دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی شیراز| نمونه کار، نظرات، نوبتگیری، هزینه1402

همه چیز درمورد دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز در این مقاله است. از رزومه، نظرات کاربران، هزینه و...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن این متن، تمام مواردی که در رابطه با دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز نیاز دارید را بدانید و دیگر لازم نباشد ساعت‌ها به جست و جو بپردازید.

در این مقاله درباره دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز، به صورت کامل صحبت می‌کنیم و تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید، در اختیارتان قرار می‌دهیم. از سبک عمل، تجربه، هزینه و نمونه کارها. تا نوبتگیری فوری، اقساطی کردن هزینه عمل، تخفیف در هزینه های جانبی و ده ها خدمات هیجان انگیزی که مجموعه دکی یاب برای متقاضیان عمل بینی در شیراز در نظر گرفته که در ادامه مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

بهاره بالاخره بیست سالش شد و خانواده‌اش اجازه عمل بینی را بهش دادند. اما شرطِ اصلیشون این بود که بهاره پیش پزشکی عمل کنه که خیالِ خانواده از هرجهت راحت باشه.

بهاره دست به دامن دوستان و همکلاسی‌هایش شد. می‌خواست از بین حدود پنجاه تا پزشکی که عمل بینی در شیراز انجام می‌دادند، بهترین و مطمئن‌ترینشون را پیدا کنه. دوستاش اطلاعات کاملی نداشتند. این وسط، چند نفری مجموعه‌ای را بهش معرفی کرده بودند که کارش همین بود. یعنی کارش "راحت کردن خیالِ زیباجو و خانواده‌اش از هررر جهت بود".

در مرحله اول، این مجموعه بصورت رایگان، به بهاره مشاوره تخصصی داد. بعد از اینکه بهاره عکسشو فرستاد و مدل بینیِ دلخواهش رو انتخاب کرد، مجموعه پزشکِ مناسب رو بهش معرفی کرد. دکتر رضا کبودخانی جراح بینی در شیراز، پزشک مناسب برای بهاره بود.

حالا بهاره می‌خواست همه چیز رو در رابطه با دکتر رضا کبودخانی جراح بینی در شیراز بدونه. از سابقه کار و هزینه عمل، تا نمونه کارهاشون و حتی آدرس و شماره تلفن مطب دکتر. در ادامه ما هم با بهاره همراه می‌شیم تا ببینیم نتیجه تحقیقاتش به کجا می‌رسه.

رزومه و سابقه کاری دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر کبودخانی جراح بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
دکتر کبودخانی جراح بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

بهاره اول از همه می‌خواست بدونه دکتر کبودخانی دقیقا چه تخصصی دارند؟ جراحی زیبایی یا گوش و حلق و بینی؟ 

دکتر رضا کبودخانی فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین هستند. ایشون تخصص گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کردند. در حال حاضر، دکتر کبودخانی از خوش‌نام‌ترین اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند و سابقه ریاست بیمارستان خلیلی شیراز را هم برای مدتی عهده دار بودند.

 جناب دکتر، بیش از پانزده سال است که در حیطۀ عمل‌های زیبایی و درمانی گوش و حلق و بینی به طبابت مشغول هستند. اگه شما هم میخواین بدونید کدوم جراح بینی شیراز برای شما مناسب تر هست واجبه مقاله: بهترین جراح زیبایی بینی شیراز

هزینه عمل نزد دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

هزینه عمل بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
هزینه عمل بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

خب یکی از مواردی که برای بهاره و خانواده‌اش اهمیت زیادی داشت، هزینه عمل جراحی بینی در شیراز بود. دکی‌یاب از همون اول به بهاره گفته بود که هزینه دقیق را خود پزشک در روز ویزیت مشخص می‌کنه.

 در واقع هزینه، علاوه بر مدل بینی (گوشتی و استخوانی)، به فاکتورهای زیر هم بستگی داره:

 • دستمزد پزشکِ جراح
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان ( لازمه اشاره کنم که 90% پزشکان، در بیمارستان‌های خصوصی عمل می‌کنند.)
 • هزینه آزمایشات و عکس‌ های قبل از عمل
 • هزینه ویزیت جراح و پزشک بیهوشی
 • هزینه های جانبی دیگر مثل داروها، چسب و ...

با این حال هزینه عمل بینی نزد دکتر کبودخانی حدودا از 35 میلیون تومان شروع میشه.

با شنیدن این رقم، انگار که یه سطل آب یخ رو سر بهاره خالی کرده باشند!!

اماااا مجموعۀ دکی‌یاب با اقساطی کردن هزینه عمل بینی در شیراز،  یک بار دیگه خیال بهاره رو راحت کرد. تا اینجای کار؛ اگر شما هم مشتاق شدید بیشتر با دکی‌یاب و خدماتِ بی‌نظیرش آشنا بشید، فقط کافیه دکمه پایین رو لمس کنید.

ارتباط با کارشناسان دکی‌یاب

راستی! این خدمات فقط شامل زیباجویان عمل بینی نمی‌شه. بلکه تمام عمل‌های زیبایی دیگه مثل کاشت مو، پیکرتراشی، ارتودنسی، لیفت، بلفاروپلاستی و ... را هم پوشش می‌دهد. اگه میخواید هزینه بقیه جراحان خوب بینی شیراز رو هم ببینید به مقاله: هزینه عمل زیبایی بینی در شیراز مراجعه کنید.

نمونه کارهای دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

برای بهاره مهم بود که بینیش بعد از عمل، تقریبا طبیعی بشه. از طرفی هم دکتر کبودخانی در شبکه‌های اجتماعی، صفحه فعالی نداشتند که بشه کارهاشون رو دید.

اما مشاوران مجموعه دکی‌یاب، نه تنها در مورد دکتر کبودخانی، بلکه در مورد بقیه جراحان بینی هم، اطلاعات و نمونه کارهای کافی داشتند. اینجا تعدادی از نمونه کارها رو می‌بینیم.

زیباجوی عمل بینی؛ دکتر رضا کبودخانی
زیباجوی عمل بینی؛ دکتر رضا کبودخانی
عمل جراحی زیبایی بینی؛ دکتر کبودخانی
عمل جراحی زیبایی بینی؛ دکتر کبودخانی
دکتر رضا کبودخانی جراح بینی در شیراز
دکتر رضا کبودخانی جراح بینی در شیراز
دکتر کبودخانی؛ راینوپلاستی
دکتر کبودخانی؛ راینوپلاستی

نظرات کاربران در‌مورد دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

از اونجایی که بهاره و خانواده‌اش، خیلی حساس بودند و البته این حساسیت هم کاملا بجا بود، می‌خواستند بیشتر مطمئن بشوند. پس در اینجا نظرات زیباجویانی که تجربه عمل توسط دکتر کبودخانی را داشتند، با هم می‌خوانیم:

من حدود یک هفته ست خدمت دکتر عمل زیبایی و انحراف انجام دادم. از لحاظ شکل ظاهری فوق‌العاده طبیعی به نظر میاد. تا اینجا که خوب پیش رفته. دکتر کبودخانی بسیار بسیار با حوصله به حرف‌هام گوش دادند. آقای دکتر موقعی که می‌خوایم بریم پیششون ویزیت کنیم خیلی با حوصله جوابگو هستند. موقع بیهوش کردن هم وقتی صداشون زدم اومدند و به حرف‌هام گوش دادند. ممنونم از اقای دکتر کبود خانی. از طرف پزشکی دیگر به اقای دکتر ارجاع شده بودم. می‌گفتند توده در بینی من وجود دارد اما با تشخیص درست اقای دکتر کبودخانی هیچگونه توده‌ای نبود. از تشخیص درستشون تشکر می‌کنم. دکتر برخورد خیلی خوبی با بیمارش دارند. بصورت کامل به حرف بیمار گوش می‌دهند. واقعا دکتر کبودخانی عالی هستند. دکتر کبودخانی از اساتید حرفه خود هستند و تنها مشکل، زمان طولانی انتظار نوبت و عمل جراحی هست. پیششون عمل زیبایی بینی انجام دادم و نتیجه عااالی بود. الان یک سال و نیم هست که از عملم می‌گذره و هیچ مشکلی هم ندارم خدا رو شکر. انحراف بینی و عفونت سینوسی داشتم که بعد از عمل جراحی بر طرف شد. و اینکه بینی گوشتی داشتم عمل زیبایی هم انجام دادم. واقعا راضی هستم. حدودا سه ماه پیش عمل شدم. سلام من می‌خوام پیش دکترکبودخانی عمل کنم. تعریفشون رو خیلی شنیدم. 90% از کسایی که رفتند پیششون راضی هستند فقط خیلی دیر نوبت عمل می‌دهند. تنها مشکلم همینه. من پیش یه پزشک دیگه عمل کردم بینیمو خراب کرد و حالا قراره کبود خانی عملم کنه و ازشون مطمئنم. دختر عموهام پیش دکتر عمل کردند. کارشون رو دوست دارم خیلی طبیعی و زیبا عمل می‌کنند. سال 86 من پیش دکتر کبودخانی بینی‌ام را جراحی کردم، کارشون بیسته. الان بعد از این همه سال‌، راضی هستم. Previous Next

آدرس و شماره تلفن مطب، ساعات کاری و پیج اینستاگرام دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

اقساطی کردن عمل بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
اقساطی کردن عمل بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

از آن جایی که دکتر کبودخانی فقط دو روز در هفته و در درمانگاه زیباجو ویزیت می‌کنند، گرفتن نوبت پیش ایشون، صبر ایوب می‌خواد!! بهاره با مجموعه دکی‌یاب، تونست نوبت فوری و بدون معطلی بگیره.

راستی ما یه مقاله داریم برای کسایی که توی انتخاب دکترشون دچار اشتباه شدن که اونجا میتونین ببینید کسایی که دنبال ترمیم بینی توی شیراز هستند با چه مشکلات فجیعی باید دست و پنجه نرم کنند. برای مطالعه مقاله بهترین جراح ترمیم بینی در شیراز کلیک کنید.

با لمس دکمه پایین و ارتباط با مشاوران دکی یاب، نوبت فوری و بی دردسر هر پزشکی را که می‌خواید، بگیرید:

ارتباط کارشناسان دکی‌یاب

بصورت کلی همه خدماتی که مجموعه دکی یاب به بهاره، به عنوان یک زیباجوی عمل بینی ارائه داد، شامل موارد زیر میشه:

 • شرایط اقساط
 • تخفیف ویژه چند میلیون تومانی
 • نوبت گیری در سریع ترین زمان و به صورت وی آی پی
 • تعرفه دولتی ویزیت پزشک متخصص
 • پشتیبانی و پاسخ گویی هر روزه و رایگان
 • نیم بها شدن هزینه های جانبی مثل آزمایشات، عکس‌برداری‌ها و ...
 • بسته‌های هدیه بعد از عمل ( شامل چسب بینی، ماسک صورت و ...)

جالبه بدونید بعد از عمل بهاره، پدرش هم برای کاشت مو به مجموعه دکی یاب مراجعه کرد و صفر تا صد کار را بهشون سپرد😊.

همچنین بخوانید: بهترین متخصص ارتودنسی شیراز

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر