بهترين جراح بينی شيراز کيست؟

آیا میدانید بهترين جراح بينی شيراز کيست؟

همه ما قبل از اقدام به جراحی بینی اولین دغدغه خود را انتخاب جراح مناسب برای بینی خود میدانیم تا بعد از عمل چهره ای را رقم بزنیم که هرروز در آینه ذوق کنیم و اعتماد به نفس خود را نزد دوستان و آشنایان خود فوق العاده افزایش دهیم . به طور قطع هیچ دکتری را نمیتوان یک دکتر مطلق خوب یا مطلق بد دانست ، چرا که هر دکتری همیشه تعدادی بیمار راضی و تعدادی ناراضی دارد . اما دلیل این موضوع چیست؟ تیم ما در این سال ها تحقیقات زیادی را انجام داد تا به پاسخ این پرسش مهم دست یابد . هر دکتر در یک سبک ، یک تکنیک و در یک نوع بینی مهارت بیشتر دارد . مثلا یک دکتر در بینی های گوشتی که به سبک نیمه فانتزی عمل شود مهارت بیشتر دارد . شما باید با ساختار بینی خود آشنا شوید ، سبک مورد علاقه خود را پیدا کنید و پزشکی را که در این مورد تبحر بیشتری دارد انتخاب کنید. توجه کنید که هر سبکی به هر چهره ای نمی آید.

بهترين جراح بينی شيراز کيست؟

چه سبک بینی برای چهره ما مناسب است؟

اگر میخواهید بینی خود را عمل کنید ، برای انتخاب یک دکتر خوب باید وسواس شدیدی به خرج دهید .
چرا که اگر شما جراحی موفقی را پشت سر بگذارید؛ اعتماد به نفس شگفت انگیزی را تجربه خواهید کرد. این حس به قدری ارزشمند است که تنها کسانی که به این امر رسیده اند توانایی درک آن را دارند . تیم ما تمامی دغدغه خود را مبنی بر این میداند که این حس زیبا را برای تمامی مراجعه کننده گان خود به ارمغان آورد . قبل از آشنا شدن با جراح میبایست با نوع و ساختار بینی و چهره خود آشنا شویم ، همانطور که میدانید برای بینی های گوشتی ، بهترین سبکی که قابل اعمال است، سبک طبیعی است ، چهره های مربعی گرد سبک طبیعی میتواند انتخاب مناسب تری برای آن ها باشد . در افرادی که گونه و چانه هایشان به نسبت دیگر اجزای صورت کوچکتر میباشد سبک نیمه فانتزی یا فانتزی نیز قابل اعمال است . فاصله بین لب بالایی و نوک بینی اگر بیشتر از ۲ سانتیمتر باشد ، به هیچ عنوان سبک فانتزی توصیه نمیشود . در مرحله بعد باید با جراحان بینی آشنایی داشته باشید ، در جراحی بینی از تکنیک ها و روش های مختلفی استفاده میشود که هر تکنیک مناسب یکجور بینی و یکجور مشکل در بینی است ، مثلا تکنیک در جراحی فردی که مشکل افتادگی نوک بینی دارد با فردی که قوز بینی دارد متفاوت است ، ما باید سبک مورد نیاز بینی خود را بشناسیم ، مشکل بینی خود را بشناسیم و جراحی را انتخاب کنیم که در تکنیک جراحی و سبک چهره ما از مهارت و تبحر بیشتری برخوردار است

بینی فانتزی مناسب چه چهره ای است؟

سبک فانتزی به کسانی که صورت بزرگ ، بینی گوشتی و پوست ضخیم دارند توصیه نمیشود ، بهترین کاندیدای سبک فانتزی کسانی هستن که بینی غضروفی دارند و بینی آن ها نسبت به بقیه اجزای صورتشان بزرگتر نشان میدهد ، باید به این نکته توجه کرد که نمیتوان بینی عروسکی را بر همه چهره ها پیاده کرد ، مثلا برای اینکه یک بینی عروسکی ایجاد شود، زاویه بین لب و بینی که در حالت ایده آل ۹۰ تا ۱۰۰ درجه است را باید تا ۱۱۰ درجه بالا برد ، که اینکار باعث میشود ظاهر فرد دستخوش تغییرات زیادی شود
که تیم دکتریاب میتواند راهنمای خوبی در جهت اینکه آیا این تغییر در چهره شما مثبت یا منفی خواهد بود ، باشد

بینی فانتزی مناسب چه چهره ای است؟

فضای مجازی سرابی برای انتخاب جراح

قطعا بزرگترین اشتباه ما در انتخاب جراح اعتماد به فضای مجازی میباشد. متاسفانه خیلی از ما برای انتخاب جراح بینی در اینستاگرامی که بعضی از پزشکان عکس های ادیت شده و با افکت در پیج خود می‌گذارند به دنبال جراح خود میگردیم معلوما افراد برای جلب توجه عکس های خود را با افکت و با ادیت برای اینکه در پیج دکتر بهتر به نظر برسند برای جراح می‌فرستند و ادمین پیج هم باز مقداری افکت به آن عکس اضافه می‌کند به علاوه آن که بعضی از جراحان با قرار دادن عکس های بلا فاصله پس از عمل مخاطبان خود را فریب می‌دهند
چرا که عکس های بلافاصله بعد از عمل تقریبا همه یه شکل و خوب هستند و به هیچ عنوان فرم بینی مشخص نیست در واقع فرم بینی پس از 6 روز مشخص می‌شود و باید به این نکته هم توجه کرد که هیچ دکتری بینی را که خراب کرده تو پیجش نمیزاره ، بنابراین مهم ترین نکته ای که برای انتخاب بهترین جراح خود درنظر میگیرید اعتماد به فضای مجازی نباشد.

فریب پزشکانی که طراحی بینی با کامپیوتر قبل از عمل میکنند را نخورید

به هیچ عنوان به پزشکی که وعده طراحی بینی شما با کامپیوتر را داده است اعتماد نکنید ، شاید در نگاه اول طراحی بینی با کامپیوتر قبل از عمل کاری بسیار جذاب ب نظر برسد ک متقاضی با خود فکر کند ک نتیجه جراحی پس از عمل را می‌بیند و دیگر خیالش از اینکه نتیجه جراحی چگونه می‌شود راحت خواهد بود
اما واقعیت این است که طراحی قبل از عمل تنها یک فتوشاپ با کامپیوتر است در مقابل در جراحی بینی و پس از آن پوست و بافت های بنی مجموعه ای از واکنش ها را از خود نشان می‌دهند ک شکل نهایی بینی را رقم می‌زنند.
به همین جهت نمی‌توان جراحی بینی را با فتوشاپ پیش بینی کرد به علاوه اینکه جراح بیشتر تصميمات خود را برای شما هنگام عمل می‌گیرد مثلا جراح میزان قوس یا سربالایی کردن نوک بینی برای شما را در حین عمل تشخیص می‌دهد بدین ترتیب اگر بینی را زیاد سربالایی کرد و مشاهده نمود با چهره شما همخوانی ندارد میزان آن را کمتر می‌کند بنابراین نمی‌توان طراحی بینی قبل عمل را اقدامی جذاب تلقی کرد.
در ادامه این مقاله چند ویژگی یک جراح خوب را برای شما بیان میکنیم

بینی فانتزی مناسب چه چهره ای است؟

آشنایی با متدهای جدید جراحی بینی

پیشرفت علم هیچگاه متوقف نمی شود و پزشک شما باید خود را پیشرفت علم همگام سازد. در گذشته تفاتی نداشت بینی شما جزء کدام دسته از انواع بینی است. پزشک تیغه بینی را فرم داده  چربی زیر پوست بینی را تخلیه می نمود. به این شکل افرادی که بینی استخوانی داشتند، نتیجه عمل بسیار موفقی داشتند و افرادی که بینی آنها گوشتی بود، بعد از مدتی فرم بین خود را از دست می دادند و حتی بینی آنها نازیباتر از گذشته می شد. اما امروزه با انجام سی تی اسکن نوع بینی بیمار و همچنین وضعیت تیغه فبل از جراحی بررسی می شود. هر فرم بینی طبق متدهای جدید جراحی می شود تا میزان بازگشت بینی، بعد از جراحی به صفر برسد. بهترين جراح بيني شيراز کيست؟ باید با مطالعه و تحقیق در متدهای روز دنیا علم خود را به روز نگه دارد. با این کار می تواند جراحی های بسیار پیشرفته و پیچیده را با موفقیت پشت سر بگذارد.

داشتن دانش نسبت به متدهای زیباشناسی

جراحی زیبایی بینی تنها فرم دادن به تیغه بینی نیست. امروزه مدل های بسیار زیادی وجود دارند که الگوی افراد عادی هستند. چه بسیار افرادی که دوست دارند شبیه یک بازیگر هالیوودی شوند و یا بینی یک بازیگر ایرانی مطابق سلیقه آنها است. اما آیا آنچه بیمار می خواهد برای او مناسب است؟ آیا از لحاظ علمی امکان دارد که هر فرم بنی را به فرم دیگری تبدیل نمود؟ آیا بیمار مطمئن است که بعد از جراحی طبق مدل مورد نظر خود زیبا می شود؟ در جواب این سوالات باید گفت که تیم ما ابتدا دقیقا خواسته بیمار خود را می شنود ، سپس با بررسی وضعیت بینی ، تناسب چهره بیمار ؛ فرم مناسب را به بیمار پیشنهاد میدهد و بیمار درصورت تایید آن فرم ، پزشک مناسب که در پیاده سازی آن فرم بینی مهارت بیشتر را دارد به او معرفی مینماید
بد نیست بدانید که زیبایی در علم با آنچه ما از مد روز می دانیم تفاوت عمده ای دارد. زیبایی علمی وجود تناسب در اعضای صورت است. اینکه بینی شما مطابق با چشمان شما باشد در زیبایی و جذابیت شما بسیار مهم است. بهترين جراح بيني شيراز نحوه ایجاد تناسب بین اعضای صورت را می داند. ایجاد تناسب بین اعضای صورت کار بسیار پیچیده ای است که فقط از عهده بهترین ها بر می آید. اگر بعد از جراحی بینی صورتی جذاب و دلنشین داشتید می توان نتیجه گرفت شما زیر نظر بهترين جراح بيني در شيراز جراحی شده اید.

بینی فانتزی مناسب چه چهره ای است؟

داشتن وجدان کاری از دیگر ویژگی های بهترين جراح بيني شيراز است

اینکه پزشک به همه درخواست های بیمار توجه کند بسیار مهم است؛ اما بهترين جراح بيني شيراز صلاح بیمار را در اولویت قرار می دهد. امروزه تعداد افرادی که جراحی های بینی فانتزی دارند ولی صورت آنها زیبا نشده است بسیار زیاد شده اند. دلیلی این امر اصرار بیمار برای جراحی های فانتزی است. اما بسیاری از پزشکان علارغم درخواست بیمار چنین عمل هایی را انجام نمی دهند. این نشان دهنده وجدان کاری پزشک است. بهترین جراحان بینی قبل از هر چیز سعی می نمایند بیمار را به انجام جراحی زیبایی منطقی تشویق کنند و اگر بیمار از درخواست خود کوتاه نیامد چنین جراحی را انجام نخواهد داد. هر چند که انجام جراحی بینی برای پزشک درآمد مناسبی دارد؛ اما نباید با انجام جراحی غیر منطقی وجدان کاری را زیر پا گذاشت.

آرامش داشتن و حسن خلق

پزشکانی که در انجام امور خود آرامش دارند و به نرمی با بیماران برخورد می کنند محبوبیت بسیار زیادی بین بیماران دارند. این افراد با حسن خلق  صبوری به بیماران خود مشاوره می دهند. دادن مشاوره اصولی و به نتیجه مطلوب رسیدن می تواند از مهمترین ویژگی های بهترين جراح بيني شيراز باشد. پزشکی که آرامش دارد و به کار خود اطمینان دارد می تواند به درستی بیمار را به انجام بهترین کار تشویق نماید. کاری که از عهده همه بر نمی آید. چه بسیار پزشکانی که به درخواست بیمار گوش فرا داده و بینی او را جراحی می نماید. حال آنکه در نتیجه کار اهمیتی ندارد که  بیمار زیبا شده است و یا اینکه تنها بینی او مطابق با مد روز است. اما اگر پزشک با صبر و حوصله بتواند بیمار خود را به انجام بهترین کار تشویق نماید می توان به او لقب بهترین جراح را داد.

درخواست هزینه منصفانه

پزشکانی که در کار خود تجربه  مهارت بسیار زیادی دارند اصولا هزینه بیشتری از بیماران در خواست می کنند. اینکه عمل جراحی بینی نزد یک پزشک حاذق و خبره انجام شد اهمیت بسیار زیادی دارد؛ اما پرداخت هزینه فوق العاده بالا برای کاری که دیگر پزشکان نیز می توانند انجام دهند دور از انصاف است. دستمزدی پزشک باید با کاری که برای بیمار انجام می دهد مطابقت داشته باشد. دریافت هزینه های گزاف دور از انصاف به نظر می رسد.

عوارض جراحی زیبایی بینی

عوارض جراحی زیبایی بینی

درد و نقاهت در جراحی بینی

ترس از درد و عوارض بزرگترین دغدغه کسانی که متقاضی عمل بینی هستند مشهود هست . اما واقعیت این است که اکثر بیماران پس از عمل از میزان بالای راحتی خود در دوران بهبود شگفت‌زده می‌شوند و تجربه‌ای خوشایندتر از حد انتظار خود را پشت سر می‌گذارند. دوران نقاهت عمل بینی ، بسیار کوتاه تر از آن است که فکر میکنید ، به طوری که شما میتوانید پس از یک هفته در محل کار خود حاضر شوید .از آنجایی که مزایای جراحی زیبایی بینی ، فراتر از تغییرات ظاهری است و چهره ای زیباتر، اعتماد به نفس فرد را نیز ارتقا میدهد ، به راحتی میتوان دوران نقاهت جراحی بینی را نادیده گرفت

مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی

خیلی هامون که فکر میکنیم هیچ مشکل تنفسی نداریم ، مشکل تنفسی داریم ولی چون بهش از بچگی عادت کردیم ، این مشکل رو حس نمیکنیم . درواقع اگه بینیمون رو عمل کنیم ، بعد عمل میفهمیم که چقد در توی تنفس مشکل داشتیم و الان تازه میفهمیم که نفس کشیدن یعنی چی !
البته خیلی مهمه که کدوم جراح رو برای بینیمون انتخاب کنیم تا مشکل تنفسی برامون ایجاد نشه ، مثلا بعضیا هستن قسمت بالا و ساقه بینی به شدت باریکی دارن ، اینجور افراد به هیچ عنوان نباید پزشک هایی رو که ذاتا تمایل به ریز کردن بینی دارن انتخاب کنن .
در کل معمولا پزشکانی که در تکنیک جراحی خود از غضروف های پیوندی جهت تقویت و بازسازی دریچه های داخلی و خارجی بینی استفاده میکنند مشکل تنفسی به وجود نخواهد آمد بلکه تنفس بیمار بعد از جراحی زیبایی بهتر نیز میشود .

دردسرهای بعد از عمل بینی

از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد جراحی بینی دارند ، دوران نقاهت و درد پس از جراحی هست .
حین جراحی ، بیهوش هستین که بیهوشی را میتوان به یک خواب عصرانه تشبیه کرد ، پس از عمل هم درد بسیار بسیار ناچیزی را خواهید داشت که با مسکن به طور کامل رفع خواهد شد ، دوران نقاهت شما نیز تنها یک هفته خواهد بود و در روز دوم و سوم ورم و کبودی خواهید داشت که اگر به قیافه جدید و خوشگل بعدش فکر کنید ، اون رو هم میتونین نادیده بگیرید

در صورتی که یکی از بهترين جراح بيني شيراز را انتخاب نمایید هیچگاه دچار عوارض احتمالی جراحی زیبایی بینی نخواهید شد. بیشتر عوارضی که بیماران بعد از جراحی زیبایی بینی با آن مواجه می شوند در اثر انتخاب نادرست پزشک جراح است. بهترين جراح بيني شيراز کيست؟ پزشکی که در کار خود مهارت کافی داشته باشد اجازه نخواهد داد که بینی بیمار دچار عدم قرینگی و یا بد فرمی شود. بیمار بعد از جراحی باید تنفس بهتری داشته باشد و اگر  این مهم محقق نشد حتما در انتخاب پزشک دچار مشکل شده اید.

دکتریاب و مشاوره به شما در انتخاب جراح مناسب

 کمک و راهنمایی به شما در انتخاب دکتر

عکس بینیتون رو بفرستید تشخیص خواهیم داد که چه سبکی بیشتر به چهره شما می آید ، در کنار آن سبک و تکنیک تمامی پزشکان را میشناسیم و پزشکی را که تمایل بیشتر به آن سبکی که مناسب چهره شما است را دارد به شما معرفی خواهیم کرد .
نکته مهم این است که در این چند سال تعداد بیشماری از بیماران را مشاهده کرده ایم که نزد دکتر های مختلفی جراحی کرده اند ، برهمین اساس میدانیم که کدام دکتر چه نوع بینی هایی را بهتر درمی آورند و کدام دکترها در چه نوع بینی هایی ضعف دارند ، پس با مشاهده عکس بینی شما مناسب ترین پزشک را به شما معرفی خواهیم کرد

ارتباط با مشاورین ما در واتساپ