همه چیز در رابطه با کاشت مو در شیراز |از پزشکان برتر تا هزینه (اردیبهشت1402)

در این مقاله همه چیز را در رابطه با کاشت مو در شیراز به همراه پرشکان برتر، هزینه‌ها و ... بررسی می‌کنیم. همچنین می‌توانید از شرایط اقساطی استفاده کنید.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

با خواندن این مقاله به هر سوالی که در مورد کاشت مو در شیراز دارید، پاسخ داده خواهد شد. مواردی مثل:

فهرست مطالب

در حال حاضر، شیراز یکی از اصلی‌ترین مراکز کاشت مو در ایران محسوب می‌شود. به صورتی که از سایر کشورها، خصوصا کشورهای عربی برای کاشت موی رضایت بخش و موفق، به شیراز سفر می‌کنند. این موضوع را حتی با قدم زدن در هر کدام از خیابان‌های شیراز، خواهید فهمید. این روزها محال است یک یا چند مورد زیباجوی کاشت مو را با سر باندپیچی شده، این‌ور و آن‌ور شهر نبینیم! زیباجویانی که با رویای موهای پرپشت و سالم روانه شیراز شده‌اند.

حال ما سعی داریم در این مقاله، علاوه بر این که همه چیز را در رابطه با کاشت مو در شیراز به شما بگوییم، مجموعۀ بی‌همتایی را هم معرفی کنیم. مجموعه‌ای که بعد از آشنایی با آن، حتی اگر ساکن شیراز هم نباشید، با خیالی آسوده صفر تا صد کاشت مویتان را به آن‌ها بسپارید. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

روش های کاشت مو در شیراز

معرفی بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو؛ مجموعه دکی یاب
معرفی بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو؛ مجموعه دکی یاب

معمولا پس از ویزیت شدن توسط پزشک، بهترین روش کاشت مو به شما معرفی می‌شود. این روش به وضعیت و حجم موهای شما بستگی دارد. اما بهتر است قبل از شروع، با انواع روش‌ها تا حدودی آشنا باشید. در ادامه چند روش رایج را به شما معرفی می‌کنیم.

روش کاشت مو FUT:

این روش طی چهار مرحله انجام می‌شود که به این صورت است:

 • برداشت مو از ناحیه اهدا کننده
 • آماده سازی گرافت
 • ایجاد ناحیه دریافت کننده
 • قرار دادن گرافت در ناحیه

در روش FUT، یک نوار از ناحیه اهدا کننده که معمولا پشت سر می‌باشد، جدا می‌شود. پس از جداسازی گرافت‌های مو، آن‌ها را در محلی که دچار ریزش مو شده‌است، قرار می‌دهند. این نوع کاشت مو به علت جراحی و بیهوشی نیاز به زمان زیادی دارد. از معایب این روش ایجاد زخم و خونریزی و به دنبال آن به جا ماندن اسکار (جای زخم)، می‌باشد.

همچنین بخوانید: همه چیز در رابطه با عوارض، دوران نقاهت و مراقب های کاشت مو در شیراز

روش کاشت مو FIT:

FIT به کاشت موی بدون جراحی معروف است. به این دلیل که در این روش به صورت برداشت نواری (مانند روش قبل) فولیکول‌های مو را جدا نمی‌کنند. بلکه به صورت دانه دانه هر واحد فولیکول استخراج می‌شود و درد، خونریزی و جای زخم خیلی کمتری نسبت به روش قبل دارد.

روش کاشت مو SUT:

در حال حاضر جدیدترین روش کاشت مو در شیراز، روش SUT می‌باشد. در این روش فولیکول‌های مو توسط دستگاه اتوماتیک به صورت دقیق و سریع برداشت می‌شوند. از مزیت‌های منحصر به فرد آن می‌توان به: قابلیت برداشت و پیوند مو تا 14 هزار تار مو در یک جلسه و درد و خونریزی کمتر نسبت به سایر روش‌ها، اشاره کرد.

روش BHT در کاشت مو:

در BHT از سایر قسمت‌های بدن مثل: پاها، سینه و ...  مو برداشت شده و به قسمت‌هایی از سر که دچار ریزش شده است، پیوند زده می‌شود. این روش معمولا برای خانم‌ها قابل انجام نیست.

دکی‌یاب به عنوان مجموعه‌ای که در حوزه عمل‌های زیبایی فعالیت دارد، معرفی می‌شود. این مجموعه سال‌ها با برترین پزشکان و کلینیک‌های زیبایی در شیراز همکاری داشته و تجربه‌های ارزشمندی کسب کرده است. اگر علاوه بر موهای پرپشت به دنبال ابروهای زیبا، جذاب و دائمی هستید که مدام نیاز به ترمیم نداشته باشد می‌توانید به مقاله همه چیز در رابطه با کاشت ابرو در شیراز مراجعه کنید. در این مقاله از 0 تا 100 کاشت ابرو در شیراز را بررسی کرده و علاوه بر برترین پزشکان، هزینه‌ها و ... می‌توانید از شرایط پرداخت اقساطی نیز استفاده کنید. هم‌چنین با لمس دکمه پایین و ارتباط با مشاوران مجرب دکی‌یاب، می‌توانید برای کاشت مو و ابرو در شیراز مشاوره رایگان دریافت کنید.

ارتباط با دکی‌یاب

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در شیراز

برترین کلینیک های کاشت مو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
برترین کلینیک های کاشت مو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

داشتن یک کاشت موی موفق و رضایت‌بخش بیشتر از همه به پزشک و تیم ایشان، بستگی دارد. همین یک دلیل کافی است تا بیشتر از هر چیز دیگری برای انتخاب بهترین پزشک و کلینیک کاشت مو در شیراز زمان صرف کنید.

در ادامه سه تا از بهترین کلینیک‌های شیراز که از سمت مراجعه کنندگان نظرات مثبت دریافت کرده‌اند را معرفی می‌کنیم:

کلینیک آتما تخصصی ترین کلینیک کاشت مو در شیراز

کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز
کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز

در حال حاظرکه کلینیک‌های کاشت مو هر روزه در حال افزایش هستند تیم دکی یاب لازم می‌داند که یکی از بهترین‌های این حوزه را به شما معرفی کند. کلینیک آتما که احتمالا حداقل اسم آن را شنیده‌اید یکی از قدیمی‌ترین و بهترین کلینیک‌های کاشت مو در شیراز است. این کلینیک علاوه بر کاشت مو، کاشت ابرو و ریش را نیز انجام می‌دهد. کلینیک آتما از آنچنان استاندارد بهداشت بالایی برخوردار است که توجه همه زیباجویان را هنگام ورود جلب می‌کند. این کلینیک برجسته کاشت مو، خدمات VIP خود را توسط تیمی متخصص و متبحر ارائه می‌دهد. یکی از متخصصان نامی کلینیک آتما جناب دکتر امید معمار صادقی هستند. دکتر معمار صادقی فوق تخصص و فلوشیپ جراحی پوست می‌باشند. ایشان که دوره دکترای حرفه‌ای پزشکی خود را در دانشگاه تگزاس آمریکا گذرانده‌اند، دارای phd ایمونولوژی نیز هستند. اکنون که خیالتان بابت این کلینیک فوق تخصصی راحت شد می‌توانید از خدمات بینظیر آن‌ بهره‌مند شوید.

نمونه کار کاشت مو کلینیک آتما در شیراز

نمونه کارهای کلینیک آتما را در این قسمت برای شما قرار داده‌ایم تا بهتر بتوانید متوجه توضیحات بالا گردید. تصاویر به تنهایی بیان کننده کیفیت کار می‌باشند.

نمونه کار کاشت مو کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز
نمونه کار کاشت مو کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز
نمونه کاشت مو کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز
نمونه کاشت مو کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز
نمونه کار کاشت مو در کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز
نمونه کار کاشت مو در کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز
نمونه کاشت مو در کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز
نمونه کاشت مو در کلینیک آتما؛ کاشت مو در شیراز

کلینیک دی برترین کلینیک کاشت مو در شیراز:

برترین کلینیک کاشت مو در شیراز؛ کلینیک دی
معرفی برترین کلینیک کاشت مو و ابرو با دکی یاب

کلینیک تخصصی دی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان در حیطه کاشت مو، زیبایی و لاغری فعال می‌باشد. این مرکز با داشتن پزشکان و متخصصان حاذق و استفاده از بروزترین تکنولوژی‌ها و متدها، از بهترین مراکز کاشت مو در شیراز است.

کلینیک باران معروفترین کلینیک کاشت مو در شیراز:

این کلینیک در زمینه پوست، مو و زیبایی فعالیت می‌کند و علاوه بر کاشت مو به روش‌های مختلف و به‌روز در زمینه‌های زیر نیز فعالیت دارد:

 • از بین بردن جای جوش با لیزر
 • لیزر موهای زائد
 • لاغری با دستگاه کرایولیپولیز

کلینیک جردن مجهزترین کلینیک کاشت مو در شیراز:

کاشت مو در کلینیک زیبایی جردن
کاشت مو در کلینیک زیبایی جردن

مرکز زیبایی جردن بیش از 20 سال سابقه دارد و از برترین کلینیک‌های شیراز می‌باشد. سایر فعالیت‌های این مرکز شامل موارد زیر می‌شود:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیزر
 • کاشت ریش و سبیل
 • مزوتراپی صورت و مو
 • کاشت ابرو و مژه
 • و ...

اگر هنوز در زمینه انتخاب بهترین پزشک و کلینیک سوالی دارید که پاسخ آن را نگرفته‌اید، در مقاله بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در شیراز به صورت جامع به این موضوع پرداخته‌ایم و بهترین پزشکان را به شما معرفی کرده‌ایم. هم‌چنین برای دریافت نوبت فوری و استفاده از شرایط پرداخت اقساطی می‌توانید با کلیک بر دکمه زیر از طریق مجموعه دکی‌یاب، اقدام کنید.

ارتباط با دکی‌یاب

هزینه کاشت مو در شیراز

هزینه بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو؛ مجموعه دکی یاب
هزینه بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو در اصفهان؛ مجموعه دکی یاب

هزینه دقیق کاشت مو بر اساس میزان نواحی، روش کاشت و پس از ویزیت شدن و ارزیابی وضعیت سر شما، توسط پزشک تعیین می‌شود. این هزینه همین طور در کلینیک‌های مختلف و نزد پزشکان متفاوت، متغییر است و معمولا به تجربه پزشک و تجهیزات کلینیک بستگی دارد.

به صورت تقریبی هزینه کاشت مو در شیراز، بین 10 تا 16 میلیون تومان می‌باشد. البته توجه داشته باشید که این هزینه در حال نوسان و بالا رفتن است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله هزینه کاشت مو در شیراز مراجعه کنید. در این مقاله به صورت جامع به هزینه‌های کاشت مو و هم‌چنین پرداخت اقساطی هزینه‌ها، پرداخته‌ایم.  

مجموعه دکی‌یاب بر اساس دغدغه‌های زیباجویان، خدمات بی‌نظیری را ارائه کرده است. این خدمات به شما کمک خواهد کرد برای داشتن موها و ظاهری مطلوب‌تر، مسیر راحت‌تری را طی کنید.

 

خدمات دکی یاب در شیراز برای کاشت مو

خدمات دکی‌یاب برای زیباجویان شامل موارد زیر می‌شود:
 • تخفیف ویژه در هزینه عمل (از دو تا چهار میلیون تومان)
 • ایجاد شرایط اقساطی کاشت مو در شیراز
 • مشاوره تخصصی رایگان توسط مشاوران باتجربه
 • پشتیبانی هرروزه
 • نوبت گیری وی آی پی و در سریع‌ترین زمان ممکن
ارتباط با دکی‌یاب

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم. هم‌چنین می‌توانید از طریق کامنت، نظرات و سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر