بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز |مراکز برتر + هزینه‌ها + تخفیف

به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز هستید؟ در این مقاله برترین مراکز لیزر در شیراز، بهترین دستگاه‌ها و هزینۀ لیزر موهای زائد نیز می‌پردازیم.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

اگر به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز هستید این مقاله را تا انتها دنبال کنید. در این مقاله علاوه بر برترین مراکز لیزر در شیراز، به بهترین دستگاه‌های لیزر و هزینه لیزر موهای زائد نیز می‌پردازیم.

در سال‌های اخیر از پرطرفدارترین خدمات کلینیک‌های پوست، لیزر موهای زائد می‌باشد. به دلیل همین محبوبیت است که هر روز سر و کلۀ یک مرکز لیزر جدید پیدا می‌شود. مراکزی که پیامک‌های تخفیفشان وقت و بی وقت روی نمایشگر گوشی‌مان ظاهر می‌شود. یا هر کجا که قدم می‌گذاریم، چندتا از برگه‌های رنگی تبلیغاتشان زیر کفش‌هایمان له می‌شود.

اما اگر از اطرافیانمان در خصوص لیزر پرس و جو کنیم، تعداد بسیاری معتقدند نتیجه مورد نظر خود را از لیزر نگرفته‌اند. متاسفانه افرادی هم هستند که با پوست سوخته و چشمان اشک بار از مراکز لیزر خارج شده و تصمیم گرفته‌اند دیگر قدم در کلینیک‌های لیزر نگذارند.

پس از کجا بدانیم بین این همه مرکز لیزر کوچک و بزرگ به کدام می‌شود اعتماد کرد؟ کدام دستگاه لیزر برایمان بهترین نتیجه را دارد؟ مجموعه دکی‌یاب در این مقاله برای پاسخ به این سوالات، بهترین مراکز لیزر موهای زائد در شیراز را به شما معرفی خواهد کرد و در خصوص بهترین دستگاه‌های لیزر توضیحاتی ارائه می‌دهد. همچنین توصیه می‌کنیم بعد از خواندن این مطلب، مقاله بهترین مرکز پاکسازی پوست در شیراز را از دست ندهید. در این مقاله به صورت کامل به معرفی بهترین مراکز، هزینه‌ها و انواع روش‌ها پرداخته‌ایم.

بهترین مرکز کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز

انجام لیزر در کلینیک نامعتبر با شرایط غیر استاندارد می‌تواند تجربه‌ی ناخوشایندی برای شما به همراه داشته باشد. رعایت نکات بهداشتی در کلینیک لیزر اهمیت بسیاری دارد. حضور و مشاوره دکتر به زیباجویان در کلینیک و استفاده از تیم درمانی مجرب از دیگر مواردی هستند که باید در کلینیک‌های معتبر لیزر موهای زائد رعایت گردد. در ادامه به معرفی دو عدد از بهترین کلینیک‌های لیزر موهای زائد در شیراز می‌پردازیم.  

کلینیک لیزر دکتر حیدر صفری

کلینیک لیزر دکتر حیدر صفری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه‌های لیزر برای حذف موهای زائد استفاده می‌کند. لیزر در این کلینیک در محیط بهداشتی و استاندارد و تحت نظارت پزشک انجام می‌شود.

کلینیک لیزر دکتر فرزین ساسانی

دکتر فرزین ساسانی از برجسته‌ترین پزشکان شیراز می‌باشند که در زمینه زیبایی فعالیت می‌کنند. لیزر موهای زائد از جمله خدماتی است که در کلینیک ایشان ارائه می‌شود. استفاده از دستگاه‌های به روز و کادر مجرب از ویژگی‌های کلینیک لیزر دکتر فرزین ساسانی می‌باشند. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت لیزر، روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

دریافت نوبت

قیمت و هزینه لیزر موهای زائد در شیراز

قیمت لیزر موهای زائد در شیراز
قیمت لیزر موهای زائد در شیراز

هزینه لیزر موهای زائد بدن با توجه به سه عامل اصلی تعیین می‌شود.

 • مهمترین عامل در تعیین قیمت لیزر، ناحیه تحت درمان است. در واقع قیمت لیزر برای هر کدام از نواحی بدن متفاوت می‌باشد.
 • عامل دوم دستگاهی است که با آن لیزر انجام می‌شود. هر چه این دستگاه به روزتر و پیشرفته‌تر باشد، هزینه لیزر بالاتر می‌شود.
 • عامل آخری که در هزینه لیزر تاثیرگذار است دستمزد پزشک است که با توجه به شهرت و تجربۀ پزشک می‌تواند متفاوت باشد.

به عنوان مثال هزینه لیزر کل بدن دکتر حیدر صفری با دستگاه سوپرانو تیتانیوم 350 هزار تومان می‌باشد. لطفا برای گرفتن وقت لیزر و همچنین قیمت دقیق لیزر نواحی مختلف، روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

دریافت نوبت

بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در شیراز

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

هر کدام از دستگاه‌های لیزر معایب و مزایای مختلفی دارند و هر کدام برای یک رنگ پوست مناسب هستند. از ویژگی‌های دستگاه‌های لیزر پیشرفته، داشتن قدرت نفوذ بالا ،درد کمتر و یکنواختی حذف موهای زائد می‌باشد. از بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در شیراز دستگاه الکساندرایت کندلا می‌باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص دستگاه الکساندرایت کندلا ارائه می‌دهیم.

لیزر بدن با دستگاه الکساندرایت کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا
دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر، دستگاه الکساندرایت کندلا می‌باشد. این دستگاه با طول موج 755 نانومتر کار می‌کند و اشعه آن مستقیم روی رنگدانه‌های مو تاثیر گذاشته و باعث تخریب لایه‌های میانی مو می‌شود. این دستگاه مناسب پوست‌های روشن تا سبزه است و دارای تکنولوژی خنک کننده پیشرفته برای ایجاد درد کمتر می‌باشد. در واقع می‌توان گفت دستگاه الکساندرایت کندلا یکی از موثرترین دستگاه‌ها برای حذف موهای زائد با بالاترین درصد رضایت زیباجویان است.

همچنین بخوانید: خرید دستگاه لیزر موهای زائد در شیراز

تخفیف و خدمات لیزر بدن با مجموعه دکی یاب

  مجموعه دکی‌یاب در ارائۀ خدمات لیزر برای شما زیباجویان تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است. هزینه لیزر کل بدن با دستگاه سوپرانوتیتانیوم 2022 توسط دکتر حیدر صفری 450 هزار تومان می باشد که با تخفیف دکی‌یاب به 350 هزار تومان کاهش یافته است. همچنین مجموعه دکی‌یاب امکان مشاوره رایگان را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید در خصوص لیزر موهای زائد از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید. کافی است روی دکمۀ زیر کلیک نمایید. ارتباط با مشاوران

عوارض و نکات قابل توجه لیزر بدن

عوارض لیزر موهای زائد
عوارض لیزر موهای زائد

تقریبا می‌توان گفت لیزر موهای زائد در صورتی که در کلینیک معتبر، با دستگاه استاندارد و توسط اپراتور آموزش دیده انجام شود، عوارضی ندارد. اما در غیر این صورت می‌تواند با عوارضی همراه باشد. به تعدادی از این عوارض و همچنین نکاتی که باید در مورد لیزر رعایت شود در ادامه اشاره می‌کنیم.

 • قرمزی و التهاب از عوارض لیزر بدن

قرمزی، تحریک پوست، التهاب و حس سوزش از عوارض سطحی لیزر هستند. بروز این موارد پس از لیزر طبیعی است و تا چند ساعت بعد خود به خود برطرف می‌شوند.

 • پوسته پوسته شدن بعد از لیزر بدن

پوسته پوسته شدن پوست پس از لیزر نشان دهنده سوختگی سطحی در محل لیزر می‌باشد. این عارضه جدی نیست و با استفاده از کرم‌های مرطوب کننده برطرف می‌شود.

 • تغییر رنگ پوست پس از لیزر بدن

تغییر رنگدانه‌های پوست یکی از عوارضی است که ممکن است در لیزر پیش بیاید. در صورت برطرف نشدن این عارضه  باید با پزشک مشورت شود.

 • تاول از عوارض لیزر بدن

تاول و یا سوختگی ممکن است در صورت اشتباه پزشک و یا تکنیسین حین انجام لیزر پیش بیاید. در موارد معدود در صورتی که بلافاصله پس از لیزر در معرض آفتاب قرار بگیرید هم امکان تاول وجود دارد.

در ادامه به نکاتی که بهتر است قبل یا بعد از انجام لیزر رعایت شود می‌پردازیم.

نکات لیزر موهای زائد
نکات لیزر موهای زائد

مقاله پیشنهادی: بهترین دکتر تزریق ژل لب در شیراز

نکات قبل از لیزر

 • حتما کلینیکی را انتخاب کنید که برای هر شخص سری منحصر بفرد لیزر استفاده می‌کند.
 • قبل از لیزر با استفاده از ژیلت موهای زائد خود را از بین ببرید.
 • قبل از لیزر، از مام، کرم و لواز بهداشتی در ناحیۀ مورد نظر استفاده نفرمایید.

نکات بعد از لیزر

 • در صورت سوزش یا خارش بعد از لیزر، با مشورت اپراتور یا پزشک از پمادهای ضد سوزش و خارش استفاده کنید.
 • بهتر است تا دو ساعت پس از لیزر، به ناحیۀ مورد نظر آب نزنید.
 • بهتر است تا چند روز پس از انجام لیزر در معرض آفتاب قرار نگیرید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از کارشناسان دکی‌یاب روی دکمۀ زیر کلیک نمایید. همچنین می‌توانید برای گرفتن نوبت از بهترین کیلینیک‌های لیزر نیز از همین طریق اقدام فرمایید. 

ارتباط با مشاوران

از شما ممنونیم که تا انتها با ما همراه بودید. در این مقاله سعی کردیم تمام نکات در مورد بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز را بیان کنیم. ضمنا در صورتی که تجربه انجام لیزر دارید لطفا در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. 

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر