کاشت مو در شیراز

هزینه کاشت مو در شیراز |با دکی یاب اقساطی انجام بده

هزینه کاشت مو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟ احتمالا اولین سوالی است که وقتی تصمیم به کاشت مو بگیرید، برای شما پیش می‌آید. در این مقاله به طور کامل همه هزینه‌های مربوط به کاشت مو را بررسی کرده‌ایم. مواردی مثل:

فهرست مطالب

یکی از همکارانم را یکی-دو هفته‌ای مُدام کم‌حرف و سردرگم می‌دیدیم. قضیه از این  قرار بود که بالاخره وسط این همه کار، برای خودش وقتی پیدا کرده بود و می‌خواست مو بکارد. اما هرچه فرم پرکرد و آشنا پیدا کرد، نتوانست از شرکت وام بگیرد.

یکی از همان روزها، از این رو به آن رو شد! به یک آدم پر‌انرژی و باانگیزه تبدیل شد. دوستمان دیگر به دنبال وام گرفتن از شرکت نبود! پس قید کاشت مو در شیراز را زده بود؟!! به هیچ وجه!! چیزی که از همکارِ کم‌حرف و بی حوصله و سردرگمِ ما، یک آدم خوشحال و پرانرژی ساخت، دکی‌یاب بود.

اشتباه نکنید؛ دکی‌یاب مرکز روانشناسی نیست! دکی‌یاب با خدماتِ بی‌نظیرش مثل اقساطی کردن کاشت مو در شیراز، حال همکار ما را خوب کرد.

در ادامه با این مجموعه هم آشنا خواهیم شد و قطعا حال شما هم بهتر از قبل خواندن این مقاله خواهد شد. 😊

هزینه کاشت مو در شیراز

قیمت کاشت مو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
قیمت کاشت مو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

اشاره کردیم که هزینه کاشت مو در شیراز ثابت و یکسان نیست. این هزینه تحت تاثیر فاکتور‌های مختلفی می‌باشد. پس از ویزیت شدن توسط بهترین پزشک کاشت مو در شیراز و بررسی موارد بالا، هزینه تعیین می‌شود.

به صورت میانگین، هزینه کاشت مو در شیراز، بین 10 تا 16 میلیون تومان می‌باشد. متاسفانه این هزینه مدام در حال تغییر یا بهتر است بگوییم بالا رفتن است.

ضمناً، کاشت مو با بیمه را به کل فراموش کنید!! چون بیمه‌ها عمل‌های زیبایی را پوشش نمی‌دهند.

این جا، دقیقا جایی است که دکی‌یاب با خدمات بی‌نظیرش حال شما را خوب می‌کند. این مجموعۀ فعال در حوزه عمل‌های زیبایی، شرایط کاشت موی اقساطی در شیراز را برای شما فراهم کرده است. با این شرایط برای هزینه‌های سنگین کاشت مو، نیاز به جور کردن ضامن و وام نخواهید داشت.

برای اطلاع دقیق‌تر از شرایط، کافی است با لمس دکمه پایین به مشاوران دکی‌یاب متصل شوید. 

کاشت مو اقساطی در شیراز

مجموعه دکی یاب؛ کاشت مو اقساطی در شیراز
مجموعه دکی یاب؛ کاشت مو اقساطی در شیراز

مجموعه دکی‌یاب خدماتش را بر محور دغدغه‌های زیباجویان قرار داده است. با افزایش هزینه‌های کاشت مو در شیراز، دغدغه مالی از اصلی‌ترین موانع، برای رسیدن به ظاهری مطلوب‌تر می‌باشد.

دکی‌یاب با ایجاد شرایط پرداخت اقساطی هزینه کاشت مو در شیراز، نگرانی بابت هزینه‌های در حال افزایش عمل را از بین برده است.

به صورت کلی خدمات این مجموعه برای زیباجویان کاشت مو شامل موارد زیر می‌شود:

  • تخفیف ویژه در هزینه عمل ( از دو تا چهار میلیون تومان )
  • ایجاد شرایط اقساطی کاشت مو در شیراز
  • مشاوره تخصصی رایگان توسط مشاوران باتجربه
  • پشتیبانی همه روزه
  • نوبت گیری وی آی پی و در سریع‌ترین زمان ممکن

اگر قصد کاشت مو در شیراز (به عنوان مرکز کاشت موی ایران) را دارید، با سپردن این کار به مجموعه دکی‌یاب مسیری مطمئن را تا داشتن موهای پرپشت طی خواهید کرد. مشاوران مجرب دکی‌یاب با مشاوره رایگان و تخصصی، شما را به سمت کاشت موی موفق ‌و رضایت‌بخش هدایت خواهند کرد. هم‌چنین در مقاله کاشت مو اقساطی در شیراز، به شرایط ویژه دکی‌یاب برای پرداخت اقساطی پرداخته‌ایم و شما برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد هزینه‌ها و پرداخت اقساطی می‌توانید به این مقاله مراجعه نمایید.

هزینه های جانبی کاشت مو

هزینه های جانبی کاشت مو در شیراز؛ دکی یاب
هزینه های جانبی کاشت مو در شیراز؛ دکی یاب

داستانِ هزینه‌های کاشت مو در شیراز سرِ درازی دارد و هنوز تمام نشده است! قیمتی که تا این جا اشاره کردیم هزینۀ اصلی کاشت است. هزینه‌های جانبی کاشت مو مثل: دارو‌ها (مسکن‌ها، آنتی بیوتیک‌ها و …)، پمادها، کلاه و سایر لوازم مصرفی، آرمایش‌های قبل از کاشت مو و … را هم باید به آن‌ها اضافه کرد.

به این هزینه‌ها در صورتی که شما ساکن شیراز نباشید، هزینه‌های دیگری مثل رفت و آمد، اسکان، غذا و … هم اضافه خواهد شد.

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو در شیراز

قیمت هر تار موی سر در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
قیمت هر تار موی سر در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

قبل از این که مستقیم برویم سر بحث اصلی، لازم است بدانیم چه عواملی بر قیمت کاشت مو تاثیر می‌گذارد. آیا هزینه کاشت مو در شیراز برای همه افراد یکسان محاسبه می‌شود؟ این هزینه در روش‌های مختلف، متفاوت است؟

هزینه نهایی کاشت مو به عوامل زیادی وابسته است، از جمله:

هزینه کلینیک، پزشک و تیم کاشت مو:

کاشت مو در مراکز خصوصی انجام می‌شود. هزینه کاشت در دو کلینیکِ مجزا در یک شهر واحد، می‌تواند با هم تفاوت داشته باشد. کلینیک مربوطه، قیمت هر تار مو را بر اساس روش کاشت و تجهیزات کلینیک تعیین می‌کند. علاوه بر این موضوع تخصص و تبحر پزشک در زمینه کاشت مو نیز تاثیر مستقیمی بر هزینه‌ها دارد. در مقاله بهترین دکتر کاشت مو در شیراز به بررسی بهترین پزشکان و کلینیک‌های کاشت مو پرداخته‌ایم. 

روش کاشت مو:

هزینه روش‌های مختلف کاشت، با هم تفاوت دارد. برای مثال کاشت مو به روش FUT  نسبت به روش کاشت موی FIT  هزینه کمتری را شامل می‌شود. لازم است اشاره کنیم روش کاشت، توسط پزشک و پس از بررسی وضعیت سر شما پیشنهاد می‌شود.

تراکم بانک مو:

زمانی که برای برداشت مو صرف می‌شود بر روی هزینه کاشت مو تاثیر دارد. هرچه بانک پرتراکم‌تری داشته باشید، زمان کمتر و هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو:

قاعدتاً هرچه تعداد گرافت‌های بیشتری نیاز باشد، زمان بیشتر و در نتیجه هزینه بیشتری نیز لازم است.

یکی از نکات مهمی که قبل از کاشت مو به آن باید توجه کنید، عوارض و مراقبت‌های کاشت مو می‌باشد. در مقاله عوارض و مراقبت‌های کاشت مو در شیراز، به صورت کامل به بررسی این موارد پرداخته‌ایم.

روش های جایگزین کاشت مو و قیمت آن ها

روش‌ های جایگزین کاشت مو در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو و ابرو در تهران؛ مجموعه دکی یاب

کاشت موی طبیعی می‌تواند نقاطی از سر که دچار طاسی شده است را پوشش دهد. اگر در حال حاضر هنوز به مرحله طاسی کامل نرسیده‌اید، برای تقویت و رشد موهای ضعیف شده می‌توانید روش‌های دیگری را امتحان کنید.

در این جا چند تا از رایج ترین روش‌های جایگزین کاشت مو را آورده‌ایم :

مزوتراپی: در این روش مواد مغذی مانند ویتامین‌ها، پروتیین‌ها، مواد معدنی و … را به پوست سر تزریق می‌کنند. این روش با تقویت فولیکول‌های مو، ریزش موها را تا حد خیلی زیادی کاهش می‌دهد.

لیزر درمانی: این روش با استفاده از لیزر کم قدرت انجام می‌شود. با تحریک فولیکول‌ها، موها مجدد شروع به رویش می‌کنند.

PRP: در این روش پلاسمای غنی از پلاکتی که از خون فرد گرفته شده و به سر تزریق می‌شود. این روش باعث تقویت و ضخیم شدن موهای ضعیف می‌شود.

هزینه هر کدام از روش‌ها، با توجه به وضعیت موها و کلینیک مورد نظر، متغییر است.

هم‌چنین بخوانید: بهترین جراح بینی در شیراز

 

امیدواریم با این مقاله پاسخگوی سوالات شما بوده باشیم. پیشاپیش از به اشتراک‌گذاری نظرات و تجربیاتتان با ما در قسمت کامنت‌ها، تشکر می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید