عمل زیبایی بینی اقساطی به شما در رسیدن به چهره دلخواه‌تان کمک می‌کند.

-افزایش سالیانه هزینه عمل بینی در شیراز: هزینه‌های عمل جراحی زیبایی بینی به‌‌طور سالیانه افزایش می‌یابد، اگر بخواهید برای جمع‌آوری پول این عمل صبر کنید، باید به‌ازای هرسال مبلغ بیشتری پرداخت کنید.

-انجام عمل زیبایی بینی اقساطی در شیراز در زمان دلخواه: اگر بخواهید برای جمع‌آوری هزینه عمل صبر کنید، باید زمان طولانی را منتظر بمانید. با انجام عمل بینی اقساطی می‌توانید در زمان دلخواه این کار را انجام دهید.-

-عدم نیاز به صبر برای دریافت وام بانکی: بسیاری از افراد برای انجام جراحی زیبایی دماغ باهدف دریافت وام بانکی، مجبور به گذراندن مراحل پیچیده و طولانی هستند. با انتخاب روش اقساطی برای انجام این کار دیگر نیازی به طی مراحل دریافت وام بانکی نیستید.

همچنین بخوانید: ارتودنسی اقساطی در شیراز (برای معرفی به اطرافیان)

حالا که با مزایا و شرایط عمل بینی اقساطی در شیراز آشنا شده‌اید؛ در ادامه به چندین سؤال پرتکرار شما پاسخ می‌دهیم.

عمل بینی اقساطی در شیراز چگونه است؟

پاسخ‌گویی به سؤالات پرتکرار شما درباره عمل بینی قسطی در شیراز

بسیاری از افراد پس از مراجعه به مشاوران دکی‌یاب برای انجام عمل بینی به صورت اقساطی در شیراز، سؤالات زیر را می‌پرسند:

مهم‌ترین سوالات شما را در بخش پشتیبانی پاسخگو هستیم، رضایت مراجعه کنندگان به ما را در ویدیو زیر ببینید:

آیا امکان دریافت هزینه جراحی بینی از بیمه وجود دارد؟

در صورت وجود مشکلات ساختاری در بینی شما، بیمه درمانی مقداری از هزینه انجام این عمل را متقبل می‌شود. برای دریافت پول جراحی زیبایی بینی از بیمه، باید مدارک پزشکی خود را برای تأیید پیش کارشناس بیمه ببرید. مشکلات ساختاری بینی که بیمه هزینه عمل آن‌ها را پرداخت می‌کند، شامل موارد زیر است:

 1. انحراف تیغه بینی: اگر تیغه داخلی بینی کج و امکان تنفس راحت را از شما سلب کرده باشد، انجام عمل بینی از نظر پزشکی ضرورت دارد. کسانی که انحراف بینی دارند، بیشتر از راه دهان نفس می‌کشند. این کار روی سلامت دندان‌ها نیز تأثیر بدی می‌گذارد.
 2. وجود پولیپ بینی: به زائده‌های گوشتی موجود در بینی، پولیپ می‌گویند. وجود پولیپ، تنفس را برای افراد سخت می‌کند و باعث بروز مشکلاتی مانند خر و پف، آبریزش مداوم از بینی و شنیدن صدای سوت‌مانند هنگام تنفس می‌شود.

در صورت وجود مشکلات این‌چنینی، بیمه مبلغی از هزینه جراحی شما را پرداخت می‌کند.

آیا امکان اقساطی کردن کل هزینه جراحی بینی وجود دارد؟

سایت دکی‌یاب با ارائه آفرهای ویژه برای کسانی که از طرف ما اقدام به انجام عمل زیبایی می‌کنند، انجام این کار را بسیار آسان‌تر از هر زمانی کرده است. همان‌طور که می‌دانید شما می‌توانید تا سقف 20 میلیون از دستمزد پزشک را به‌صورت اقساطی پرداخت کنید.

سایر هزینه‌های عمل (بیمارستان، داروها و آزمایش‌ها) با تیم دکی‌یاب به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شوند ولی امکان اقساطی کردن آن‌ها وجود ندارد.

جراحی بینی به صورت اقساطی در شیراز

مدارک لازم برای عمل بینی قسطی چیست؟

بیشتر جراحان برای انجام عمل بینی قسطی در شیراز مدارکی به‌عنوان ضمانت دریافت می‌کنند و زمانی که شما تمام هزینه را پرداخت کردید، چک یا طلای ضمانت را به شما تحویل می‌دهند.

اگر بخواهید با سایت دکی‌یاب اقدام به انجام عمل بینی قسطی در شیراز کنید، اسپانسرهای ما هزینه عمل را در ازای دریافت چک یا طلا پرداخت می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران دکی‌یاب در تماس باشید.

آیا مجموع مبلغ اقساط از قیمت جراحی بینی به‌صورت نقدی خیلی بیشتر می‌شود؟

این سؤال جزو پرتکرارترین سؤالات افراد از ما بوده است. بگذارید با مثالی، پاسخ این سؤال را بدهم. تصور کنید امسال دستمزد جراح عمل زیبایی بینی شما 30 میلیون است، اما مجموع اقساط پرداختی نهایتاً 32 میلیون می‌شود.

اگر تصمیم بگیرید هزینه عمل بینی خودتان را به‌صورت نقدی پرداخت کنید، باید چندین ماه برای جمع‌آوری مبلغ یا دریافت وام منتظر بمانید. در طی این چند ماه (با فرض اینکه وارد سال جدید می‌شویم!) هزینه جراحی بینی 35 میلیون می‌شود.

حالا متوجه شده‌اید؟! به‌طورکلی اختلاف هزینه عمل بینی به صورت اقساطی با جراحی بینی نقدی از میزان افزایش هزینه سالانه عمل بینی خیلی کمتر است.

جراحی بینی اقساطی شیراز

جراحی بینی ارزان قیمت در شیراز

در شیراز جراحان بسیار زیادی وجود دارند که علاوه بر گرفتن هزینه جراحی پایین، از کیفیت کار بسیار خوبی برخوردار هستند. به طوری که شما با کمترین هزینه جراحی بینی در شیراز، می توانید بهترین نتیجه را از جراحی بینی خود داشته باشید. تیم ما حتی همان مبلغ را با توجه به طرح عمل بینی اقساطی در شیراز، برای شما قسطی می کند.

باید توجه داشت که هر دکتر در یک نوع بینی و یک سبک بینی مهارت بیشتر دارد. شما می توانید عکس بینی خود را برای مشاوران ما ارسال کنید تا به شما بگویند که با کدام پزشک و چه هزینه ای بهترین نتیجه را از جراحی بینی خود خواهید گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی اقساطی در شیراز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

عمل بینی اقساط در شیراز

درنهایت متوجه مزایای عمل بینی اقساطی شدید؟

پرداخت تمامی هزینه‌های جراحی بینی شامل دستمزد پزشک، هزینه‌های بیمارستان، آزمایش‌ها و … برای بسیاری از افراد به‌صورت یک‌جا کمی سخت است. با دکی‌یاب شرایط پرداخت اقساطی جراحی زیبایی دماغ برای آسان‌سازی این شرایط وجود دارد.

انجام عمل دماغ اقساطی مزایای زیادی دارد. می‌توانید قبل از مراسم یا زمان خاصی جراحی بینی خودتان را خارج‌ از نوبت انجام دهید. دیگر لازم نیست در بانک‌ها به‌دنبال دریافت وام باشید، اسپانسرهای دکی‌یاب به شما کمک می‌کنند.

بعد از اتمام رینوپلاستی، تیم دکی‌یاب تا چندین ماه شما را پشتیبانی می‌کند و به سؤالات‌تان پاسخ می‌دهد. پس نگران چیزی نباشید، عکسی از بینی خودتان را بفرستید و صفرتاصد هماهنگی جراحی‌تان را به ما بسپارید.

به‌نظر شما جراحی بینی اقساطی دیگر چه مزایای دارد؟! آیا شما تجربه‌ای در زمینه استفاده از خدمات سایت دکی‌یاب داشته‌اید؟ مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان هستیم. فراموش نکنید این مقاله عالی را برای همه دوستان و آشنایان‌تان که به‌دنبال راهی آسان برای انجام عمل زیبایی دماغ هستند، بفرستید.

4 نظر در “عمل بینی قسطی در شیراز – 12 ماهه و بدون ضامن بینی خود را به صورت اقساطی جراحی کنید!

 1. زهرا گفت:

  عالی

  1. دکی‌یاب گفت:

   خوشحالیم که راضی بودید💕

 2. مینا گفت:

  چطور باید تماس بگیرم
  از اونجایی ک همه چیو فیلتر کردن نمیتونم تو واتساپ پیعم بدم

  1. دکی‌یاب گفت:

   با شماره 02174391900 تماس بگیرید، مشاوران مجموعه پاسخگوی شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید