بهترين جراح بيني شيراز کيست؟

آیا میدانید بهترين جراح بيني شيراز کيست؟

بر کسی پوشیده نیست که انتخاب بهترین پزشک برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی بسیار اهمیت دارد. مهمترین شرط موفقیت جراحی بینی انتخاب یکی از بهترین پزشکان جراحی است. پس اگر این سوال را دارید که بهترين جراح بيني شيراز کيست؟ و یا اینکه ویژگی های بهترین پزشک جراح زیبایی چه مواردی است باید به شما تبریک بگوییم. درک این مطلب که برای داشتن یک جراحی موفق باید پزشک مناسب انتخاب شود بسیار مهم است. پزشک منتخب باید بتواند بینی را مطابق با فرم صورت زیبا نماید و در عین حال مشکلات ساختاری آن را نیز برطرف نماید. جراحی بینی باید به شما کمک کند تنفس بهتری داشته باشید و همچنین زیباتر از قبل به نظر برسید. اجرای تمام مطالب گفته شده  بر عهده پزشک است. ویژگی های بهترین جراح بيني در شيراز می تواند در موارد زیر خلاصه شود.

آیا میدانید بهترين جراح بيني شيراز کيست؟

داشتن علم، مهارت و تجربه کافی در جراحی انواع بینی

طبق استانداردهای روز دنیا تنها پزشکان متخصص در زمینه گوش، حلق و بینی هستند که اجازه جراحی بینی را دارند. با اینکه در ایران متخصصان پوست و زیبایی نیز دست به انجام جراحی زیبایی بینی می زنند، اما تنها یک متخصص گوش و حلق و بینی است که به صورت کاملا تخصصی با ساختار بینی آشنایی دارد. تنها او است که می تواند همزمان با زیبا نمودن بینی ساختار داخلی آن را نیز اصلاح نموده و تنفس شما را مانند یک انسان سالم بهینه نماید. نفس کشیدن درست از راه بینی به سلامت دستگاه گوارش شما کمک بسیار زیاد می کند. نفس کشیدن با دهان به دندان ها شما آسیب جدی وارد خواهد کرد. تجربه نیز ملاک دیگر بهترين جراح بيني است. پزشک باید بتواند هر فرم و مدل بینی را جراحی نموده  فرم آن را ایده آل نماید. تجربه پزشک را می توان از روی رزومه کاری او بررسی نمود. فردی با فرم بینی خود را در میان رزومه پزشک انتخاب کنید و نتیجه را مقایسه نمایید. این تنها روشی است که می توان تشخیص داد آیا پزشک شما تجربه انجام عمل جراحی مشابه با شما را دارد و یا اینکه شما اولین کیس او هستید.

آشنایی با متدهای جدید جراحی بینی

پیشرفت علم هیچگاه متوقف نمی شود و پزشک شما باید خود را پیشرفت علم همگام سازد. در گذشته تفاتی نداشت بینی شما جزء کدام دسته از انواع بینی است. پزشک تیغه بینی را فرم داده  چربی زیر پوست بینی را تخلیه می نمود. به این شکل افرادی که بینی استخوانی داشتند، نتیجه عمل بسیار موفقی داشتند و افرادی که بینی آنها گوشتی بود، بعد از مدتی فرم بین خود را از دست می دادند و حتی بینی آنها نازیباتر از گذشته می شد. اما امروزه با انجام سی تی اسکن نوع بینی بیمار و همچنین وضعیت تیغه فبل از جراحی بررسی می شود. هر فرم بینی طبق متدهای جدید جراحی می شود تا میزان بازگشت بینی، بعد از جراحی به صفر برسد. بهترين جراح بيني شيراز کيست؟ باید با مطالعه و تحقیق در متدهای روز دنیا علم خود را به روز نگه دارد. با این کار می تواند جراحی های بسیار پیشرفته و پیچیده را با موفقیت پشت سر بگذارد.

آشنایی با متدهای جدید جراحی بینی

داشتن دانش نسبت به متدهای زیباشناسی

جراحی زیبایی بینی تنها فرم دادن به تیغه بینی نیست. امروزه مدل های بسیار زیادی وجود دارند که الگوی افراد عادی هستند. چه بسیار افرادی که دوست دارند شبیه یک بازیگر هالیوودی شوند و یا بینی یک بازیگر ایرانی مطابق سلیقه آنها است. اما آیا آنچه بیمار می خواهد برای او مناسب است؟ آیا از لحاظ علمی امکان دارد که هر فرم بنی را به فرم دیگری تبدیل نمود؟ آیا بیمار مطمئن است که بعد از جراحی طبق مدل مورد نظر خود زیبا می شود؟ در جواب این سوالات باید گفت که بهترين جراح بيني در شيراز ابتدا دقیقا خواسته بیمار خود را می شنود. سپس با بررسی وضعیت بینی و همچنین فرم صورت بینی بیمار آنچه برای او مناسب است را تشریح می کند.

بد نیست بدانید که زیبایی در علم با آنچه ما از مد روز می دانیم تفاوت عمده ای دارد. زیبایی علمی وجود تناسب در اعضای صورت است. اینکه بینی شما مطابق با چشمان شما باشد در زیبایی و جذابیت شما بسیار مهم است. بهترين جراح بيني شيراز نحوه ایجاد تناسب بین اعضای صورت را می داند. ایجاد تناسب بین اعضای صورت کار بسیار پیچیده ای است که فقط از عهده بهترین ها بر می آید. اگر بعد از جراحی بینی صورتی جذاب و دلنشین داشتید می توان نتیجه گرفت شما زیر نظربهترين جراح بيني در شيراز جراحی شده اید.

استفاده از تکنولوژی روز دنیا

امروزه در بیشتر مطب ها امکان عکاسی از بیمار و ادیت عکس موجود است. پزشک جراح ابتدا با توجه به سی تی اسکن فرم بینی بیمار را تعیین می نماید تا بیمار خود را بد از جراحی تصور نماید. این کار کمک بزرگی به بیمار است. او قبل از عمل بینی می تواند خود را در قالب جدید ببیند. پزشک به کمک تکنولوژی روز می تواند جراحی را بسیار بهتر انجام دهد. چرا که در فناوری های جدید امکان بروز خطا بسیار پایین می آید و همین امر در بهتر شدن نتایج جراحی بسیار اهمیت دارد.

بهترين جراح بيني در شيراز فردی است که سنت ها را پشت سر گذاشته و از هر فناوری و تکنولوژی برای بهتر شدن نتایج عمل استفاده می کند.

استفاده از تکنولوژی روز دنیا

بهترين جراح بيني شيراز شنونده خوبی است

انجام جراحی های زیبایی همیشه با منطق انجام نمی شود. چه بسیار نوجوانان 18 ساله ای که برای جلب توجه به دنبال انجام جراحی زیبایی هستند. این افراد اغلب تلاش دارند خود را مطابق با مد روز نگه دارند. اما جراحی زیبایی بینی را نمی توان با مد روز انجام داد. دلیل این امر را می توان عدم بازگشت بینی به حالت اولیه دانست. اگر بینی شما مطابق با مد روز بسیار کوچک و باریک شود و در عین حال نوک بینی با زاویه بسیار تند رو به بالا جراحی شود، در آینده نمی توانید سایز آن را بزرگ نمایید. حال شرایطی را تصور کنید که بعد از این نوع جراحی بیمار متوجه شود که این فرم بینی برای او مناسب نیست و چهره او جذاب نشده است. حتما اعتماد به نفس بیمار کاهش یافته و حاضر شدن او در اجتماع با مشکل روبرو خواهد شد. از این رو یک پزشک جراح زیبایی بینی باید با متد روانشناسی نیز آشنایی داشته باشد. اینکه بتوان یک نوجوان را به سمتی هدایت نمود که جراحی زیبایی منطقی داشته باشد از ویژگی های بهترين جراح بيني شيراز می باشد. شنیدن صحبت های بیمار و برخورد منطقی با آنها کمک بسیار زیادی به رفع این مشکل می کند. پزشک باید با دلیل و منطق صلاح بیمار را برای او شرح دهد .بهترين جراح بيني شيراز کيست؟

داشتن وجدان کاری از دیگر ویژگی های بهترين جراح بيني شيراز است

اینکه پزشک به همه درخواست های بیمار توجه کند بسیار مهم است؛ اما بهترين جراح بيني شيراز صلاح بیمار را در اولویت قرار می دهد. امروزه تعداد افرادی که جراحی های بینی فانتزی دارند ولی صورت آنها زیبا نشده است بسیار زیاد شده اند. دلیلی این امر اصرار بیمار برای جراحی های فانتزی است. اما بسیاری از پزشکان علارغم درخواست بیمار چنین عمل هایی را انجام نمی دهند. این نشان دهنده وجدان کاری پزشک است. بهترین جراحان بینی قبل از هر چیز سعی می نمایند بیمار را به انجام جراحی زیبایی منطقی تشویق کنند و اگر بیمار از درخواست خود کوتاه نیامد چنین جراحی را انجام نخواهد داد. هر چند که انجام جراحی بینی برای پزشک درآمد مناسبی دارد؛ اما نباید با انجام جراحی غیر منطقی وجدان کاری را زیر پا گذاشت.

آرامش داشتن و حسن خلق

پزشکانی که در انجام امور خود آرامش دارند و به نرمی با بیماران برخورد می کنند محبوبیت بسیار زیادی بین بیماران دارند. این افراد با حسن خلق  صبوری به بیماران خود مشاوره می دهند. دادن مشاوره اصولی و به نتیجه مطلوب رسیدن می تواند از مهمترین ویژگی های بهترين جراح بيني شيراز باشد. پزشکی که آرامش دارد و به کار خود اطمینان دارد می تواند به درستی بیمار را به انجام بهترین کار تشویق نماید. کاری که از عهده همه بر نمی آید. چه بسیار پزشکانی که به درخواست بیمار گوش فرا داده و بینی او را جراحی می نماید. حال آنکه در نتیجه کار اهمیتی ندارد که  بیمار زیبا شده است و یا اینکه تنها بینی او مطابق با مد روز است. اما اگر پزشک با صبر و حوصله بتواند بیمار خود را به انجام بهترین کار تشویق نماید می توان به او لقب بهترین جراح را داد.

اهمیت دادن به بیمار

وظیفه بیمار فقط جراحی بیمار نیست. پزشک باید بعد از جراحی نیز به بیمار خود رسیدگی نماید. او باید برای بیمار خود وقت گذاشته و تا رسیدن به نتیجه اصلی همراه بیمار باشد. آموزش مراحل چسب زدن و نحوه مراقبت از بینی بعد از جراحی از وظایف پزشک جراح است. پیشنهاد می شود سراغ پزشکانی که وقت زیادی برای بیمار نمی گذارند، نروید. این پزشکان به قدری سرشان شلوغ است که گاه برای سر زدن به بیمار بعد از جراحی نیز وقت ندارند. پزشکی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن مهارت و دانش کافی تعداد بیماران زیادی را در طول روز ویزیت نمی کند.

اهمیت دادن به بیمار

درخواست هزینه منصفانه

پزشکانی که در کار خود تجربه  مهارت بسیار زیادی دارند اصولا هزینه بیشتری از بیماران در خواست می کنند. اینکه عمل جراحی بینی نزد یک پزشک حاذق و خبره انجام شد اهمیت بسیار زیادی دارد؛ اما پرداخت هزینه فوق العاده بالا برای کاری که دیگر پزشکان نیز می توانند انجام دهند دور از انصاف است. دستمزدی پزشک باید با کاری که برای بیمار انجام می دهد مطابقت داشته باشد. دریافت هزینه های گزاف دور از انصاف به نظر می رسد.

عوارض جراحی زیبایی بینی

از مهمترین عوارض جراحی زیبایی بینی می توان به موارد زیر اشاره داشت.

  • کبودی

به دلیل فرم دادن به تیغه بینی و ضرباتی که به آن وارد می شود ممکن است در قسمتی از زیر چشم کبودی ایجاد شود. این کبودی ها باید طی یک هفته تا 10 روز از بین بروند. در صورتی که ماندگاری آنها بیشتر از این حد شد بهتر است به پزشک مراجعه نمایید تا علت آن بررسی شود.

  • تورم

توم بینی بیشتر در بینی های گوشتی دیده می شود. چرا که در این جراحی پوست مورد جراحی قرار می گیرد. کم کردن حجم چربی زیر پوست باعث تورم در بینی می شود. کاهش این تورم گاهی یک سال زمان می برد. اگر زمان این تورم طولانی شد پزشک به کمک تزریق کورتون سعی می کند آن را کنترل نموده و از تورم بینی بکاهد.

  • عدم تطابق بینی با صورت

عدم تطابق بینی جراحی شده با فرم صورت باعث کاهش جذابیت و زیبایی صورت می شد. درست است که شما اینک بینی بسیار خوش فرمی دارید اما اگر فرم آن با صورت شما مطابق نباشد چهره شما زیبا نخواهد شد. ایجاد تناسب بین بینی و صورت نیازمند وجود دانش و علم ریاضی است. بد نیست بدانید که اعضای صورت در تناسبی قرار دارند که اگر این تناسب رعایت شود چهره فرد بسیار جذاب خواهد شد. اصولا به وجود آمدن چنین مشکلی دو دلیل عمده دارد اول اینکه بیمار خود اصرار دارد فرم بینی خاصی داشته باشد.  دوم اینکه پزشک در متناسب کردن اجزاء صورت دانش و مهارت کافی ندارد. رفع این مشکل تنها در جراحی ترمیم بینی امکان پذیر است. البته نمی توان قول داد که در جراحی ترمیم بینی نیز چنین مشکلی حل شود.

عوارض جراحی زیبایی بینی

  • مشکلات تنفسی

در صورتی که جراحی بینی به درستی انجام نشود و یا اینکه فرم بینی بسیار کوچک شود ممکن است در حفره های تنفسی بینی مشکلاتی ایجاد شود. از این رو پزشک باید در میزان کوچک کردن بینی و همچنین فرم دادن به آن دقت کافی داشته باشد.

کلام آخر

در صورتی که یکی از بهترين جراح بيني شيراز را انتخاب نمایید هیچگاه دچار عوارض احتمالی جراحی زیبایی بینی نخواهید شد. بیشتر عوارضی که بیماران بعد از جراحی زیبایی بینی با آن مواجه می شوند در اثر انتخاب نادرست پزشک جراح است. بهترين جراح بيني شيراز کيست؟ پزشکی که در کار خود مهارت کافی داشته باشد اجازه نخواهد داد که بینی بیمار دچار عدم قرینگی و یا بد فرمی شود. بیمار بعد از جراحی باید تنفس بهتری داشته باشد و اگر  این مهم محقق نشد حتما در انتخاب پزشک دچار مشکل شده اید.