دسته بندی نشده

دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی شیراز| نمونه کار، نظرات، نوبتگیری، هزینه1402

دکتر سلمان شاکری جراح بینی گوشتی در شیراز

به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن این متن، تمام مواردی که در رابطه با دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز نیاز دارید را بدانید و دیگر لازم نباشد ساعت‌ها به جست و جو بپردازید.

در این مقاله درباره دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز، به صورت کامل صحبت می‌کنیم و تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید، در اختیارتان قرار می‌دهیم. از سبک عمل، تجربه، هزینه و نمونه کارها. تا نوبتگیری فوری، اقساطی کردن هزینه عمل، تخفیف در هزینه های جانبی و ده ها خدمات هیجان انگیزی که مجموعه دکی یاب برای متقاضیان عمل بینی در شیراز در نظر گرفته که در ادامه مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز

یکی از همکارامون 30 سال را رد کرده، خیلی تو کارش موفقه و البته از اون آدماییه که همیشه سرش شلوغ هست. معمولا همه تا حالا حداقل یک بار این سوال را از او  پرسیدند: چرا بینیت رو عمل نمی‌کنی؟!! او هم همیشه در جواب می‌گوید که: من اصلا وقت این کارا رو ندارم!

خلاصه زمان گذشت و همکار ما بعد از دو هفته مرخصی با بینی جدید اومد سرکار! دکتر سلمان شاکری جراح بینی در شیراز، ترتیب اون بینی زشت را داده بود. همه فقط یک سوال داشتند: چی شد که بالاخره راضی شدی عمل کنی؟!!

قضیه از این قرار بود همکار ما از خوش شانسیش با مجموعه‌ای آشنا شده بود که از 0 تا 100 کارهای عمل را براش انجام داده بودند. اینجوری که بصورت غیرحضوری بهش مشاوره دادند و بهترین جراحان بینی در شیراز را کااامل بهش معرفی کردند.

به این ترتیب همکار ما خیلی راااحت از مرحله سخت انتخابِ پزشکِ مناسب، رد شده بود. حتی خود مجموعه براش نوبت فوری و بدون معطلی از اون پزشک گرفته بود. همه این‌ها در نهایت همکار ما را ترغیب کرده بود که بالاخره بینیش عمل کنه.

در ادامه مطلب علاوه بر دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز، با این مجموعۀ فوق‌العاده هم آشنا می‌شویم. ضمن اینکه رزومه، نمونه کارها، نظرات زیباجویان، آدرس، شماره مطب و هزینه عمل بینی نزد جناب دکتر را هم آوردیم. قبل از شروع هم به این نکته باید اشاره کنم؛ بر هرکسی که در شیراز به دنبال عمل بینی است، مستحب واجب است که مقاله بهترین پزشک جراحی بینی در شیراز را مطالعه کرده باشد!.

رزومه و سابقه کاری دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز دکتر سلمان شاکری، متخصص و جراح فک و صورت هستند و بورد تخصصی جراحی پلاستیک بینی و صورت دارند. دکتر شاکری فلوشیپ ایمپلنتولوژی و عضو آکادمی متخصصان زیبایی آمریکا هستند. ایشون علاوه بر عمل بینی در زمینه جراحی زیبایی پلک، فک، چانه و گوش، پیشانی و ابرو، تزریق بوتاکس، زاویه سازی صورت و لیفت صورت در شیراز نیز فعالیت دارند.

 دکی‌یاب مجموعه‌ای فعال در حوزه عمل‌های زیبایی هست و با نود درصد پزشکان برتر شیراز همکاری می‌کنه. این همکاری از گرفتن نوبت فوری تا اقساطی کردن هزینه عمل بینی در شیراز رو شامل می‌شه. کافیه دکمه پایین رو لمس کنید تا از کارشناسان این مجموعه اطلاعات بیشتری دریافت کنید:

هزینه عمل نزد دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز

قبل از این که بریم سراغ اصلِ مطلب (!)، باید ببینیم مجموعِ هزینه‌های عمل بینی شامل چه مواردی می‌شود:

 • دستمزد پزشکِ جراح
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان ( لازمه اشاره کنم که 90% پزشکان، در بیمارستان‌های خصوصی عمل می‌کنند.)
 • هزینه آزمایش‌ها و عکس‌‌های قبل از عمل
 • هزینه ویزیت جراح و پزشک بیهوشی
 • هزینه‌های جانبی دیگر مثل داروها، چسب و …

با این تفاسیر، دور از انتظار نیست که نشه هزینه عمل بینی در شیراز را دقیق اعلام کرد. بالا رفتن مدام هزینه‌ها، مدل بینی شما و نظر پزشک باعث این موضوع می‌شود. به هر حال، هزینه عمل بینی نزد دکتر شاکری جراح بینی در شیراز، چیزی حدود 25 میلیون تومان هست. اینجا هم لازم میدونم اشاره کنم اگه میخواین هزینه تمام جراحان برتر بینی شیراز رو مشاهده بفرمایید؛ مقاله قیمت عمل بینی در شیراز رو ببینید.

خدمات مجموعه دکی‌یاب کاملا براساس دغدغۀ زیباجویانِ عمل‌های زیبایی ارائه می‌شود. طبیعتا یکی از بزرگترین دغدغه‌ها، هزینه‌های سنگین عمل‌های جراحی هست. راه‌حل دکی‌یاب برای این موضوع، اقساطی کردن هزینه های عمل بینی در شیراز هست. با لمس دکمه پایین، می‌تونید از شرایط اقساط مطلع بشید و همینطور در مورد عملتون از مشاوران این مجموعه، مشاوره کاملا رایگان بگیرید:

نمونه کارهای دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز

چند تا از نمونه کارهای دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز را با هم می‌بینیم. ضمن اینکه اگر مایل بودید بیشتر با سبک ایشون آشنا بشید، فقط کافیه با مشاوران دکی‌یاب تماس بگیرید.

نمونه کار عمل بینی؛ دکتر سلمان شاکری
نمونه جراحی بیین فانتزی با دکتر سلمان شاکری
نمونه جراح بینی با سلمان شاکری
نمونه جراحی بینی با دکتر سلمان شاکری
جراحی زیبایی بینی به سبک فانتزی عروسکی، دکتر سلمان شاکری

نظرات کاربران در‌مورد دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز

تحقیق کردن از زیباجویان پزشک یا جراحِ مدنظرتون، موضوعی هست که کمک می‌کنه تصمیم قطعی را بگیرید. اینجا چند مورد از بازخوردها را آوردیم. بعد از خوندنشون، اگر باز هم تردید داشتید با مشاوران دکی‌یاب تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند و مناسب‌ترین جراح را برای بینیتون معرفی کنند. لازمه اشاره کنم این مشاوران سال‌هاست که در زمینه عمل‌های زیبایی مشاوره می‌دهند.

دختر‌عموم پیش دکتر شاکری عمل کردند. فانتزی شده و خودشم راضیه.
بینی من استخوانی بود و الان بین طبیعی و نیمه‌فانتزی شده. دستشون درد نکنه واقعا.
من هفت ماه پیش عمل کردم. الان نوک بینیم هنوز ورم داره اما راضیم.
دکتر شاکری هم گوشتی و هم استخوانی عمل می‌کنند. نتیجه هم متفاوته. من بین کیس‌هاشون فانتزی، نیمه‌فانتزی و حتی طبیعی هم دیدم.
پسر من برای عمل ترمیم بینی پیش دکتر شاکری رفت. خدا رو شکر الان از نتیجه راضیه.
قبلی
بعدی

آدرس، شماره تلفن مطب، ساعات کاری و پیج اینستاگرام دکتر سلمان شاکری جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر سلمان شاکری در شیراز فعالیت دارند. برای دریافت نوبتِ ویزیت و مشاوره نزد ایشون، فقط کافیه دکمه پایین را لمس کنید. نوبت فوری و بی‌دردسر:

یکی از دغدغه‌های همیشگی زیباجویان عمل بینی، اینه که برای ویزیت و معاینه شدن توسط پزشک مدنظرشون، باید کلللی منتظر بمانند. تااازه بعدشم صبر کردن برای نوبت عمل و ماه‌ها انتظار شروع می‌شود. دکی‌یاب همۀ این دغدغه‌های زیباجو را می‌داند و اصلا خدماتش رو بر پایه مشکلاتی که زیباجویان دارند، قرار داده است. پس به جای منتظر ماندن، کافیه به کارشناسان دکی‌یاب متصل شوید و نوبت فوری و فوتیِ هر پزشکی را که می‌خواهید، بگیرید.

در آخر؛ خدماتِ مجموعۀ دکی‌یاب، که شامل زیباجویانِ عمل بینی می‌شود را لیست کردیم:

 • شرایط اقساط
 • تخفیف ویژه چند میلیون تومانی
 • نوبت گیری در سریع ترین زمان و به صورت وی آی پی
 • تعرفه دولتی ویزیت پزشک متخصص
 • پشتیبانی و پاسخ گویی هر روزه و رایگان
 • نیم بها شدن هزینه های جانبی مثل آزمایشات، عکس‌برداری‌ها و …
 • بسته‌های هدیه بعد از عمل ( شامل چسب بینی، ماسک صورت و …)

اگه بینی گوشتی دارید؛ مقاله بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز رو حتما مشاهده بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.