دسته بندی نشده

دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی شیراز| نمونه کار، نظرات، نوبتگیری، هزینه1402

دکتر کبودخانی جراح بینی شیراز

به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن این متن، تمام مواردی که در رابطه با دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز نیاز دارید را بدانید و دیگر لازم نباشد ساعت‌ها به جست و جو بپردازید.

در این مقاله درباره دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز، به صورت کامل صحبت می‌کنیم و تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید، در اختیارتان قرار می‌دهیم. از سبک عمل، تجربه، هزینه و نمونه کارها. تا نوبتگیری فوری، اقساطی کردن هزینه عمل، تخفیف در هزینه های جانبی و ده ها خدمات هیجان انگیزی که مجموعه دکی یاب برای متقاضیان عمل بینی در شیراز در نظر گرفته که در ادامه مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

بهاره بالاخره بیست سالش شد و خانواده‌اش اجازه عمل بینی را بهش دادند. اما شرطِ اصلیشون این بود که بهاره پیش پزشکی عمل کنه که خیالِ خانواده از هرجهت راحت باشه.

بهاره دست به دامن دوستان و همکلاسی‌هایش شد. می‌خواست از بین حدود پنجاه تا پزشکی که عمل بینی در شیراز انجام می‌دادند، بهترین و مطمئن‌ترینشون را پیدا کنه. دوستاش اطلاعات کاملی نداشتند. این وسط، چند نفری مجموعه‌ای را بهش معرفی کرده بودند که کارش همین بود. یعنی کارش “راحت کردن خیالِ زیباجو و خانواده‌اش از هررر جهت بود”.

در مرحله اول، این مجموعه بصورت رایگان، به بهاره مشاوره تخصصی داد. بعد از اینکه بهاره عکسشو فرستاد و مدل بینیِ دلخواهش رو انتخاب کرد، مجموعه پزشکِ مناسب رو بهش معرفی کرد. دکتر رضا کبودخانی جراح بینی در شیراز، پزشک مناسب برای بهاره بود.

حالا بهاره می‌خواست همه چیز رو در رابطه با دکتر رضا کبودخانی جراح بینی در شیراز بدونه. از سابقه کار و هزینه عمل، تا نمونه کارهاشون و حتی آدرس و شماره تلفن مطب دکتر. در ادامه ما هم با بهاره همراه می‌شیم تا ببینیم نتیجه تحقیقاتش به کجا می‌رسه.

رزومه و سابقه کاری دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر کبودخانی جراح بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
دکتر کبودخانی جراح بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

بهاره اول از همه می‌خواست بدونه دکتر کبودخانی دقیقا چه تخصصی دارند؟ جراحی زیبایی یا گوش و حلق و بینی؟ 

دکتر رضا کبودخانی فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین هستند. ایشون تخصص گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کردند. در حال حاضر، دکتر کبودخانی از خوش‌نام‌ترین اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند و سابقه ریاست بیمارستان خلیلی شیراز را هم برای مدتی عهده دار بودند.

 جناب دکتر، بیش از پانزده سال است که در حیطۀ عمل‌های زیبایی و درمانی گوش و حلق و بینی به طبابت مشغول هستند. اگه شما هم میخواین بدونید کدوم جراح بینی شیراز برای شما مناسب تر هست واجبه مقاله: بهترین جراح زیبایی بینی شیراز

هزینه عمل نزد دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

هزینه عمل بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
هزینه عمل بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

خب یکی از مواردی که برای بهاره و خانواده‌اش اهمیت زیادی داشت، هزینه عمل جراحی بینی در شیراز بود. دکی‌یاب از همون اول به بهاره گفته بود که هزینه دقیق را خود پزشک در روز ویزیت مشخص می‌کنه.

 در واقع هزینه، علاوه بر مدل بینی (گوشتی و استخوانی)، به فاکتورهای زیر هم بستگی داره:

 • دستمزد پزشکِ جراح
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان ( لازمه اشاره کنم که 90% پزشکان، در بیمارستان‌های خصوصی عمل می‌کنند.)
 • هزینه آزمایشات و عکس‌ های قبل از عمل
 • هزینه ویزیت جراح و پزشک بیهوشی
 • هزینه های جانبی دیگر مثل داروها، چسب و …

با این حال هزینه عمل بینی نزد دکتر کبودخانی حدودا از 35 میلیون تومان شروع میشه.

با شنیدن این رقم، انگار که یه سطل آب یخ رو سر بهاره خالی کرده باشند!!

اماااا مجموعۀ دکی‌یاب با اقساطی کردن هزینه عمل بینی در شیراز،  یک بار دیگه خیال بهاره رو راحت کرد. تا اینجای کار؛ اگر شما هم مشتاق شدید بیشتر با دکی‌یاب و خدماتِ بی‌نظیرش آشنا بشید، فقط کافیه دکمه پایین رو لمس کنید.

راستی! این خدمات فقط شامل زیباجویان عمل بینی نمی‌شه. بلکه تمام عمل‌های زیبایی دیگه مثل کاشت مو، پیکرتراشی، ارتودنسی، لیفت، بلفاروپلاستی و … را هم پوشش می‌دهد. اگه میخواید هزینه بقیه جراحان خوب بینی شیراز رو هم ببینید به مقاله: هزینه عمل زیبایی بینی در شیراز مراجعه کنید.

نمونه کارهای دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

برای بهاره مهم بود که بینیش بعد از عمل، تقریبا طبیعی بشه. از طرفی هم دکتر کبودخانی در شبکه‌های اجتماعی، صفحه فعالی نداشتند که بشه کارهاشون رو دید.

اما مشاوران مجموعه دکی‌یاب، نه تنها در مورد دکتر کبودخانی، بلکه در مورد بقیه جراحان بینی هم، اطلاعات و نمونه کارهای کافی داشتند. اینجا تعدادی از نمونه کارها رو می‌بینیم.

زیباجوی عمل بینی؛ دکتر رضا کبودخانی
زیباجوی عمل بینی؛ دکتر رضا کبودخانی
عمل جراحی زیبایی بینی؛ دکتر کبودخانی
عمل جراحی زیبایی بینی؛ دکتر کبودخانی
دکتر رضا کبودخانی جراح بینی در شیراز
دکتر رضا کبودخانی جراح بینی در شیراز
دکتر کبودخانی؛ راینوپلاستی
دکتر کبودخانی؛ راینوپلاستی

نظرات کاربران در‌مورد دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

از اونجایی که بهاره و خانواده‌اش، خیلی حساس بودند و البته این حساسیت هم کاملا بجا بود، می‌خواستند بیشتر مطمئن بشوند. پس در اینجا نظرات زیباجویانی که تجربه عمل توسط دکتر کبودخانی را داشتند، با هم می‌خوانیم:

آدرس و شماره تلفن مطب، ساعات کاری و پیج اینستاگرام دکتر رضا کبودخانی جراح زیبایی بینی در شیراز

اقساطی کردن عمل بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
اقساطی کردن عمل بینی در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

از آن جایی که دکتر کبودخانی فقط دو روز در هفته و در درمانگاه زیباجو ویزیت می‌کنند، گرفتن نوبت پیش ایشون، صبر ایوب می‌خواد!! بهاره با مجموعه دکی‌یاب، تونست نوبت فوری و بدون معطلی بگیره.

راستی ما یه مقاله داریم برای کسایی که توی انتخاب دکترشون دچار اشتباه شدن که اونجا میتونین ببینید کسایی که دنبال ترمیم بینی توی شیراز هستند با چه مشکلات فجیعی باید دست و پنجه نرم کنند. برای مطالعه مقاله بهترین جراح ترمیم بینی در شیراز کلیک کنید.

با لمس دکمه پایین و ارتباط با مشاوران دکی یاب، نوبت فوری و بی دردسر هر پزشکی را که می‌خواید، بگیرید:

بصورت کلی همه خدماتی که مجموعه دکی یاب به بهاره، به عنوان یک زیباجوی عمل بینی ارائه داد، شامل موارد زیر میشه:

 • شرایط اقساط
 • تخفیف ویژه چند میلیون تومانی
 • نوبت گیری در سریع ترین زمان و به صورت وی آی پی
 • تعرفه دولتی ویزیت پزشک متخصص
 • پشتیبانی و پاسخ گویی هر روزه و رایگان
 • نیم بها شدن هزینه های جانبی مثل آزمایشات، عکس‌برداری‌ها و …
 • بسته‌های هدیه بعد از عمل ( شامل چسب بینی، ماسک صورت و …)

جالبه بدونید بعد از عمل بهاره، پدرش هم برای کاشت مو به مجموعه دکی یاب مراجعه کرد و صفر تا صد کار را بهشون سپرد😊.

همچنین بخوانید: بهترین متخصص ارتودنسی شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.