دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز | معرفی+ نوبتگیری+ هزینه+ تخفیف

همه چیز دررابطه با دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز. از معرفی کامل تا نوبتگیری فوری، تخفیف، شرایط اقساط و...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

ما فراتر از چیزی که دررابطه با دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز میخواهید ارائه داده ایم. از سبک عمل، تجربه، هزینه، نمونه کارها. تا نوبتگیری فوری، اقساطی کردن هزینه عمل، تخفیف در هزینه های جانبی و ده ها خدمات هیجان انگیز مجموعه دکی‌یاب برای متقاضیان عمل بینی در شیراز. پس با ما همراه باشید که کمربند همت به این بسته ایم تا شما را شگفت زده کنیم.

دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز

زیباییِ چشم و ابرو و بقیه اجزای صورت وقتی به چشم میاد،که بینی از حق خودش تجاوز نکرده باشه!! در این صورت تمام توجه به طرف بینی می‌ره و دیگه هیچکدوم از اجزا به چشم نمیان. همه این‌ها رو وقتی بیشتر فهمیدم که دوستم فقط با یه عمل بینی از این رو به رو شد!! دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز، پزشکی بود که با یه عمل‌ِ بینی باعث این همه تفاوت شده بود.

تو این مقاله از معرفی دکتر نصیر سعیدی شروع کردیم و به اقساطی کردن هزینه عمل بینی در شیراز رسیدیم. توی بخش بعدی مقاله به رزومه جناب دکتر خواهیم پرداخت.

رزومه و تجربه کاری دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر نصیر سعیدی متخصص گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن در شیراز می باشند. ایشون به واسطه عمل بینی های گوشتی و  هم استخوانی شناخته می‌شوند. در بین عمل‌های ایشون سبک طبیعی و نیمه فانتزی بیشتر دیده شده. اما یک سوال چالش برانگیز برای شما دارم. معیار انتخاب جراح بینی شما چیست؟ نمونه کارهای پزشک، نظرات اطرافیان؟ نه دوست من اشتباه است! اگر میخواهی پس از عمل با مدل بینیتان دل همه را آب کنید این ها راهش نیست. توصیه اکید دارم یک لطف به زیبایی چهره تان کنید و برای انتخاب جراح مناسب برای خود مقاله بهترین جراح بینی در شیراز را بخوانید. پس از مطالعه آن مقاله و درصورتی که متوجه شدید دکتر نصیر سعیدی برای شما بهترین انتخاب است میتوانید با مجموعه دکی‌یاب برای نوبتگیری فوری، نیم بها شدن هزینه های جانبی ، بهره مندی از شرایط اقساط و ده ها خدمات دیگر اقدام کنید.

با لمس دکمه پایین بدون دردسر و کاملا رایگان به مشاوران دکی‌یاب متصل و از شرایط مطلع می‌شید.

ارتباط با کارشناسان

هزینه عمل نزد دکتر نصیر سعیدی، دکتر عمل بینی در شیراز

فقط پزشکِ شما می‌تونه به طور دقیق هزینه عمل بینی رو براتون مشخص کنه. همین طور که می‌دونید هزینه‌ها مدام در حال تغییر و  بیشتر شدنه و  مدل بینی شما و نظر پزشک تعیین کننده هزینه دقیقه. با این حال هزینه عمل بینی نزد دکتر نصیر سعیدی چیزی حدود 22 تا 30 میلیون تومان هست. این هزینه‌ قطعا می‌تونه خیلی‌ها رو حتی از عمل منصرف کنه. دکی‌یاب در کنار مهیا کردن شرایط اقساطی عمل بینی در شیراز، خدمات بی‌نظیر دیگه هم ارائه می‌ده که حاضرم شرط ببیندم با دونستنشون لبخند به لباتون میاد. با لمس دکمه پایین و متصل شدن به کارشناسان زیباکس می‌تونید در این رابطه بیشتر بدونید:

دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز

نمونه کارهای دکتر نصیر سعیدی، جراح زیبایی بینی در شیراز

عمل زیبایی بینی علاوه بر مهارت جراح، به هنرش در مورد رعایت هارمونی بینی با اجزای دیگه صورت نیاز داره. البته که رعایت این هارمونی باید با توجه به نقش مهم بینی در راه تنفسی انجام بشه . اینجا چند تا از نمونه کارهای دکتر نصیر سعیدی جراح زیبایی بینی در شیراز، که تلفیق تخصص و هنر ایشون هست رو با هم می‌بینیم:

نمونه کار دکتر سعید نصیری جراح بینی شیراز جراحی بینی در شیراز عمل بینی طبیعی و نچرال در شیراز عمل بینی طبیعی مردانه در شیراز دکتر ارزان و خوب در شیرار

نظرات کاربران در‌مورد دکتر نصیر سعیدی، جراح زیبایی بینی در شیراز

برای اینکه میزان رضایتمندی از نتیجه عمل‌های دکتر سعیدی رو ببینید، تعدادی از نظرات و بازخوردها رو از جاهای مختلف، اینجا آوردیم. خوندنش بهتون کمک می‌کنه از تجربیات دیگران برای شناخت بیشتر جراح استفاده ‌کنید:

_ من اگه برگردم عقب بازم بینیم رو پیش دکتر سعیدی عمل می‌کنم.

_ من علاوه بر مدل بینی جای بخیه هم برام مهم بود. الان که چند ماهه عمل کردم جای بخیه نمونده. از این بابت خیلی خوشحالم.

_ بینی من انحراف و کجی داشت. الان همه میگن چقد طبیعی شده و اصلا به نظر نمیاد عمل کرده باشم.

_ من در مورد انتخاب پزشک خیلی وسواس به خرج دادم. از این که دکتر سعیدی رو انتخاب کردم، هیچ‌وقت پشیمون نشدم.

_ بینی من گوشتی بود اکثرا می‌گفتن، با عمل ممکنه نهایتا چهل درصد بهتر شه. الان به لطف دکتر سعیدی همه میگن بینیم صد در صد عوض شده. بهترین دکتر عمل بینی گوشتی شیراز هستند.

_ هشت ماه از عمل بینیم گذشته هنوز یه کم ورم داره اما راضیم.

آدرس و شماره تلفن مطب، ساعات کاری و پیج اینستاگرام دکتر نصیر سعیدی

دکتر سعیدی در شیراز فعالیت دارند. اگر قصد نوبت گرفتن بدون معطلی و دردسر نزد ایشون رو دارید، فقط کافیه همین حالا، دکمه پایین رو لمس کنید، تمامی اطلاعات دررابطه با دکتر نصیر سعیدی رو دراختیار شما قرار میدن.

ارتباط با کارشناسان

خدمات دکی یاب برای متقاضیان عمل بینی

پروسه عمل بینی، از شروع تا پایان پر از استرسه. استرس هزینه های سنگین، استرس انتخاب پزشک مناسب و حتی استرس روند قبل و بعد از عمل. مجموعه دکی‌یاب،  از انتخاب پزشک مناسب برای مدل بینی شما تا اقساطی کردن هزینه‌های عمل بینی در شیراز و ... در کنار شما هستن.

  • شرایط اقساط هزینه عمل
  • تخفیف ویژه چند میلیون تومانی
  • نوبت گیری در سریع ترین زمان و به صورت وی آی پی
  • تعرفه دولتی ویزیت پزشک متخصص
  • پشتیبانی و پاسخ گویی هر روزه و رایگان
  • نیم بها شدن هزینه های جانبی مثل آزمایشات، عکس‌برداری‌ها و ...
  • بسته‌های هدیه بعد از عمل ( شامل چسب بینی، ماسک صورت و ...)
حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر