دسته بندی نشده

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز سال 1402 برای بهترین جراحان

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز چقدر است؟ این هزینه‌ها به چه عواملی بستگی دارند؟ احتمالا تا به حال بارها به عمل بینی فکر کرده‌اید ولی هزینه‌های سرسام آور جراحی شما را منصرف کرده اند. اما ما در این مقاله برایتان خبرهای هیجان انگیزی داریم! اگر بینی استخوانی دارید و در شیراز زندگی می کنید و یا امکان سفر به شیراز را دارید این مقاله مخصوص شما نوشته شده است! ما در این مقاله سعی کرده ایم به مهم ترین دغدغه شما یعنی هزینه عمل بینی بپردازیم. 

در این مطلب به طور اختصاصی به بررسی هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز پرداخته ایم و تاثیر عوامل مختلف بر این موضوع را بررسی کرده ایم. مهم تر از همه هزینه‌های عمل تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز را بررسی کرده ایم. پس اگر قصدتان برای عمل بینی جدی است و نگران هزینه‌ها هستید چند دقیقه‌ای وقتتان را به ما بدهید تا بخش عظیمی از نگرانی‌تان برطرف شود! بعد از خواندن این مقاله می‌توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر و همچنین اطلاع از هزینه‌های دقیق و به روز هر پزشک از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز چقدر است؟

نمونه عمل بینی با شماوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی با شماوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد که در بخش‌های بعدی به طور کامل این عوامل را بررسی خواهیم کرد. به طور کلی باید گفت هزینه عمل بینی مقدار ثابتی ندارد و ممکن است حتی روزانه این هزینه‌ها تغییر کنند. بنابراین لازم است که به اطلاعات به روز در این زمینه دسترسی داشته باشید. ما در این بخش جدولی از هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی را قرار داده‌ایم که در بخش بعدی به تفصیل درمورد آن‌ها صحبت می‌کنیم.

نام پزشک

شروع هزینه جراحی از

دکتر مسیح طالع

از 40 میلیون تومان به بالا

دکتر امید زرگرانی

از 44 میلیون تومان به بالا

دکتر امیرخسرو برخورداری

از 35 میلیون تومان به بالا

دکتر سولماز قربانی

از 34 میلیون تومان به بالا

دکتر لیلا اسدپور

از 35 میلیون تومان به بالا

دکتر حسین کرم نژاد

از 38 میلیون تومان به بالا

دکتر غلامرضا معین

از 30 میلیون تومان به بالا

دکتر سلمان شاکری

از 60 میلیون تومان به بالا

دکتر حسین مرادیان

ار 45 میلیون تومان به بالا

دکتر حمیدرضا کاظمی

از 35 میلیون تومان به بالا

قیمت عمل بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز، دستمزد پزشک جراح است. بر این اساس در ادامه هزینه عمل برخی از بهترین جراحان بینی استخوانی شیراز را بررسی می کنیم. علاوه بر این شما می‌توانید برای آشنایی با جراحان بینی استخوانی شیراز مقاله بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز را مطالعه کنید.

هزینه عمل دکتر مسیح طالع یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

دکتر مسیح طالع با شماره نظام پزشکی 128104 یکی از بهترین و شناخته شده ترین جراحان بینی شیراز هستند که عمل بینی استخوانی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند و نمونه عمل‌های موفق بسیاری داشته‌اند. دکتر طالع متخصص گوش، حلق و بینی و دارای فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت هستند. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر مسیح طالع از 40 میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به عوامل مختلف ممکن است متغیر باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دکتر طالع می‌توانید مقاله همه چیز در رابطه با دکتر مسیح طالع جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید.

نمونه کارهای دکتر مسیح طالع جراح بینی استخوانی در شیراز

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه عمل‌های بینی استخوانی دکتر مسیح طالع را که برای شما قرار داده‌ایم، مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر مسیح طالع جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه کار دکتر مسیح طالع جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر مسیح طالع در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر مسیح طالع در شیراز

هزینه عمل دکتر امید زرگرانی یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

یکی از جراحان بینی شیراز که عمل بینی استخوانی را با مهارت بسیار بالایی انجام می‌دهند و در بین زیباجویان طرفداران زیادی دارند دکتر امید زرگرانی با کد نظام پزشکی 155758 هستند. دکتر زرگرانی متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با سال‌ها فعالیت در این حوزه در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی استخوانی در شیراز در بین زیباجویان هستند. که همین مهارت بالا باعث شده تا رضایت درصد بالایی از زیباجویان را کسب کنند. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر زرگرانی از 44 میلیون تومان شروع می‌شود. برای آشنایی کامل با این پزشک و مشاهده نمونه کارهای ایشان پیشنهاد می‌شود مقاله دکتر امید زرگرانی جراح زیبایی بینی در شیراز را مطالعه کنید.

 

نمونه کارهای دکتر امید زرگرانی جراح بینی استخوانی در شیراز

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر امید زرگرانی را مشاهده کنید تا هم با سبک کاری ایشان آشنا شوید و هم به میزان مهارت ایشان پی ببرید:

نمونه کار دکتر امید زرگرانی جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه کار دکتر امید زرگرانی جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر امید زرگرانی در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر امید زرگرانی در شیراز

هزینه عمل دکتر امیر خسرو برخورداری یکی از معروف ترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

دکتر امیر خسرو برخورداری با کد نظام پزشکی 163075 یکی از جراحان بینی شیراز هستند که عمل بینی استخوانی را به خوبی انجام می‌دهند. دکتر برخورداری متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز و دارای دکترای حرفه‌ای جراحی پلاستیک صورت هستند. ایشان جراحی بینی را به سبک طبیعی انجام می‌دهند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی هستند که می‌خواهند بینی کاملا طبیعی و نچرال داشته باشند. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر برخورداری از 35 میلیون تومان به بالا می‌باشد.

نمونه کارهای دکتر امیرخسرو برخورداری جراح بینی استخوانی در شیراز

برای آشنایی با سبک کاری دکتر برخورداری در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برایتان قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر برخورداری در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر برخورداری در شیراز
نمونه کار دکتر خسرو برخورداری جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه کار دکتر خسرو برخورداری جراح بینی استخوانی در شیراز

قیمت عمل دکتر سولماز قربانی یکی از برترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

دکتر سولماز قربانی با کد نظام پزشکی 146490 یکی از جراحان بینی شیراز هستند که مهارت بالایی در عمل بینی‌های استخوانی دارند. ایشان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی هستند. دکتر قربانی همچنین دارای فلوشیپ جراحی بینی و سینوس بوده و خدمات دیگری از جمله تزریق بوتاکس و جراحی پلاستیک را نیز انجام می‌دهند. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز توسط دکتر سولماز قربانی از 34 میلیون تومان شروع می‌شود.

نمونه کارهای دکتر سولماز قربانی جراح بینی استخوانی در شیراز

برای آشنایی با سبک کاری دکتر قربانی و پی بردن به میزان دقت و مهارت ایشان می‌توانید در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر سولماز قربانی را مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر سولماز قربانی جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه کار دکتر سولماز قربانی جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه کار دکتر سولماز قربانی جراح بینی در شیراز
نمونه کار دکتر سولماز قربانی جراح بینی در شیراز

قیمت جراحی دکتر لیلا اسدپور یکی از محبوب ترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

دکتر لیلا اسدپور یکی از جراحان بینی شیراز هستند که زیباجونی که بینی استخوانی دارند به ایشان مراجعه می‌کنند. دکتر اسدپور با شماره نظام پزشکی 146391 متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز هستند. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر اسدپور از 35 میلیون تومان شروع می شود. دکتر اسدپور در حال حاضر یکی از بهترین جراحان شیراز هستند که برای عمل بینی می‌توانید به ایشان مراجعه کنید. برای آشنایی بیشتر با دکتر اسدپور و مشاهده نمونه کارهای بیشتر ایشان می‌توانید مقاله همه چیز در رابطه با دکتر لیلا اسدپور جراح بینی شیراز را مطالعه کنید.

نمونه کارهای دکتر لیلا اسدپور جراح بینی استخوانی در شیراز

مشاهده نمونه کارهای دکتر اسدپور شما را با سبک کاری ایشان آشنا می‌کند. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر لیلا اسدپور جراح بینی در شیراز
نمونه کار دکتر لیلا اسدپور جراح بینی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر لیلا اسدپور در شیراز

هزینه جراحی دکتر حسین کرم نژاد یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

یکی از جراحان بینی شیراز که بینی‌های استخوانی را با مهارت بالایی عمل می‌کنند، دکتر حسین کرم نژاد با شماره نظام پزشکی 132465 هستند. ایشان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز بوده و در حال حاضر یکی از گزینه‌های مناسب برای عمل بینی‌های استخوانی محسوب می‌شوند. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر حسین کرم نژاد از 38 میلیون تومان شروع می‌شود. شما می‌توانید برای آَشنایی بیشتر با دکتر کرم نژاد و مشاهده نمونه کارهای بیشتر ایشان مقاله دکتر حسین کرم نژاد جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید.

نمونه کارهای دکتر حسین کرم نژاد جراح بینی استخوانی در شیراز

با مشاهده نمونه کارهای دکتر کرم نژاد هم با سبک کاری ایشان آشنا می‌شوید و هم به تخصص و مهارتشان پی می‌برید. بر همین اساس در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر حسین کرم نژاد را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر حسین کرم نژاد در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر حسین کرم نژاد در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر حسین کرم نژاد در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر حسین کرم نژاد در شیراز

هزینه عمل دکتر سلمان شاکری یکی از معروف ترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

دکتر سلمان شاکری با کد نظام پزشکی 110320 یکی از بهترین جراحان بینی شیراز هستند که عمل بینی استخوانی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند. دکتر شاکری متخصص و جراح فک و صورت و دارای بورد تخصصی جراحی بینی و صورت هستند. ایشان همچنین دارای فلوشیپ تخصصی ایمپلنتولوژی و عضو آکادمی جراحان زیبایی آمریکا می باشند. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر شاکری از 60 میلیون تومان شروع می‌شود. مطالعه مقاله مربوط به دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی شیراز می‌تواند اطلاعات بیشتری درمورد دکتر شاکری و نمونه کارهای بیشتری از ایشان را در اختیار شما قرار دهد.

نمونه کارهای دکتر سلمان کرم نژاد جراح بینی استخوانی در شیراز

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر سلمان کرم نژاد را برای آشنایی با سبک کاری ایشان برایتان قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی دکتر سلمان شاکری در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر سلمان شاکری در شیراز
نمونه کار دکتر سلمان شاکری جراح بینی در شیراز
نمونه کار دکتر سلمان شاکری جراح بینی در شیراز

هزینه عمل دکتر غلامرضا معین یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

یکی از جراحان بینی شیراز که عمل بینی استخوانی را به بهترین نحو انجام می‌دهند دکتر غلامرضا معین با شماره نظام پزشکی 33801 هستند. دکتر معین متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند. دکتر معین یکی از بهترین جراحان بینی شیراز هستند که با تخصص و مهارت بسیاری عمل‌های زیبایی بینی را انجام می‌دهند و نمونه عمل‌های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. برای آشنایی بیشتر با دکتر معین می‌توانید مقاله همه چیز در رابطه با دکتر غلامرضا معین جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید تا هم اطلاعات بیشتری در خصوص ایشان کسب کنید و هم نمونه کارهای بیشتری مشاهده کنید. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر غلامرضا معین از 30 میلیون تومان به بالاست.

نمونه کارهای دکتر غلامرضا معین جراح بینی استخوانی در شیراز

مشاهده نمونه کارهای دکتر معین به شما این اطمینان را می‌دهد که ایشان یکی از بهترین گزینه‌ها برای جراحی بینی استخوانی هستند. در ادامه چند مورد از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی دکتر غلامرضا معین جراح بینی در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر غلامرضا معین جراح بینی در شیراز
نمونه کار دکتر غلامرضا معین جراح بینی در شیراز
نمونه کار دکتر غلامرضا معین جراح بینی در شیراز

هزینه جراحی دکتر حسین مرادیان یکی از برترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

دکتر حسین مرادیان با کد نظام پزشکی 144481 یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن هستند و با بیش از صدها نمونه عمل بینی موفق در حال حاضر یکی از بهترین جراحان بینی شیراز هستند. دکتر مرادیان علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری مثل جراحی زیبایی گوش، بلفاروپلاستی، جراحی چال گونه، لیفت سانترال لب و پروتز چانه را انجام می‌دهند. 

علاوه بر این شما می‌توانید مقاله همه چیز در رابطه با دکتر حسین مرادیان جراح بینی در شیراز را برای آشنایی بیشتر با دکتر و مشاهده نمونه کارهای بیشتر از ایشان مطالعه کنید. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر مرادیان از 45 میلیون تومان شروع می‌شود.

نمونه کارهای دکتر حسین مرادیان جراح بینی استخوانی در شیراز

تعدادی از نمونه کارهای دکتر حسین مرادیان را در این بخش برای آشنایی شما با سبک کاری ایشان قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر حسین مرادیان در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر حسین مرادیان در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر حسین مرادیان جراح بینی در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر حسین مرادیان جراح بینی در شیراز

قیمت عمل دکتر حمیدرضا کاظمی یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

یکی از جراحان بینی شیراز که افراد داری بینی‌های استخوانی می‌توانند به ایشان مراجعه کنند دکتر حمیدرضا کاظمی با شماره نظام پزشکی 79916 هستند. دکتر کاظمی متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و در حال حاضر یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز هستند. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر کاظمی از 35 میلیون تومان شروع می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با دکتر کاظمی و نمونه کارهای متنوع ایشان مقاله همه چیز در رابطه با دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید.

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی استخوانی در شیراز

در این بخش می‌توانید برای آَشنایی با سبک کاری دکتر حمیدرضا کاظمی تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید:

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر حمیدرضا کاظمی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر حمیدرضا کاظمی در شیراز
نمونه کار دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی در شیراز
نمونه کار دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی در شیراز

تا اینجا با تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز آشنا شدید و از هزینه‌های عمل آن‌ها مطلع شدید. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با سایر جراحان بینی شیراز مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید. علاوه بر این برای دریافت نوبت ویزیت با این جراحان و اطلاع از هزینه‌های دقیق عمل می‌توانید از طریق دکمه زیر و تماس با دکی یاب اقدام کنید.

هزینه عمل بینی استخوانی شامل چه مواردی می‌شود؟

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

هزینه عمل بینی به طور کلی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

هزینه های جانبی قبل از عمل بینی استخوانی در شیراز

هزینه‌های قبل از عمل شامل مواردی مثل هزینه‌های آزمایش خون، عکس و آتلیه، عکس سی تی اسکن و… می‌شوند.

دستمزد جراح بینی استخوانی در شیراز

بخش مهمی از هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز به دستمزد جراح بستگی دارد. دستمزد جراح بر اساس میزان مهارت، تجربه و سابقه کاری و تحصیلات و مدرک تخصصی تعیین می‌شود. طبیعتا جراحی که مهارت و تجربه بیشتری داشه باشد هزینه بیشتری برای عمل بینی دریافت می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با جراحانی که دستمزد کمتری دریافت می‌کنند مقاله دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز را مطالعه کنید.

نوع بینی و سبک جراحی بینی استخوانی در شیراز

هزینه عمل بینی عموما به فرم بینی شما قبل از عمل و سبک عمل جراحی انتخابی شما بستگی دارد. بینی‌های استخوانی معمولا عمل راحت تری داشته و تقریبا همه جراحان این فرم بینی را عمل می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز نسبت به بینی گوشتی کمتر خواهد بود. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات کامل درمورد عمل بینی استخوانی مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی را مطالعه کنید. علاوه بر این جراح ممکن است برای سبک‌های مختلف جراحی هزینه‌های متفاوتی دریافت کند. لازم به ذکر است که هزینه عمل ترمیم بینی معمولا بیشتر از هزینه عمل اولیه است.

هزینه متخصص بیهوشی برای عمل بینی استخوانی در شیراز

یکی از هزینه‌های جانبی عمل بینی هزینه‌های مربوط به بیهوشی است که بسته به دستمزد متخصص بیهوشی متفاوت خواهد بود.

هزینه بیمارستان و کلینیک برای عمل بینی استخوانی در شیراز

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های مختلف با هم متفاوت است. به طور کلی هزینه عمل در بیمارستان‌های دولتی کمتر از بیمارستان‌های خصوصی است و همچنین هزینه عمل در کلینیک از بیمارستان بیشتر خواهد بود.

هزینه های بعد از عمل بینی استخوانی در شیراز

طبیعتا بعد از انجام عمل یک سری هزینه ها را به عنوان مخارج جانبی خواهید داشت. این هزینه‌ها شامل هزینه چسب، برداشتن گچ و مش ،معاینه‌ها و داروهای بعد از عمل می‌شود. زیباجویانی که از طریق دکی یاب اقدام به جراحی کرده باشند، پس از عمل بسته هدیه دریافت می کنند که شامل چسب بینی می باشد. 

هزینه عمل بینی استخوانی اقساط در شیراز

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

همانطور که گفتیم هزینه عمل بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد و میزان ثابتی ندارد. این هزینه‌ها ممکن است روز به روز تغییر کنند و طبیعتا هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز امروز نسبت به ماه آینده کمتر خواهد بود. بنابراین افرادی که منتظرند تا پولشان به حد کافی برسد تا بتوانند بینی خود را عمل کنند باید به این مسئله توجه کنند. دکی یاب این امکان را فراهم کرده که زیباجویانی که قصد عمل بینی دارند، اما هزینه کافی برای انجام عمل را ندارند، می‌توانند هزینه عمل بینی را به صورت اقساطی پرداخت کنند. 

این امکان در حالت عادی وجود ندارد و معمولا جراحان به این صورت عمل نمی‌کنند. وام گرفتن از بانک هم در این روزها صبر ایوب می‌خواهد و کفش آهنین! اما مجموعه دکی یاب شرایط پرداخت هزینه عمل به صورت اقساطی را برای شما فراهم آورده که می‌توانید از آن استفاده کنید. برای اطلاع از شرایط دقیق پرداخت اقساطی می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

تخفیف هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

زیباجویانی که از طریق دکی یاب برای عمل بینی اقدام می‌کنند، می‌توانند از برخی تخفیفات ارائه شده توسط مجموعه نیز استفاده کنند. دکی یاب برخی مواقع تخفیفات متنوعی را در هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز برای زیباجویان در نظر می‌گیرد که به این ترتیب زیباجویان می‌توانند بینی خود را به هزینه کمتری عمل کنند.

خدمات مجموعه دکی یاب

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

مجموعه دکی یاب خدمات متنوعی را برای زیباجویان در نظر گرفته که از مهم ترین این خدمات می‌توان به شرایط پرداخت اقساطی هزینه عمل و تخفیفات متنوع اشاره کرد. به این ترتیب زیباجویان دیگر نگران هزینه‌های عمل نخواهند بود و می‌توانند با پرداخت بخشی از هزینه، عمل بینی خود را انجام دهند. از دیگر خدمات مجموعه می‌توان به ارائه پک هدیه شامل چسب بینی، مشاوره تخصصی قبل از عمل و پشتیبانی دو ساله بعد از عمل اشاره کرد. 

به جز این دکی یاب برای زیباجویان خارج از شیراز و تهران نیز خدمات جذابی در نظر گرفته است. به این ترتیب که هزینه رفت و برگشت زیباجویان به شیراز و تهران را پرداخت کرده و همچنین امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را برای شما فراهم می‌کند.

جمع بندی

هزینه عمل بینی به طور کلی به عوامل مخلفی بستگی دارد که این عوامل را در این مقاله بررسی کردیم. از طرفی در این مطلب هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز با تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی را بررسی کردیم تا به کمک این مطالب بتوانید راحت تر برای انتخاب جراحتان تصمیم بگیرید. علاوه بر این می‌دانید که با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید عمل بینی را به صورت اقساطی و با تخفیف نیز انجام دهید. امیدواریم این مطالب برای شما سودمند بوده باشند. با این حال شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی و بهره مندی از سایر خدمات دکی یاب مثل شرایط پرداخت اقساطی و تخفیفات متنوع از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب در تماس باشید.

سولات متداول

1. هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز به چه عواملی بستگی دارد؟

از عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل بینی استخوانی می توان به دستمزد پزشک، هزینه های جانبی قبل از عمل، هزینه دکتر بیهوشی، هزینه بیمارستان و کلینیک و هزینه های جانبی بعد از عمل اشاره کرد.

بله، زیباجویانی که از طریق دکی یاب اقدام کنند می توانند هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنند.

به طور معمول هزینه عمل بینی استخوانی کمتر است اما در مجموع تفاوت چندانی ندارد. 

دیدگاهتان را بنویسید