اشتراک‌گذاری:

253 بازدید
نویسنده:
انتشار:

دکتر پوستچی شیراز

دکتر پوستچی شیراز متخصص گوش حلق و بینی در شیراز است که سبک عمل او طرفداران زیادی دارد. در ادامه مقاله توضیحات کامل در رابطه با هزینه عمل، سبک جراحی بینی دکتر حامد پوستچی، مهارت ایشان در بینی های گوشتی یا استخوانی و نمونه کار های دکتر حامد پوستچی را ارائه خواهیم داد. 🥰

تصور مراجعه کننده به دکتر پوستچی شیراز

دکتر حامد پوستچی شیراز یکی از بهترین جراحان بینی می باشد که سبک عمل امروزی را دارا است. توجه نمایید دکتر حامد پستچی هر نوع بینی را برای جراحی قبول نمی کند، و فقط بینی هایی که با تکنیک و سبک عمل ایشان هم خوانی داشته باشند قبول می‌کنند.

مهارت دکتر پوستچی شیراز در چه نوع بینی هایی است؟

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (3)

نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که هیچ دکتری را نمی‌توان بهترین جراح بینی در شیراز نامید! چرا که هر دکتر در نوعی خاص از بینی مهارت بیشتری دارد. اما همان‌طور که قبل تر هم گفتیم، دکتر حامد پوستچی یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز است.

تبحر دکتر حامد پوستچی

تبحر دکتر حامد پوستچی بیشتر در بینی های استخوانی می باشد اما باز هم نمی‌توانیم بگوییم بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز کیست چرا که خود بینی های استخوانی هم انواع مختلفی دارند.

همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

جهت مشاوره رایگان درمورد جراحی بینی و معرفی جراح مناسب شما، با کارشناسان ما در تیم دکی یاب ارتباط برقرار نمایید .همچنین همکاران ما اطلاعات مناسبی در ارتباط با دکتر پوستچی در اختیار شما قرار خواهند داد.

نمونه جراحی بینی، مراجعه کننده تیم دکی یاب به دکتر حامد پوستچی شیراز – مقاله معرفی دکتر حامد پوستچی شیراز (1)

سبک عمل دکتر حامد پوستچی چیست؟

دکتر حامد پوستچی در سبک نیمه فانتزی متمایل به فانتزی مهارت بیشتری دارد. اگر بینی استخوانی دارید و می خواهید بینی شما نیمه فانتزی شود، دکتر حامد پوستچی شیراز می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. ☺️

برای اطلاع دقیق تر از مدل های فانتزی، نیمه فانتزی، طبیعی و همچنین تشخیص بینی خود در گوشتی و استخوانی بودن؛ به مقاله بهترین جراح بینی در شیراز مراجعه نمایید.

نمونه جراحی دکتر پوستچی شیراز (3)

برای نوبت گیری از دکتر پوستچی با همکاران ما در تیم دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

مراجه کنندگان به تیم دکی یاب ❤️ جراحی توسط دکتر پوستچی

اطلاعات و نوبت گیری از دکتر حامد پوستچی شیراز

آدرس: شیراز، خیابان مطهری شمالی، قبل از پل ستارخان، ساختمان صدگل، طبقه ۲

هزینه عمل دکتر پوستچی شیراز

دکتر حامد پوستچی یکی از پزشکان با قیمت جراحی نسبتاً رو به بالا در شیراز محسوب می‌شود. قیمت نهایی جراحی بینی دکتر حامد پوستچی وابسته به نوع بینی شما، میزان انحراف و… توسط خود دکتر پوستچی در روز ویزیت برای شما تعیین می گردد.

مطلب مرتبط: هزینه عمل بینی در شیراز

برای اطلاع دقیق از هزینه عمل بینی برای شما نزد دکتر حامد پوستچی و مشاوره رایگان در واتساپ با کارشناسان تیم دکی یاب ارتباط برقرار نمایید

توضیحات تکمیلی در رابطه با دکتر حامد پوستچی

ویژگی های رفتاری

یک پزشک جوان، خوش برخورد و صد البته خوش‌چهره اهل کرج؛ دکتر حامد پوستچی. 😎 ایشان دوران طرح خود را در شهرستان فسا واقع در استان فارس گذرانیده است. حامد پوستچی از همان شروع فعالیت خود در شیراز توانست محبوبیت زیادی را کسب کند تا به امروز که یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز محسوب می‌شود.

دکتر حامد پوستچی (1)

عشق به کار

دکتر حامد پوستچی از پزشکان پرکار جراحی بینی در شیراز هستند که تقریبا طی تمام شبانه روز یا در حال جراحی و یا ویزیت در مطب می باشد، که نشان دهنده عشق ایشان به شغل خود یعنی جراحی بینی است. ❤️

پرسپولیس

از دیگر علایق دکتر حامد پوستچی بعد از جراحی بینی، باشگاه پرسپولیس است و بارها علاقه خود را به این تیم نشان داده اند.🟥

دکتر حامد پوستچی (2)

برای مشاوره رایگان در واتساپ و نوبت گیری از دکتر پستچی با کارشناسان تیم دکی یاب ارتباط برقرار کنید.

برچسب ها:

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست