دکترهای زیبایی شیراز

دکتر حسین کرم نژاد جراح بینی در شیراز | معرفی+ نوبتگیری+ تخفیف+ هزینه

دکتر حسین کرم نژاد جراح بینی در شیراز

به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن این متن، همه چیز را در مورد دکتر حسین کرم نژاد جراح بینی در شیراز ، بدانید و دیگر نیاز نباشد ساعت‌ها به جست و جو بپردازید.

در این مقاله به همراه شادی، درباره دکتر حسین کرم‌نژاد جراح زیبایی بینی در شیراز، به صورت کامل تحقیق می‌کنیم و تمام اطلاعاتی که نیاز دارید را پیدا می‌کنیم. رزومه و سابقه کاری، هزینه عمل، نمونه کارها و … مواردی هستند که در مورد دکتر کرم‌نژاد بررسی خواهیم کرد. هم‌چنین دکی‌یاب شرایط ویژه‌ای را برای پرداخت اقسطی هزینه‌‌ها در نظر گرفته که در ادامه مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

سوالی که پیش میاد اینه که شادی کیه؟ همراه ما باشید تا با شادی آشنا بشیم.

با شخصیت اصلی داستان جراحی بینی آشنا شوید!

شادی و جراحی زیبایی بینی در شیراز

شادی دختر خیلی مهربان و خوش برخوردی هست. دوست داره همیشه با آدم‌های مختلفی آشنا بشه و دوستان زیادی داشته باشد. اما همیشه احساس می‌کرد، بینی خیلی زشت و بزرگی دارد که اصلا به چهره‌اش نمیاد. از طرفی همه دوستاش بینیشون را عمل کرده بودند و این موضوع باعث شده بود شادی احساس کند که بزرگترین بینی دنیا را دارد. به همین خاطر هیچ وقت برای حضور توی جمع، اعتماد به نفس نداشت و همیشه تنها بود.

عمل بینی در شیراز

شادی از شنیدن حرف‌‌هایی که در مورد بینیش می‌زدند و مسخره‌اش می‌کردند، خسته شده بود.

شادی و عمل بینی در شیراز

اصلاً دوست نداشت این وضعیت ادامه پیدا کند و از تنهایی خیلی بدش میومد. دلش میخواست جوری تغییر کنه و زیبا بشه که دیگه هیچ‌کس نتونه از چهرش ایراد بگیرد. بالاخره بعد از کلی فکر کردن، تصمیم بزرگی گرفت.

عمل زیبایی بینی در شیراز
خدمات مجموعه دکی یاب برای متقاضیان جراحی زیبایی در شیراز

مشکلی که وجود داشت این بود که نمی‌دونست باید از کجا شروع کند. بیش از 50 پزشک برای جراحی زیبایی بینی در شیراز وجود دارند و این موضوع واقعاً مشکل بزرگی بود.

یک دفعه یادش اومد که چندین سال قبل یکی از دوستانش، عمل زیبایی بینی انجام داده بود. بلافاصله با دوستش تماس گرفت و او مجموعه‌ای را به شادی معرفی کرد که باعث شد شادی شگفت زده شود. آن مجموعه شبیه یک فرشته نجات برای شادی بود. شرایط خیلی خوبی داشت و علاوه بر این که بهترین جراح را برای نوع بینیش معرفی می‌کردند، کلی هم توی هزینه‌ها تخفیف می‌دادند!

شادی و دکی یاب

شادی با دکی‌یاب تماس گرفت و عکس بینیش را برای مشاورینشون فرستاد و گفت دوست داره بینیش طبیعی باشد. مشاوران دکی‌یاب هم دکتر حسین کرم‌نژاد جراح بینی در شیراز را به او معرفی کردند. او بلافاصله بعد از شنیدن نام دکتر کرم‌نژاد شروع کرد به تحقیق کردن.

رزومه و سابقه کاری دکتر حسین کرم نژاد جراح زیبایی بینی در شیراز

شادی و دکتر حسین کرم نژاد؛ جراح بینی در شیراز

شادی اول سعی کرد در مورد رزومه و سابقه کاری دکتر کرم‌نژاد تحقیق کنه و اطلاعات جالبی پیدا کرد.

دکتر کرم‌نژاد متخصص گوش، حلق و بینی بود و در زمینه‌‌های مختلفی فعالیت داشت:

 • درمان مشکلات بینی و سینوس: شکستگی بینی، انحراف بینی، پولیپ، مشکلات تفنسی و …
 • عمل زیبایی بینی: رینوپلاستی، سپتوپلاستی، جراحی ترمیم بینی و …
 • درمان بیماری‌های گوش: عفونت، التهاب، پارگی پرده گوش و …
 • درمان بیماری‌های سر و گردن: عفونت، تومور و …

دکتر کرم‌نژاد یکی از برترین متخصصان جراحی بینی در شیراز بود اما این موضوع برای اینکه شادی تصمیم قطعی بگیرد، کافی نبود. او دوست داشت قبل از هر چیزی نمونه‌کارهای دکتر کرم‌نژاد را ببیند.

نمونه کارهای دکتر حسین کرم نژاد جراح زیبایی بینی در شیراز

نمونه کار دکتر حسین کرم نژاد؛ جراح بینی در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر کرم نژاد در شیراز
عمل بینی در شیراز دکتر کرم نژاد
دکتر کرم نژاد جراح بینی در شیراز
دکتر کرم نژاد جراح بینی در شیراز؛ نمونه کار
عمل زیبایی بینی در شیراز؛ دکتر حسین کرم نژاد

نمونه کارهای دکتر کرم‌نژاد دقیقاً همان مدلی بود که می‌خواست. اما موضوع مهمی باقی مانده بود و بدون دانستن هزینه‌های جراحی اصلاً نمی‌شد تصمیم قطعی گرفت.

هزینه عمل دکتر حسین کرم نژاد جراح زیبایی بینی در شیراز

شادی بعد از کلی تحقیق متوجه شد که هزینه‌های عمل را نمی‌توان تا قبل از ویزیت و نظر دکتر، به صورت دقیق مشخص کرد و به موارد زیر بستگی دارد:

 • دستمزد پزشک.
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان.
 • قیمت آزمایش‌های قبل از عمل.
 • هزینه عکس برداری و ویزیت.
 • تعرفه داروها و چسب‌های بینی بعد از عمل.

اما به طور کلی هزینه عمل بینی در شیراز توسط دکتر کرم‌نژاد حدوداً از 36 میلیون تومان شروع می‌شد.

شادی و هزینه جراحی بینی در شیراز

هزینۀ جراحی بینی، خیلی زیاد بود و واقعاً نمی‌دونست چطور باید پرداختش کنه. شادی تصمیمش را گرفته بود و قصد داشت هر طور که شده بینیش را عمل کند. حتی به قیمت این که دکتری را انتخاب کنه که تخصص کافی ندارد و بینیش دقیقاً چیزی که می‌خواد نشه.!!! دوباره با دکی‌یاب تماس گرفت تا دکتری که هزینه‌های کم‌تری دریافت می‌کند را به او معرفی کنند.

خوشبختانه دکی‌یاب برای این مشکل راه حل داشت و اصلاً نمی‌خواست که بینی شادی بعد از عمل بدتر از الان بشه و از این که دکتر مناسبی را انتخاب نکرده پشیمون بشه.

پرداخت اقساطی هزینه عمل زیبایی بینی

مشاوران دکی‌یاب به شادی پیشنهاد دادند که هزینه‌‌ها را به صورت اقساطی پرداخت کنه. علاوه بر اون کلی هم تو هزینه‌‌های ویزیت، آزمایش‌ها و .. بهش تخفیف دادند! دیگه از این بهتر نمی‌شد. کلی از مشکلات حل شده بود. او تونسته بود:

 • بهترین دکتر بشناسه که سبک جراحی متانسب با نوع بینیش داشته باشه و از نتیجه عمل مطمئن باشه.
 • هزینه‌های جراحی به صورت اقساطی پرداخت کنه و از نظر مالی نگرانی نداشته باشه.
 • کلی تو هزینه‌های قبل و بعد از عمل مثل ویزیت، عکس برداری، آزمایش‌ها‌‌ها تخفیف بگیره و توی هزینه‌‌ها صرفه جویی کنه.

همه چیز عالی بود اما شادی هنوز کمی از عمل می‌ترسید و استرس داشت. تصمیم گرفت نظرات کسانی که قبلا در شیراز پیش دکتر کرم‌نژاد عمل زیبایی انجام داده بودند را پیدا کنه.

نظرات کاربران در مورد دکتر حسین کرم نژاد جراح زیبایی بینی در شیراز

فائزه
ادامه مطلب
من برای عمل بینیم توی شیراز خیلی جاها رفتم برای ویزیت و در نهایت دکتر کرم‌ نژاد رو انتخاب کردم. الان چندین ماه از عملم می‌گذره و واقعاً از انتخابم راضیم.
مینا
ادامه مطلب
دکتر کرم‌ نژاد عزیز، واقعاً از شما ممنونم که این زیبایی رو به من هدیه دادین
علی
ادامه مطلب
واقعاً کارتون عالیه آقای دکتر، خوشحالم که پیش شما عمل کردم.
مریم
ادامه مطلب
من اولش اینقدر گریه می‌کردم که چرا بینیم بزرگتر از قبل شده. الان که 7 ماه گذشته خیلی تغییر کرده و کوچک شده.
مونا
ادامه مطلب
دکتر کرم‌نژاد حرفه‌ای ترین هستند. نزدیک 6 ماه هست که عمل کردم. بینیم نسبتاً استخوانی و غضروفی بود. نه جای بخیه مونده و نه درد و مشکلی تنفسی، هیچ کدوم رو ندارم. دستشون درد نکنه، خوشحالم از انتخابم.
لیلا
ادامه مطلب
اقای دکتر کلا کارشون درسته. خیلی ممنونم بابت این همه مهربونیتون. من که خیلی از بینی جدیدم راضی هستم. ان شاء الله همیشه موفق و سربلند باشند.
باران
ادامه مطلب
من بینیم گوشتی بود. الان عالی شده و به کار دکتر کرم‌نژاد واقعاً ایمان دارم. کارشون عالی و بی‌عیب و نقص هست.
نیلوفر
ادامه مطلب
دکتر کرم‌نژاد مثل همیشه عالی هستند. من هر موقع جلو آینه میرم، برای آقای دکتر دعا می‌کنم. همش می‌گم خدا خیرش بده. واقعا آقای دکتر یکی از بهترین‌ها هستند. ایشالا که همیشه سالم و برقرار باشند.
قبلی
بعدی

شادی بعد از خواندن نظرات، کاملاً مطمئن شده بود که بهترین دکتر را برای جراحی بینیش پیدا کرده و با خیال راحت می‌تونه مطمئن باشه که بهترین نتیجه را از عمل زیبایی بینی می‌گیرد.

نوبت گرفتن از دکتر کرم نژاد و مراجعه حضوری برای گرفتن وقت عمل، تنها مانعی بود که بین او و عمل زیبایی بینی وجود داشت.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

ساعت کاری، شماره مطب و آدرس پیج دکتر حسین کرم نژاد جراح زیبایی بینی در شیراز

شادی با مشاوران دکی‌یاب صحبت کرد و در اولین فرصت و با ویزیت نیم‌بها تونست از دکتر کرم‌نژاد برای جراحی بینی در شیراز نوبت بگیرد و چیزی نمانده بود تا به آرزوش برسد.

شادی و دریافت نوبت جراحی بینی در شیراز

بالاخره شادی به چیزی که دوست داشت، رسید و بینیش را عمل کرد. واقعاً از نتیجه راضی بود. انگار که آدم دیگه‌ای شده بود. دیگه مثل قبل از اینکه مردم چهرش را ببینند، احساس بدی نداشت و اتفاقاً کلی اعتماد به نفس پیدا کرده بود.

شادی و بینی عمل شده

شما هم اگر قصد عمل زیبایی بینی دارید و دکتر مناسب برای نوع بینی‌تان را نمی‌شناسید، کافیه از طریق دکمه زیر با مشاورین دکی‌یاب تماس بگیرید تا بهترین جراح زیبایی بینی را به شما معرفی کنند و به هر سوالی که در مورد عمل بینی دارید، پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید از مزایای دیگر مثل عمل بینی قسطی در شیراز و تخفیف در هزینه‌های قبل و بعد از عمل نیز، بهره‌مند شوید.

و کلام آخر این که اگر تجربه عمل زیبایی داشتید یا سوالی در مورد عمل بینی دارید، خوشحال می‌شیم در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.